Ankara ve ilçelerinde senetle kredi veren yerler

Ankara’da senetle kredi veren yerlere başvurarak kefilsiz şartsız kredi kullanabilirsiniz. Kredisiz borç para ihtiyacınız varsa factoring şirketleri aracılığıyla senet karşılığında nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

Ankara ve ilçelerinde senetle kredi veren yerler

Ankara senetle kredi veren yerler factoring şirketleridir. Bu şirketlerin yanı sıra kefilsiz ve evraksız olarak paraya sahip olmak için eşya alıp satmak gibi alternatifler de bulunmaktadır. Ankara senetle kredi seçenekleri arasında alışveriş merkezlerinden alınan eşya üzerinden kredi kullanmak ve factoring şirketlerinden yararlanmak gibi alternatifler bulunmaktadır.

Ankara Senetle Kredi Kullanmak

Senetle kredi almak için şirketlerin yasal olması gerekmektedir. Senetle verilen paraların mutlak bir karşılığı, komisyon ve faizi olacaktır. Bu kapsamda bankalardan daha yüklü faiz oranları bulunmaktadır ve buralara başvuran kişilerin bankalardan kredi kullanma olanağı bulunmamaktadır. Bu şekilde kredi kullanmak isteyenler genellikle kredi notu, kredi kullanamayacak kadar düşük olanlar ve kara listeye alınmış tüketicilerdir.

Kamu kurumları senetle para vermemektedir. Bankaların da böyle bir uygulaması yoktur. Resmi olmayan kurumlardan alınacak krediler için senet imzalanırken boş senede imza atmamak, riskli herhangi bir davranışta bulunmamak ve asla yapamayacağı bir vaadi dile getirmemek gerekmektedir. Bunun yanında imza attığınız senedin kopyasını almanız, ala senedi tek bir şekilde aldığınız yerde bırakmamak gerekmektedir. Sizi haksız duruma düşürebilecek tüm davranışlardan sakınmanız önemlidir.

Ankara’da Kredi veren Factoring Şirketleri

Kredi veren factoring şirketleri, BDDK tarafından denetlendiğinden haksız kazanç elde etme ya da dolandırma gibi durumlar yaşanmaz ve bankalarla aynı riskleri kabul ederek kredi kullanmış olursunuz. Elinizde çek veya senet varsa ve zamanından önce kırdırtmak istiyorsanız yapmanız gereken bir faktoring şirkete başvurmak olmalıdır. Elindeki senedi kırdırtmak ve zamanından önce senetle alınması gerekli olan parayı elde etmek için bu faktoring şirketlere başvurulabilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken, bu şirketlerin yüklü bir komisyon ve faiz ücreti talep edeceğidir. Komisyon ücreti ödemek istemiyorsanız mutlaka senedin zamanının gelmesini beklemeniz gerekecektir.

Ankara’da senetle kredi veren şirketler Çankaya, Çubuk, Gölbaşı, Elmadağ, Etimesgut, Keçiören, Kazan, Akyurt bölgelerinde oldukça fazladır. Bunun yanında Mamak bölgesinde bulunan faktoring şirketlerinden de bu konuda yararlanılabilir. Senetle kredi veren bu şirketler kullanılmadan önce kredi veren bankaların araştırılması daha doğru olacaktır.

Ankara’da Bulunan Factoring Şirketleri

Ankara’da hizmet veren factoring şirketleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Yaşar Factoring: Ankara haricinde Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana ve 14 diğer şehirde hizmet vermekte olan firma, çeklerin 30 dakikada kırılmasını vaat etmektedir. Bu kapsamda Ankara ‘de Yenimahalle hizmet vermekte olan şirketin telefon numarası: 0312 444 7 777
 • Tuna Factoring: Ankara Yenimahalle’de bulunan bir başka factoring firmasıdır. Finansal danışman adıyla hizmet veren firma, senetle para vermekte ve yüksek faiz oranları kullanmaktadır. Bu kapsamda senek kırdırılmasından çek bozulmasına kadar pek çok işi yapan firmanın telefon numarası: 0312 386 36 00
 • Lider Factoring: Ankara’da pek çok şubesi olan firma, Türkiye’nin her yerinden erişilebilir şube sayısına sahiptir. Bu kapsamda çek senet bozma ve kırdırma hizmeti veren firma, aynı zamanda araç satışında da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Firmanın telefon numarası 0312 468 29 20
 • Ulusal Factoring: Ankara Altındağ’da bulunan firma, finans kurumu olarak görev yapmaktadır. Firmanın telefon numarası 0312 342 32 00
 • Analiz Factoring: Finansal danışman adıyla görev alan bir başka firma olan Analiz Factoring, Ankara Çankaya’da hizmet vermektedir. Firma çek senet kırdırma, araç ve konut satışı için ikinci elden kredi çıkarma gibi faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Firmanın telefon numarası: 0312 472 58 70
 • Başer Factoring: Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firma, Yenimahalle mevkiinde bulunmaktadır. Firma senet karşılığı, çek bozdurma gibi işlemler yapmakta ancak komisyon almaktadır. firmanın telefon numarası 0312 472 10 66

Bunların haricinde daha farklı factoring şirketleri olsa da, en fazla tercih edilen şirketlerin bunlar oldukları söylenebilir.

