Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor mu?

Acil kredi ihtiyacınızda hızlı bir şekilde finansal çözüm bulmak istiyorsanız çabuk kredi alabileceğiniz bankaları ve hızlı bir şekilde başvuru yöntemlerini inceleyerek acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Konu hakkındaki detaylar yazımızda.

Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor mu?

Bankalar kredi veriyor mu sorusunun cevabı kredi kullanmak isteyen kişinin durumuna göre değişir. Kredi notu düşük olan, gösterecek geliri olmayan, geçmiş ödeme düzeni bozuk olan vatandaşlara bankalar kredi vermek istemez. Kredi notu düşük olan vatandaşların acil banka kredisi kullanmaları için bankaya kefil ya da ek teminat göstermeleri gerekmektedir. Bankaya gösterilen kefilin özellikleri bankanın yerine getirilmesini istediği şartları sağlamış olmalıdır.Kefil için aranan şartları Kefilli Kredi Çekmek yazımızda bulabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde cep telefonu, bilgisayar ya da aklınızda uzun zamandır olan o şeyi almanızın zamanı geldi. İş Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde 60 aya varan vade seçenekleri ile size özel kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ödeme planı kişisl olarak hazırlandığından sizin için en uygun olan tarihte ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Aylık eşit taksitler, uygun ödeme planı ve size özel faiz oranları ile İş Bankası ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle!

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için farklı kanalları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bankanın uygulaması olan İş Cep’i ziyaret edebilir, dilerseniz internet şubesini de kullanarak bulunduğunuz yerden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş Cep üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, telefonunuz uygulamayı kurduktan sonra, krediler kısmına gelin ve buradan anında kredi başvurusu sekmesini tıklayın. Alternatif olarak başvurulara gelin ve anında krediyi tıklayın.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Bankamatiklerden Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi bankamatik başvurusu yapmak için ilk olarak kartlı işlem menüsüne gelin. Daha sona daha fazlası sekmesini tıklayın. Buradan başvurular kısmına gelin, kredi seçeneğinin üzerine tıklayın. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra başvurunuz hazır!

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu SMS ile Nasıl Yapılır?

İş Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj bölmesine gelin. Daha sonra büyük harfler ile Nakit yazın boşluk bırakın TC kimlik no girin. Daha sonra çekmek istediğiniz kredi tutarını belirtin. Boşluk bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazın. Mesajı tamamlayın ve 4402’ye gönderin.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için evraklar eksiksiz ve doğru olarak tamamlandıktan sonra başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yaparken yanınızda bulunması gereken evraklar arasında;

 • Başvuru formu
 • Gelir durumunuzu gösteren belge
 • Sürücü belgesi ya da nüfus cüzdanı yer alır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nelerdir?

İş Bankası ihtiyaç kredisi özelliklerini başvuru yapmadan önce bilmekte fayda var. Bu kredi ile birlikte 40 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Eğer başvurunuz onay alırsa, talep etmiş olduğunuz miktar o an hesabınıza aktarılmış olur. ATM’lere giderek bu tutarı çekmeniz mümkün. Başvuru yaparken hangi kanalı tercih etmiş olursanız olun, onay ya da onaylanmama cevabı telefonunuza anında gelmiş olur. Eğer kredi kullandıktan sonra hesabınızda yeterli miktarda para bulunmazsa, gerekli tutar yine de hesaptan tahsil edilir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde tüm bireysel ihtiyaçlarınız için gerekli olan tutarı kolayca bankanızdan çekebilirsiniz. Hem de 60 aya varan vade yapma seçeneği ile. Bankanın sunduğu kredi şahsi ve maddi teminat talebinde bulunur. Bunun karşılığında vatandaşlara uygun faiz oranlarından yararlanma imkanı sunar. Kredi boyunca vatandaşlara hayati sigorta yapılır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tercih edebileceğiniz farklı kanallar bulunuyor. Bu kanallar arasında;

 • Ziraat mobil uygulaması
 • Şubeler
 • Web sitesi
 • ATM
 • İnternet şubesi
 • Çağrı merkezi yer alıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için evraklar arasında;

