Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası, kısa yoldan müşteri temsilcisiyle görüşme yöntemleri hakkında bilgiye ve bankanın müşteri hizmetleriyle alakalı detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemleri, özellikle bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden yapmak isteyen kişilerin en fazla tercih ettiği işlemlerdir. Vakit sorununun oldukça fazla olmasından kaynaklanan bu durum, müşteri hizmetlerine direk ulaşmak isteyen vatandaşların telefonda yapacakları işlem için gereksiz vakit kaybını önleme açısından düşünüldüğünde fazlasıyla iyi bir yöntemdir. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kişiler, bankanın telefon bankacılığı sistemi üzerinden belirtilen numaraları sırası ile tuşladığında anında ve herhangi bir bekleme yapmadan müşteri temsilcilerine doğrudan ulaşır. Özellikle belirli bankacılık işlemleri için sıklıkla tercih edilen QNB Finansbank müşteri hizmetleri uygulaması ile bekleme yapmadan bankacılık işlemlerine kolaylıkla erişim sağlanabilir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak Neden Önemlidir?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmasının en önemli sebebi, bankacılık işlemleri için kişilerin bekleme yapmadan işlemlerini halledebilmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle yaşanılan çağ dolayısıyla zaman kavramı herkes için oldukça önemli bir hale gelmiş bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü hız ve teknolojinin kişilere avantaj olarak geri döndüğü bu dönemde, herhangi bir işlem yapmak için zaman kaybetmek oldukça anlamsız olmaktadır. Bu yüzden QNB Finansbank müşteri temsilcileri direk bağlanma numaralarının bilinmesi, kişilerin bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek isteyen kişilerin imdadına yetişir. Özellikle genel menüsü itibariyle oldukça zengin bir yapıya sahip ola QNB Finansbank, müşterilerinin her türlü bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmesine olanak tanır. Hal böyle olunca kendi bankacılık işlemleri ile alakalı olmayan gereksiz bilgileri dinlemek istemeyen kişiler, bankanın müşteri hizmetleri direk numaraları sayesinde bankacılık işlemlerini sorunsuzca ve beklemeden gerçekleştirebilmektedirler. Vakit kaybını büyük oranda engelleyen bu numaraların bilinmesi, banka müşterilerinin en büyük kolaylığıdır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Hangi Yollarla Yapılmaktadır?

QNB Finansbank müşteri temsilcilerine direk bağlanma yolları, kişilerin takip etmesi gereken belirli adımlardan oluşmaktadır. Aşağıdaki adımları takip eden kişiler, bankanın müşteri hizmetlerine sorunsuzca ve kısa yoldan bağlanabilir ve gereken tüm bankacılık işlemlerini sorunsuzca halledebilirler. Buna göre QNB Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyen kişilerin takip etmeleri gereken adımlar şunlardır;

 • QNB Finansbank müşteri temsilcisine ulaşmak ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler bankanın telefon bankacılığı olan 0 850 222 0 900 numarasını ararlar.
 • Müşteri hizmetleri bant kaydının ardından gelen komutla kişilerden T.C. kimlik numaralarını tuşlamaları beklenir.
 • Kimlik numarasının tuşlanmasının ardından kişiler, gelen bant kaydı komutuna göre de banka kart numarasını tuşlamak zorunda kalabilirler.
 • Yapılan tüm bu işlemlerin ardından banka müşterileri QNB Finansbank’ın müşteri hizmetleri ana menüsüne ulaşmış olacaklardır.
 • Gelen ana menü üzerinden müşteri hizmetleri doğrudan ile görüşmek isteyen kişiler, bant kaydı esnasından 5’i tuşlayarak bir sonraki menüye ulaşırlar.
 • Ardından yeni gelen menü üzerinden hiç bekleme yapmadan 4’ü tuşlayan kişiler müşteri temsilcilerine anında ve kolaylıkla ulaşmış olurlar.

Yukarıda verilen işlemler, Finansbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak isteyen kişilerin sırası ile takip etmesi gereken işlemlerdir. Oldukça kısa sürede banka müşterilerini müşteri temsilcilerine bağlayan bu yöntem sayesinde, banka işlemleri için herhangi bir bekleme yapılması gerekmez. Ancak QNB Finansbank müşteri temsilcilerine direk bağlanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli durum, yukarıda verilen işlemlerin sırası ile gerçekleştirilmesi gerektiğidir. Verilen direk bağlanma işlemlerinin sırası ile yapılamadığı durumlarda, işlem yapan banka müşterileri müşteri hizmetleri sistemi üzerinden ana menüye tekrar yönlendirileceklerdir. Bu yüzden verilen direk bağlanma işleminin hatasız ve sırası ile yapılması oldukça önemlidir.

