Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Evet.Acil kredi ihtiyacımız var google yazdık belgesiz kredi veya gelir belgesiz kredi veren bankalar birçok site çıktı karışımıza tıkladık sıra sıra sitelere hepsinde bankaların kendi resmi siteleri hariç hepsi kredi dağıtıyor.Acil kredi ihtiyacınız varsa tarafsız doğru bilgi kaynağı olan yenikrediler.com’u okumaya devam et kendine en uygun en kolay kredi veren bankaları bulacaksın.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Kefilsiz, senetsiz, gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için, bazı bankalar herhangi bir geliri bulunmayan maaşı olmayan kişiler veya bir işle uğraşmasına rağmen gelir belgesi tanzim edemeyenler için gelir belgesiz kredi vermektedirler. Bazı kullanıcılar, sabit bir gelirleri olmalarına rağmen, bankaların istemiş oldukları gelir belgesini tanzim edemezler. Örnek vermek gerekirse, çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi meslek dallarında çalışan kişiler, sabit maaşı olan işçi veya memur gibi olmadıklarından herhangi bir gelir belgesi temin edemezler. Bu nedenle de bankalara gelir belgesi sunmalarına olanak yoktur.

Gelir Belgesiz Kredi Almak Mümkün mü?

Hem mümkün hemde mümkün değil,bildiğiniz üzere ülkemizde şuan ve her daim zarar etmeyen işletme grupları bankalardır.

Mümkün Olmayan

Bankalar müşterisine kredi sunmadan önce daha önceki bankalardan geçmişe dayalı kredi risk raporunu sorgularlar.Bu rapor doğrultusunda kredi notunuz düşükse ve herhangi bir geliriniz olduğunu ispatlaya bir belgeniz yok ise kredi vermeye pek yanaşmazlar sizden onlara sunacak garanti bir mülk yada değeri olan taşınmaz ipotek altına etmek isterler.Halk deyimi ile “Bankalar yaş yere yatmaz”.

Sonuç olarak;

 • Kredi Notu düşükse;
 • Bir mülkünüz, ipotek edebileceğiniz bir şey yoksa;
 • Gelirinizi gösteren bir belge yok ise
 • Kefiliniz yok ise(Kefilli Kredi Çekmek için istenilen belgeler için Kefilli Kredi yazımızdan bilgi alabilirsiniz.)

Gelir Belgesiz kredi çekmeniz mümkün değildir.

Mümkün olan

Geçmişse dayalı kredi notunuz yüksek ise ipotek göstermeye gerek kalmadan bankalar size kredi sunar asıl gelir belgesiz kredi adı altında sağlanan kredi budur aslında gerçek adı çoğu bankalarda ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir.

Nedir bu yüksek kredi notu ?

Bankaların bireylerin finansal işlemlerini takip etiği kredi notu değerlendirme kuruluşu Findeks’tir. Bu kuruluş teknolojinin gelişmesi ile birlikte bireylerin tüm bankalarda yaptığı bütün finansal işlemlerin ortak bir havuzda toplanıp size not vermesidir.Bankalar bu sistem sayesinde sizin ne kadar kredi verebileceklerini veya vermeyecekleri hakkında bilgi sahibi olurlar. O ile 1900 arasında size bir not verirler.Kredi Notu Hakkında Merak Edilen Sorular yazımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.Biz gelelim kredi çekebileceğimi bankalara.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 Yılında Hangileridir?

Gelir belgesiz bankalar 2020 yılında kredi kullanmak isteyen kişiler için listelenmiştir. Bu bankaları gözden geçirerek kendilerine en uygun bankayı seçebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.Bu bankalardan kefilsiz kredi çekebilirsiniz.