 • İnternet sitesinden indirilebilen başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi
 • Gelir belgesi
 • Şube tarafından istenecek ek belgeler yer alır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi örnek ödemesi başvuru yapılmadan önce muhakkak hesaplanmalıdır. Acil banka kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar acele ederek bu noktayı atladıkları zaman ne yazık ki daha sonra kredileri öderken zorlanabilmektedirler. Bin TL değerinde kredi kullandığınızı var sayalım. 60 ay vade yaptırmak isterseniz, toplamda ödemeniz gereken taksit aylık tutarı 29 TL olacaktır. Faiz oranı güncel olarak yüzde 1,75 üzerinden hesaplanmıştır. Güncel faiz oranını kredi kullanmadan önce kontrol etmenizde fayda var.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde bireysel ihtiyaçlarınıza 60 aya varan vade imkanları ile nakit para akışı sağlayabileceksiniz. Bu kredi fırsatı ile en fazla 10 bin TL değerinde ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olur. Örnek bir plan oluşturmak gerekirse, 10 bin TL değerinde para çektiğinizi var sayalım. Bu krediyi 303 TL taksit ile, 60 ay vadeli şekilde ve 52,50 TL değerinde kredi tahsis ücreti ödeyerek çekmeniz mümkün. Aylık faiz oranınız yüzde 1,85 olacaktır. Bu tahsis ücretinin içine Banka Sigorta Muamele Vergisi oranı dahil edilmiştir.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yeri terk etmeden başvuru yapmak isterseniz interneti üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra ön başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Başvuru formunda kredi tercihinizi yapın. Daha sonra kredi tutarı ve kredi vadesini girin. Kimlik bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Son olarak başvuru bilgilerinizi tamamladıktan sonra karşınıza çıkan ödeme planını incelemeye başlayın. Sizin için makul değerler ise başvurunuzu tamamlayın.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde cebinize uygun olan kredi faiz seçeneklerinden faydalanmanız ve zorlanmadan geri ödeme yapmanız mümkün. 60 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları sizleri Garanti’de bekliyor. Başvuru yapmak için dilerseniz Garanti İnternet’i kullanabilir, eğer başvurunuzu mobil uygulama aracılığı ile yapmak isterseniz Garanti Cep’i telefonunuza indirdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ticari amaç ile kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredileri için 36 ay kredi kullanma vade sınırı bulunmaktadır. Üst limit bireysel Garanti Bankası müşterileri için 25 bin TL değerinde iken esnaflar 85 bin TL’ye kadar varan tutarda kredi kullanma şansına sahip olurlar.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi örnek ödemesi başvuru tamamlanmadan önce muhakkak göz önünde bulundurulması gereken bir noktadır. 15 bin TL değerinde bir kredi kullanmak istediğiniz var sayalım. Bu durumda bankanın şu an güncel kredi faiz oranı olan 2,2 üzerinden işlem görmüş olacaksınız. 60 ay vade yapmak isterseniz, ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 506 TL olacaktır. Banka sizden 75 TL kredi tahsil ücreti isteyecektir. Buna ek olarak, sigorta ve vergi dahil 281 TL değerinde ücret ödersiniz. Bu durumda acil banka kredisi alan Garanti müşterileri toplam 38 yıllık maliyet oranı ile kredilerini kullanmış olurlar.

Bankalar tarafından hiçbir şekilde kredi alamıyorsanız alternatif para bulma yöntemi olan Senetle Para yazımızdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR

 1. Tugay dedi ki:

  Acil 5 bin ihtiyacım var şuanda calışmıyorum çok sıkıştım uygun aylık olarak ödeyebilirim…

 2. akvarlikfinans@gmail.com dedi ki:

  1,79 faiz oranları ile yardımcı olunur

  1. Tugay dedi ki:

   İyi günler 5 TL lazım ama calışmıyorum ne gibi bi aylık ödeme olur geri ödeme nasıl olur ??

 3. Coşkun Doğan dedi ki:

  Merhaba,
  Acil Nakıte ihtıyacı olanlara yardım edılır.

 4. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  yardımcı olunur

 5. alptuğ dedi ki:

  Bana acil 20000 TL’sı kredi lazım. Bazı bankalarda şu an kredilerim var ama gecikmiş ödemem vs yok. Kredi notum 1360

 6. dilek dedi ki:

  çok acil 3 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

 7. can murat dedi ki:

  Finansmana mı ihtiyacınız var?

