Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır. 2020 yılında da Ziraat, Vakıfbank, İş bankası, TEB, Akbank gibi bankalar maaş bordrosu olmayanlara kredi vermektedirler. Detaylar haberimizde..

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir belgesiz kredi, ülkemizde faaliyet gösteren bazı bankalar üzerinden alınabilmektedir. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin, nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bankaların kişilere kredi verirken ilk olarak dikkat ettiği nokta; kredi verdikleri kişinin düzenli bir işinin olup olmadığıdır. Gelir belgesini hem kendisini hem de vermiş olduğu krediyi teminat altına almak için isteyen bankalar, vermiş oldukları kredilerin düzenli bir şekilde geri ödenmesini isterler. Ancak bunun yanı sıra ülkemizde her banka olmasa da gelir belgesiz kredi veren birçok banka bulunmaktadır.

Kredi Almak İçin Gereken Gelir Belgesi Nedir?

Kişilerin düzenli bir geri ödeme yapıp yapmayacaklarını bankaya göstermeleri için gereken gelir belgeleri, kişilerin her ay eline düzenli miktarda bir paranın geçtiğini belgeleyen evraklardır. Eğer kişilerin sabit bir işi varsa düzenli de maaşları olacaktır. SGK sistemine işlenen maaş bordroları, kişilerin gelir belgelerini oluşturmaktadır. Bu sayede bankalar tarafında kişilerin gelir belgelerini kontrol ederek düzenli bir ödeme yapıp yapamayacaklarını değerlendirmiş olur.

Bağ-Kur Primi Ödeyenlerin Gelir Belgeleri

Düzenli bir işi olmayan kişilerin bağkur ödemeleri de kişilerin gelir belgeleri yerine geçmektedir. Kişilerin vergi levhaları aslında onların gelir belgeleri olmaktadır. Buna göre kişiler kredi başvurusu yaparken vergi levhalarını gelir belgeleri olarak gösterebilmektedirler.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 Yılında Hangileridir?

Gelir belgesiz bankalar 2020 yılında kredi kullanmak isteyen kişiler için listelenmiştir. Bu bankaları gözden geçirerek kendilerine en uygun bankayı seçebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Enpara
 • Teb Bankası
 • İng Bank
 • Aktifbank
 • Odeabank
 • Garanti Bankası Akbank

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar İhtiyaç Kredisi Çeşitleri

Banka AdıKredi Türü
Enpara.comEnpara İhtiyaç Kredisi
Teb BankasıCepTeb Anında İhtiyaç Kredisi
İNG BankE-Kredi
AktifbankN Kolay Kredi
OdeabankOdeabank Nakit Hazır
Garanti BankasıDijital İhtiyaç Kredisi
AkbankSalla Kredisi

Yukarıda verilen bankalar ve kredileri, kişilere gelir belgesiz olarak sunulan kredilerdir. Verilen bankalar incelenerek kişiler gelir belgesiz olmadan krediler için başvuruda bulunabilirler. Yukarıda yer alan bankalardan uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kredinizi anında 60 ay vadeli seçeneğe kadar kullanabilirsiniz.

Finansbank EnPara İhtiyaç Kredisi (Kefilsiz Kredi Veren Banka)

QNB Finansbank gelir belgesiz kredi

QNB gelir belgesiz kredi veren bankalar arasına bulunan bir şirket… QNB Finansbankın şubesiz bankacılık işlemleri sunduğu EnPara internet bankacılığı, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurularının yapıldığı kanallardır. Finansbank’tan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, 50.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile gelir belgesiz ihtiyaç kredilerini alabilmektedirler. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bu kredilerin en önemli avantajı ise tahsis ücreti, komisyon veya herhangi bir dosya masrafını talep etmemesidir. Kedi başvurusu yapan kişilerin kredi onayları anında verilir ve kişilerin hesaplarına yatar. Buna göre banka üzerinden gelir belgesiz kredi almak isteyen kişiler yukarıda verilen örnek kredi hesaplamalarını inceleyebilir ve buna göre kredilerini alabilirler. Ana sayfada yer alan faiz oranı ile hesaplama yaparak belgesiz kefilsiz olarak kredi için hemen başvuru yapabilirsiniz. Enpara kredisinde faiz oranı vade ve kullanılacak kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Banka internet üzerinden başvuru yapacaklara kredi kullanmaları durumunda uygulanacak enpara gelir belgesiz kredi detaylarını sunmuştur. Sicilin bozuk ise gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi başvurusu için tıklayınız.

