Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor mu?

Acil kredi ihtiyacınızda hızlı bir şekilde finansal çözüm bulmak istiyorsanız çabuk kredi alabileceğiniz bankaları ve hızlı bir şekilde başvuru yöntemlerini inceleyerek acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Konu hakkındaki detaylar yazımızda.

Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor mu?

Bankalar kredi veriyor mu sorusunun cevabı kredi kullanmak isteyen kişinin durumuna göre değişir. Kredi notu düşük olan, gösterecek geliri olmayan, geçmiş ödeme düzeni bozuk olan vatandaşlara bankalar kredi vermek istemez. acil kredi ihtiyaçı olan sicili kötü olan vatandaşların kredi kullanmaları için bankaya kefil ya da ek teminat göstermeleri gerekmektedir. Bankaya gösterilen kefilin özellikleri bankanın yerine getirilmesini istediği şartları sağlamış olmalıdır.Kefil için aranan şartları Kefilli Kredi Çekmek yazımızda bulabilirsiniz.

Kefilli kredi çekmek
Kefilli Kredi Çekmek

Kredi çekmek için kefil olma koşulları arasında düzenli bir gelire sahip olmak vardır. Bunun da dışında kefilin kredi notunun iyi olması da şarttır. Kredi notu…

İlgili İçerik

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri ?

İhtiyaç anında acil kredi paketleri sunan bankalar iş bankası, ziraat bankası, halk bank ve garanti bankasıdır.Size uygun hızlı kredi verecek banka hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam ediniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde cep telefonu, bilgisayar ya da aklınızda uzun zamandır olan o şeyi almanızın zamanı geldi. İş Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde 60 aya varan vade seçenekleri ile size özel kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ödeme planı kişisl olarak hazırlandığından sizin için en uygun olan tarihte ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Aylık eşit taksitler, uygun ödeme planı ve size özel faiz oranları ile İş Bankası ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle!

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için farklı kanalları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bankanın uygulaması olan İş Cep’i ziyaret edebilir, dilerseniz internet şubesini de kullanarak bulunduğunuz yerden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş Cep üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, telefonunuz uygulamayı kurduktan sonra, krediler kısmına gelin ve buradan anında kredi başvurusu sekmesini tıklayın. Alternatif olarak başvurulara gelin ve anında krediyi tıklayın.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Bankamatiklerden Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi bankamatik başvurusu yapmak için ilk olarak kartlı işlem menüsüne gelin. Daha sona daha fazlası sekmesini tıklayın. Buradan başvurular kısmına gelin, kredi seçeneğinin üzerine tıklayın. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra başvurunuz hazır!

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu SMS ile Nasıl Yapılır?

İş Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj bölmesine gelin. Daha sonra büyük harfler ile Nakit yazın boşluk bırakın TC kimlik no girin. Daha sonra çekmek istediğiniz kredi tutarını belirtin. Boşluk bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazın. Mesajı tamamlayın ve 4402’ye gönderin.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için evraklar eksiksiz ve doğru olarak tamamlandıktan sonra başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yaparken yanınızda bulunması gereken evraklar arasında;

 • Başvuru formu
 • Gelir durumunuzu gösteren belge
 • Sürücü belgesi ya da nüfus cüzdanı yer alır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nelerdir?

İş Bankası ihtiyaç kredisi özelliklerini başvuru yapmadan önce bilmekte fayda var. Bu kredi ile birlikte 40 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Eğer başvurunuz onay alırsa, talep etmiş olduğunuz miktar o an hesabınıza aktarılmış olur. ATM’lere giderek bu tutarı çekmeniz mümkün. Başvuru yaparken hangi kanalı tercih etmiş olursanız olun, onay ya da onaylanmama cevabı telefonunuza anında gelmiş olur. Eğer kredi kullandıktan sonra hesabınızda yeterli miktarda para bulunmazsa, gerekli tutar yine de hesaptan tahsil edilir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde tüm bireysel ihtiyaçlarınız için gerekli olan tutarı kolayca bankanızdan çekebilirsiniz. Hem de 60 aya varan vade yapma seçeneği ile. Bankanın sunduğu kredi şahsi ve maddi teminat talebinde bulunur. Bunun karşılığında vatandaşlara uygun faiz oranlarından yararlanma imkanı sunar. Kredi boyunca vatandaşlara hayati sigorta yapılır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tercih edebileceğiniz farklı kanallar bulunuyor. Bu kanallar arasında;

 • Ziraat mobil uygulaması
 • Şubeler
 • Web sitesi
 • ATM
 • İnternet şubesi
 • Çağrı merkezi yer alıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için evraklar arasında;