 8. Kredi Al dedi ki:

  Sicilin Bozukta Olsa Kredi Çekmek İmkansız Degil Herkezin Ortak Hatası Kredi Çekmek İstiyorsan Sonuna Kadar İzeyin Ve Kredinizi Alın

 9. Sinan dizman dedi ki:

  Acil 5 bin lazım yardımcı olun lütfen hiç banka vermiyor

 10. batu dedi ki:

  Acil kredi imkanı

 11. abdurrahman sarıcerçi dedi ki:

  Çok acil para lazım bankalar vermiyor yardim

 12. Fevzi dedi ki:

  Çok acil 10.000 TL lazım. Sicilim bozuk Bankalar vermiyor.

 13. Mete dedi ki:

  Kredi lazım acil olarak 2.000 tl

 14. Yasin dedi ki:

  15000 tl krdi cekmek istyrm bankalar vermiyor yardım edin

 15. Ahmet ŞENEL dedi ki:

  Acil 5000 lazim bankalar vermiyor yardim

 16. Ali demirkiran dedi ki:

  Çok acil para lazım banka vermiyor ne yapmaliyim

 17. Ali demirkiran dedi ki:

  Acil para lazım

 18. acilkredi3@outlook.com dedi ki:

  acil kredi tfk

 19. furkan dedi ki:

  acil 1000 tlye ihtiyacım var 200tl olarak her ay geri ödeyecegim

 20. Salih SAĞLAM dedi ki:

  Acil 50,000 tl paraya ihtiyacım var.

 21. Emre dedi ki:

  Mrb 10 000 tl ye ihtiyacim var ayda 800 tl odeyebilirim

 22. Erdal dedi ki:

  25000 tl ye ihtiyacim var

 23. deniz dedi ki:

  ACİL 10000 tl ye ihtiyacım var asgari ücretliyim napabilirim

 24. Hasan dedi ki:

  Bana bankalar hitiyac kredi vermiyor neden

 25. murat kıran dedi ki:

  5000. tl acil ihtiyacım var nasıl nerden alabilirim

 26. yas dedi ki:

  Bankalarda sistemde hepsi boktan.allah hepinizi kahretsin inşallah. Insanları borca sokanda bankalar sonra yardımcı olmayan da bankalar.bu kadar serefsizlik olmaz diyorum ama hepsi aynı.allah size herkeze yasatiginizi yasatsin burnunuzdan gelsin.

 27. ftrx dedi ki:

  Ne kadar bu millete acı çektiren bankacı ne kadar fırsatçı tefeci sahtekar varsa Allah belasını versin çoluk çocuğundan çıksın

 28. ftrx dedi ki:

  Ne kadar bu millete acı çektiren bankacı ne kadar fırsatçı tefeci sahtekar varsa Allah belasını versin çoluk çocuğundan çıksın

 29. ibahimsayi@gmail.com dedi ki:

  Evet ise bugüne kadar sizinle nasıl iletişim kuracağımız konusunda her hangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı?

 30. Murat dedi ki:

  GAYRİMENKULUM, DAİRE veya ARSAM VAR İPOTEK KREDİSİ KULLANMAK İSTİYORUM FAKAT ÇEŞİTLİ SIKINTILARDAN DOLAYI KREDİ ALAMIYORUM” DİYORSANIZ GELİN BİZ SİZE YARDIMCI OLALIM NAKİT İHTİYACINIZA ANINDA ÇÖZÜM BULALIM. DETAYLI BİLGİ İÇİN: (0) 541 806 06 32 MVK YATIRIM HİZMETLERİ

 31. Murat dedi ki:

  ANKARA ve TÜRKİYE GENELİNDE EMEKLİLERE ve KREDİ KARTI ÖDEMELERİ ve KKB si DÜZGÜN OLAN DEVLET MEMURU, ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANI ve EMEKLİSİ VE HERKESE 150.000 LİRADAN 500.000 LİRAYA KADAR KREDİ KULLANDIRILIR. Detaylı bilgi için: (0) 541 806 06 32_

 32. Ugur dedi ki:

  Mrb acil 6000 TL ye ihtiyacım var aylık 500-700 arası ödeme yapabilirim tskler

 33. CANAN TOPDAĞ dedi ki:

  acil 10.000 ihtiyacım var bankaya ödeme yapmam lazım aylık 500 tl ödemeli lütfen acil olarak dönüş yapabilirmisiniz

 34. Allimamudbureaudechange@gmail.com dedi ki:

  Acil kredi almak için yukarıdaki e-posta adresiyle iletişime geçin.

