2019 Ptt Emekli Kredisi ve Şartları

2019 Ptt Emekli Kredisi ve Şartları

2019 PTT Emekli kredisi nasıl alınır?

2019 yılında da emekliler sıfır faizli istedikleri bankalardan ve finans kuruluşlarından istedikleri limitlerde kredi alabileceklerdir. Milyonlarca emekli maaşlarını devlet bankalarından almayı  tercih etmektedir. Özel sermayeli bankalar ise emekli maaşlarını kendi bankalarında almalarını sağlamak için emekli 2017 promosyon ödemeleri ve çeşitli kampanyalar düzenleyerek emeklileri kendi bankalara çekmek için farklı uygulamalar yapmaktadır.

Maaşlarını PTT şubelerinden almayı tercih eden emeklilere özel PTT ile anlaşmalı bankalar üzerinden uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile PTT emekli kredi işlemleri üzerinden emeklilik kredisi alabilmektedir.

Aktif bank emekliye kredi

PTT ile anlaşmalı olarak kredi veren Aktifbank maaşını her ay düzenli olarak alan emekliler için kredi veren bankalar arasındadır. Emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyen bankanın kredi vermek için tek şartı ile emekli maaşının PTTden alınması şartıdır. Aktif bank maaşını her ay düzenli olarak PTT şubelerinden alan emeklilere özel sunduğu kredi kampanyası ile 40 bin TL limitlerde kredi vermektedir. 48 ay vadeli olarak 50 lira dosya masrafı ile en fazla 40 bin lira emekli kredisi için başvuru yapan emekliler uygun faiz oranları ile sunulan kredilerden yararlanabilirler.

Aktifbank emeklilik kredisi için en yakın PTT şubesine giderek Aktif bank emeklilik kredisi başvuru formunu doldurarak Ptt görevli memura formun verilmesi ile sisteme girilen formdan sonra başvuru sonucunda  onay alan emekliler 40 bin liraya kadar uygun ödeme seçenekleri ile sunulan krediden yararlanabilirler.

Şekerbank emekliye kredi

2017 Ptt Emekli Kredisi ve Şartları

2019 Ptt Emekli Kredisi ve Şartları

PTT şubelerinden emekli aylığını alan vatandaşlara yönelik kredi kampanyası düzenleyen bir diğer bankada Şekerbankasıdır. Şekerbank maaşını PTTden alan emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyasını 48 ay vadeli % 1,49 faiz oranları ile vermektedir. Şekerbank emekli kredisinin limiti en fazla 36 bin TL olarak verilmektedir.

Şekerbank maaşını PTT den alan emekliler için sunduğu kredi başvuruları sadece nufüs cüzdanı ile yapılabilmektedir. En yakın PTT şubesine giderek Şekerbank kredi başvuru formunu doldurarak formun sisteme girilmesinden sonra başvuru sonucundan onay almaları halinde PTT şubelerinden krediyi tahsil edebilirler.

Vakıfbank 48 ay vadeli emekliye kredi

PTT şubelerinden emekli aylığı alan emeklilere yönelik kredi kampanyası düzenleyene bir diğer bankada Vakıfbankasıdır. PTT den emekli aylığı alan müşterilere özel olan sunulan kredini en üst limiti 20 bin TLdir Ayrıca emekli kredisi 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Vakıfbankası emekli kredisi almak isteyen vatandaşların yaş sınırını ise 80 olarak belirlemiştir. Vakıfbank emekli kredisi başvuruda bulunmak isteyen emeklilerin yaşlarının  80 den küçük olması istenmektedir. Vakıfbank emekli kredisine başvurmak isteyenler en yakın PTT şubesine giderek Vakıfbank kredi başvuru formunu doldurarak ptt yetkililerine başvuru formu verdikten sonra başvuru sonucundan onay almaları halinde 48 ay vadeli en fazla 20 bin lira emekli kredisi PTT den tahsil edebilirler.

Denizbank emekliye kredi

Denizbankası da PTT şubelerinden emekli maaşını alan emekli büyüklerimize özel kredi kampanyası hazırlamıştır. Denizbankasından emekli kredisi almak isteyenlerin mutlaka maaşları düzenli bir şekilde PTT şubelerinden almaları gereklidir. Denizbank PTT emekli kredisi başvuru yaş sınırını 80 olarak belirlemiştir bu nedenle 80 yaşından küçük olan emekliler PTT şubelerine giderek Denizbank kredi başvuru formunu doldurup krediye bu şekilde başvuruda bulunabilirler. Denizbank kredi başvuru formunu PTT görevlisine teslim ettikten sonra kredi başvurularının sisteme girişinin yapılmasından sonra telefon ile başvuru sonucunda onay alan emekliler % 1,75 faiz oranları ile en fazla 36 bin lira emekliye özel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirler.

INGBank Kredi Postam

ING Bank kredi postam ile maaşını PTT’ den alan emekli müşterilere özel uygulanan faiz oranı %1,54 üzerinden  en fazla 45.000 TL ve 48 ay vadelerde verilen krediler 75 yaşına kadar olan emekliler için verilmektedir.

TEB Jet kredi

PTT ve TEB işbirliğiyle emekli maaşını PTT aracılığıyla alan emeklilere kredi tahsis ücretsiz kredi fırsatı sunan TEB bankasına başvuru yapan emekliler sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yaparak %1,55 faiz oranları ile  en az 3 ay en fazla 48 ay vadelerde ve en az 1.000 TL en fazla 20.000 TL kredi vermektedir.

Odeabank Nakit hazır PTT işyerlerinde

PTT emeklisi ve emekli aylığı PTT işyerlerinden alan emeklilere Odebanktan PTT kredisi 50 bin liraya kadar 48 ay vadelerde 50 bin liraya kadar % 1,64 faiz oranları kredi veriliyor

FIBABANKA emekliye kredi

Fıbabanka Emekli aylığını PTTden alan emeklilere özel 48 ay vadelerde 30 bin lira  % 1,55 den başlayan faiz oranları ile kredi veriyor. PTT emeklileri en yakın PTT merkezlerinden başvurarak kredileri anında kullanabilir.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.