Başkası Adına Kredi Çeken Firmalar

Başkasının kredisinden yararlanabileceğiniz firmalar aracılığıyla da kredi kullanma şansı elde edebilirsiniz. Bu işlem size bir senet imzalatılması ile gerçekleşmektedir. Sizin kredi siciliniz bozuksa ve bu sebeple bankalardan kredi alamıyorsanız, sizin adınıza bu firmalar kredi kullanmaktadır. Kredi sicili temiz ve bankalarla arası iyi olan biri, sizden bağımsız olarak sizin kullanmak istediğiniz miktarda bir kredi çeker. Komisyon bedeli ve aylık faiz miktarı kabaca hesaplanarak üzerine eklenir ve çıkan tutara uygun bir şekilde senet hazırlanır. Senede imza atmanız istenir. Bu şekilde iki katına çıkmış bir faiz ile karşı karşıya kalırsınız. Birinci faiz: bankanın kredi alımı sırasında uyguladığı aylık faizdir. İkincisi: krediyi kullandığınız firmanın ödemenizi istediği faiz tutarıdır.

Bu firmaların çalışma prensiplerini şu şekilde açıklayabiliriz: 10.000 TL’lik bir kredi kullanmak istiyorsunuz ancak bankadan bu krediyi alamadınız. Bu durumda sicili düzgün bir kişi, bu firmalar aracılığıyla 10.000 TL kredi kullanıyor. Ancak bankalar bu tutarın geri ödemesini faizlerle birlikte 18.000 TL olarak belirliyor. Bu nedenle aldığınız kredi miktarı 18.000 TL olarak hesaplanır. Ayrıca firma, yaklaşık 3.000 TL’lik kendi kazancını da ekler ve toplam 21.000 TL borca sahip olursunuz.

Ankara’da Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle kuyumcudan para almak için bir altın alışverişinin yapılması gerekmektedir. Aynı anda hem satın aldığınız, hem de bozdurmak istediğiniz kuyum eşyaları, kuyumcularda paraya dönüşmektedir. Bu durumda kuyumcular size bir senet imzalatır. Sadece temsili bir alışveriş olan altın alışverişinin gölgesinde imzalanan bu senet, vaat edilen sürede borcunuzu ödemenizi temin eder.

Senetle para veren kuyumcular, Ankara, İstanbul gibi şehirlerde, özellikle turistlerin ağırlıkta olduğu bölgelerde bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da Kapalıçarşı, Ankara’da ise Çankaya, Keçiören ve Mamak’ta bol miktarda bu şekilde senetle para veren kuyumcu bulmak mümkündür. Bunun yanında kuyumcular, kendilerinden uzun süredir alışveriş yapan kişilere bu fırsatları sunmaya daha isteklidir. Bu nedenle ilk defa gittiğiniz bir kuyumcudan bu şekilde bir hizmet talep etmeniz abes karşılanabilir.

Senetle Para Alma Şartları

Senetle para almanın koşulları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • 18 yaşından büyük olunmalıdır.
 • Senet imzalama yetkisine sahip olunmalıdır. Akıl sağlığında bir problem olmamalıdır.
 • Mal varlığı ile ilgili bir güvence verebilir olmalıdır.
 • Kefil talep edilmesi halinde isteği yerine getirebilir olmalıdır.

Ürün Satın Alarak Senet Karşılığı Para Elde Etmek

Senet karşılığı para için ürün satın almak isterseniz, Ankara’da bunu yapabileceğiniz pek çok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Sistem şu şekilde işler: Cep telefonunu senet karşılığı alır, ancak paketini açmazsınız. En fazla 50 TL’lik bir satışla nakit elde etmiş olursunuz. Bu sayede senet karşılığı para kazanırsınız.

Ankara’da Senet Karşılığı Cep Telefonu Satan Yerler

Senetle alınan telefonu nakite çevirmek için kullanılabilecek kanallar şöyledir:

 • Göktaşlar AVM: Online hizmet veren avm, senet karşılığı direkt kredi imkanı da sunmaktadır. Alınan ürünler konusunda kredi desteği sunan sayfa, komisyon konusunda oldukça yüksek rakamlar talep etmektedir.
 • İKS AVM: 72.000 ürün kapasitesine sahip bu merkez, 35 yıllık tecrübeye sahiptir. Tanıdıklarına direkt olarak senetle para veren avm için, ilk defa gidiyorsanız bu şekilde para almanız zor olacaktır. Bu nedenle telefon alıp satma senetle kredi yöntemini tavsiye ederiz.