 • İnternet sitesinden indirilebilen başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi
 • Gelir belgesi
 • Şube tarafından istenecek ek belgeler yer alır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi örnek ödemesi başvuru yapılmadan önce muhakkak hesaplanmalıdır. Acil banka kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar acele ederek bu noktayı atladıkları zaman ne yazık ki daha sonra kredileri öderken zorlanabilmektedirler. Bin TL değerinde kredi kullandığınızı var sayalım. 60 ay vade yaptırmak isterseniz, toplamda ödemeniz gereken taksit aylık tutarı 29 TL olacaktır. Faiz oranı güncel olarak yüzde 1,75 üzerinden hesaplanmıştır. Güncel faiz oranını kredi kullanmadan önce kontrol etmenizde fayda var.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde bireysel ihtiyaçlarınıza 60 aya varan vade imkanları ile nakit para akışı sağlayabileceksiniz. Bu kredi fırsatı ile en fazla 10 bin TL değerinde ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olur. Örnek bir plan oluşturmak gerekirse, 10 bin TL değerinde para çektiğinizi var sayalım. Bu krediyi 303 TL taksit ile, 60 ay vadeli şekilde ve 52,50 TL değerinde kredi tahsis ücreti ödeyerek çekmeniz mümkün. Aylık faiz oranınız yüzde 1,85 olacaktır. Bu tahsis ücretinin içine Banka Sigorta Muamele Vergisi oranı dahil edilmiştir.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yeri terk etmeden başvuru yapmak isterseniz interneti üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra ön başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Başvuru formunda kredi tercihinizi yapın. Daha sonra kredi tutarı ve kredi vadesini girin. Kimlik bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Son olarak başvuru bilgilerinizi tamamladıktan sonra karşınıza çıkan ödeme planını incelemeye başlayın. Sizin için makul değerler ise başvurunuzu tamamlayın.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi sayesinde cebinize uygun olan kredi faiz seçeneklerinden faydalanmanız ve zorlanmadan geri ödeme yapmanız mümkün. 60 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları sizleri Garanti’de bekliyor. Başvuru yapmak için dilerseniz Garanti İnternet’i kullanabilir, eğer başvurunuzu mobil uygulama aracılığı ile yapmak isterseniz Garanti Cep’i telefonunuza indirdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ticari amaç ile kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredileri için 36 ay kredi kullanma vade sınırı bulunmaktadır. Üst limit bireysel Garanti Bankası müşterileri için 25 bin TL değerinde iken esnaflar 85 bin TL’ye kadar varan tutarda kredi kullanma şansına sahip olurlar.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi örnek ödemesi başvuru tamamlanmadan önce muhakkak göz önünde bulundurulması gereken bir noktadır. 15 bin TL değerinde bir kredi kullanmak istediğiniz var sayalım. Bu durumda bankanın şu an güncel kredi faiz oranı olan 2,2 üzerinden işlem görmüş olacaksınız. 60 ay vade yapmak isterseniz, ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 506 TL olacaktır. Banka sizden 75 TL kredi tahsil ücreti isteyecektir. Buna ek olarak, sigorta ve vergi dahil 281 TL değerinde ücret ödersiniz. Bu durumda acil banka kredisi alan Garanti müşterileri toplam 38 yıllık maliyet oranı ile kredilerini kullanmış olurlar.

Acil kredi ihtiyaçlarınız için size uygun olana anında başvurabilir kredinizi çekebilirsiniz.

2020 Yılı En Uygun İhtiyaç Kredisi

En düşük faizli İhtiyaç kredisi veren bankaların şartları ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. SADİ dedi ki:

  KAMU ÇALIŞANIYIM 15000 TL ALABİLİRMİYİM

 2. Metin verep dedi ki:

  6ay işsiz kalmıştım tabi bu arada odemelerim yerlerde süründü şimdi çalışıyorum ama durumu kurtaramiyorum
  Kredimi kapatıp kalaniyla izdivacta kullanmak amacıyla acil 30bin TL lazım yardımcı olursanız sevinirim 48ay vade olabilir

 3. Tugay dedi ki:

  Acil 5 bin ihtiyacım var şuanda calışmıyorum çok sıkıştım uygun aylık olarak ödeyebilirim…

 4. akvarlikfinans@gmail.com dedi ki:

  1,79 faiz oranları ile yardımcı olunur

  1. Tugay dedi ki:

   İyi günler 5 TL lazım ama calışmıyorum ne gibi bi aylık ödeme olur geri ödeme nasıl olur ??

  2. Davut keten dedi ki:

   10bin ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şartlarının nedir?

  3. Mustafa dedi ki:

   Bna acil ulaşırsanız sevinirim devlet memuruyum 60 bine ihtiyacım var

  4. SADİ dedi ki:

   SİZE NASIL ULAŞIRIM 15000 TL KREDİ LAZIM KAMU ÇALIŞANIYIM

 5. Coşkun Doğan dedi ki:

  Merhaba,
  Acil Nakıte ihtıyacı olanlara yardım edılır.

  1. Ayşenur dedi ki:

   Yardım edebilir misiniz

 6. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  yardımcı olunur

  1. yılmaz dedi ki:

   size nasıl ulaşırım

 7. alptuğ dedi ki:

  Bana acil 20000 TL’sı kredi lazım. Bazı bankalarda şu an kredilerim var ama gecikmiş ödemem vs yok. Kredi notum 1360

 8. dilek dedi ki:

  çok acil 3 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

 9. can murat dedi ki:

  Finansmana mı ihtiyacınız var?

 10. Kredi Al dedi ki:

  Sicilin Bozukta Olsa Kredi Çekmek İmkansız Degil Herkezin Ortak Hatası Kredi Çekmek İstiyorsan Sonuna Kadar İzeyin Ve Kredinizi Alın

1 8 9 10