Çalışmayan Kadınlara Ev Hanımlarına Tüm Bayanlara Kredi

Çalışmayan kadınlara ev hanımı kredisi 2019 yılı içerisinde birçok banka tarafından sunulmaya devam ediyor. Ev hanımları için kredi veren bankaların hangileri olduklarını ve sundukları kredi koşullarını detaylarıyla yazımızda bulacaksınız.

Çalışmayan Kadınlara Ev Hanımlarına Tüm Bayanlara Kredi

Çalışmayan ve geliri olmayan kadınlar için ülkemizde pek çok banka kredi imkânı vermektedir. Herhangi bir kurumda çalışmayan ya da esnaflık yapmayan kişiler için gelir belgesiz verilebilen bireysel ihtiyaç kredileri, oldukça uygun ödeme koşulları ile vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda yaşanan ekonomik dar boğaz yüzünden pek çok vatandaşımız çıkmaza girmiş gerek borçlarını ödemek gerekse akıllarındaki planları uygulamaya koymak için nakit paraya ihtiyaç duymaktadırlar. Hal böyle olunca özellikle bankaların vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde oldukça büyük bir talep meydana gelmiştir. Pek çok bankanın kendi içinde sahip olduğu prosedüre göre gelir belgesi olmadan kredi hizmeti verilmez. Ancak ülkemizde bazı bankalar gelir belgesine ihtiyaç duymadan çalışmayan kadınlara ev hanımı kredisi vermektedir.

Ev Hanımı Kredisi Nedir?

Çalışmayan kadınlara sağlanan ev hanımı kredisi, bankaların müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek için sunmuş olduğu oldukça önemli hizmetlerden bir tanesidir. genel olarak bankalar kredi hizmetlerini sunarken kendilerini teminat altına almak için karşı taraftan krediyi düzenli ödeyeceğine dair gelir belgesi gibi belgeler istemektedir. Bu bankanın kendisini güvence altına almak ve vermiş olduğu krediyi geri alabileceğine dair karşı taraftan aldığı bir teminattır. Bu yüzden kredi verilirken mutlak surette gelir belgesi istenir. Ancak bazı bankalar, müşterilerinin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak için prosedürler çerçevesinde banka kredilerini sunar. Bu krediler ev hanımı kredisi olarak vatandaşlara verilen kredi çeşitlerinden sadece bir tanesidir.

Ev Hanımı Kredisi Veren Bankalar

Çalışmayan kadınlara kredi veren bankalar, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kredi imkanlarını müşterilerine sunmaktadır.  Buna göre ev hanım kredisi veren bankalar şunlardır;

 • Denizbank,
 • Akbank,
 • Türkiye İş Bankası,
 • TEB,
 • Vakıfbank,
 • Ziraat Bankası,
 • Şekerbank,
 • HSBC,
 • ING Bank,
 • QNB Finansbank,

Gibi yukarıda verilen bankalar, ev hanımı kredisi veren bankalardır. Her bankanın kendi içerisinde ayrı bir kural çerçevesi olduğu düşünülürse, ev hanımı kredisi sağlanırken kişilerden talep edecekleri farklı şeyler olacaktır. Buna göre ev hanımı kredisi kullanmak isteyen kişiler öncelikle bankaların kredi vermek için istediği şartları yerine getirmesi ona göre krediye başvuru yapması gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Maaş Bordrosuz Kredi Veriyor

Denizbank’tan ev hanımlarına kredi imkânı bankanın müşterileri için sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Kadınları ve girişimcileri desteklemek alanında yapmış olduğu pek çok proje göz önünde bulundurulursa Denizbank, bu konuda en fazla tecrübeye sahip bankalardan bir tanesidir. Denizbank üzerinden yapılacak olan ev hanımları belgesiz kredi başvuruları, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu pek çok farklı kanaldan yapılmaktadır. Kredi hakkında kişiler, bankanın internet sitesi üzerinden, müşteri hizmetlerinden ya da şubelerinden detaylı bilgi öğrenebilirler.

Denizbank Ev Hanımı Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank’tan ev hanımı kredisi almak isteyen kişiler, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu pek çok başvuru kanalından oldukça hızlı bir şekilde başvuru işlemlerini başlatabilmektedirler. Denizbank Web üzerinden kredi başvurularına mesaj yoluyla onay alan kişiler, Denizbank şubelerine gelerek, kredi talebinde bulunabilmektedirler. Kredi başvurusu için ayrıca kişiler;

 • Cep telefonları üzerinden “KREDİM” yazarak TC kimlik numaralarıyla birlikte 3280’e mesaj atabilirler.
 • Ya da bankanın internet şubesi üzerinden başvurularını tamamlayabilirler.

Denizbank Ev Hanımı Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Denizbank çalışmayan kadınlara ev hanımı kredisi faiz oranları diğer bankalara kıyasla oldukça avantajlıdır. %1,40’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkânı sağlayan banka, müşterilerine evraksız ve kefilsiz olarak 55 bin liraya kadar kredi imkanı sunabilmektedir. Ayrıca 48 ay vade ile sunmuş olduğu Denizbank ev hanımı kredileri uygun faiz oranlarına ve oldukça avantajlı geri ödeme koşullarına sahiptir.