YORUMLAR

 1. blank Ömer dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyaç var

 2. blank Nejmettin dedi ki:

  Emekliyim ve 50000 TL ye İhtiyacım var

 3. blank Ali dedi ki:

  Acil 50000 bin TL’ye ihtiyacım var cevap bekliyorum

 4. blank ysnbey dedi ki:

  acil 20000 lira ya ihtiyacım var

 5. blank ZAFER Y dedi ki:

  acil 20000 TL YE İHTİYACIM VAR KREDİ ÇEKEMİYORUM

  1. blank Halil dedi ki:

   Acil 5000 tl yw ihtiyqcım var aylık 500 20 ayda öderim % 100 faizle

  2. blank Gizem dedi ki:

   Acil 100bin liraya ihtiyacım var. Üç ay içinde hepsini ödeyeceğim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. blank Selahattin dedi ki:

  Acil 3500 TL ye ihtiyacım var bilgi alabilirmiyim teşekkürler

 7. blank mevlüt dedi ki:

  acil 15000 TL ihtiyacım var

 8. blank Kubra dedi ki:

  Merhaba. Devralacağım iş yeri için 200.000 tl lazım. 1 yılda kapatırım taksitle. Geri domuzunuzu bekliyorum

 9. blank Zafer dedi ki:

  Acil 100 bin TL Ye ihtiyacim var yardimci olursanız sevinirim

  1. blank Zafer dedi ki:

   Ödemede sıkıntı olmaz aylik3000 veya 5000 tl ödeme yapabilirim

 10. blank Mustafa dedi ki:

  10.000tl ihtiyacım var

 11. blank arif dedi ki:

  acil 80 bın tl ıhtıyacım var yardımcı olun ne olur

 12. blank ankara dedi ki:

  ön ödemesiz acil 5000tl lazım.aylık 600tl olarak geri ödeyebilirim. 5532676040 lütfen irtibata geçiniz.

 13. blank feyza dedi ki:

  acıl kredı lazm

 14. blank Kezban dedi ki:

  ben anakaradan kezban dükkân açacağım az kesim kaldı 40bin lazim acil tesise kürkler

 15. blank talat dedi ki:

  acil 7500tl lagzım arabam var emekliim

 16. blank Handan tok dedi ki:

  Icra lık oldum 20000tl kredi almam lazım

 17. blank Beyza Cengiz dedi ki:

  Acil 15 TL ihtiyacım var aylık 2 bin şeklinde ödeyebilirim

 18. blank kenan dedi ki:

  75.000 tlye kadar yardımcı olabılırım gercek anlamda cıddı alıcılar yazsın 48 ay vadelı dusuk faızlı kredı ıcın maıl adresım:[email protected]

  1. blank ÇİĞDEM dedi ki:

   ben ciddi anlamda düşünüyorum bankadan kredi alamıyorum devlet memuruyum acil paraya ihtiyacım var

  2. blank Nurhan dedi ki:

   Acil ikibin lira lazim nasil olacak ankaradayim

  3. blank Mehmet dedi ki:

   Kenan Bey selamlar..15000 TL 24 ay vade ödeyebilirim.Acil cevap verebilirsiniz size mailde gönderdim dün.tesekkurler..

  4. blank serkan dedi ki:

   bankadan kredi çekemiyorum bana 75 bin lazım yoksa evim satılacak sartlarınız nedir 48 ayda ödeyebilirim

 19. blank acil 5000 dedi ki:

  5000 liraya ihtiyacim var kisa vadede olabilir odemede sorun yasanmaz kefil teminat gosterebilirim 5417168036

 20. blank Emrah AÇIKGÖZ dedi ki:

  Çok acil bana 15.000 tl lazım kamu personeliyim geri ödemede sıkıntı olmaz yardımcı olursanız sevinirim

 21. blank mehtap görmüş dedi ki:

  Çok acil olarak 25.000 tl ihtiyacım var. Lütfen dönüs yaparmısınz

 22. blank soner taştekin dedi ki:

  senetle 50 milyar para istiyorum…

 23. blank Devrim dedi ki:

  Acil 4000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 24. blank Kadriye dedi ki:

  Acil 3.000 ihtiyacım var fındık sonuna verebilirim ve bugün yardımcı olursanız sevinirim

 25. blank tuncer dedi ki:

  acil olarak 20.000 tl krediye ihttiyacım var . 3 ay sonra geri öderim yada aylık taksitli. acil olarak ihtiyacım var. yardımcı oluranız sevinirim.