 • Aktifbank
 • Enpara
 • Teb Bankası
 • Odeabank
 • İng Bank

10.000 bin TL için Gelir Belgesiz Kredi Karşılaştırma Tablosu

10.000 bin TL için Gelir Belgesiz Kredi 36 Ay Vade ile Hesaplanmıştır.
Banka AdıFaiz OranıTahsis ÜcretiT.Geri Ödeme
Aktif Bank%1.8952,50TL14.738,76 TL
Enpara% 0,99YOK12.348,72 TL
Cepteteb%0,7952,50 TL11.850,12 TL
Odebank%1,4953 TL13.644.00 TL
ING Bank%0,7950 TL11.850,12 TL

Yukarıdaki tabloda belirtiğimiz üzere gelir belgesiz kredi detayları hakkında detaylı incelemesini bulabilirsiniz.Ayrıca herhangi bir geliriniz yada maaş bordronuz varsa kolay kredi veren bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

internet üzerinden online gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin yaptığı işi ile ikametgahını belirlemek için çeşitli evraklar istemektedirler. Bunlardan bazıları şunlardır;

1. Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan resmi kimlik belgesi,
2. Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura,
3. Esnaflar için vergi kimliği,(Esnafa 30 bin faizsiz kredi için) Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
4. Çiftçiler için çiftçilik belgesi,
5. Kredinin ödeyebileceğini gösterir evrak gelir belgesiz kredi başvurusunda istenen evraklardan bazılarıdır.Yazının devamında bankalar için tek tek istenilen belgeleri ele aldık.

1.Aktif Bank N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Resim internet sitesine göz ucu ile baktığımız zaman en kolay gelir belgesiz kredi veren banka gözüküyor.Başvuru için;

 • Tc Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta adresi

girmeniz yeterli dakikalar içinde cep telefonunuza belgesiz kredi sonucunuz gelecektir.

Şubeye gitmeden kredi prosedürleri için sizin ayağınıza kadar gelmesi.

N Kolay Belgesiz Kredi Eksileri;

 • Kişiye göre faiz oranı(Yani düşük kredi notuna yüksek faiz)
 • Kredi tutarının binde beş’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır
 • Sadece Kredi notuna göre değerlendirme.

2.Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Enpara kredi başvurularını direk internet üzerinden yapmaktadır.Kredi sağlamaktaki en önemli değerlendirmesi kredi notudur. Enpara websitesinde aşağıdaki gibi vurgulamıştır.

İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.https://www.qnbfinansbank.enpara.com/krediler/ihtiyac-kredisi

Enpara Belgesiz Kredi Artıları;

 • 60 ay vade ile 60.000 bine kadar kredi vermesi.
 • İhtiyaç Kredisin’de hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur.
 • Kalan Kredi tutarını toplu ödemede faiz indirimi.

Enpara Belgesiz Kredi Eksileri;

 • Taksit tutarınız zamanında ödemediğiniz takdirde geciken anapara tutarı için, geciken süre boyunca, ödeme planınızda belirtilen oranda gecikme faizi uygulanır ve bu faiz tutarına faizin %15’i oranında KKDF ve %5’i oranında BSMV eklenir.

3.Cepteteb Gelir Belgesiz Kredi

Online bir şekilde belgesiz bordrosuz kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biride cepteteb’dir.Bu bankanın yeni müşterilerine düşük faizle kredi vermesi dikkat çekmektedir.

 • 1.000 – 50.000 TL arasında 3 ile 36 ay arasında müşterilerine kredi sunmaktadır.
 • Herhangi bir kefil ve rehin şartı aramaz.

 4.Odeabank Nakit Hazır Gelir Belgesiz Kredi

Kolay kredi sağlayan bankalardan biride odeabank’ın nakit hazır kredisidir.Sizden bireysel şubeden başvurudan sadece nüfus cüzdanı istemektedirler online başvurusu kendi mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır.Kolay kredi sağlaması kredi faizinin yüksek olması kredi notunuzun düşük olması ile faiz oranın diğer bankalara göre daha yüksek olması dikkat çekmektedir. Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu adresini ziyaret edebilirsiniz.

5.ING Bankası Gelir Belgesiz E-Kredi

ING bankın sunduğu %0,79’dan başlayan faizlerle belgesiz kredinize şubeden veya , online, istediğiniz yerden başvurabilirsiniz.60 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile şimdi kredi çekip 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Detaylı incelediğimiz gelir belgesiz kredi veren bankalar hepsi dosya ücreti belirli başlı masraflar aldığını görüyoruz.Kredi Dosya Masrafı Geri Alma Rehberi yazımızda sizler için detaylı bir rehber hazırladık.