 35. ADNAN dedi ki:

  kredi notum düşük kredi çekemiyorum 8.000 tl ihtiyacım var yardımcı olma imkanı olabilirmi

 36. BATUHAN dedi ki:

  5000 TL acil krediye ihtiyacım var. Özel sektörde ücretli çalışan yöneticiyim. Kredi puanım düşük olduğu için bankalardan otomatik red cevabı alıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 37. Zafer dedi ki:

  Merhaba acil 20000 tl lazım yardımcı olurmusunuz. Dönüş bekliyorum.

 38. Mustafa dedi ki:

  Acil donus yaparmisiniz?

 39. uğur dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var askeri ücretle calısıyorum aylık 500 lira geri ödemeli ödeyebilirim cok zor durumdayım yardımınızı bekliyorum .

 40. privateloaninvestment@hotmail.com dedi ki:

  Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya işletme kredisine ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 41. mehmet dedi ki:

  merhaba ıyı gunler kredi yorumlarınız okudum elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım ekselans_06_26@hotmail.com maıl adresım detayları gorusmek ıcın yazabılırsınız

 42. Emre dedi ki:

  Vergi levhaliya 2yil geri ödemesiz 7yil vadeli kredi firsati

 43. sema dedi ki:

  Acil kredi lazim memurum kara listedeyim

 44. adem çakır dedi ki:

  merhabalar çok acil 7.000 TL ihtiyacım var sgk var yanlız eskiden düzensiz ödemeden dolayı kara listedeyim çok acil yardımcı olurmusunuz

 45. mustafa dedi ki:

  kredi cekemiyom kara lisdedeyim yardımcı olabilirmisin

 46. salih dedi ki:

  mrb lar. 10.000 tlye ihtiyacım var. 4800 tl gelirim var. maalesef bankalar kredi vermiyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim

 47. Okan dedi ki:

  Ben mersinde yaşıyorum ve bugün acil 1500 tl ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum . Yardımcı olanilirseniz şartların zorluğunu kabul edebilirim ve ayda 400 tl ödemeyi rahatlıkla yapabilirim . Lütfen yardımcı olun .

 48. Yaren dedi ki:

  Acil ev taşımaya ev kurmaya krediye ihtiyacım var emekliyim ve başka bir bankaya ödeniyor olan kredi taksiti devam ediyor ama yetmediği için ev kurmam için acil nakite ihtiyacim var lütfen cevap yazın lutfen çok acil ve kötü durumdayim ne olur yardim

  1. yalın dedi ki:

   merhaba ıyı gunler beyfendı yorumunuzu gordum ve yazmak ıstedım sıze kredı mıktarınız nedır ne kadardır onu ogrenebılırsem yardımcı olabılırım yanı bende sartlarımı sunarım sızlere kesınlıkle

   1. recep sakallı dedi ki:

    70000 tl ihtiyacım var.30 ayda düzenli taksitle ödeyebilirim .devlet memuruyum10000 gelirim var.

 49. Ali dedi ki:

  Merhaba benim 13.000 TL bir banka ya borçum var ama avukat lık oldum ben bu borçumu bankadan kredi alıp kapata biliyommu

 50. BİLGE dedi ki:

  Basvurum fazlaymis daha once kredim var tek bankadan cekmek istiyorum 15.000 tl nasil yapabilirim

 51. Bertan dedi ki:

  Emekli babama kredi almak istiyorum şuanda kredisi var çekdik ama az onu kapatıp ne kadar kredi alabilirim

 52. zahide dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyacim var yari kamusal bir dernekte yönetim kurulu bsk yardimciligi yapiyorum

 53. Süleyman dedi ki:

  Mrb acil 7000 tl ye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 54. Nebi dedi ki:

  Acil kredi lazım ama veren yok nasıl alabilirim kredi notu düşük olduğu için vermiyorlar ne yapmalıyım

 55. Omur dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacim var çok acil yardımcı olursanız sevinirim

 56. Mehmet dedi ki:

  Slm acil 5000 liraya ihtiyacım var

 57. Mehmet dedi ki:

  Slm aci bi 5000 lira kirediye ihtiyacım var

 58. Mehmet dedi ki:

  Acil 2000 tl ödenen var gün içinde 5419579235 ulaşırsınız sevinirim

 59. Ugur dedi ki:

  Mail adresime acil cvp yazarsaniz sevinirim.

