Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar aracılığıyla maaş bordronuzu sunmadan kredi alabilirsiniz. Gelir belgesiz nakit desteği için başvuru yapabileceğiniz bankalar ve kredi şartları yazımızda.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir belgesiz kredi, ülkemizde faaliyet gösteren birçok banka üzerinden alınabilmektedir. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin, nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bankaların kişilere kredi verirken ilk olarak dikkat ettiği nokta; kredi verdikleri kişinin düzenli bir işinin olup olmadığıdır. Gelir belgesini hem kendisini hem de vermiş olduğu krediyi teminat altına almak için isteyen bankalar, vermiş oldukları kredilerin düzenli bir şekilde geri ödenmesini isterler. Ancak bunun yanı sıra ülkemizde her banka olmasa da gelir belgesiz kredi veren birçok banka bulunmaktadır.

Kredi Almak İçin Gereken Gelir Belgesi Nedir?

Kişilerin düzenli bir geri ödeme yapıp yapmayacaklarını bankaya göstermeleri için gereken gelir belgeleri, kişilerin her ay eline düzenli miktarda bir paranın geçtiğini belgeleyen evraklardır. Eğer kişilerin sabit bir işi varsa düzenli de maaşları olacaktır. SGK sistemine işlenen maaş bordroları, kişilerin gelir belgelerini oluşturmaktadır. Bu sayede bankalar kişilerin gelir belgelerini kontrol ederek düzenli bir ödeme yapıp yapamayacaklarını değerlendirmiş olur.

Bağ-Kur Primi Ödeyenlerin Gelir Belgeleri

Düzenli bir işi olmayan kişilerin bağkur ödemeleri de kişilerin gelir belgeleri yerine geçmektedir. Kişilerin vergi levhaları aslında onların gelir belgeleri olmaktadır. Buna göre kişiler kredi başvurusu yaparken vergi levhalarını gelir belgeleri olarak gösterebilmektedirler.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz bankalar üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler için aşağıda gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar listelenmiştir. Kişiler bu bankaları gözden geçirerek kendilerine en uygun gelir belgesiz kredi veren bankayı seçebilir ve başvurularını yapabilirler. Buna göre gelir belgesiz kredi veren bankalar şunlardır;

 • Enpara İhtiyaç Kredisi,
 • CepTeb Anında İhtiyaç Kredisi,
 • ING Bank E-Kredi,
 • N Kolay Kredi,
 • Odeabank Nakit Hazır Kredi,
 • Garanti Bankası Dijital İhtiyaç Kredisi,
 • Akbank Salla Kredisidir.

Gelir Belgesiz Kredi Hesaplama

Yukarıda verilen bankalar ve kredileri, kişilere gelir belgesiz olarak sunulan kredilerdir. Verilen bankalar incelenerek kişiler gelir belgesiz krediler için başvuruda bulunabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Acil Nakit Kredi En Uygun Tüm Borçları Tek Kalemde

Finansbank EnPara Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank gelir belgesiz kredi

Bankanın şubesiz bankacılık işlemleri sunduğu EnPara internet bankacılığı, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurularının yapıldığı kanallardır. Finansbank’tan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, 50.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile gelir belgesiz ihtiyaç kredilerini alabilmektedirler. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bu kredilerin en önemli avantajı ise tahsis ücreti, komisyon veya herhangi bir dosya masrafını talep etmemesidir. Kedi başvurusu yapan kişilerin kredi onayları anında verilir ve kişilerin hesaplarına yatar. Buna göre banka üzerinden gelir belgesiz kredi almak isteyen kişiler yukarıda verilen örnek kredi hesaplamalarını inceleyebilir ve buna göre kredilerini alabilirler.

TEB Bankası CEPTEB Anında İhtiyaç Kredisi

Teb Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Online bankacılık işlemleri sayesinde kişilerin banka şubelerine gitmesine gerek kalmadan alabildikleri bu krediler, özellikle nakit ihtiyacına sıkışmış olan kişilerin ihtiyaçlarını hemen karşılama amaçlı kurulmuştur. Buna göre TEB üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Bankanın online sistemler üzerinden almış olduğu bu kredi başvuruları için herhangi bir tahsis ücreti ya da dosya masrafı bulunmamaktadır. Buna göre TEB gelir belgesizi ihtiyaç kredileri hesaplamaları yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz;

TEB üzerinden kendi hesapları olan kişilerin kredi başvuru onayları en az 3 dakika içerisinde yapılabilmekte ve aldıkları kredi tutarları hesaplarına anında yatırılabilmektedir.