Denizbank Ev Hanımı Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

Ev hanımı kredisi alma şartları, bankanın müşterilerini zorlamamak adına yapmış olduğu en hafif şartları içeren şartlardır. Buna göre kişilerin Denizbank ev hanımı kredisi almak için izlemesi gereken adımlar şunlardır;

 • Kişilerin daha önceden açılmış bir mevduat hesabı olacak,
 • Bu mevduat hesabında sürekli bir nakit akışını görülecek,
 • Kişilerin sahip olduğu kartları düzenli olarak ödenecek ve bu sayede kredi notları risksiz gruba geçecek,

Yukarıda verilen adımlar tamamlandığında kredi kullanmak isteyen kadınların, bankada yüksek kredi notları olmuş olacaktır. Bu yüzden evraksız ve belgesiz bir şekilde az bir kesintiyle kişiler vade seçeneklerini ve kredi limitlerini belirleyerek ev hanımı kredisinden faydalanabilmektedirler. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu diğer bir avantaj ise 1000 TL’lik kredilerde faizsiz kredi imkânı sunmaktadır. Bu kredi çeşidinden faydalanmak isteyen kişiler, kendi üzerlerine kayıtlı 2 adet faturayı Denizbank’tan otomatik ödeme talimatıyla öderler. 2 yıl boyunca bu işlemi yaptıklarında ve ödemeyi aksatmadıklarında çalışmayan kadınlar, 1000 lira faizsiz ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

Ev Hanımlarına TEB’den Gelir Belgesiz Hemen Kredi

Uygun ödeme koşulları ve vade seçenekleriyle ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren TEB, başvuruları internet şubesinden yaptıkları takdirde oldukça uygun faiz oranlarını müşterilerine sunmaktadır. Buna göre banka internet bankacılığını kullanan herkese %1,25 oranında faiz imkanı sağlar. Siz de ev hanımlarına bankanın vermiş olduğu kredi imkanından faydalanmak isterseniz, internet şubesini kullanarak TEB’den gelir belgesiz hemen kredi alabilirsiniz.

Kadınlara Akbank’tan Direkt 20.000 TL

Çalışmayan ev hanımları için sunulan gelir belgesiz krediler, Akbank tarafından kredi notu yüksek olan kadınlara 20.000 TL’ye kadar verilebilmektedir. SMS kanalını kullanarak ya da internet şubesi aracılığı ile başvuru yapmak isteyen kişiler, uygun geri ödeme koşulları ile bankadan rahatlıkla kredi alabilirler. SMS ile gelir belgesiz Akbank direkt ev hanımı kredisi almak isteyen kişiler; “Kredi” yazıp aralarda boşluk bırakarak TC kimlik numaraları ile 4425’e mesaj yolladıklarında kredi başvurularını oldukça hızlı bir şekilde yapmış olurlar. Bankadan gelen onay mesajı ile banka şubelerine gelir belgesiz kredi için geldiklerinde kredilerini anında alabilmektedirler.

Türkiye İş Bankası Ev Hanımı Kredisi

İş bankası ev hanımı ihtiyaç kredileri, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesidir. Kefilsiz, senetsiz ve gelir belgesiz alınabilen bu krediler, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile müşterilere sağlanmaktadır. Ev hanımlarına yönelik gelir belgesiz kredi almak isteyen kişiler, 7 gün 24 saat bankanın online sistemlerinden başvurularını tamamlayabilirler. Banka başvurularını yapan kişilerin ihtiyaç durumlarına göre 25.000 liraya kadar kredi imkânı sağlayabilmektedir. Bunun için çoğu durumda kişilerin banka şubesine bile gitmesine gerek kalmadan kredileri banka hesaplarına yatmış olur.

ING Bank’tan 3.000 Lira Maaş Bordrosuz İhtiyaç Kredisi

ING banktan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin, uygun faiz oranları ile alabildiği bu krediler, mini ihtiyaç kredisi başlığı altında değerlendirilen kredilerdir. 7 gün 24 saat bankanın sunmuş olduğu mini kredilere kolayca başvuru yapabilen vatandaşlar, aynı zamanda bankanın sunmuş olduğu %1,99 oranındaki faizlerden de yararlanabilmektedir. Bankanın gelir belgesiz mini krediler için sunmuş olduğu pek çok başvuru kanalı mevcuttur. ING banktan gelir belgesiz kredi almak isteyen vatandaşlar, ister bankanın online işlemler sistemini kullanabilir ister banka şubelerine müracaat edebilir isterlerse de bankanın telefon bankacılığı sistemi üzerinden ulaşabilirler. Aynı zamanda bank bir projesi olan ve girişimci olmak isteyen kadınlara da pek çok imkan sağlamaktadır.

Esnaf bayanlara 30 bin lira Halkbank faizsiz kredi; Esnaf ve işyeri sahibi bayanlar 2018 ve 2019 yılı içerisinde Kefalet kooperatifi aracılığı ile Halkbank’ a başvurmaları durumunda 30 bin lira sıfır faizli kredi alabilecekler. 24 eşit taksitle ödenecek kredinin aylık ödemeleri 1.250 liradır. Bu destekten sadece 500 TL. değerinde masraf kesiliyor. Kadın Esnafa 30 bin lira hibe kredi isimli yazıda ayrıntılar mevcuttur.

Girişimci kendi işini kurmak isteyen bayanlar için devlet destekli İş Kurmak İsteyen Bayanlara Kredi yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Çok ihtiyacım var NEOLUR dönüş yapın

 2. cemil dedi ki:

  merhaba calısmayan bayanlara 1000ile 5000tal arası kredı saglanır daha detaylı bılgı ıcın cemil262626@outlook.com adresıme maıl atmaları gerekmektedır iyi gunler

  1. Mine erarslan dedi ki:

   Benim 15 bine ihtiyacım var ama ev hanımıyım kredi çekebilirmiyim

  2. Hasan dedi ki:

   Nasıl oluyor bu kredi eşim adına 5000 cıkartırmısın