TEB Bankası CEPTEB İhtiyaç Kredisi Bordrosuz

Teb Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Online bankacılık işlemleri sayesinde kişilerin banka şubelerine gitmesine gerek kalmadan alabildikleri bu krediler, özellikle nakit ihtiyacına sıkışmış olan kişilerin ihtiyaçlarını hemen karşılama amaçlı kurulmuştur. Kredi notunuz düşükse cepteteb anında kredi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları, ihtiyaç kredisi hesaplama aracı üzerinden görülebilir. Buna göre TEB üzerinden gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Ev hanımlarının da gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceği bankalardan birisi TEB’dir. Bankanın online sistemler üzerinden almış olduğu bu kredi başvuruları için herhangi bir tahsis ücreti ya da dosya masrafı bulunmamaktadır. Buna göre TEB gelir belgesizi ihtiyaç kredileri hesaplamaları yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz;

TEB üzerinden kendi hesapları olan kişilerin kredi başvuru onayları en az 3 dakika içerisinde yapılabilmekte ve aldıkları kredi tutarları hesaplarına anında yatırılabilmektedir.

ING Bank E-Kredi: Belgesiz Kredi Veren Bankalar İçinde

İng Bank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz alınabilen kredilerden bir diğer olan ING Bank e-kredi, kişilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan hızlı bir şekilde yapabildikleri kredilerdir. Bankanın mobil uygulaması ya da internet şubesi üzerinden yapılabilen bu krediler, kişilere 50.000 TL’ye kadar ki üst limitlerle verilmektedir. Kişilere 48 ay vade imkânı tanıyan bu krediler, 250 TL tahsis ücreti ile sunulur. Buna göre bankadan gelir belgesiz kredi çekmek isteyen kişiler aşağıda verilen örnek kredi hesaplamasını inceleyerek kredi başvurularını buna göre yapabilirler. ING Bank mini krediden faydalanabileceğiniz gibi taşıt kredisi, konut kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. Konut kredilerinin cazip oranlarını inceleyebilirsiniz. ING Bank gelir belgesiz kredi hesaplaması yukarıda tabloda belirtilmiştir.

Denizbank Web’te Kredi

Denizbank Web’te Kredi

Denizbank gelir belgesiz kredilerini müşterilerine online başvuru imkanıyla sunmaktadır. Hemen kredi kullanmak isteyen kişiler için 55.000 TL’ye kadar verilen bu krediler aynı zamanda 48 ay vade imkan ile sunulmaktadır. Banka üzerinden bu kredileri almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken önemli detaylardan birisi sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında kredi başvurularını yapmaları gerektiğidir. Sadece bankaya 50 TL tahsis ücreti ödenerek alınan bu krediler, alınan vadelere göre farklı tutarda sigorta primlerine sahiptir. Kefil olmadan kredi almak isteyenler Denizbank kredi başvurusu yaparak kredi çekebilirler. Kredi kartı ihtiyacınız varsa Denizbank kredi kartlarının özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Buna göre bankanın gelir belgesiz ihtiyaç kredileri için örnek hesaplama tablosunu inceleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda bankanın inisiyatifine göre kişilerden farklı belgeler istenebilir bunun için kişilerin bizzat banka ile görüşmesinde fayda vardır.

N Kolay Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi almanın en kolay yollarından birisi olan N Kolay gelir belgesiz krediler, Aktifbank tarafından şubesiz bankacılık hizmetleri ile kişilere verilmektedir. 30.000 TL’ye kadar olan kredi limitlerinde 48 ay vade ile sunulan bu krediler için kişilerin herhangi bir belge imzalamasına ya da sigorta yaptırmasına gerek kalmadan yapılmaktadır. Kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde kredi tutarları anında hesaplarına yatırılmaktadır. Buna göre bankadan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için verilen örnek kredi hesaplama tablosu üste ki gibidir.

Odeabank Nakit Hazır Belgesiz Kredileri

Odeabank Nakit Hazır Kredisi

İnternet şubesi ve cep şubesi aracılığı ile verilen gelir belgesiz krediler, kişilerin anında hesabına yatmaktadır. Gelir belgesine gerek kalmadan alınabilen bu krediler, 53 TL kredi tahsis ücreti karşılığında kişilere verilmektedir. Geri ödemeleri tüm Odeabank şubeleri üzerinden ya da EFT yolu ile yapabilen kişiler, uygun faiz oranları ile bu kredilere sahip olmaktadırlar.

Bankanın gelir belgesiz kredi avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx linki üzerinden bireysel başvuru işlemlerini yapabilirler.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Diğer bankalara nazaran daha uzun vadeli ve yüksek limitli gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası, dijital ihtiyaç kredileri ile kişilere sunulmaktadır. 12 ile 48 ay arasında verilen vade seçenekleri ve 100.000 TL’ye kadar sunulan kredi avantajları ile verilen bu krediler, bankaya ödenen 105 TL kredi tahsis ücreti ile verilmektedir. Garanti Cep ya da internet bankacılığı üzerinden oldukça kolay bir şekilde verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredileri için belirli oranda sigorta masrafı da alınmaktadır. Kişilerin bu kredilere başvururken verecekleri T.C. kimlik numaraları ve cep telefonları kredi almak için yeterlidir. Başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın https://www.garanti.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID515775a internet adresi üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilir ve anında gelir belgesiz kredilerine kavuşabilirler. Garanti Bankası da gelir belgesiz kredi sağlayan bankalar listesinde bulunuyor. Hem de oldukça uygun vade ve yüksek limitli seçenekler ile… Bu kredileri almak isteyen kişiler için banka bazı durumlar altında ek belgeler isteyebilmektedir. İstenilen bu ek belgeler bankanın inisiyatifi altına olan belgelerdir. Oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan Garanti Bankası gelir belgesiz krediler, 18 yaşını geçmiş ve gereken şartları sağlayan tüm kişiler tarafından kolaylıkla alınabilmektedir. Gerekli detayları öğrenmek ve başvuruda bulunmak için kişiler bankanın şubelerine gidebilirler.