ING Bank E-Kredi Acil Kredi

İng Bank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz alınabilen kredilerden bir diğer olan ING Bank e-kredi, kişilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan hızlı bir şekilde yapabildikleri kredilerdir. Bankanın mobil uygulaması ya da internet şubesi üzerinden yapılabilen bu krediler, kişilere 50.000 TL’ye kadar ki üst limitlerle verilmektedir. Kişilere 48 ay vade imkânı tanıyan bu krediler, 250 TL tahsis ücreti ile sunulur. Buna göre bankadan gelir belgesiz kredi çekmek isteyen kişiler aşağıda verilen örnek kredi hesaplamasını inceleyerek kredi başvurularını buna göre yapabilirler. ING Bank gelir belgesiz kredi hesaplaması yukarıda tabloda belirtilmiştir.

Denizbank Web’te Kredi

Deniz Bank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank gelir belgesiz kredilerini müşterilerine online başvuru imkanıyla sunmaktadır. Hemen kredi kullanmak isteyen kişiler için 55.000 TL’ye kadar verilen bu krediler aynı zamanda 48 ay vade imkan ile sunulmaktadır. Banka üzerinden bu kredileri almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken önemli detaylardan birisi sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında kredi başvurularını yapmaları gerektiğidir. Sadece bankaya 50 TL tahsis ücreti ödenerek alınan bu krediler, alınan vadelere göre farklı tutarda sigorta primlerine sahiptir. Buna göre bankanın gelir belgesiz ihtiyaç kredileri için örnek hesaplama tablosunu inceleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda bankanın inisiyatifine göre kişilerden farklı belgeler istenebilir bunun için kişilerin bizzat banka ile görüşmesinde fayda vardır.

N Kolay Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi almanın en kolay yollarından birisi olan N Kolay gelir belgesiz krediler, Aktifbank tarafından şubesiz bankacılık hizmetleri ile kişilere verilmektedir. 30.000 TL’ye kadar olan kredi limitlerinde 48 ay vade ile sunulan bu krediler için kişilerin herhangi bir belge imzalamasına ya da sigorta yaptırmasına gerek kalmadan yapılmaktadır. Kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde kredi tutarları anında hesaplarına yatırılmaktadır. Buna göre bankadan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için verilen örnek kredi hesaplama tablosu üste ki gibidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Notu Düşük Olanlara Kolay Kredi

Odeabank Nakit Hazır Gelir Belgesiz Kredileri

Odea bank gelir belgesiz kredi

İnternet şubesi ve cep şubesi aracılığı ile verilen gelir belgesiz krediler, kişilerin anında hesabına yatmaktadır. Gelir belgesine gerek kalmadan alınabilen bu krediler, 53 TL kredi tahsis ücreti karşılığında kişilere verilmektedir. Geri ödemeleri tüm Odeabank şubeleri üzerinden ya da EFT yolu ile yapabilen kişiler, uygun faiz oranları ile bu kredilere sahip olmaktadırlar.

Bankanın gelir belgesiz kredi avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx linki üzerinden bireysel başvuru işlemlerini yapabilirler.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Diğer bankalara nazaran daha uzun vadeli ve yüksek limitli gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası, dijital ihtiyaç kredileri ile kişilere sunulmaktadır. 12 ile 48 ay arasında verilen vade seçenekleri ve 100.000 TL’ye kadar sunulan kredi avantajları ile verilen bu krediler, bankaya ödenen 105 TL kredi tahsis ücreti ile verilmektedir. Garanti Cep ya da internet bankacılığı üzerinden oldukça kolay bir şekilde verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredileri için belirli oranda sigorta masrafı da alınmaktadır. Kişilerin bu kredilere başvururken verecekleri T.C. kimlik numaraları ve cep telefonları kredi almak için yeterlidir. Başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın https://www.garanti.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID515775a internet adresi üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilir ve anında gelir belgesiz kredilerine kavuşabilirler. Bu kredileri almak isteyen kişiler için banka bazı durumlar altında ek belgeler isteyebilmektedir. İstenilen bu ek belgeler bankanın inisiyatifi altına olan belgelerdir. Oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan Garanti Bankası gelir belgesiz krediler, 18 yaşını geçmiş ve gereken şartları sağlayan tüm kişiler tarafından kolaylıkla alınabilmektedir. Gerekli detayları öğrenmek ve başvuruda bulunmak için kişiler bankanın şubelerine gidebilirler.

