İcralık Durumda Olanlar Kredi Çekebilir Mi?

İcralık olanların kredi çekip çekemeyeceği haciz işlemleriyle karşı karşıya olanlar tarafından sıklıkla araştırılan konuların başında geliyor. İcra durumunuz varsa nasıl çözümler bulabileceğiniz ve nakit ihtiyacınızı nasıl karşılayabileceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

İcralık Durumda Olanlar Kredi Çekebilir Mi?

İcralık olanlara kredi veren bankalar bazı durumlarda mümkündür. Banka borçları dışında telefon ya da farklı kurumlara yapılan borçlar sebebiyle de icra söz konusu olabilmektedir. Eğer icra banka dışında farklı bir kuruma aitse, bazı bankalar bu durumda kredi imkanı sağlayabilmektedir. Ancak icra sebebi bankaya olan borçlar ise bu durumda kredi çekmek oldukça zordur.

Maaşında Haciz Olan Kredi Çekebilir mi?

Maaşına haciz konmuş kişiler için kredi imkanı tanınması için öncelikli olarak borcun banka kaynaklı olmaması gerekir. Kredi kartı borcu ya da bankadan çekilmiş kredinin ödenmemesi sebebiyle gelen hacizlerde bankadan yeniden kredi çekmek söz konusu olmayacaktır. Maaşında haciz olan kişiler, eğer geçimini sağlayabiliyorsa, ödemeler düzenli ise ve kredi notu yüksekse, belirli üst limitlerde kredi çekilebilmesi mümkündür.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi

blank
Ziraat Bankası icralık olanlara kredi

Ziraat Bankası borç ödeme kredisi 2020 senesinde borçluların yüzünü güldüren haberlerin başında gelmektedir. Borçlu kişilere uygun faiz oranları ile borç kapatma kredisi imkanı tanıyan Ziraat Bankası yüzde 2,25 faiz oranları ile kredi verebilmektedir. Krediyi alabilmek için şartlar ise:

 • Kredi kartı borcu olan kişilerin borcu kapatamayacak konumda olması gerekir.
 • Borç kapatma kredisinden yararlanmak için asgari ödeme tutarlarının ödenmiş olması gerekmektedir.
 • Kişinin yasal takibe düşmemiş olması gerekmektedir.
 • Kişinin düzenli geliri olması gerekmektedir.
İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık olanlara kredi veren bankalar arasında Ziraat Bankası da bulunmaktadır. Ziraat Bankası dışında 2020 senesinde kredi borcunu kapatamayanlar için özel olarak tasarlanan bu düzenleme ile birçok banka kredi vermektedir. İcralık olanlara kredi veren bankalar şunlardır:

 • Akbank,
 • İş Bankası,
 • TEB,
 • Garanti Bankası,
 • Yapıkredi Bankası,
 • Vakıflar Bankası,
 • Halk Bankası,
 • N Kolay Kredi uygulaması

Bu bankalar borç kapatmak için vatandaşlara kredi imkanı tanısa da ortak kural kişinin kara listeye düşmemiş olması ve düzenli gelirinin bulunmasıdır.

İcralık Olanlar Ne Yapmalı 2020

Borcu icraya düşenler ve kredi çekmek isteyenler öncelikli olarak borç yapılandırmasına gitmelidir. Eğer herhangi bir bankaya borcunuz varsa, bu aşamada bankaya giderek size uygun bir ödeme planı yapılmasını ve kara listeye düşmeden borcu ödeme imkanlarını konuşmanız gerekmektedir. Özellikle kefil ya da ipotek gösterme durumlarında aynı bankadan kredi çekerek, borcunuzu kapatabilirsiniz.

 • Borcunuz bankadansa borcun yapılandırılması için bankaya başvurabilirsiniz.
 • Bankalar her ay düzenli bir ödeme sistemine göre borcunuzu yapılandırmayı kabul etme durumundadır.
 • Bütçeniz ve aylık gelirinize göre düzenlenmiş olan ödeme planına uymanız durumunda kara listeye düşmeden borcunuzu kapatabilir ve kredi çekebilirsiniz.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

Yasal takiptekilere kredi veren bankalar ancak kişi yasal takipten çıktığında kredi vermektedir. Kara listeye giren ve yasal takipte olan hiçbir vatandaş, özel ya da devlet hiçbir bankadan kredi çekememektedir. Yasal takipten çıkmak için borcu kapatmak ve düzenli ödemelerle kredi notunu yükseltmek gerekmektedir. Kişi daha önce yasal takibe alınmış ancak borcunu ödemiş ve ödemelerini düzenli olarak yapmışsa, bu durumda kredi çekebilir.

