2019 Otomobil Kampanyaları

2019 yılı içerisinde birçok markanın otomobil kampanyaları cazip koşullarda devam ediyor. Araba alırken büyük indirimlerden ve uygun kredi faiz oranlarından faydalanmak istiyorsanız sizler için en iyi kampanyaları hazırladık.

2019 Otomobil Kampanyaları

Sıfır araç kampanyaları 2019 yılında da devam etmekte ve birçok otomobil firması tarafından avantajlı otomobillerin satışı yapılmaktadır. Sıfır araç almak isteyen vatandaşlara yönelik birçok marka tarafından özel indirimler düzenlenmektedir. Mercedes, Audi, BMW ve Alfa Romeo gibi markaların yanı sıra 2019 yılında Ford ve Nissan gibi markalar da otomobil kampanyaları hazırlamaktadır. Alım gücünün zorlanmaması ve ekonominin canlı tutulması amacı ile birçok araç firması tarafından düzenli olarak kampanyalar hazırlanmaktadır. Araç sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi almadan ve 2. El araçlara yönelmeden sıfır otomobil sahibi olabilmektedir.Bir önceki yazımızda Peşinatsız araba kredisi veren firmaları inceledik.

Otomobil Kampanyası Nedir?

Otomobil kampanyaları her yıl belirlenen dönemlerde araç firmaları tarafından düzenlenen bir satış stratejisidir. Alım gücünün düşük olduğu zamanlarda yapılan kampanyalar aracılığı ile birçok kişi taksit ve kredi gibi imkanlara başvurmadan araç satın alabilmektedir. Vatandaşların döviz kurlarında meydana gelen değişimlerden zarar görmeden araç satın almaları için hazırlanan kampanyalar aracılığı ile birçok firma kolay satış yapabilmektedir.

Otomobil Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Araç kampanyaları firmalar tarafından düzenlenen avantajlardır. Her araç firması kendi adı altında kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için araç alım noktalarına ve firma bayiliklerine gidilmesi gerekmektedir.

Otomobil Kampanyasındaki Fiyat Farklılığı

Otomobil kampanyalarında büyük fiyat farklılıkları bulunmamaktadır. Ancak alınan aracın KDV tutarı daha düşük olmakta ve bu durumda alıcı kişiyi etkilemektedir. Otomobil kampanyalarında ek faiz ödemeden alınan araçlar nedeni ile ödenecek olan miktar daha düşük olmaktadır.

Otomobil Kampanyası Yapan Firmalar 2019

Araç kampanyası yapan markalar 2019 yılının başında belirlenmiştir. 2019 yılı itibari ile kampanya düzenleyerek faiz oranı ve katma değer vergisi düşük olarak araç satışı gerçekleştirecek firmalar şu şekildedir;

 • Volvo
 • Toyota
 • Subaru
 • Seat
 • Renault
 • Nissan
 • Opel
 • Kia
 • Mazda
 • Dacia
 • BMW
 • Citroen
 • Alfa
 • Mini Cooper
 • Mercedes
 • Audi
 • Fiat
 • Kia
 • Hyundai

Araç Değiştirmek İstiyorum Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Araç değiştirme kampanyası bazı markalar tarafından düzenlenmektedir. Yeni araç almak ya da araç değiştirmek isteyen kişilere göre düzenlenen birçok araç kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalardan isteyen her vatandaş yararlanabilmektedir. Ekonomik krizin artışı ile birçok firma araç fiyatlarında indirime gitmiş ve Türkiye’deki otomobil pazarını düşürmemek amacı ile kampanyalar düzenlemeye başlamışlardır.

Otomobil Kampanyaları Ne Zaman Başladı?

2019 yılında adından sıkça söz ettiren otomobil kampanyaları nisan ayı itibari ile başlamıştır. Oto galeriler tarafından düzenlenen bu indirimli araç satış stratejisi doların yükselmesi nedeni ile 2018 yılında başlatılmıştır. 6 aylık bir aradan sonra 2019’un nisan ayında tekrar otomobil kampanyaları düzenlenmeye başlanmıştır.

Bankalar Sıfır Araç Kredisi Veriyor Mu?

Galerilerin düzenlediği otomobil kampanyaları ile birçok banka da taşıt kredisinin faiz oranlarını düşürmüştür. Bu neden ile vatandaşlar daha kolay kredi alabilmekte ve araç sahibi olabilmektedir. Özellikle sıfır araçlara yönelik yapılan bu kampanya ve kredi düzenlemeleri birçok vatandaşın dikkatini çekmektedir.

BMW Otomobil Kampanyası 2019

BMW sıfır araç kampanyası düzenleyen markalar arasında bulunmaktadır. BMW markasına ait birçok modelde araç bulunmakta ancak kampanya için belli modeller tercih edilmektedir. BMW otomobil kampanyaları için aylık taksit miktarlarını düzenlemiştir. Vade uzunluğunu da arttıran BMW tarafından yapılan otomobil kampanyası birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. BMW 36 aylık vade imkânı tanımakta ve taksit miktarını ise düşük tutmaktadır. 2019 yılında BMW’ye ait 1, X1, 520i modelleri için kampanya düzenlenmektedir.