Bunun yanında kredi çekecekler beklentileri arasında faizsiz kredi çekmekte vardır bununla ilgili kaleme aldığımız yazıyı da okumanızı tavsiye ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

YORUMLAR

 1. Aysel dedi ki:

  1200 puan kredi notum var yanlız çalışmıyorum ev hanimiyim kredi çekmek istiyorum 10 bin TL kadar cevap bekliyorum.

 2. samet dedi ki:

  20.000 TL ye ihtiyacım var aracımı ipotek ederek senetle para almak istiyorum aracımın değeri 70.000 tl aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim kredi notum yüksek olmasına ramen aslında tam bir saçmalık çok fazla başvuru yaptığım için nedense bankalar kredi çıkartmıyor

 3. Arzu dedi ki:

  Merhabalar;
  Eşim ve ben de işten çıkarıldık.İzmir de ikamet ediyoruz.Nereye başvurduysak olumsuz.Düşenin dostu olmuyor maalesef.
  2 çocuğum var ve dükkan açmak istiyoruz.
  Gelir belgesi olmadığı için kimse borç vermiyor.
  Dükkan açmak için 30-35.000 TL lazım.
  Senetle bile razıyım Allah rızası için…

 4. çetin dedi ki:

  aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 5. çetin dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var en az 50 bin tl

  1. çetin dedi ki:

   aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Can D. dedi ki:

  Memurum, işim gücüm var ama önceki sıkıntılar nedeniyle puanım düşük… Kredi çekemedim bi türlü.. 20-30 bin arası… Bana yardımcı olacak varsa hemen yazsın bana.. devahis@gmail.com

 7. NEDİM dedi ki:

  işyeri açmak için acil 25000 krediye ihtiyaç var yardımcı olabilecek varr mı?

 8. Leyla dedi ki:

  5bin ihtiyaç var lütfen yardımcı olun

  1. AKIN dedi ki:

   Leyla hn , %10 komısyon ıle kredı cıkartıyoruz, maıl adresı bırakırsanız ıletısıme gecebılırız

   1. NEDİM dedi ki:

    nasıl çıkartıyorsunuz eğer bi yanlışlık yapmasanız ben varım

   2. Süleyman dedi ki:

    Ulasirmisiniz.akın bey

 9. Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için 30.000 tl ye ihtiyaç var. Yardımcı olabilir misiniz? Selamlar.

 10. Ali Asaf dedi ki:

  Öğrenciyim..3000 tl kredi lazım..Aylık peder para gönderiyor , bende işe başlayacam krediyi aldıktan birkaç gün sonra 12 ay vadeli almayı düşünüyorum..Çok acill yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

 11. Mehmet dedi ki:

  Cepim..5060664436))) size zahmet bana yardımcı olursanız sevinirim…

 12. Mehmet dedi ki:

  Merhaba bnim 50binliraya ihtiyacim var araba alacam alacagım arabayı porcum bitene kadar aracın devrını üzerinizde kalır

 13. Asena dedi ki:

  Ben öğrenciyim. 5.000 tl peşin para lazım. Resmi bi işte çalışmıyorum ama taksit şeklinde elime para geçiyo. Çektiğim kredi elime geçen paralarla ödeyeceğim ama şuan peşin en az 3 bin tl lazım. Nereye başvurmalıyım. Lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. ismail Vural dedi ki:

   merak ediyorum ne iş yapıyorsunuz asena hanım

  2. cansu dedi ki:

   yardımcı olabilirim.