Zor Durumda Olanlara Kredi

Borcu olanlara kredi çekme imkanı 2020 senesinde başlatılmıştır. Ziraat Bankası ya da Halk bank gibi oldukça büyük bankalar, kişilerin kredi çekip borcunu ödemesi için bir hizmet sunmaktadır. İcralık olanlara kredi veren bankalar yukarıda listelenmiştir. Bu 9 bankanın kredi verme koşulları ise:

 • Kişi kara listeye girmemiş olmalı
 • Düzenli geliri olmalı
 • Ödeme planına uyabileceğiniz ispatlamalı
 • Bu krediden yararlanabilecek olanlar yalnızca kredi kartı borcu olan vatandaşlardır.

İcralık Kredi Borcu Yapılandırma 2020

İcralık olan kredi borcunun yapılandırılması için avukata borcunuzu ödeyemediğinizi ancak ödemek istediğinizi ileterek, borç yapılandırılması talebi oluşturmanız gerekmektedir. Çoğu zaman icralık olan kredi borcu için avukatlar yapılandırma talebinde bulunmaktadır. Bu talebi kabul ettikten sonra:

 • Borcu aylık düzenli taksitlerle ödemeniz gerekmektedir.
 • Borcu ödeyebileceğiniz aralıklarla seçmeniz gerekmektedir.
 • Yapılandırma olmadığı sürece maaşınızın dörtte biri borcun kapanması için otomatik olarak kesilecektir.

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

İcralık olanlara kredi veren bankalar yanında kolay kredi veren bankalar geçmiş zamanlarda oldukça fazla olsa da günümüzde kredi çekmek için birçok koşulu yerine getirmek gerekmektedir. Kolay kredi çekebilecek kişiler:

 • Kredi notu yüksek olan ve düzenli ödeme yapan kişiler
 • Kara listede olmayan kişiler
 • Aylık düzenli geliri olan kişiler
 • Belirli bir banka ile düzenli şekilde çalışan kişiler sorunsuz şekilde kredi çekebilir.

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Kara listede olan kişiler için kredi veren bankalar ne yazık ki bulunmamaktadır. Kara liste, ödenmeyen borçları göstermektedir. Her banka, ortak bilgi havuzundan kara listeye giren ya da icralık olan kişileri tespit etmektedir. Kara listeden çıkmak için borcun ödenmesi ve borcun kapatılmasından 5 sene geçmesi gerekmektedir. Yasal olarak 5 seneyi tamamlayan ve bu süreçte tüm ödemelerini yapan kişiler kolayca kredi çekebilir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır

Sicil kaydı olan kişilere kredi imkanı ne yazık ki bulunmamaktadır. Ancak bu kişiler ödemeleri yapabileceğiniz ispat edebilir ve aylık düzenli gelire sahipse, bankalardan bloke teminatlı kartı için başvuru yapabilir. Sicili bozuk olan kişilerin kredi alabilmesi için:

 • Bu süreçte herhangi bir borca girmemiş olmak,
 • Aynı banka ile çalışıyor olmak,
 • Maaşın aynı bankaya yatması,
 • Düzenli ödeme yapıyor olmak gerekmektedir.

Kara Listeye Kredi Çıkartılır

Kara listede olan kişilerin kredi kartı çıkarması mümkün olmamaktadır. Kara listeye girmiş olan kişiler ve hala borcu olan kişiler için kredi imkanı bulunmaz. Ancak kişi geçmiş zamanda kara listeye girmiş ve borcunu kapatmasının üzerinden 5 sene geçmiş ise, herhangi bir bankadan kredi çekebilmektedir.

Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı Başvurusu

Sicili bozuk kişiler için kredi kartı imkanı bloke teminatlı kredi kartı olmaktadır. Ancak bu kartı alabilmek için aynı banka ile çalışıyor olmak ve aylık bir gelire sahip olmak gerekmektedir. Bloke teminatlı kredi kartı:

 • Bu kartı alabilmek için kart limiti kadar bir ödemeyi bankaya yapmanız gerekmektedir.
 • Bu ödeme, borcu kapatamadığınız durumlarda bloke olarak kullanılacaktır.
 • Kart ödemelerini geciktirdiğinizde kartınız iptal olabilir ve kredi notunuz düşebilir.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olan kişilere kredi verilmemektedir. Kişinin kredi alabilmesi için genel kredi notunu yükseltmesi ve ödemelerini düzenli olarak yapması gerekmektedir. Borç sebebiyle meydana gelen sicilin temizlenmesi için 5 sene geçmesi gerekmektedir. 5 seneden sonra kişi kredi çekebilir.

Kara Listede Olanlar Kredi Çekebilir mi?

Kara listede olan kişilerin kredi çekmesi söz konusu olmasa da bazı bankalar bu durumda imkan tanımaktadır. Şayet uzun süredir aynı bankada çalışıyorsanız, kara listeye düştükten sonra borcunuzu kapatmış ve yasal olarak 5 senenin geçmesini bekliyorsanız:

 • Düzenli olarak ödeme yapan kişilere,
 • Aynı bankadan maaş ödemesini alan kişilere kredi imkanı tanınabilmektedir.

İcrası Olanlar Kredi Çekebilir mi?

İcrası olan kişilerin kredi çekme şansı bulunmaktadır. Ancak icranın bankadan olmaması gerekir. Kişi eğer icra borcunu ödemek için kredi çekiyorsa:

 • Çektiği krediyi ödeyebileceğini ispatlamalıdır.
 • Krediyi çalıştığı bankadan ya da yukarda sayılan 9 bankadan birinde çekmelidir.
 • Kredi notu düşükse ipotek ya da kefil yöntemleri için başvuruda bulunmalıdır.
 • Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi yazımıza geçiniz.
İcra sorgulama nasıl yapılır ?
İcra dosyası sorgulama işlemini artık online olarak e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.Sorgulama işlemi ücretsiz olup en yakın PTT şubesinden kimliğiniz ile birlikte e-devlet şifresi almanız gereklidir yada bazı anlaşmalı bankaların mobil uygulamaları ile e-devlete direk giriş sağlayabilirsiniz.
İcralık olmak kredi notunu etkiler mi ?
Bankalar ile icralık olmanız kredi notu direk etkiler fakat alışveriş yada herhangi bir neden ile icralık olmanız kredi notunu tam olarak etkilemez.
İcra borcu taksitlendirme nasıl yapılır ?
İcra borçunuzu alacaklı taraf ile uzlaşmanız sağlarsanız taksitlendirebilirsiniz.İcranın tebliğ edildiği vergi dairesine yada icra avukatından detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. blank Mehmet oner dedi ki:

  İcralik oldum kredi cekemiyorum

 2. blank ali dedi ki:

  devlet memuruyum 15000 tl ye ihtiyacım var lutfen yardımcı olurmusunuz [email protected]

 3. blank ali dedi ki:

  devlet memuruyum 15000 tl ye ihtiyacım var lutfen yardımcı olurmusunuz

 4. blank Emre dedi ki:

  kredi için yardımcı olunur mail atınız [email protected]

  1. blank ali dedi ki:

   15000 tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum lutfen yardım edermisiniz

 5. blank TUNCAY dedi ki:

  10.000tl acil kredi çekmek istiyorum borç kapatmak için aylık 500 tl ödeyebilirim

 6. blank TUNCAY dedi ki:

  acil 10.000tl ıhtıyacım var borç kapatmak için yasal takıpteyım yardımcı olun

 7. blank Ali dedi ki:

  10.000 12.000 tl paraya ihtiyacım var icralik oldum aylik 500 tl taksitle odeyebilirim

 8. blank sehzat dedi ki:

  ciddiyseniz arayın beni aylık 500-750 arası ödeyebilirim 5362810161

 9. blank Arife karaman dedi ki:

  Bankamda ve butun bankalarda sicilim temiz
  Kredim otamatik odeniyor problem yok
  Ancak alisveris yaptigim bir kurum kredi odeme hesabima
  Bloke koydurmus bankalarla hic bir islem yapamiyorum
  Kredi cekme imkanim var fakat bloke yuzunden cekemiyorum ve borcumu odeyemiyorum disardaki kurum blokeyi kaldirmadigi gibi benim odeme yapmami istiyor
  Kredi kullanmak istiyorum tesekkurler

 10. blank adem ayvacık dedi ki:

  Icralık oldum kredi alma şansım nedir

 11. blank Handan tok dedi ki:

  Icralık oldum kredi alma şansım nedir

  1. blank İbrahim dedi ki:

   Arkadaşlar ben size senet şartıyla para verbilirim kabul ederseniz

   1. blank Suat dedi ki:

    Ben istiyorum senet ile 15000 lira aylik 600 oderim

   2. blank Mehmet dedi ki:

    Merhaba devlet memuruyum 3500 tl maaşım tüm takipli borçlarımı kapattım ancak kredi çekemiyorum eski kayıtlar yüzünden 10 bin lazım 5307770103 Aydın dayım

   3. blank mehmet dedi ki:

    Nasil veriyorsunuz gorusebilirmiyizzz

   4. blank kazım dedi ki:

    hocam ben senetle kredi almak istiyorum şartlarınız neler

   5. blank İBRAHİM dedi ki:

    İYİ GÜNLER. 20 BİN LİRA SENETLE PARA ALMAK İSTERİM. EMEKLİYİM ÇALIŞIYORUM. ANTALYA’ DA İKAMET EDİYORUM

   6. blank Ali dedi ki:

    Oncelikle Merhaba ıbrahim bey senet nda email yoluyla bilgi verir misiniz

   7. blank HÜLYA ARPA dedi ki:

    15000 tl için 36 aylık olursa ödeme planı nedir ?

    1. blank HÜLYA ARPA dedi ki:

     10000 tl için 36 ay olursa ödeme planınız nedir ?

   8. blank aydan dedi ki:

    nasıl olucak o ibrahim bey

   9. blank mine mutlu dedi ki:

    Kamuda memurum şartlarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz.

   10. blank mine mutlu dedi ki:

    kamuda memurum senetle 2000 tl almam mümkünmü bigi verebilirmisiniz

 12. blank necati dedi ki:

  iletisim 535 420 60 20

 13. blank necati dedi ki:

  cok cok acil elli bin tl ye ihtiyacim var emekli calisanim yardimci olunuz

 14. blank necati dedi ki:

  cok cok acil elli bin tl ye ihtiyacim var emekli calisanim yardimci olunuz

 15. blank Ugur dedi ki:

  Slm acıl para gerekiyor 12000 tl ihtiyaç var

 16. blank EMRAH dedi ki:

  40 bin lira krediye ihtiyacım var sicilden dolayı kredi alamıyorum düzenli bir işim mevcut iletişim bekliyorum 535 924 21 49

 17. blank Selcuk dedi ki:

  Acil 18000tly ihtiyacım var diğer bankaları Kapatacağım

 18. blank ÖZLEM dedi ki:

  borçlardan dolayı acil 25000 tl ihtiyacım var borçlarımı son beş aydır düzenli ödeyemiyorum her yeri kapatıp aylık 600 tl olarak tek bir yere ödeyebilirim acil yardımcı olurmusunuz lütfen

 19. blank ali dedi ki:

  acil 50000 lazım lutfen verebılecek kışıler arasın ali izmirden 5378635754

 20. blank esra dedi ki:

  yeriniz nerde acaba

 21. blank emre kaya dedi ki:

  Çok ama çok acil krediye ihtiyacım var kredi çekemiyorum 8 bin tl lazım 534 545 29 27 lütfen çok acil arayın yalvarırım

  1. blank Şeref Koza dedi ki:

   Selam Koza Altın olarak senetle para verilir 12 ay vadeli

   1. blank Saliha dedi ki:

    Size nasıl ulaşabiliriz çok acil

   2. blank ela dedi ki:

    ne kadar faiz işliyorsunuz

   3. blank cem dedi ki:

    25 bınlıraya ıhtıyacımız var annem emekli ve uzerunde 17 adet tarlası var tapulu ne şartlarda verıyorsunuz

   4. blank Mehmet topal dedi ki:

    Merhabalar 30 bin tl ye ihtiyacım var sicilim son 4 aydır bozuldu aylık gelirim 5 bin yardımcı olma şansınız var mı?