Bunun yanında kredi çekecekler beklentileri arasında faizsiz kredi çekmekte vardır bununla ilgili kaleme aldığımız yazıyı da okumanızı tavsiye ederiz. Senetle kredi sunan factoringlerin yanında; Ziraat Bankası, İş Bankası kredilerini de inceleyebilir, bankalar krediyi nasıl sunuyor okuyabilirsiniz. Sitemizin gizlilik politikası kurallarını okuyarak aşağıda krediyle alakalı yorum yapabilir yoruma cevap alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar için Başvuru

Kredi notunuz düşükse evraksız kredi nasıl alabileceğinizi yazımızda belirttik. Senetle kredi yerine internet üzerinden belgesiz kredi sağlayan bankalar listesi incelenerek kefilsiz en uygun kredi veren banka sitelerinden ana sayfada yer alan kredi hesaplama aracıyla ihtiyaç kredisi faiz oranları inceleyerek hemen başvuru yapabilirsin. TC kimlik numaranızla taşıt kredisi, konut kredisi, ev hanımlarının anında anında kullanabileceği kredi, kredi kartı müracatı yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda gelir belgesiz en uygun kredi alabileceğiniz banka hangisi sorusunun cevabını verdik. Bu bankalar hakkında ve sizlere sağladıkları krediler hakkında lütfen yorum yapmaktan çekinmeyiniz. Sormak istediklerinizi de bizlere aktarabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Hesaplama

BankaKredi ÜrünüKredi TutarıFaiz OranıAylık Taksit
enpara-logo-2Enpara İhtiyaç Kredisi50.000 TL%2,331.905 TL
cepteb-logoCepTeb Anında İhtiyaç Kredisi30.000 TL%1.991.056 TL
ing-logoING Bank E-Kredi50.000 TL%2,221.858 TL
nkolay-logoN Kolay Kredi30.000 TL%2,591.211 TL
odebank-logoOdeabank Nakit Hazır Kredi50.000 TL%2,981.961 TL
garantibank-logoGaranti Bankası Dijital İhtiyaç Kredisi50.000 TL%2,221.857 TL
akbank-logoAkbank Salla Kredisidir50.000 TL%2,391.930 TL

*** Örnek kredi hesaplaması 48 ay vade üzerinden hesaplanmıştır.

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisidir?
En kolay kredi veren bankalar sırası ile Enpara.com,Aktifbank ve Qnb Finansbank müşterilerine diğer bankalara nazaran kolay kredi sağlamaktadır.
Gelir Belgesiz Ne Kadar Kredi Çekebilirim ?
Bankalardaki geçmişteki kredi siciliniz temiz ise 5 bin TL ile 50 bin TL arası kredi çekebilirsiniz.
İhtiyaç Kredisi En Fazla Kaç Ay Vade Olur ?
Bütün bankalar maximum 48 ay vade sağlamaktadır bu sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir 120 aya kadar da vadeli kredi çekmekte mümkündür.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. Aysel dedi ki:

  1200 puan kredi notum var yanlız çalışmıyorum ev hanimiyim kredi çekmek istiyorum 10 bin TL kadar cevap bekliyorum.

 2. samet dedi ki:

  20.000 TL ye ihtiyacım var aracımı ipotek ederek senetle para almak istiyorum aracımın değeri 70.000 tl aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim kredi notum yüksek olmasına ramen aslında tam bir saçmalık çok fazla başvuru yaptığım için nedense bankalar kredi çıkartmıyor

 3. Arzu dedi ki:

  Merhabalar;
  Eşim ve ben de işten çıkarıldık.İzmir de ikamet ediyoruz.Nereye başvurduysak olumsuz.Düşenin dostu olmuyor maalesef.
  2 çocuğum var ve dükkan açmak istiyoruz.
  Gelir belgesi olmadığı için kimse borç vermiyor.
  Dükkan açmak için 30-35.000 TL lazım.
  Senetle bile razıyım Allah rızası için…

 4. çetin dedi ki:

  aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 5. çetin dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var en az 50 bin tl

  1. çetin dedi ki:

   aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

1 5 6 7