   1. Faşo dedi ki:

    Nasıl yardımcı olcaksınız benimde ihtiyacım var

   2. Niyazi dedi ki:

    Bana da yardımcı olursanız sevinirim

   3. RABİA dedi ki:

    banada yaredım edebilirmisiniz 5 bin tl ye ihtiyacım var

 14. Ömer dedi ki:

  birde 1100 puan altına kredı verılmıyo boyle bır sacma sıstem.. 904 e dustu puanım 1196 dan sayelerınde.. dusuruyolar dusmeye sebeb oluyorlar odeme gucumuz olsa zaten saga sola para dagıtmaktan karta para kalmıyo lanet olsun bunların sıstemıne… dusurun aq 0 yapın puanımı ıhtıyacım yokkende aramayın. ıhtıyac yokken arayıp 20 bın verelım demeyı bılıyorlar ıhtıyac varken yuru fakir muamelesı yapılıyo ayıptır yani bu .

 15. Ömer dedi ki:

  Çalısıyoruz ıhtıyacımız var dıye kredi istiyoruz ama gel görki bankalar hep yalan dolan kredi notumuz dusuyor boylelıkle versenız zaten duzenlı odeme sıstemıne gececegız ama yok.Yaralı parmaga degıl tuzu kuru olana kredi veriyo tefeci gibiler aq ıhtıyacı olana kredi yok ihtiyacı olamayana var bu kadar basit bu sıstem.

 16. metin dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benimde gelir belgem yok takside calışıyorum 50 bin tl nakit kredi almak istiyorum kredi çekebilecğim banka varmı acaba

 17. 3kredi@gmail.com dedi ki:

  acil kredi temas

 18. mahmut dedi ki:

  hepyalan hep fasa fıso

 19. TUNcay dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim kredi kartım patladı 4 yıl önce banka bana küçük miktarda kredi önerdi 3000 tl cektım kredi puanım 700 lerde idi 3000 tl yi cektıgım zaman arkasından bir yılda ıkı kredi daha cektım yaklaşık 1,5 yıl oldu kredi notum şuan da 1527 belgem Yok sigortam Yok ama her türlü istediğim banka kredi veriyor hatta şuanda bir çok bankanın mesajı var şimdi Denizbank’tan bir mesaj daha aldım 25.800 tl krediniz hazır sadece kimlik belgesiyle her hangi bir bankadan cekebılırsınız diye mesaj geldı aradım evet gelip çekebilirsiniz dediler sadece önemli olan gününde ödemek ben taksıtlerımi hep bir ay önceden ödüyorum internet üzerinden tasviye 3 kredimin toplamda 8.500 tl borcu var şimdi gidip 15000 tl alacağım. 8.500 3 kredinin 3.unu kapatıp bir krediyle devam edeceğim sonrası kredi notum tahmıneme göre ve hesaplamalarıma göre 1700 leri bulacak hiç bir belgesiz istediğim miktarda kredi alabileceğim …

 20. ali ali dedi ki:

  acil kredi ? tfk temas 3kredi@gmail.com

 21. Ada dedi ki:

  Acil kredi lazım 9_10 bin işe başlıyorum geri öderim taksitle yardım lütfen.

 22. Fatih sahin dedi ki:

  Kendini isimi kurmak icin acil 5000. Tl nakite ihtiyacim var kredi karti kullaniyorum odemelerim.de duzenli ama.her nedense kiradi alamiyorum onaylayan.bankalarda gelir belgesi istemekde oda mevcut degil.gelir belgesiz 5000 tl.kredi cekebilecigim bi banka varmi

 23. Yasin dedi ki:

  Acil aracı aranıyor sermaye ortakları karlı iş para kazanmak isteyen bize ulassın

 24. Alp dedi ki:

  Arkadaşlar acilkirediye ihtiyaç var

 25. Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için maksimum krediye 50.000 TL ye ihtiyaç var.
  Acil acil acil acil acil acil acil.