Bu bankalar anında kredi veren bankalardır.Kredi sonucunuz cep telefonunuza sms olarak genelikle gelmektedir.

Bunun yanında kredi çekecekler beklentileri arasında faizsiz kredi çekmekte vardır bununla ilgili kaleme aldığımız yazıyı da okumanızı tavsiye ederiz.


YORUMLAR

 1. blank Aysel dedi ki:

  1200 puan kredi notum var yanlız çalışmıyorum ev hanimiyim kredi çekmek istiyorum 10 bin TL kadar cevap bekliyorum.

 2. blank samet dedi ki:

  20.000 TL ye ihtiyacım var aracımı ipotek ederek senetle para almak istiyorum aracımın değeri 70.000 tl aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim kredi notum yüksek olmasına ramen aslında tam bir saçmalık çok fazla başvuru yaptığım için nedense bankalar kredi çıkartmıyor

 3. blank Arzu dedi ki:

  Merhabalar;
  Eşim ve ben de işten çıkarıldık.İzmir de ikamet ediyoruz.Nereye başvurduysak olumsuz.Düşenin dostu olmuyor maalesef.
  2 çocuğum var ve dükkan açmak istiyoruz.
  Gelir belgesi olmadığı için kimse borç vermiyor.
  Dükkan açmak için 30-35.000 TL lazım.
  Senetle bile razıyım Allah rızası için…

 4. blank çetin dedi ki:

  aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 5. blank çetin dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var en az 50 bin tl

  1. blank çetin dedi ki:

   aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 6. blank Can D. dedi ki:

  Memurum, işim gücüm var ama önceki sıkıntılar nedeniyle puanım düşük… Kredi çekemedim bi türlü.. 20-30 bin arası… Bana yardımcı olacak varsa hemen yazsın bana.. [email protected]

 7. blank NEDİM dedi ki:

  işyeri açmak için acil 25000 krediye ihtiyaç var yardımcı olabilecek varr mı?

 8. blank Leyla dedi ki:

  5bin ihtiyaç var lütfen yardımcı olun

  1. blank AKIN dedi ki:

   Leyla hn , %10 komısyon ıle kredı cıkartıyoruz, maıl adresı bırakırsanız ıletısıme gecebılırız

   1. blank NEDİM dedi ki:

    nasıl çıkartıyorsunuz eğer bi yanlışlık yapmasanız ben varım

   2. blank Süleyman dedi ki:

    Ulasirmisiniz.akın bey

 9. blank Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için 30.000 tl ye ihtiyaç var. Yardımcı olabilir misiniz? Selamlar.

 10. blank Ali Asaf dedi ki:

  Öğrenciyim..3000 tl kredi lazım..Aylık peder para gönderiyor , bende işe başlayacam krediyi aldıktan birkaç gün sonra 12 ay vadeli almayı düşünüyorum..Çok acill yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

 11. blank Mehmet dedi ki:

  Cepim..5060664436))) size zahmet bana yardımcı olursanız sevinirim…

 12. blank Mehmet dedi ki:

  Merhaba bnim 50binliraya ihtiyacim var araba alacam alacagım arabayı porcum bitene kadar aracın devrını üzerinizde kalır

 13. blank Asena dedi ki:

  Ben öğrenciyim. 5.000 tl peşin para lazım. Resmi bi işte çalışmıyorum ama taksit şeklinde elime para geçiyo. Çektiğim kredi elime geçen paralarla ödeyeceğim ama şuan peşin en az 3 bin tl lazım. Nereye başvurmalıyım. Lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. blank ismail Vural dedi ki:

   merak ediyorum ne iş yapıyorsunuz asena hanım

  2. blank cansu dedi ki:

   yardımcı olabilirim.

   1. blank Faşo dedi ki:

    Nasıl yardımcı olcaksınız benimde ihtiyacım var

   2. blank Niyazi dedi ki:

    Bana da yardımcı olursanız sevinirim

   3. blank RABİA dedi ki:

    banada yaredım edebilirmisiniz 5 bin tl ye ihtiyacım var

 14. blank Ömer dedi ki:

  birde 1100 puan altına kredı verılmıyo boyle bır sacma sıstem.. 904 e dustu puanım 1196 dan sayelerınde.. dusuruyolar dusmeye sebeb oluyorlar odeme gucumuz olsa zaten saga sola para dagıtmaktan karta para kalmıyo lanet olsun bunların sıstemıne… dusurun aq 0 yapın puanımı ıhtıyacım yokkende aramayın. ıhtıyac yokken arayıp 20 bın verelım demeyı bılıyorlar ıhtıyac varken yuru fakir muamelesı yapılıyo ayıptır yani bu .