   5. blank esra dedi ki:

    nerde yeriniz

   6. blank Tuğba dedi ki:

    Merhaba Tuğba ben güvenlik görevlisi yım 5000 TL ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum listede yım maaşım bankaya kesiliyor kredi borcum bitiyor her ay düzenli şekilde odeyrbikirim dönüş yaparsanız mutlu olurum güvenlik görevlisi yım

   7. blank Tuğba dedi ki:

    Merhaba 5000 TL ye ihtiyacım var güvenlik görevlisi yım düzenli şekilde öderim geri dönüş yaparsanız sevinirim

   8. blank Rıza dedi ki:

    Merhaba ben istanbul silisinden yirmi gira m iki addet bilezik almak istiyorum beni arar mısın iz 5349760704

   9. blank meltem dedi ki:

    mrh, acil krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

   10. blank Mustafa dedi ki:

    Mrh 20000 tl ihtiyacım var vere bilirmisiniz Antalya dan yazıyorum yardımcı olur musunuz tsk

   11. blank mine mutlu dedi ki:

    kamuda memurum senetle 2000 tl altın almam mümkünmü bilgi verebilirmisiniz.

 22. blank Serdar dedi ki:

  10000ihtiyacim var

 23. blank Serdar dedi ki:

  20000 ihtiyacim var

 24. blank canan dedi ki:

  10,000 tl ihtiyacım var acil cevap verirmisiniz lütfen

 25. blank cano dedi ki:

  10,000 tl ihtiyacım var acil cevap verirmisiniz lütfen

 26. blank rujdi özkan dedi ki:

  benimde acil 500000 tl ihtiyacım var yasal takipte oludugum için kıredi cekemiyom ban yardımcı olurmusunuz alah askına

 27. blank Ali dedi ki:

  50000acil lazim5378635754

 28. blank MEHMET dedi ki:

  DDDDD

 29. blank MEHMET dedi ki:

  BORCLARIM COK TAĞINIK NASIL TOPLARIM

 30. blank Fatma dedi ki:

  Acil para için yazmıştım lütfen dönüş yapabilirmisiniz

 31. blank Yücel Çavuş dedi ki:

  Çok ihtiyacım var ödemelerim dağınık toparlıyamıyorum buda kükredi sicilimi etkiliyor

 32. blank NEVZAT ARSLANTAŞ dedi ki:

  ÇOK İTİYACIM VAR ACİL PARAYA İTİYACIM VAR ACİL

 33. blank Mehmet turan dedi ki:

  Yasal takipdeyim bankalar kredi vermiyor. Emekli ve çalışıyorum. 50 bine ihtiyacım var. 5336809455 Mehmet Turan

 34. blank umit uysal dedi ki:

  Mrhb kredi notum suan sanirim 900 veya 980 daha once kirmizilik olmusdum hatta borcum varken avukata garanti bana kredi larti suan kullaniyorum aktif durumda ama bi kac donem gecikme oldu kredi cekebilme sansim varmi varsada nasil cekebilirim hangi kurumlar verebiliyor vvp bekliyorum hyrli aksamlar

 35. blank Sadık dedi ki:

  Ne olur yardım maaşa icra geldi ayrı ayrı yerlere borç olunca yetişmiyor ben bunları bir araya toplamak istiyorum 40.000 tlye ihtiyaçım borçlar aynı yerde olursa kolay ödeme yaparım ne olur yardım edin kafayı yiyecem kendim için değil 2 çocuğum için istiyorum onların isteklerini yerine getirmek için borçlarımı bitiriyim onların istekleri yerine getiriyim daha ne isterim baba bana mama al diyipde ben onlara mama alamıyorsam benim yaşamanın ne. Anlamı kalır onlara istedigini alamamak beni bitiriyor ne olur en kısasürede hayırlı haberinizi bekliyorum

 36. blank Bülent dedi ki:

  Merhabalar. Benim icra takibim var. 135.000₺ ana borç. Ben nereden kimlerden yardım alabilirim? Sigortam yatmıyor bu yüzden. Artık kendi ayaklarım üstünde durarak kazanmak istiyorum. Ben bu durumdan bayağı rahatsızım. Ne olur bi çözüm.