 26. Ibahim sayi dedi ki:

  Borç almaya ihtiyacın varmı ibahimsayi@gmail.com

 27. Seher dedi ki:

  3500 TL kredi çekmek istiyorum SSK yok aylık gelirim 1500 primimde var aldığım iki ayda bir ama sihortam olmadığı için kredi vermiyor hiçbir banka çok acil kredye ihtiyacım var

  1. Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı ibahimsayi@gmail.com

 28. Abdurrahman dedi ki:

  Araç almak istiyorum 4000 TL eksigim var yeni askerden geldim haliyle ise yeni başladım sigortam yeni başladı 2 haftalık sistemde gozukmuo daha 1770 TL maaş alıyorum acil 4000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

  1. Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı ibahimsayi@gmail.com

 29. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar 8500tl borcum var kredi kartına telefon almıştım onun taksitleri elden bi kaç yere borcum var toplamda 8500tl bunları tek seferde kapatıp bi yere taksitle ödemek istiyorum düğün yapacağımdan dolayı biraz sıkıştım ayrı ayrı ödemek yerine tek bi yere ödemek istiyorum askeri personelim kredi notum düşük olduğundan dolayı banka kredi vermiyor bana nasıl bir yol izlemeyelim teşekkürler

  1. Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı ibahimsayi@gmail.com

 30. katarzyna jakimiak dedi ki:

  Bugün% 3 oranında acil kredi başvurusunda bulunun. privateloaninvestment@hotmail.com

 31. Bogac dedi ki:

  Acilen krrdi cekmem lazım konut kredisi yardimcı olan varmı

 32. Selim dedi ki:

  Merhaba benim 25 bin kirediye ihtiyacım var bütün borcumu bir araya toplamak istiyorum sıkıldım ay sonu araya buraya parayı 10 parçaya bolmektense bir yer vermek daha iyi yokmu derdime çare

 33. sinem dedi ki:

  Acil 40.000 ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz

 34. cemil dedi ki:

  Kkb lari için lütfen acil kredi istiyorum

  1. MEHMET dedi ki:

   merhaba ıyı gunler cemıl bey yardımcı olmak ısterım ekselans_06_26@hotmail.com maıl adresım detyaları konusabılırız ordan ıstersenız

 35. Nazire dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

 36. Elif dedi ki:

  Ben öğrenciyim. 5.000 tl peşin para lazım. Resmi bi işte çalışmıyorum ama taksit şeklinde elime para geçiyo. Çektiğim kredi elime geçen paralarla ödeyeceğim ama şuan peşin en az 3 bin tl lazım. Nereye başvurmalıyım. Lütfen yardımcı olurmusunuz

 37. ankaradan dedi ki:

  25000 tl ye ihtiyacım var memurum maaşımda haciz var.yardımcı olcak yazsın

 38. arif ozer dedi ki:

  Benim acil 1000 tl ihtiyacim var 3 ay sonra odeme sartiyla. Yeni ise basladim sigortali

 39. isa dedi ki:

  hayat zor tabiki tartismaya gerek yok ama asgari ucrerle gecinenlerde var .kredi cekmek kolay odemek zor

 40. asude kesen dedi ki:

  kredi almak istiyorum ödemeye gelirim var ama belge yok yardımcı olabilirmisiniz

  1. mert bey dedi ki:

   kredi ihtiyacinizmi var

 41. Yasemin dedi ki:

  Acil Maltepe ihtiyaç var bankalar zengine veriyor bizim gibi günlük işte çalışanlara yok toplamaya çalıştıkça daha beter batiyoruz öl paran yoksa diyorlar tefeci bile arıyorum taksitle ödeme yaparım diye onlar bile olmaz diyor hisseli ev var işe yaramaz diyorlar 4 evlat buyutuyorum tek başıma ama ne devlet var ne yaşınızdan dolayı iş yaş 40 olmuş sen artık çalışma diyorlar haklılar valla namusuna çalışana işte yok parada buraya neden yazdiniz bunları diyeceksiniz sadece içimi dökmek istedim kusura bakmayın yer işgal ettim ama artık çocuklarımla beraber ölmek istiyorum çirpinmaktan da polyanacilik oynamaktan da yoruldum boşuna dememiş Lee ya sende ya sana verende olacak diye yada o yolun yolcusu olmak lazım

 42. Nazmiye dedi ki:

  Ben izmirde yaşıyorum ev temizliklerine gidiyorum ve esiminde desteği olarak aylık 4000 gelirim var borçların için 20000 tl ye ihtiyaç var bankalar gelir belgesi istiyor ve sigorta olmadığı için alamıyorum ne yapmalıyım