 26. blank mehmet dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var devlette öğretmenim

 27. blank Altan dedi ki:

  ankara ilinde ikamet ediyorum acil 20.000 Tl ye ihtiyacim var. Kamuda Çalisiyorum

 28. blank Altan dedi ki:

  20.000 Tl Krediye ihtiyacim var Kamuda Calisiyorum.

 29. blank Emre dedi ki:

  Hocam merhaba Ankara ikamet ediyorum 10.000 tl 5 ayligina senetle kredi ariyorum 5 ay sonra faizi ile odeyebilirim bana Ankara icinde nasil yardimci olabilirsiniz. 5 ay sonra olmasi sart degil aylikda odeyebilirim.ozel bir sirkette sigortali 3200 tl maas ile calisiyorum ve 5 ay sonra toplu param gelecek.Tesekkurler

 30. blank Murat dedi ki:

  Acil nakit e ihtiyaç var cok acil ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim kimse dönmüyor acil lazım

 31. blank Aslı dedi ki:

  Acil 2000 ihtiyacım var Yardımcı olursanız sevinirim

 32. blank ümit dedi ki:

  acil 20000 bin tlye ıhtıyacım var aylık 1000 tl olarak geri ödeme yapabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

 33. blank Erdal dedi ki:

  Ben silahlı güvenlik görevlisiyim 2000 TL maaşım var acil 7000 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusınuz

 34. blank nezih dedi ki:

  acil 20000 tl

 35. blank durmuş dedi ki:

  (acil) 5000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 36. blank Süleyman dedi ki:

  20000 kredi çekmek istiyorum.aylık 1700 oduye bilirim.bu konuda bilgi alabilirmiyim.

 37. blank Serkan dedi ki:

  20.000 tl ye ihtiyacim yardimci olurmusunuz

 38. blank DİLEK YURTSEVER dedi ki:

  İŞ YERİM İÇİN 15000 TL YE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 39. blank yılmaz dedi ki:

  acıl senetle paraya ıhtıyacımvar 1500 aylık odeyebılırım.yardımcı olurmusunuz

 40. blank soner dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacim var

 41. blank onur dedi ki:

  20.000 TL nakit krediye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

 42. blank enes dedi ki:

  acil kredi için

 43. blank SEYFULLAH dedi ki:

  Merhaba 7.500 tl ihtiyacım var aylık gelirim 2.000 tl yardımcı olabilirmisiniz

 44. blank RECEP dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var

 45. blank ilhan dedi ki:

  Merhabalar. Ankara da ikamet etmekteyim. Aylık belgelenebilir net gelirim 2.500 TL dir. Bankalarda ki kredi puanımın düşüklüğü sebebiyle kredi çekemiyorum ve 15.000 TL ye ihtiyacım vardır. Dönüş yapmanızı rica ederim.

 46. blank Kemal dedi ki:

  Acil 25000 tl ye iğtiyacım var asansör şirketim var senetle yardımcı olabilirmisiniz acil cevap bekliyorum

 47. blank erde dedi ki:

  5000 gerekli acil dönüş yaparmısınız

 48. blank Deniz dedi ki:

  çok acil 4000 tl ihtiyacım var, kredi çekemiyorum, senetle para alabileceğim bir yer varsa yardımları bekliyorum, Ankaradayım

 49. blank hakan dedi ki:

  acil 40000 tl ıhtıyacım var kredı cekemıyorum senetle yardımcı olacak varsa donus beklıyorum ankarada oturuyorum

 50. blank Oğuz dedi ki:

  3000 tl nakit lazım

 51. blank remziye dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var ankaraya gelebilirim dönüş yapın lütfen

 52. blank sezgin çelik dedi ki:

  bankalarda kredi,kredi kartı ve kmh kullanımlarım ve düzenli ödemem var kkb puanım 1316 ama 10 yıl öncesine ait kanun takibim çıkmış onu kapadım borcu yokturları bankama verdim 5-10 gün içinde kredi kullandırırız dyorlar ama bekleme durumum yok acil 50 bin lazım..

