Çalışmayanlar bankadan kredi çekebilir mi?

Çalışmayanlar bankadan kredi çekebilir mi?
A+
A-

Çalışmayanlara, maaş bordrosuz kredi

Maaş bordrosu olmadan çalışanlara, işsizlik maaşı alanlara veya işe yeni girenlere ihtiyaç, otomobil ve konut kredisi imkanı sağlayan bankalardan bahsedeceğiz. Gelir belgesiz kredi sizlerden herhangi bir maaş bordrosu veya ek gelir belgesi sunmadan sağlanan krediye verilen isimdir. Özellikle yeni iş kurmak isteyenler için işsizlere kredi veren bankalar araştırması yapan kullanıcılar için bu konuyu da geniş bir yazı altında değerlendirdik. Amacınız yeni bir iş kurmak veya ödeyemediğiniz borçlarınızı sıfırlamak ise, herhangi bir mülkünüzü ipotek ettirerek bankalardan kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi verilir mi?

Bir arabanız, arsanız veya konutunuz olduğunu varsayalım; bunları ipotek ettirdikten sonra “mülk değeri kadar” kredi çekebilme olanaklarına sahipsiniz! Bankalar sizlere ipotekten sonra kredi vermeyi oldukça büyük bir memnuniyet ile karşılamaktadır. Siz ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapar ve bankaların güvenini kazanırsanız ipotek durumu da tamamen ortadan kalkar ve daha sonra mülkünüz % 100’e kadar sizlerin güvencesi altında olur. Gelir belgesiz kredi seçenekleri genel olarak yeni esnaf olmak isteyenler için sağlanan bir durumdur. Peki, bu durumda herhangi bir mülkünüz olmadığını düşünelim ve bir diğer banka imkanını daha sizlerle paylaşalım. Kefil! Eğer bir kefil gösterebilirseniz bankalar ne ipotek edilecek bir mülk, ne de maaş bordrosu talep etmeden sizlere istediğiniz tutarlar da kredi seçeneğini sağlamaktadır. Tabii ki kefil olarak göstereceğiniz kişinin maaş bordrosu yada bir mülkü de bankaya sunarak bu konuda banka yetkililerine güvence vermesi gerekmektedir. Bu güvence durumu oluşturulduktan sonra istediğiniz meblağlar üzerinden kredi taleplerinde bulunabilir ve geri ödemede herhangi bir sorun çekmeden bankalar ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

İşsizlere hangi bankalar kredi veriyor?

Daha fazla bilgi edinmek ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, siz değerli müşterilere bu konuda yardımlar sağlayan bankaları web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Daima güncel ve sizleri bilgilendiren yazılar sunan web sitemiz, her türlü ayrıntı ve imkan konusunda çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Amacınız yeni bir iş kurmak ise sizlerin iş sahibi olabilmeniz hususunda bankaların sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sorunsuzca kredi çekebilir, yeni işinizi kurabilir ve artık kendi işinizin patronu olabilirsiniz! Gelir belgesiz kredi olanakları bu hususta kendisini hemen ön plana çıkarmaktadır. Birçok banka da istenen şartları sunmanız doğrultusunda sizlere bu kredi imkanını hemen çıkarmaktadır! Artık kredi almak oldukça kolay! Özellikle iyi araştırmalar yapar ve bankaların bu hususta sunduğu imkanları değerlendirebilirseniz, kredi alma konusunda da oldukça rahatlık yaşayabilir ve her türlü kredi olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Kredinizi de dilediğiniz kadar vade ve yapılandırmaya tabii tutma hakkınız mevcuttur. Bu süreç zarfında istediğiniz kadar aya ve yıla kadar böldürebiliyor, çok cüzi faiz olanakları ile birlikte geri ödemesini de oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelir belgesiz kredi konusuyla alakalı daha ayrıntılı bilgi edinmek için bu hususta imkanlar sağlayan bankaların listelerine bakabilir, direkt olarak bankalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden de gelir belgesiz kredi ön başvurusu yapabilirsiniz.


YORUMLAR

  1. Nurcan dedi ki:

    Bende daha bekliyorum 25 30.,bin TL 48 ay vade gelirvergisiz kefilsiz ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum ama sigortam yok TC ile olursa iyi olur

  2. Eren dedi ki:

    Bana bugün 20.000 tl lazımdı. Geri dönüş yapmadınız.