 15. blank Ömer dedi ki:

  Çalısıyoruz ıhtıyacımız var dıye kredi istiyoruz ama gel görki bankalar hep yalan dolan kredi notumuz dusuyor boylelıkle versenız zaten duzenlı odeme sıstemıne gececegız ama yok.Yaralı parmaga degıl tuzu kuru olana kredi veriyo tefeci gibiler aq ıhtıyacı olana kredi yok ihtiyacı olamayana var bu kadar basit bu sıstem.

 16. blank metin dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benimde gelir belgem yok takside calışıyorum 50 bin tl nakit kredi almak istiyorum kredi çekebilecğim banka varmı acaba

 17. blank mahmut dedi ki:

  hepyalan hep fasa fıso

 18. blank TUNcay dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim kredi kartım patladı 4 yıl önce banka bana küçük miktarda kredi önerdi 3000 tl cektım kredi puanım 700 lerde idi 3000 tl yi cektıgım zaman arkasından bir yılda ıkı kredi daha cektım yaklaşık 1,5 yıl oldu kredi notum şuan da 1527 belgem Yok sigortam Yok ama her türlü istediğim banka kredi veriyor hatta şuanda bir çok bankanın mesajı var şimdi Denizbank’tan bir mesaj daha aldım 25.800 tl krediniz hazır sadece kimlik belgesiyle her hangi bir bankadan cekebılırsınız diye mesaj geldı aradım evet gelip çekebilirsiniz dediler sadece önemli olan gününde ödemek ben taksıtlerımi hep bir ay önceden ödüyorum internet üzerinden tasviye 3 kredimin toplamda 8.500 tl borcu var şimdi gidip 15000 tl alacağım. 8.500 3 kredinin 3.unu kapatıp bir krediyle devam edeceğim sonrası kredi notum tahmıneme göre ve hesaplamalarıma göre 1700 leri bulacak hiç bir belgesiz istediğim miktarda kredi alabileceğim …

 19. blank ali ali dedi ki:

  acil kredi ? tfk temas [email protected]

 20. blank Ada dedi ki:

  Acil kredi lazım 9_10 bin işe başlıyorum geri öderim taksitle yardım lütfen.

 21. blank Fatih sahin dedi ki:

  Kendini isimi kurmak icin acil 5000. Tl nakite ihtiyacim var kredi karti kullaniyorum odemelerim.de duzenli ama.her nedense kiradi alamiyorum onaylayan.bankalarda gelir belgesi istemekde oda mevcut degil.gelir belgesiz 5000 tl.kredi cekebilecigim bi banka varmi

 22. blank Yasin dedi ki:

  Acil aracı aranıyor sermaye ortakları karlı iş para kazanmak isteyen bize ulassın

 23. blank Alp dedi ki:

  Arkadaşlar acilkirediye ihtiyaç var

 24. blank Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için maksimum krediye 50.000 TL ye ihtiyaç var.
  Acil acil acil acil acil acil acil.

 25. blank Ibahim sayi dedi ki:

  Borç almaya ihtiyacın varmı [email protected]

 26. blank Seher dedi ki:

  3500 TL kredi çekmek istiyorum SSK yok aylık gelirim 1500 primimde var aldığım iki ayda bir ama sihortam olmadığı için kredi vermiyor hiçbir banka çok acil kredye ihtiyacım var

  1. blank Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı [email protected]

 27. blank Abdurrahman dedi ki:

  Araç almak istiyorum 4000 TL eksigim var yeni askerden geldim haliyle ise yeni başladım sigortam yeni başladı 2 haftalık sistemde gozukmuo daha 1770 TL maaş alıyorum acil 4000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

  1. blank Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı [email protected]

 28. blank Mustafa dedi ki:

  Merhabalar 8500tl borcum var kredi kartına telefon almıştım onun taksitleri elden bi kaç yere borcum var toplamda 8500tl bunları tek seferde kapatıp bi yere taksitle ödemek istiyorum düğün yapacağımdan dolayı biraz sıkıştım ayrı ayrı ödemek yerine tek bi yere ödemek istiyorum askeri personelim kredi notum düşük olduğundan dolayı banka kredi vermiyor bana nasıl bir yol izlemeyelim teşekkürler

  1. blank Ibahim sayi dedi ki:

   Borç almaya ihtiyacın varmı [email protected]

 29. blank katarzyna jakimiak dedi ki:

  Bugün% 3 oranında acil kredi başvurusunda bulunun. [email protected]

 30. blank Bogac dedi ki:

  Acilen krrdi cekmem lazım konut kredisi yardimcı olan varmı

 31. blank Selim dedi ki:

  Merhaba benim 25 bin kirediye ihtiyacım var bütün borcumu bir araya toplamak istiyorum sıkıldım ay sonu araya buraya parayı 10 parçaya bolmektense bir yer vermek daha iyi yokmu derdime çare

 32. blank sinem dedi ki:

  Acil 40.000 ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz

 33. blank cemil dedi ki:

  Kkb lari için lütfen acil kredi istiyorum

  1. blank MEHMET dedi ki:

   merhaba ıyı gunler cemıl bey yardımcı olmak ısterım [email protected] maıl adresım detyaları konusabılırız ordan ıstersenız

 34. blank Nazire dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

 35. blank Elif dedi ki:

  Ben öğrenciyim. 5.000 tl peşin para lazım. Resmi bi işte çalışmıyorum ama taksit şeklinde elime para geçiyo. Çektiğim kredi elime geçen paralarla ödeyeceğim ama şuan peşin en az 3 bin tl lazım. Nereye başvurmalıyım. Lütfen yardımcı olurmusunuz

 36. blank ankaradan dedi ki:

  25000 tl ye ihtiyacım var memurum maaşımda haciz var.yardımcı olcak yazsın

 37. blank arif ozer dedi ki:

  Benim acil 1000 tl ihtiyacim var 3 ay sonra odeme sartiyla. Yeni ise basladim sigortali

 38. blank isa dedi ki:

  hayat zor tabiki tartismaya gerek yok ama asgari ucrerle gecinenlerde var .kredi cekmek kolay odemek zor

 39. blank asude kesen dedi ki:

  kredi almak istiyorum ödemeye gelirim var ama belge yok yardımcı olabilirmisiniz

  1. blank mert bey dedi ki:

   kredi ihtiyacinizmi var

 40. blank Yasemin dedi ki:

  Acil Maltepe ihtiyaç var bankalar zengine veriyor bizim gibi günlük işte çalışanlara yok toplamaya çalıştıkça daha beter batiyoruz öl paran yoksa diyorlar tefeci bile arıyorum taksitle ödeme yaparım diye onlar bile olmaz diyor hisseli ev var işe yaramaz diyorlar 4 evlat buyutuyorum tek başıma ama ne devlet var ne yaşınızdan dolayı iş yaş 40 olmuş sen artık çalışma diyorlar haklılar valla namusuna çalışana işte yok parada buraya neden yazdiniz bunları diyeceksiniz sadece içimi dökmek istedim kusura bakmayın yer işgal ettim ama artık çocuklarımla beraber ölmek istiyorum çirpinmaktan da polyanacilik oynamaktan da yoruldum boşuna dememiş Lee ya sende ya sana verende olacak diye yada o yolun yolcusu olmak lazım

 41. blank Nazmiye dedi ki:

  Ben izmirde yaşıyorum ev temizliklerine gidiyorum ve esiminde desteği olarak aylık 4000 gelirim var borçların için 20000 tl ye ihtiyaç var bankalar gelir belgesi istiyor ve sigorta olmadığı için alamıyorum ne yapmalıyım

 42. blank Cahitsarica dedi ki:

  Kredi almak istiyorum sigortam yok ne yapmalıyım

 43. blank Ceylan dedi ki:

  Krediye ihtiyacim var 6000 tl

 44. blank Yaşar Özkan dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var

 45. blank Hakan dedi ki:

  Tanıdığım var ama komısyon alıyor arkadaşlar kart kullanan ve sıkıntısı olmayan varsa

 46. blank Ufuk dedi ki:

  Benim garanti bankasında ve aktif Bank’dan kullandığın kredilerim var toplam aylık ödemem 665 tl kredi kullanmak istiyorum aylık gelirim 2500 belgelenebilir gelirim asgari ücret en son çalıştığım işyerinde 2 yıllık sigortam var kredi puanım 1150 nasıl kredi çekerim yardımcı olurmusunuz

 47. blank Zafer ak dedi ki:

  7 binlira cekmek istiyrum biraz puanim düsuk 4 yildir sigortam yatiyr yardimci olurmusunuz

 48. blank Fehim dedi ki:

  Benim arabam var evim var sigortam yok serbest çalişiyorum maaş bordum yok nasil kredi alabilirim 10.bin lira lazim

 49. blank NERMİN dedi ki:

  Ya ALLAH aşkına calismiyor olmamiz sanki odemeyecegimiz anlamina mi geliyor kim borc altina girmek isterki ihtiyacimiz olmasa…
  Bankalar bile acimiyor ne yazik…
  Lutfen yardimci olunnnn…..

 50. blank Maaş bordrosuz kredi dedi ki:

  2 bin liraya kadar maaş bordrosuz tüm bankalar kredi veriyor. Ama kredi notunuz düşükse ozaman başka. Kara listedeyseniz gelir belgesiz alamazsınız.

 51. blank Vedat dedi ki:

  Bende yurtdışında yaşıyorum.türkiyeye taşınarak girişimcilik desteğine başvurarak imalathane açmak istiyorum. devletin hibeli kredili desteği kabul görmüş olsa dahi ilk sermaye param yok. işim ve gelirim de yok bu durumda kredi nereden alabilirim?

 52. blank Cuma dedi ki:

  Bana kredi lazım hiçbir banka kredi vermiyor sicilyok kırmızı kalemyok ama vermiyorlar neden

 53. blank murat zorlu dedi ki:

  Faizsiz kredi için başvuruda bulunmak istiyorum

 54. blank Deniz dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var sigortam yok 2 bin lira maasim var paraya ihtiyaçım var 5 binTL

 55. blank Berivan dedi ki:

  Benim 12000 ihtiyacım var ssk yok gelir belge de yok ama ev temizliğine gidiyorum 2500 net gelirim var aylık lütfen yardımcı olurmusunuz

 56. blank Seyhan öndeş dedi ki:

  5 yıldır doğalgaz firmasında çalışıyorum.sigortam yok babamı sigortalattım kendi yerime .karaciğer kanseri çünki.bende kredi çekmek istiyorum .geliri 1500 ne yapabilirim

 57. blank bahar dedi ki:

  Ben de kıredi cekmek istiyorum ev temizliyine gidiyorum sskm yok bana 7500 kıredi lazım

 58. blank ilk dedi ki:

  Bende kredi cekmeceli istiyorum gelir belgem yok ne yapicam

 59. blank Yusuf dedi ki:

  Bende yurt disinda yaşıyorum ülkeme dönüp iş yeri açmak Vede birikimim buna yetmıyor benimde kefılsız kredi alma imkanım olurmu cevap için şimdiden teşekkürler

 60. blank gamze dedi ki:

  Ben network yapicm ogrenciyim kredi gerekli acaba verir mi?

 61. blank Zuhal dedi ki:

  Bende kredi çekmek istiyorum 5.000 tl katalok satış danışmanı’yim bağkurum var ama kredi vermiyorlar. Gelir belgesi istiyorlar.

 62. blank hakan dedi ki:

  gelir belgesiz diyorsunuz,tıkladığımızda hepsinin gelir belgesi istediğini görüyoruz..

 63. blank osman dedi ki:

  çalısanım kredi cekmek istyrm

 64. blank saadet allahverdi dedi ki:

  Bende kredi cekmek istiyorum ama sadece evlere temizliye gidiyorum ssk yok gelir belgem yok banada yardimci olurmusunuz

  1. blank yılmaz dedi ki:

   saadet hanım ne kadar ihtiyacınız var