 60. hidayet dedi ki:

  merhaba acil olarak 15.000 tlye ihtiyacım var ve aylık 2000 rahatlik la ödeme yardımcı olursanız sevinirim

 61. tolga zubeyir yilmaz dedi ki:

  Merhaba cok acil 5000 tl ihtiyacim var bankalarla sorunum var bana nasil yardimci olabilirsiniz

 62. Ayşegül dedi ki:

  Cem bey size nasıl ulaşabilriz

 63. Cem dedi ki:

  Kktc girne de yeni actıgımız finans şirketimizde ihtiyacınıza uygun çözümü berabrer bulalım istiyorsanız bize bu adresi üzerinden ulaşabilirsiniz

  1. Orhan Arslan dedi ki:

   Merhaba benimle iletişime geçebilir misiniz

 64. Cansu dedi ki:

  Kredi kartimin gecikmesi nedeni ile kredi alamıyorum is yeri sahibiyim acil 15000tl kredi ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 65. Senetsiz kredi dedi ki:

  Bankalar tarafından borçları nedeniyle kara listeye alınan arkadaşlara, faizsiz 1 yıllık kredi veriyoruz. Firmamız yeni olduğundan şuan sadece 2.000 TL. civarında kredi sağlayabiliyoruz. Bunun karşılığında senet imzaltıyoruz. İsteyen yukarıdan başvurabilir.

  1. Gulver CAN dedi ki:

   Acil nakit paraya ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim çok zor durumdayım

 66. mert dedi ki:

  Mrb ögrenciyim egitimimin devami icin acil 1000 tl krediye ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim ?

 67. recep dedi ki:

  acil nakit lazım. yardımcı olabilir misiniz

 68. atmaca dedi ki:

  18000 tl ıhtıyacım var kendımı duze cıkarmam ıcın parca parca odemekten aylık yetısmıyor yardımcı olursanız sevınırım tek noktaya borclanmak ıstıyorum

 69. Firdes geç dedi ki:

  Acil para lazım çok sıkıntım var aylık 3000 liralik gelirim var yardımcı olursanız sevinirim

 70. Adnan adnan dedi ki:

  İpotekle 30 bin liraya kadar kredi anında verilir.

 71. emine dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 2000 tl ödeme düzenli olacaktır yardımcı olurmusunuz

 72. Ismail dedi ki:

  5000 tl krediye ihtiyacım var bana yardımcı olun lutfen

 73. Kemal dedi ki:

  Acil 30000 tl ihtiyacım var takıbe düşmek üzereyım.2500-3000maaşlı çalışmaya başladım.bunalımdayım yardıma ihtiyacım var

 74. Faizsiz kredi 2017 dedi ki:

  2017 yılında bankadan kredi çekemeyene 10 bin lira faizsiz kredi verilecek.(devlet destekli)

  1. Ersin dedi ki:

   Bilgi verebilir misiniz benim geçikmelerim var o yüzden kredi kullanamıyorum lütfen burdan geri dönüş yapabilir misiniz

 75. erdinç dedi ki:

  acıl 4000 ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım numaram

 76. sidan dedi ki:

  15000 tl ihtiyacim var yardımcı olur musunuz

 77. sonay dedi ki:

  toplamı 13000 borcum bulunmaktadır. aylık gelirim 3750 tldir. Kredi ve kredi kartı borcumu kapatmam gerekmektedir. Ödeme düzenli olacaktır.

 78. cansu dedi ki:

  acil 35 bin ihtiyacim var yetim maasi aliyorum ve 1700-200arasi gelirim var yardimci olurmu uz acil

 79. Şeyma dedi ki:

  Lütfen çok acil 2000 tl krediye ihtiyacım var. Öğrenciyim bankalar vermiyor

 80. ali dedi ki:

  kredi lazım bana memurum ödeyebilirim

 81. Ümit serkan dedi ki:

  Kredisi çıkamayana kkb düşük olana kredi üstüne kredi cekemeyene ssk si olmayıp düzenli kredi kartı kullanana ssk si yetersiz olup kredi cekemeyene araç kredisi alamayana alacağı konutun %100 une kredi isteyene maasinda haciz olan emekliye kredi kullandirilir faturalı cep numaraniza bin ila 5 bin arası kredi kullandirilir

  1. hakan dedi ki:

   bana yardımcı olurmusunuz

 82. Öznur dedi ki:

  Merhabalar çok acil 4000 tl ye ihtiyacım var heryere başvuru yaptım fakat geri dönüş olmuyor bankalarda onaylanmiyor yardimci olursanız çok sevinirim

 83. selda dedi ki:

  merhaba kredi kartı borçlarım var onları bir yerde toplamak istiyorum. 45000 tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum. acil yardım ederseniz sevinirim.