 53. blank Hakan dedi ki:

  Acil 3.000 ihtiyac var babkalardan icraligim 5468610222 donus yapin

 54. blank soner dedi ki:

  Cok acil 12000 tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz yanliz on odeme vermem

 55. blank Enes dedi ki:

  Arkadaşlar Banka kredisi onaylanmayan, ssk’sı olmayanlar hacizli ve avukatlık olmuş arkadaşlara %10 komisyon ile kredi kullandırılır 535 486 95 04

  1. blank esra dedi ki:

   Allah razı olsun enes bey sizin sayenizde borçlarımdan kurtuldum ne desem hakkınızı ödeyemem

  2. blank Yetiş dedi ki:

   15 bin ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3. blank Yasin arslan dedi ki:

   Merhaba enes bey 140.000 tl nekadar komisyon alırsınız ve ne kadar geri ödeme olur

  4. blank Yunus emre dedi ki:

   Acil 10000 liraya ihtiyacim var yardımcı olur musunuz

 56. blank sureyya dedi ki:

  acil 5.000 tl krediye ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 57. blank Fatma dedi ki:

  15000₺ ihtiyacım var acil geri dönerseniz sevinirim

 58. blank Fatma dedi ki:

  15000tl ihtiyacım var düzenli öderim lütfen geri dönerseniz sevinirim acil

 59. blank Fatma dedi ki:

  ACİL5BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIMCIOLUN GERİ DÖNÜŞ YAPABİLRMİSİNİZ Ankara dayım

 60. blank Ziya dedi ki:

  Merhaba 15.000 tl ihtiyacım var.
  Aylık kanıtlı gelirim 5000 tl.
  Acil ihtiyaçtır.Ödemem düzenli olur.
  İletişime geçerseniz sevinirim.

 61. blank OZAN dedi ki:

  MEMURUM 4000 GELİRİM VAR ACİL 5000 LAZIM

 62. blank ali dedi ki:

  Çok acil 150 bin TL ihtiyacimiz var.3 ay içinde geri ödemeli. Esnafiz alacak faturalarimiza ipotek koyulabilir

 63. blank Hakan dedi ki:

  Acil 5000 lira kredi çekmek istiyorum temşnat werebilirim kısa vadede ödeyebilirim uygun faiz ile

 64. blank Kevser dedi ki:

  Anakarada oturuyor m kredi notun düşük acil 24 bine ihtiyacım var 4 yildir SGK var yaşım 25 çok acil bu parayı bulmam gerekiyor ölüm kalım meselesi lütfen bana yardımcı olun ulaşım [email protected] adresinden ulaşa bilirsiniz

 65. blank Ibrahim dedi ki:

  Mrblar ankarda esnafim bankalarla bi sorunum yok ama basvuru cok ve puanim dusuk o yuzden cekemiyorum herhangi bir teminatim yok 20000 tlye ihtiyacim var sentle kredi veren varsa kullanabilirim

 66. blank Tuncay dedi ki:

  100000 liraya ihtiyacım var çok acil acil

 67. blank yıldız dedi ki:

  3.000 tl için dönüş yaparmısınız

 68. blank seval dedi ki:

  acıl donus saglarmısınız

  1. blank cemil dedi ki:

   senetle veyada bankayla 50000 tlye kadar kredı verıyorum uygun faız ve uygun odeme kosullarıyla maıl adresı [email protected]

   1. blank Be dedi ki:

    Şerefsiz dolandırıcı

 69. blank ilhan altıntas dedi ki:

  Merhabalar. 15000 TL ye ihtiyacım var. Aylık belgelenebilir gelirim 2500 TL dönüş yapmanızı bekliyorum.

 70. blank Yagmur dedi ki:

  15.000 tl’ye ihtiyacim var aylik geri dönüsümünü 750 tl olarak yapabilirim [email protected]

 71. blank Suat dedi ki:

  Benim acil 7000 tl ihtiyacım var mersinden yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim 2 senedir sgk var

 72. blank aysen dedi ki:

  nugülhanım iletisim numarasi verdilermi banada verseniz cok acil lazxim nolur

 73. blank aysen dedi ki:

  kenan bey banada verseniz mailden telefon numarasini yardimci olsaaniz cok ihtiyacim var ve cok acil

 74. blank Nurgül dedi ki:

  30 bin liraya ihtiyacım var Kenan Bey nasıl ulaşabilirim size

 75. blank Nurgül dedi ki:

  Kenan Bey size nasıl ulaşabilirim

 76. blank Kenan dedi ki:

  Arayın beni

  1. blank Kevser dedi ki:

   Merhaba acaba size nasıl ulasabilirm

 77. blank Özgecan dedi ki:

  5000 tl acil ihtiyacım var 15 yıllık ssk lı bordrolu çalışanım 5323875555

 78. blank Ferhat dedi ki:

  3000 5000 paraya ihtiyacım var lutfen yardım edermisiniz.