 43. Cahitsarica dedi ki:

  Kredi almak istiyorum sigortam yok ne yapmalıyım

 44. Ceylan dedi ki:

  Krediye ihtiyacim var 6000 tl

 45. Yaşar Özkan dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

 46. Hakan dedi ki:

  Tanıdığım var ama komısyon alıyor arkadaşlar kart kullanan ve sıkıntısı olmayan varsa

 47. Ufuk dedi ki:

  Benim garanti bankasında ve aktif Bank’dan kullandığın kredilerim var toplam aylık ödemem 665 tl kredi kullanmak istiyorum aylık gelirim 2500 belgelenebilir gelirim asgari ücret en son çalıştığım işyerinde 2 yıllık sigortam var kredi puanım 1150 nasıl kredi çekerim yardımcı olurmusunuz

 48. Zafer ak dedi ki:

  7 binlira cekmek istiyrum biraz puanim düsuk 4 yildir sigortam yatiyr yardimci olurmusunuz

 49. Fehim dedi ki:

  Benim arabam var evim var sigortam yok serbest çalişiyorum maaş bordum yok nasil kredi alabilirim 10.bin lira lazim

 50. NERMİN dedi ki:

  Ya ALLAH aşkına calismiyor olmamiz sanki odemeyecegimiz anlamina mi geliyor kim borc altina girmek isterki ihtiyacimiz olmasa…
  Bankalar bile acimiyor ne yazik…
  Lutfen yardimci olunnnn…..

 51. Maaş bordrosuz kredi dedi ki:

  2 bin liraya kadar maaş bordrosuz tüm bankalar kredi veriyor. Ama kredi notunuz düşükse ozaman başka. Kara listedeyseniz gelir belgesiz alamazsınız.

 52. Vedat dedi ki:

  Bende yurtdışında yaşıyorum.türkiyeye taşınarak girişimcilik desteğine başvurarak imalathane açmak istiyorum. devletin hibeli kredili desteği kabul görmüş olsa dahi ilk sermaye param yok. işim ve gelirim de yok bu durumda kredi nereden alabilirim?

 53. Cuma dedi ki:

  Bana kredi lazım hiçbir banka kredi vermiyor sicilyok kırmızı kalemyok ama vermiyorlar neden

 54. murat zorlu dedi ki:

  Faizsiz kredi için başvuruda bulunmak istiyorum

 55. Deniz dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var sigortam yok 2 bin lira maasim var paraya ihtiyaçım var 5 binTL

 56. Berivan dedi ki:

  Benim 12000 ihtiyacım var ssk yok gelir belge de yok ama ev temizliğine gidiyorum 2500 net gelirim var aylık lütfen yardımcı olurmusunuz

 57. Seyhan öndeş dedi ki:

  5 yıldır doğalgaz firmasında çalışıyorum.sigortam yok babamı sigortalattım kendi yerime .karaciğer kanseri çünki.bende kredi çekmek istiyorum .geliri 1500 ne yapabilirim

 58. bahar dedi ki:

  Ben de kıredi cekmek istiyorum ev temizliyine gidiyorum sskm yok bana 7500 kıredi lazım

 59. ilk dedi ki:

  Bende kredi cekmeceli istiyorum gelir belgem yok ne yapicam

 60. Yusuf dedi ki:

  Bende yurt disinda yaşıyorum ülkeme dönüp iş yeri açmak Vede birikimim buna yetmıyor benimde kefılsız kredi alma imkanım olurmu cevap için şimdiden teşekkürler

 61. gamze dedi ki:

  Ben network yapicm ogrenciyim kredi gerekli acaba verir mi?

 62. Zuhal dedi ki:

  Bende kredi çekmek istiyorum 5.000 tl katalok satış danışmanı’yim bağkurum var ama kredi vermiyorlar. Gelir belgesi istiyorlar.

 63. hakan dedi ki:

  gelir belgesiz diyorsunuz,tıkladığımızda hepsinin gelir belgesi istediğini görüyoruz..

 64. osman dedi ki:

  çalısanım kredi cekmek istyrm

 65. saadet allahverdi dedi ki:

  Bende kredi cekmek istiyorum ama sadece evlere temizliye gidiyorum ssk yok gelir belgem yok banada yardimci olurmusunuz

  1. yılmaz dedi ki:

   saadet hanım ne kadar ihtiyacınız var