 84. BİZ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN KREDİSİ dedi ki:

  MAAŞ BORDROSU OLMAYANLARA VE ÇALIŞMAYANLARA KREDİ ALINIR. BİZ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN.

  1. hakan dedi ki:

   geri dönüş yaparmısınız

  2. güngör dedi ki:

   acil olarak 4000 tl ihtiyaç var emekliyim eşimde çalışıyor, Ankara da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar…

 85. İLHAN dedi ki:

  BANA 15000 TL lazım yardımcı olurmusunuz

 86. Gülçin eren dedi ki:

  Acil 3000tl lazım

 87. kaan dedi ki:

  merhaba edirneliyim 1650 tl + sıgorta gelir belgeli maasım var daha once ufak bır borc yuzunden yapılandırmaya gırmıstım yasal takıbe gırmedım ama borcumu odedım fakat bankalar vermıyor bana 2 gun ıcınde 15-20000 tl kredı cıkartabılcek yada para verebılcek varmı her ay 1000 tl olarak oderım 5437225746 faızı vadesı sorun degıl

 88. Kredi veren firma dedi ki:

  Herkese kredi veriyoruz.

  1. sevda dedi ki:

   ev hanımıyım acıl 10000 tlye ihtiyacım vr bankalar vermıyor

  2. metın dedi ki:

   bana cok acıl 2500 tl kredı lazım yardımcı olursanız sevınırım

   1. kaan dedi ki:

    merhaba edirneliyim 1650 tl + sıgorta gelir belgeli maasım var daha once ufak bır borc yuzunden yapılandırmaya gırmıstım yasal takıbe gırmedım ama borcumu odedım fakat bankalar vermıyor bana 2 gun ıcınde 15-20000 tl kredı cıkartabılcek yada para verebılcek varmı her ay 1000 tl olarak oderım 5437225746 faızı vadesı sorun degıl

  3. murat dedi ki:

   banada 10000 tl lazım nasıl yardımcı oluyorsunuz

  4. arzu dedi ki:

   bankalar kredi notum düşük olduğu için kredi vermiyor sadece 3 günlük gecıklerden dolayı o kredileri kapatmak için acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunz

  5. adam dedi ki:

   size nasıl ulaşılır?

  6. güngör dedi ki:

   acil dönüş yaparmısınız, 3000 ve ya 4000 arası kredi lazım emekliyim eşimde çalışıyor…mail adresimden ulaşırsanız sevinirim..

 89. asuman dedi ki:

  70000 tl krediye ihtiyacim var 2700 tl maas var aylık uygun ödeme olması durumu

 90. Erdoğan Budakoğlu dedi ki:

  acil kredi ihtiyacım var yardımcı olurbilir misiniz

 91. Elif dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacımız var.
  Ayda 250 tl ödeme yapabilirz

 92. m.emin esen dedi ki:

  50000 tl kredi lazım konut ıcın

 93. Gülhan dedi ki:

  Lütfen 25
  000 tly ihtiyacım var yardım edin

 94. ugur dedi ki:

  yonca hanım .

 95. Sevilay dedi ki:

  Acil kredi lazım. Dönerseniz sevinirim

 96. YONCA dedi ki:

  NAKİT İHTİYACINIZ KARŞILANIR MİNİMUM 7 BIN MAXIMUM 50BIN DETAYLI BİLGİ İÇİN BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ ARAMAYIN ARAMALARA YOGUNLUKTAN DÖNEMİYORUZ SMSLERINIZE EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR

  1. oya dedi ki:

   acil 20.000 tl ye ihtiyacım var borçlarımı bir yere toplamak istiyorum aylık 700 tl ödeyebilirim borcumdan dolayı işten çıkarılıyorum sigortam başlamadan acil halletmem gerekiyor lütfen olumlu veya olumsuz bi dönüş yapın çok yoruldum artık bi düzenim kalmadı

  2. Ersin dedi ki:

   Yonca hanım size nasıl ulaşabilirim

 97. Ayşe dedi ki:

  Acil kredi,lazım

 98. kredi dedi ki:

  acil kredi ihtiyacim var simdi geçerlidir