En Uygun Bedelli Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Bedelli Kredisi Veren Bankalar

En uygun faiz oranlı Bedelli Asker Kredisi veren bankalar, muvazzaf askerlik görevini yerine getirmek için devletin sunduğu bedelli askerlik imkanından yararlanmak isteyenleri yakından ilgilendirmektedir. Nitekim bu kredi ürünü sayesinde kişiler, askerlik görevi için ödemeleri gereken bedeli, uygun faiz oranlarıyla bankalardan çekip ilgili hesaba yatırabilirler.  Türkiye’de müşterilerine en uygun faiz oranlı bedelli askerlik kredisi veren özel ve kamu bankaları şu şekilde belirlenmiştir:

 • QNB Finansbank
 • T.C. Ziraat Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • ING Bank
 • Akbank
 • ICBC Bank

QNB Finansbank Bedelli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank bedelli askerlik kredi kampanyası başvurusu için banka şubelerine gidebileceğiniz gibi internet platformu üzerinden de kolaylıkla başvuru işlemlerini tamamlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda QNB Finansbank müşterilerine bedelli askerlik kredisi kampanyası adı altında ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kredi türüne başvurmak isteyen kişilerin öncelikle, bankanın kurumsal internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir.

Yukarıdaki bağlantıyla QNB Finansbank resmi internet sitesine yönlendikten sonra ana sayfa üzerinde yer alan Bireysel işlemler menüsünden “krediler” başlığına tıklamanız yeterli olmaktadır.

blank

Daha sonra ekrana gelen sayfanın alt kısmında “QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Motoru” ile karşılaşacaksınız. Bu alanda kullanmak istediğiniz kredi miktarını ve size en uygun vade seçeneğini seçtikten sonra “Hesapla” butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi’nin geri ödemesinde;

 • Aylık taksit tutarı
 • Kredinin toplam geri ödeme tutarı
 • Aylık faiz oranı

gibi önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

blank

Öte yandan QNB Finansbank askerlik kredisine internet üzerinden başvuruda bulunmak için “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Bunun akabinde karşılaşacağınız ekranda yer alan ilgili alanları, sizden istenen bilgiler ile doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra QNB Finansbank bedelli askerlik kredisine başvuru talebiniz banka yetkililerine iletilecektir. Ancak kişisel verilerin kullanım koşullarına onay vermeyi unutmamanız gerekmektedir.

blank

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi’ne başvuru talebiniz, banka yetkilileri tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra, kısa bir süre içinde size başvuru talebinizin onaylandığına dair olumlu veya başvurunuzun reddedildiğine dair olumsuz bilgilendirme mesajı gelecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde gereken diğer işlemleri, QNB Finansbank müşteri temsilcisi eşliğinde tamamlamanız mümkün olacaktır.

Öte yandan QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasında banka müşterilerine sunulan kredinin faiz oranları ve örnek maliyet tablosu şu şekilde belirlenmiştir:

Qnb Finansbank Bedelli Kredisi Ödeme Hesaplama

Kredi TutarıKredi Faiz Oranı (Aylık)Taksit SayısıKredi Taksit Tutarı (Aylık)Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim TutarıYıllık Toplam Maliyet
10.000 TL%1,7612 AY952 TL52 TL68,00 TL11.477 TL
10.000 TL%1,7624 AY535 TL52 TL68,00 TL12.903 TL
10.000 TL%1,5936 AY387 TL52 TL68,00 TL13.968 TL
10.000 TL%1,5948 AY320 TL52 TL68,00 TL15.409 TL
10.000 TL%1,4960 AY273 TL52 TL68,00 TL16.438 TL

T.C. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

T.C. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler için banka tarafından belirlenen yöntem şubeye müracaat şeklinde olmaktadır. Bu bağlamda bankanın müşterilerine sunduğu krediden yararlanmak için size en yakın T.C. Ziraat Bankası şubesine şahsen başvuruda bulunmanız yeterli olmaktadır. Bunun yanında bankanın kurumsal internet adresi üzerinde bedelli askerlik kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Yukarıdaki bağlantıyı tarayıcınızda açarak T.C. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasının özelliklerini görüntülemeniz mümkündür.

blank

Ziraat Bankası tarafından müşterilerin beğenisine sunulan bedelli askerlik kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranları ve vade seçenekleri ise şu şekilde belirlenmiştir:

Ziraat Bankası Bedelli Kredisi Ödeme Hesaplama

Kredi TutarıKredi Faiz Oranı (Aylık)Taksit SayısıKredi Taksit Tutarı (Aylık)Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim TutarıYıllık Toplam Maliyet
15.000 TL%1,4912 AY1.400 TL78 TL43,48 TL16.878 TL
15.000 TL%1,4924 AY774 TL78 TL86,96 TL18.658 TL
15.000 TL%1,4936 AY569 TL78 TL130,44 TL20.549 TL
15.000 TL%1,4948 AY468 TL78 TL173,92 TL22.550 TL
15.000 TL%1,4960 AY410 TL78 TL217,4024.657 TL

Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanya başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, hem bankanın kendilerine en yakın şubesini kullanabilir, hem de internet platformu üzerinden kolaylıkla başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu noktada internet aracılığıyla bedelli askerlik kredisi başvurusunda bulunmak isteyen ihtiyaç sahipleri öncelikle Türkiye İş Bankası’nın kurumsal internet sitesini ziyaret etmek durumundadır.

Yukarıda bağlantı adresini verdiğimiz Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi sayfasıyla kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre aylık ödeme taksitlerini hesaplayabileceğiniz gibi anında başvuru talebinizi de bankaya yöneltebilirsiniz.

blank

Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi kredi hesaplama işlemleri için yukarıda belirttiğimiz butona tıkladıktan sonra kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve vade sayısını girerek sonuç almanız mümkün olmaktadır.

blank

Öte yandan “Hemen Başvur” bağlantısıyla da bedelli askerlik kredisi kampanyasına başvuru talebinizi Türkiye İş Bankası yetkililerine ulaştırabilirsiniz. Banka yetkilileri, başvuru talebinizi detaylı bir şekilde inceledikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yaparak talebinizin onaylandığını veya reddedildiğini bildirmektedir. Eğer talebiniz onaylandıysa İş Bankası bedelli askerlik kredisi başvurunuzun tamamlanması için gereken işlemler konusunda banka yetkilileri tarafından bilgilendirileceksiniz.

Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasında 15 bin TL kredi kullanımında 36 ay vade seçeneği ile;

 • %1,99 uygun faiz oranı
 • Kredinin geri ödeme aylık taksit tutarı 626 TL
 • Kredinin toplam geri ödeme tutarı 22 bin 606 TL olmaktadır.

ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank bedelli askerlik kredi kampanyası başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankanın müşterilerine sunduğu tüketici kredisinden yararlanabilirler. ING Bank, ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine bedelli askerlik kredisi veren özel bankalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda ING bankasına başvuruda bulunmak için diğerseniz size en yakın banka şubesini seçebileceğiniz gibi dilerseniz de internet üzerinden kolay başvuru yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle ING bankasının kurumsal internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

blank

Görüldüğü üzere ING Bank bireysel krediler arasında müşterilerin kullanımına sunulan Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasına internet üzerinden hızlı başvuruda bulunmak mümkündür. Ancak başvuru işlemlerinden önce kredi faiz oranı ve geri ödeme tutarını hesaplamak isterseniz şu adımları uygulamanız gerekecektir:

ING Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası maliyet tablosu şu şekilde belirlenmiştir:

İNG Bank Bedelli Kredisi Ödeme Hesaplama

Kredi TutarıKredi Faiz Oranı (Aylık)Taksit SayısıAylık Toplam Maliyet OranıKredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim TutarıYıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL%1,5960 AY%1,929575 TL864,56 TL%25,7767

ING Bank Bedelli Askerlik Kredi kampanyası koşullarına bakıldığında şunlarla karşılaşmak mümkün olmaktadır:

 • Kredi kampanyası 3 ile 60 ay vadeler arasında geçerli olmaktadır.
 • Kredinin dosya masrafı çekilen kredi tutarının binde beşi kadardır.
 • Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,59 seviyesinden başlamakta ve kredi kullanan müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • Mevcut durumda ING Bank müşterisi iseniz “Hemen Başvur” seçeneğiyle, ING internet şubesinden ve ING mobil bankacılıktan kredinizi anında kullanabilirsiniz.
 • Ancak halihazırda ING Bankası müşterisi değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından şubeye gitmeden gerekli belgeleri kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.
 • INB Bank Bedelli Askerlik Kredisi kampanyasında 3 ay erteleme seçeneği hakkında detaylı bilgiler almak için banka yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.