finansbank müşteri hizmetleri numara

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

QNB Finansbank Müşteri Temsilcilerine Bağlanmasının Farklı Yolları Nelerdir?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın farklı yolları da mevcuttur. Bankanın müşteri temsilcilerine direk bağlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri alternatif yollar ise sistemde açılan menüler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Finansbank müşteri temsilcilerine doğrudan bağlanmak isteyen kişilerin kullanacakları alternatif yollardan en kullanışlı olanı ise şu şekildedir;

 • Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak isteyen kişiler öncelikle bankanın 0 850 222 0 900 numarasını ararlar.
 • Bankanın müşteri temsilcisi bant kaydı başladığında 1 tuşuna basılır.
 • Yeni gelen menü üzerinden 5 tuşuna basılır.
 • Açılan yeni menü üzerinden herhangi bir şekilde bekleme yapılmadan 4 tuşuna basılır ve müşteri temsilcilerine bağlanılır.

Yukarıda verilen QNB Finansbank müşteri temsilcilerine direk bağlanma yollarından en kolay ve hızlı olan alternatif yollardan bir tanesidir. Verilen müşteri temsilcilerine direk bağlanma yolları arasından en hızlı ve kolayı olan bu yolla, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler bekleme yapmadan hızlıca tüm işlemlerini gerçekleştirebilirler. Yukarıda verilen diğer alternatif yola göre daha hızlı ve kolay olan bu yöntem ile bekleme süresi daha da aza indirilmiştir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numaraları Hangileridir?

QNB Finansbank müşteri hizmetleri numaraları, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüm bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebildiği bu numaralar, bankanın daha hızlı hizmet vermesi açısından bireysel müşteriler ve tüzel müşteriler için ayrı ayrı sunulmuştur. Bankanın hem tüzel hem de bireysel müşterileri için farklı kanallar üzerinden sunmuş olduğu telefon bankacılığı için kullanılacak olan işlemler ayrı ayrı aşağıda verilen şu numaralar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir;

 • QNB Finansbank bireysel müşterilerin araması gereken müşteri hizmetleri numarası; 0 850 222 0 900,
 • QNB Finansbank tüzel müşterilerin araması gereken müşteri hizmetleri numarası; 0 850 222 1 900’dir.

Yukarıda verilen müşteri hizmetleri numarası üzerinden bireysel ve tüzel müşterileri için sunulan bankacılık işlemleri sayesinde, QNB Finansbank müşterileri bankacılık işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Yapılabilen Bankacılık İşlemleri Hangileridir?

QNB Finansbank müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilen bankacılık işlemleri, neredeyse tüm bankacılık işlemlerini içermektedir. Buna göre kişilerin müşteri temsilcileri üzerinden alabilecekleri hizmetler şunlardır;

 • Banka müşterilerinin kredi kartlarına ait kayıp ya da çalıntı bildirimlerinin yapılması,
 • Bankanın sunmuş olduğu güncel kampanya bilgilerine ulaşmak,
 • Banka kartı ve kredi kartı işlemleri,
 • Bankaya ait kredi kartı başvurularına ilişkin sonuçları ve detayları öğrenmek,
 • Bankaya ait kredi kartı başvurusunda bulunmak,
 • Bankanın diğer bankacılık işlemlerine ulaşmak,
 • Bankanın sunmuş olduğu krediler hakkında bilgi almak,

Gibi ve daha fazla bankacılık işlemleri ile ilgili detaylara ve uygulamalara QNB Finansbank müşteri temsilcileri üzerinden ulaşıla bilinmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi İşlem Menüsü Numaraları Nelerdir?

QNB Finansbank müşteri temsilcileri işlem menüsü numaraları 2020 yılı için şu şekildedir;

 • Kayıp ve çalıntı bildirimi için 0,
 • Bankaya ait güncel kampanya bilgileri için 1,
 • Kredi kartı ya a banka kartı işlemleri için 2,
 • Kredi kartı başvurusunda bulunmak ya da başvuru sonucunu öğrenmek için 3,
 • İnternet bankacılığı işlemleri, şifre alma işlemleri ve mobil bankacılık işlemleri için 4,
 • Bankanın diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için 5,
 • Diğer bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için 6,
 • Müşteri hizmetlerini İngilizce olarak almak için 9,

Numaraları tuşlanmaktadır. Yukarıda verilen müşteri hizmetleri üzerinden ana menüsü hizmet numaraları tuşlanarak banka müşterileri kendileri ile ilgili olan tüm işlemleri bankaya gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla ve zahmetsizce gerçekleştirebilmektedirler. Her türlü hizmet almak için çoğunlukla kullanılan bu pratik numaralar sayesinde tüm bankacılık işlemleri saniyeler içinde halledilebilmektedir.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.