 79. blank önder dedi ki:

  3000 tl ihtiyacım var taksitle ödeyebilirim… ankara

 80. blank serkan dedi ki:

  2500 3000tl lazım bugün için dönüş yaparsanız sevinirim

 81. blank melis dedi ki:

  Sinan bey herkese yardımcı oluyor, sizde yararlanın 5536781774

 82. blank Safiye dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 83. blank soner dedi ki:

  Merhaba acil 9000 ihtiyacim var yardimci olurmusunizPo

 84. blank Anıl cem can dedi ki:

  Çok acil 4-5 bin lira paraya ihtiyacım var. Öğrenciyim. Çok zOr durumdayım. Yardımcı olabilir misiniz.

 85. blank mehmet dedi ki:

  merhaba ıyı gunler ben fınansman genel mudurlugunde calısıyorum ve daha once 3 4 kısıye kredı verdım burdan ama detaylı bılgılerınızı yazarsanız yardımcı olmaya calısırım ılk once bankadan cekemıyormusunuz pekı onu ogreneyım yanı ve dusuk faızle yardımcı olabılıyoruz 1.03 ile 1.08 den taksıt oaranlarına gor degısyor tabıkıde ne ısle mesgulsunuz ssk gununuz kac gun ne kadar ıstıyorsunuz pekı

 86. blank Gökhan dedi ki:

  25bin kredi lazım 505 118 0695

 87. blank müslüm erdoğan dedi ki:

  Arkadaşlar mrb acil paraya nakite ihtiyaci olanlar arayabilirler 553 082 12 70

  1. blank ibrahim dedi ki:

   hocam selam.ben ankarada yaşıyorum devlet memuruyum.acil görüşebilirmiyiz

 88. blank Sema uzuner dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var size ulaşa bilecegim no verebilirmisiniz

 89. blank ismail dedi ki:

  acil 15 bin ne ihtiyacım vatr yardımcı olabilirmisiniz

 90. blank tan dedi ki:

  Asgari ücretle çalışıyorum çıkabilecek maksimum limite ihtiyacım var

 91. blank orhan öztürk dedi ki:

  merhaba 20 bin gerekiyor yardım edermisiniz 5557100317

 92. blank emine dedi ki:

  Acil 2000 tl ihtiyacım var tşk

 93. blank soner dedi ki:

  Acil 12000 tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 94. blank Songül dedi ki:

  çok acil 20 binliraya ihtiyacım var nasil ulaşa bilirim

 95. blank Veysel Ay dedi ki:

  Emekliyim 1 haftalığına 15000 tl ihtiyacım var. Krdi kapatıp kredi çekecegim. Yrdımcı olursanız irtibata geçmenizi istiyorum.

 96. blank Ankaralı dedi ki:

  Merhaba.acil 10.000tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 97. blank ankaradan dedi ki:

  acil 25 bin lazım 48 ay vadeli

 98. blank Hatice dedi ki:

  Merhaba bana acil 10 bin lazim lutfen

 99. blank Sinan dedi ki:

  ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 100. blank Kenan dedi ki:

  20.000ihtyaç var iş yeri sahibiyim dönüş yaparsanız tşk

 101. blank Ahmet dedi ki:

  Merabalar bana acil 10.000 tl lazım 4 ay için de ödemek şartıyla her ay oderim taksit taksit bana ulaşma imkaniniz

 102. blank Feyzullah dedi ki:

  Bana acil 30.000tl bna ulsarmisnz

 103. blank Tayfun dedi ki:

  Acill 20.000 lira lazım ankaradayım cok zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 104. blank Tayfun dedi ki:

  Acill 20.000 lira lazim

 105. blank ramazan dedi ki:

  15000 ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ankaradayım

 106. blank Özlem dedi ki:

  merhaba ben ankarada ototuyorum acil 20 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 107. blank Sercan dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacim var.senetle para verebilecekler lutfen ulassin.

 108. blank Utku dedi ki:

  Selâmün Aleyküm benim acil 10 bin 15 bin tl ye ihtiyacım şartları ne olursa kabul ediyorum ankarada yaşıyorum 2000 bin tl ye yakın maasim var sigorta yok sadece daha önce kullanmış olduğum kredi kartı var ama kredi çekemiyorum yardimci olabilir seniz sevinirim.

 109. blank Yasin dedi ki:

  Acil 10.000 lazım yatdımcı olurmusunuz

 110. blank dilek dedi ki:

  Devlet memuruyum ankarada yasiyorum acil 30 bin tl krediye ihtiyacim var yardimci olabilecekler adresimden ulasirsa cok sevinirim

 111. blank TARIK dedi ki:

  Merhaba
  30.000 tl ihtiyacım var
  Özel bir şirkette çalışmaktayım
  yardımcı olabilirmisiniz

 112. blank haydar dedi ki:

  Acil 20000 bin lazim yardimci olursaniZ sevinirim

 113. blank Vedat dedi ki:

  İyi günler Ankarada 2 esnaf arkadaşız.ikimizinde kendimize ait işyerimiz var.elimizde vadeli senetlerde var ancak vadeleri gelmedi.piyasa daarlığından dolayı bazı alacağımız ödemeler gelmedi.acil 10000-15000 Tl arası paraya ihtiyacımız var.Nisan 2017 sonunda ödemek üzere.teşekkürler

 114. blank Tugba dedi ki:

  Acil 20000 ihtiyacım var ankarada ikamet ediyorum yardimci olursaniz sevinirim

 115. blank Ergün dedi ki:

  Ankarada ikamet etmekteyim 5000 tlye ihtiyacım var acil olarak, aylık 2500 tl gelirim var, her ay 750 tl ödeme yapabilirim

 116. blank Ayhan cetin dedi ki:

  Acil 40000 lazım devlet memuruyum

 117. blank Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil 15000e ihtiyacım var senetle para almak istiyorum yazın düğünüm var toplu da öderim

 118. blank Mustafa dedi ki:

  Acil 10.000 tl ye ihtiyacim var cumaya kadar bulmam lazim calisiyorum 1600 lira maasim var senetle taksit yapilirsa aksatmadan borcumu oderim lutfen bana yardimci olun

 119. blank Sedef dedi ki:

  Mrb acil 50000 paraya ihtiyacim var kuafor salonu acmak istiyorum ama kredi vermiyorlar bi dukkan buldum kacirmak istemiyorum yardimci olursaniz ve bilgi verirseniz sevinirim

 120. blank Hakan dedi ki:

  acil 10000 tlye ihtiyacm var ozel sektorde calisirum yardimci olun lutfen

 121. blank Gülbeyaz Taşdelen dedi ki:

  Merhaba,
  44 yaşındayım ve Ankara’da ikamet ediyorum. Çeviri yaparak geçiniyorum. Ayrıca 900 Tl kira gelirim var. Kredi kartı borcumu ödeyebilmek için 7.000 Tl’ye acil olarak ihtiyacım var. Geri ödemesini Nisan ayında yaparım. Acil cevap verirseniz sevinirim.
  İyi günler.

  1. blank AHMET dedi ki:

   mrba bana dönüş yaparsanziyi olur Gülbeyaz hanım

   1. blank Dilek dedi ki:

    Ahmet bey bana da yardimci olurmusunuz mail adresim [email protected]

 122. blank Seher dedi ki:

  Ev hanımıyım oğlumun doğum günü için laptop almak istiyorum merdiven temizliğinde çalışıyorum ayda elime 500 lira geçiyor cevap atarsanız sevinirim

 123. blank mehmet dedi ki:

  18 ay geri odemeli 10000tl ye ıhtıyacım var. tıcaretle ugrasıyorum esnafım…

 124. blank Erkan dedi ki:

  İyi günler devlet memuruyum acil 7000 TL paraya ihtiyacım var senetle aylık düzenli olarak öderim yardımcı olursanız çok sevinirim

 125. blank Satilmis dedi ki:

  Merhaba
  2-A3 sonra ödemek üzere 10000 liraya ihtiyacım var

 126. blank kemal dedi ki:

  acil 30 bin lira nakde ihtiyacım var donuş yaparsanız sevinirim

 127. blank Su uyar dedi ki:

  Acil 2500 TL ye ihtiyacım var faiziyle 12 ayda ödeyebilirim cuma gününe kadar bulmam lazım lütfen yardımcı olun

 128. blank Ogz dedi ki:

  Acil 50.000 tiye ihtiyacım var kredileri kapatıp tek yere ödeme yapabilirim 1500 ile 2000 TL arası taksit oluşturabilirsiniz dönüş bekliyorum iyi çalışmalar.

 129. blank SIDIKA dedi ki:

  acıl 5 mılayara ıhtıyacım var aylık 2000 mılyar gelirim var acıl dönus yaparsanız sevınırım

 130. blank Mehmt dedi ki:

  20.000 tl ihtiyacım var, memurum. Eskisehirde ikamet ediyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 131. blank ilhan altıntas dedi ki:

  Acil olarak 15.000 TL nakde ihtiyacım vardır. Aylık belgelenebilir sabit gelirim 2.500 TL’ dir. Dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 132. blank Okan dedi ki:

  5.000 tl açıl nakit lazım yardımcı olabilirseniz sebinirşm

 133. blank dilek dedi ki:

  devlet memuruyum ankarada yaşıyorum acil krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 134. blank Zafer dedi ki:

  Bana acil para lazim yardımcı olunursa sevinirim Çok sıkıştım 20000 bin lazım bundan 12 ay içinde ödeyeceğim

 135. blank Sema dedi ki:

  Acil 3000₺ ihtiyacım var !!!! Çok acil lütfen. Düzenli geri ödeme yaparım

 136. blank munevver dinç dedi ki:

  Acil 15.000,00 tl ihtiyacım var.Senet ve komisyonlu olabilir.Yardımcı olursanız sevinirim.

