Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Evet.Acil kredi ihtiyacımız var google yazdık belgesiz kredi veya gelir belgesiz kredi veren bankalar birçok site çıktı karışımıza tıkladık sıra sıra sitelere hepsinde bankaların kendi resmi siteleri hariç hepsi kredi dağıtıyor.Acil kredi ihtiyacınız varsa tarafsız doğru bilgi kaynağı olan yenikrediler.com’u okumaya devam et kendine en uygun belgesiz bordrosuz kredi veren bankaları bulacaksın.

Gelir Belgesiz Kredi Almak Mümkün mü?

Hem mümkün hemde mümkün değil,bildiğiniz üzere ülkemizde şuan ve her daim zarar etmeyen işletme grupları bankalardır.

Mümkün Olmayan

Bankalar müşterisine kredi sunmadan önce daha önceki bankalardan geçmişe dayalı kredi risk raporunu sorgularlar.Bu rapor doğrultusunda kredi notunuz düşükse ve herhangi bir geliriniz olduğunu ispatlaya bir belgeniz yok ise kredi vermeye pek yanaşmazlar sizden onlara sunacak garanti bir mülk yada değeri olan taşınmaz ipotek altına etmek isterler.Halk deyimi ile “Bankalar yaş yere yatmaz”.

Sonuç olarak;

 • Kredi Notu düşükse;
 • Bir mülkünüz, ipotek edebileceğiniz bir şey yoksa;
 • Gelirinizi gösteren bir belge yok ise

Gelir Belgesiz kredi çekmeniz mümkün değildir.

Mümkün olan

Geçmişse dayalı kredi notunuz yüksek ise ipotek göstermeye gerek kalmadan bankalar size kredi sunar asıl gelir belgesiz kredi adı altında sağlanan kredi budur aslında gerçek adı çoğu bankalarda ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir.

Nedir bu yüksek kredi notu ?

Bankaların bireylerin finansal işlemlerini takip etiği kredi notu değerlendirme kuruluşu Findeks’tir. Bu kuruluş teknolojinin gelişmesi ile birlikte bireylerin tüm bankalarda yaptığı bütün finansal işlemlerin ortak bir havuzda toplanıp size not vermesidir.Bankalar bu sistem sayesinde sizin ne kadar kredi verebileceklerini veya vermeyecekleri hakkında bilgi sahibi olurlar. O ile 1900 arasında size bir not verirler.Kredi Notu Hakkında Merak Edilen Sorular yazımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.Biz gelelim kredi çekebileceğimi bankalara.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 Yılında Hangileridir?

Gelir belgesiz bankalar 2020 yılında kredi kullanmak isteyen kişiler için listelenmiştir. Bu bankaları gözden geçirerek kendilerine en uygun bankayı seçebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Aktifbank
 • Enpara
 • Teb Bankası
 • Odeabank
 • İng Bank

10.000 bin TL için Gelir Belgesiz Kredi Karşılaştırma Tablosu

10.000 bin TL için Gelir Belgesiz Kredi 36 Ay Vade ile Hesaplanmıştır.
Banka AdıFaiz OranıTahsis ÜcretiT.Geri Ödeme
Aktif Bank%1.8952,50TL14.738,76 TL
Enpara% 0,99YOK12.348,72 TL
Cepteteb%0,7952,50 TL11.850,12 TL
Odebank%1,4953 TL13.644.00 TL
ING Bank%0,7950 TL11.850,12 TL

Yukarıdaki tabloda belirtiğimiz üzere gelir belgesiz kredi detayları hakkında detaylı incelemesini bulabilirsiniz.Ayrıca herhangi bir geliriniz yada maaş bordronuz varsa kolay kredi veren bankalar yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

1.Aktif Bank N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Resim internet sitesine göz ucu ile baktığımız zaman en kolay gelir belgesiz kredi veren banka gözüküyor.Başvuru için;

 • Tc Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta adresi

girmeniz yeterli dakikalar içinde cep telefonunuza belgesiz kredi sonucunuz gelecektir.

