Bayram kredisi 2019

2017 yılında Ramazan ve Kurban bayramında verilecek krediler ile ilgili kampanya ve avantajlar bu sayfadan yayınlanacaktır. Yeni bayram kredilerinin ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz.

Bayram kredisi 2019

2019 Yılında Kredi faiz oranlarının düşmesi ile hem Ramazan Bayramında hemde Kurban bayramında düşük faizli kredi verilecek. Cumhurbaşkanımızın konut kredilerini düşürmesi sonrasında bayram içinde bankalar özel avantajlar hazırladı. Hatta bazı bankalar var ki %1 seviyesinin altında kredi veriyorlar. 24 Haziran Perşembe günü 2019 Yılı Ramazan Bayramının 1. günü olacak. Bu kapsamda Ramazan bayramı kredisi veren bankaları sizler için araştırdık.

En düşük faizli Bayram kredisi veren bankalar 2019

RAMAZAN BAYRAMI
1. GÜN
25 HAZİRAN 2019
PAZAR
RAMAZAN BAYRAMI
2. GÜN
26 HAZİRAN 2019
PAZARTESİ
RAMAZAN BAYRAMI
3. GÜN
27 HAZİRAN 2019
SALI

İşbank kampanyalar içerisinden bayram kredisi ile yine sahnede. Günde 6 lira taksitle 5.000 Tl. kurban bayramı kredisi veriyor. Son başvuru tarihi 20/09 olup, ayrıntılar burada yazmaktadır.

Finansbank kredi finansçıdan alınır diyerek kurban bayramı kredisi veriyor. Kredi oranı %1,20 olan bankaya Tc.Kimlik ve Cep numarası ile başvurulabiliyor. Buradan başvurabilirsiniz.

Vakıfbank kurban bayramı kredisi ile hem kurbanlık, bayramlık, tatil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Krediyle kurban alınır mı bilinmez ama bu bayram Vakıfbank şıbelerine gelen kârlı çıkıyor. 36 ay vadeli bayram kredisi 2019 yılında Vakıfbank şubelerinde sizleri bekliyor. Buradan başvurun.

INGBank Kurbana özel, şubeye gitmeden özel bir kredi paketi ile internettten başvuru kabul ediyor. 2019 yılının en düşük faizleri ve güncel oranları INGBank’ta sizlerle. Bankanın web sitesinden bir tıkla anında kurban kredisi başvurusu yapılabiliyor. Başvurmak için buraya tıklayın.

Bayramın tadı Akbank’ta; 2019 yılı kurban bayramı münasebetiyle müşterilerine kredi vermeye devam eden banka, en düşük faizli kredi vermeyi amaçlıyor ve 375 Tl. taksitle 10.000 Tl. kurban kredisi veriyor.

Bayram Denizde güzel diyenler için Denizbank bayrama özel bir kampanya düzenledi ve bu kampanya dahilinde, EN DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİSİ KREDİSİ VEREN BANKA olma özelliğini taşıyor. Çünkü Denizbank’ın bayram kredisi %0,99 faiz oranıyla veriliyor. Ayrıca üst kredinin üst limiti 55.000 TL. Buradan başvurabilirsiniz.

Şekerbank şeker tadında kurban kredisi ile %1,29 faiz oranından başlayan 36 ay vadeli 30 bin lira kredi paketi ile sizlere hizmet veriyor. 10 bin lira için 24 ay vadeli 502 TL. aylık taksit alan banka, 30 bin lira için 36 ay vadeli aylık 1093 Tl. ödemeniz gerekiyor. Şekerbank, ev almak isteyenlere güzel evim, arabasını değiştirmek isteyenlere taşıt kredisi, memurlara özel memursen kampanyası ile hizmetlerini sürdürüyor.

Fibabanka bayrama özel ihtiyaç kredisi ile Yaz tatili, mobilya, bilgisayar, sağlık, evlilik, beyaz eşya, eğitim gibi giderlerinizi karşılıyor. 1,29 oranından başlayan faizlerle Fibabanka MASRAFSIZ BAYRAM KREDİSİ veriyor.

Yapı Kredi Bankası bireysel bayram ihtiyaç kredisi 25-50 ve 100 Tl. dosya masraflı 20 bin liralık finansmanı ile 36 ay vadeli olarak karşınızda..

Bayram kredisi için gerekli evraklar

2019’de Yüksek limitli kredi talep etmez iseniz, tüm bankalar genel itibariyle nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile bayram kredisi veriyor. Ancak konut, işyeri, KOBİ ve otomobil kredisi çekmek isterseniz durum değişiyor. Bankalar sizden ek evrak ve belgeler talep edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.