 137. blank ibrahim dedi ki:

  Nasıl irtibat sağlarız çok acil.

 138. blank alpay dedi ki:

  acil 40 tl ye ihtiracım var ankarada yaşıyorum devlet memururum

 139. blank ibrahim dedi ki:

  Merhabalar ankara çubuk ilçesinde ikamet ediyorum acil 10.000 tl lazım senet ile odiyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 140. blank Demet dedi ki:

  Acil senetle 20000 tl ye ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

 141. blank Ahmet dedi ki:

  Acil 20000 tlye ihtiyacım var aylık 1500 tl ödeyebilirim

 142. blank mustafa özkan dedi ki:

  Ankarada oturuyorum acil ihtiyacim var lutfen geri donus yapin

 143. blank mustafa özkan dedi ki:

  Cok ama cok acil 7.000 tl ye ihtiyacim var lutfen heme geri donus yaparsaniz sevinirim

 144. blank haydar yenipinar dedi ki:

  merhaba cok acıl 10000 tl ihtiyacım var kamuda calısıyorum

 145. blank haydar yenipinar dedi ki:

  cok acil 10000 tl ye ihtiyacım var kamuda calısıyorum

 146. blank Yaşar dedi ki:

  Benim 6000 7000 binlira ya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz yardımcı olursanız sevinirim

 147. blank muhammed dedi ki:

  Öğrenciyim iki bin tlye ihtiyacim var yardımcı olur musunuz

 148. blank Meryem Ünlü dedi ki:

  10000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 149. blank Aysun dedi ki:

  Acil 12,500 TL ihtiyacım var. Cevap bekliyorum.

 150. blank Ali dedi ki:

  Acil 25000 tlye ihtiyac var. Aylik 1000 lira odeyebilirim cevap bekliyorum

 151. blank Sıla dedi ki:

  Acil 3000 tl nakite ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

 152. blank Hüseyin dedi ki:

  Kamuda memurum acil 10000 tlye ihtiyacım var

 153. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 35 bin liraya ihtiyacim var kamuda memurum net maasim 3600 bankalardan kredi cekemiyorum puanim cok düşük

 154. blank Ahmet dedi ki:

  15000 lazım donus yaparsanız sevinirim

 155. blank Beytullah dedi ki:

  10 bin tl lazım

 156. blank Beytullah dedi ki:

  Acil para lazım 100bin tl ulaşırmısınız

 157. blank Emre dedi ki:

  acil 25000 bine ihtiyacım bankalarda kara listede olduğum için kredi kullanamıyorum 48 ayda geri ödemeli olacak

 158. blank Mustafa dedi ki:

  Acil 4000 tlye ihtayacim var yardimci olurmsnz

 159. blank Mehmet dedi ki:

  Hangi faktoringler

 160. blank 48 ay vadeli kredi dedi ki:

  İhtiyacı olanlara 48 ay vadeli sıfır faizli borç kapatma kredisi verebilirim.

  1. blank METE dedi ki:

   Nasıl İrtibat Sağlamalıyız?

  2. blank Enver dedi ki:

   Acil 25000 liraya ihtiyacım var. Size nasıl ulaşabilirim.

 161. blank murat dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var devlet memuruyum Lütfen dönüş yapın rica ediyorum.Ailem dağılmak üzere

 162. blank Okan dedi ki:

  Acil 50.000 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim askeri personelim 3750 lira gelirim var

 163. blank Serkan dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum mail atarmisiniz

 164. blank serkan dedi ki:

  Yardimci olur musunuz

 165. blank Murat dedi ki:

  Kolay gelsin acil ihtiyaç ve ödemeler için 45.000 tl ye ihtiyacım var geri odeme 48 ayda yapılacaktır.

 166. blank Ankara'da kredi dedi ki:

  Her türlü kredi için yardım ediyoruz mail atmanız yeterli.

  1. blank alpay dedi ki:

   ankarada yaşıyorum memurum borçlarımı kapatmak için 40 ye ihtiracım var

 167. blank SAMET ÖZCAN dedi ki:

  acil sağlık için 3500 tl ihtiyacım var 2000 tl gelirim var senetle para verecek birini arıyorum

 168. blank Metin dedi ki:

  Acil nakde ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 169. blank ertan dedi ki:

  15bıne ıhtıyacım var

 170. blank Adem dedi ki:

  Acil 15000 ihtiyacım var yardımcı olursanız minnettar olurum

 171. blank burcu dedi ki:

  Mrb 10000 ihtiyacim var.düzenli maas almaktayim