Şubeye gitmeden kredi prosedürleri için sizin ayağınıza kadar gelmesi.

N Kolay Belgesiz Kredi Eksileri;

 • Kişiye göre faiz oranı(Yani düşük kredi notuna yüksek faiz)
 • Kredi tutarının binde beş’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır
 • Sadece Kredi notuna göre değerlendirme.

2.Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Enpara kredi başvurularını direk internet üzerinden yapmaktadır.Kredi sağlamaktaki en önemli değerlendirmesi kredi notudur. Enpara websitesinde aşağıdaki gibi vurgulamıştır.

İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.https://www.qnbfinansbank.enpara.com/krediler/ihtiyac-kredisi

Enpara Belgesiz Kredi Artıları;

 • 60 ay vade ile 60.000 bine kadar kredi vermesi.
 • İhtiyaç Kredisin’de hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur.
 • Kalan Kredi tutarını toplu ödemede faiz indirimi.

Enpara Belgesiz Kredi Eksileri;

 • Taksit tutarınız zamanında ödemediğiniz takdirde geciken anapara tutarı için, geciken süre boyunca, ödeme planınızda belirtilen oranda gecikme faizi uygulanır ve bu faiz tutarına faizin %15’i oranında KKDF ve %5’i oranında BSMV eklenir.

3.Cepteteb Gelir Belgesiz Kredi

Online bir şekilde belgesiz bordrosuz kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biride cepteteb’dir.Bu bankanın yeni müşterilerine düşük faizle kredi vermesi dikkat çekmektedir.

 • 1.000 – 50.000 TL arasında 3 ile 36 ay arasında müşterilerine kredi sunmaktadır.
 • Herhangi bir kefil ve rehin şartı aramaz.

 4.Odeabank Nakit Hazır Gelir Belgesiz Kredi

Kolay kredi sağlayan bankalardan biride odeabank’ın nakit hazır kredisidir.Sizden bireysel şubeden başvurudan sadece nüfus cüzdanı istemektedirler online başvurusu kendi mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır.Kolay kredi sağlaması kredi faizinin yüksek olması kredi notunuzun düşük olması ile faiz oranın diğer bankalara göre daha yüksek olması dikkat çekmektedir.

5.ING Bankası Gelir Belgesiz E-Kredi

ING bankın sunduğu %0,79’dan başlayan faizlerle belgesiz kredinize şubeden veya , online, istediğiniz yerden başvurabilirsiniz.60 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile şimdi kredi çekip 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Detaylı incelediğimiz gelir belgesiz kredi veren bankalar hepsi dosya ücreti belirli başlı masraflar aldığını görüyoruz.Kredi Dosya Masrafı Geri Alma Rehberi yazımızda sizler için detaylı bir rehber hazırladık.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. Aysel dedi ki:

  1200 puan kredi notum var yanlız çalışmıyorum ev hanimiyim kredi çekmek istiyorum 10 bin TL kadar cevap bekliyorum.

 2. samet dedi ki:

  20.000 TL ye ihtiyacım var aracımı ipotek ederek senetle para almak istiyorum aracımın değeri 70.000 tl aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim kredi notum yüksek olmasına ramen aslında tam bir saçmalık çok fazla başvuru yaptığım için nedense bankalar kredi çıkartmıyor

 3. Arzu dedi ki:

  Merhabalar;
  Eşim ve ben de işten çıkarıldık.İzmir de ikamet ediyoruz.Nereye başvurduysak olumsuz.Düşenin dostu olmuyor maalesef.
  2 çocuğum var ve dükkan açmak istiyoruz.
  Gelir belgesi olmadığı için kimse borç vermiyor.
  Dükkan açmak için 30-35.000 TL lazım.
  Senetle bile razıyım Allah rızası için…

 4. çetin dedi ki:

  aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

 5. çetin dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var en az 50 bin tl

  1. çetin dedi ki:

   aylık 10 000tl gelirim var ama yatırım amaçlı kullanmak istiyorum kendi işyerim bazı sıkıntılarım oldu bankalarla papaz oldum yardımcı olursanız sevinirim

1 5 6 7