Fiat Otomobil Kampanyası 2019

Fiat otomobil kampanyası düzenleyen bir araç firmasıdır. Düzenli aralıklar ile kampanyalar hazırlayan Fiat, 2019 nisan ayında da doların yükselişi ile araçlarının fiyatını düşürmüştür. Ticari araçlarının yanı ıra Egea modelleri için de kampanya uygulayan Fiat, sıklıkla tercih edilmektedir. Vade uzunluğu 48 aya çıkaran Fiat, faiz oranlarını da düşük tutmaktadır. %0,95 olarak belirlediği faiz oranında yükselişler de görülmekte ancak bu durum aracın fiyatı ile belirlenmektedir.

Ford Otomobil Kampanyası

Ford sıfır araç kampanyası 2019 yılında da düzenlenmektedir. 2018 yılının son aylarına doğru başlatılan kampanyaya ara verildikten sonra 2019 nisan ayı itibari ile tekrar gündeme getirilmiştir. Ford otomobil kampanyaları aracılığı ile Ford Fiesta, Ford Focus, Ford C- MAX, Mondeo ve ticari araçlarının fiyatını düşürmüştür. Vade süresini yükselten Ford firmaları faiz oranlarını ise düşürmüştür. Ayrıca müşterilerine 65 bin Türk Lirasına kadar iç kredi imkânı da tanımaktadır. Ford tarafından düzenlenen araç kampanyası 2017 model araçlar için geçerlidir. Ancak bazı 2018 model araçlarda da indirim yapmaktadır.

Mercedes Otomobil Kampanyası 2019 

Mercedes otomobil kampanyası düzenleyen araç markaları arasında yer almaktadır. Mercedes, müşterilerine özel otomobil kredisi imkânı da vermekte ve bu kredi aracılığı ile müşterilerinin sıfır araç satın alma olanağını yükseltmektedir. 200 bin Türk Lirasına kadar 0 faizli kredi veren Mercedes 36 aylık bir vade uzunluğu da belirleyerek müşterilerinin rahat geri ödeme yapmalarını sağlamaktadır. 2019 model araçlarını da kampanyaya dahil eden marka C serisi ve SLC modelleri ile dikkat çekmektedir.

Citroen Sıfır Araç Kampanyası 2019

Citroen otomobil kampanyası düzenleyen firmalardan biridir. Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiren Citroen nerede ise tüm araçlarını kampanyaya dahil etmiştir. C serisini yanı sıra Grand, Picasso, Berlingo gibi modellerini de kampanya dahilinde indirimli olarak satın alma imkânı tanımaktadır. Ayıca ticari araçları ve panelvanları da kampanya ile satmaktadır. Citroen müşterilerine faizsiz kredi olanağı da tanımakta ve vergi indirimleri sağlamaktadır. En fazla 12 ay taksitlendirme yapan Citroen 60 bin Türk Lirasına kadar kredi verebilmektedir.

Toyota Sıfır Araç Kampanyası 2019

Toyota otomobil kampanyası Corolla, C-HR ve Hilux Cruiser modellerinde geçerlidir. Bu 3 modeli için kampanya düzenleyen Toyota aracılığı ile birçok vatandaş kolay araç sahibi olabilmektedir. Ayrıca 12 aya kadar vade yapan Toyota’nın araç fiyatları 34 bin Türk Lirasından başlamaktadır.

Volkswagen Otomobil Kampanyası 2019

Volkswagen otomobil kampanyası için müşteriye sunulan 48 aylık bir vade seçeneği ve 60 bin Türk Lirasına kadar ise kredi desteği bulunmaktadır. Ayrıca araç kampanyasına kaskoyu da dahil eden Volkswagen, borç erteleme seçeneği de sunmaktadır. Vade süresinin de satın alım yapıldıktan sonra uzatma imkânı tanıyan markanın araçları ise sıkça tercih edilmektedir. Kampanya dahilinde yüze 14’ten fazla bir indirim söz konusudur. Markanın; Golf R, Beetle, Tiguan Allspace gibi modelleri kampanyaya dahil edilmiştir.

Opel Otomobil Kampanyası 2019

Opel araç kampanyası düzenleyen firmalar arasında olup müşterilerine kredi vermesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Opel aracılığı ile indirimli araç satın almak isteyen vatandaşlar sadece sıfır araç kampanyasından yararlanabilmektedir. Opel 2019 öncesindeki modelleri için kampanya düzenlemekte ve bu kampanyaya Astra HB, Grand Sport gibi modellerini dahil etmektedir. 12 aylık vade ile satışını yaptığı araçlar için müşterilerine 50 bin Türk Lirası kadar da kredi imkânı tanımaktadır.

Senetle araç sahibi olmak isteyenler için  https://yenikrediler.com/araba-sahibi-olmak-isteyenlere-tamami-senetle-araba-satisi-yapanlar/ bağlantısından detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.