 37. blank Özlem dedi ki:

  Mrb bir sorum olacaktı emekliyim 2015 Kasım ayında vakıfbanktan 23bin kredi çektim otamatik ödeme talimatı verdim her ay 800 tl maaşımdan kesiliyo yalnız kredi kartına bi miktar borcum var düzenli olarak ödeyemeyiyorum ve bi 10 bin daha krediye ihtiyacım var cekebilirmiyim üstüne öbür kredinin maaşım 1400 tl

 38. blank nezahat dedi ki:

  hangi banka icralik olanlara kredi veriyor

 39. blank Mevlut ahmet kuran dedi ki:

  15000 ihtiyaç var pttden maas aliyorum kredi kesintilerim var bana bu meblağ cikarmi

 40. blank Mevlut ahmet kuran dedi ki:

  Pttden maas aliyorum kredi ödemelerim var kesiliyor 15000 ihtiyaç var alabilirmiyim

  1. blank Hakkı dedi ki:

   Esnafa Faizsiz Kredi veriyoruz. Tabi sicili yüksek olacak.

 41. blank Remzi dedi ki:

  Borcumu ödemek istiyorum

  1. blank Turan dedi ki:

   Eş dost akraba aile kim varsa onlardan isteyin
   Tefecilere bulaşmayın
   Krediniz düşük ise banka kredi vermez
   İcra var ise imkansız…

 42. blank Cemal dedi ki:

  Maaşıma haciz geldi hiç banka kredi
  Vermiyor hikaye

  1. blank Sicili ve Kredi dedi ki:

   Şube Müdür’ü ile görüştüm imkansız dedi
   Maaşım iyi ama banka kara listeye aldığı için tereddüt ediyor.
   Emekli bir banka müdürü dedi ki:
   Sen bakkal olsan ve veresiye mal satsan adamın birinden de diyelim ki 3,000 alacağın olsun senin paranı 3 ay geciktirse ve ve 50 – 100 – 200 verse ve zar zor paranı kurtarsan o adama bi daha veresiye mal verir misin?
   Mantıken bakınca esnafsın ve sende peynirciye, sigaracıya, bisküviciye yani toptancılara para veriyorsun toptancının parasını vermessen sana hafta da bir gelen toptancı bu kez ayda bir gelir içerde mal olmaz ve müşteri başka yere gider hele birde dükkan kira ise iflas bayrağını çekersin demişti.
   Bakkal mantığı gibi bakarsak banka kredi vermez boşuna uğraşmayın…
   Bana da haciz geldi yakın bir arkadaşım 35.000 TL kredi çekti. Başvurmadığım banka kalmamıştı
   ama vermiyorlar

 43. blank Levent dedi ki:

  Avukata yapmış olduğum tahahutnameyi ödemede zorlanıyorum aylık 6000 tl ödemem var 20 ay vade toplam 80.000 kaldi 7000 tl maaş alıyorum kirama eve param kalmiyor avukati aradim yeniden yapilandirma yapmadi ne yapmam lazim yardımcı olabilir misiniz

 44. blank Erkan dedi ki:

  Ayligimdan icra para kesiyo su an hicbir banka kredi vermiyo sicil affi hikaye

 45. blank zeynel dedi ki:

  kredi kartımı odeyemedim avukatlık oldum yapılandırma yaparlarmı daha öncede yapmıstım ama

  1. blank erolbaysal dedi ki:

   yapılandırma yapma odeyemedıgın taktırde tum odedıgın borclarda slınıyor ben ıcralık oldum garantı bank 10 bın tl borcum ode ode bıtmıyor 35 tl odedım faızı su bu allaha havale ettım hepsı nı bu dunyanın bır obur dunyası var

 46. blank Emre dedi ki:

  Tüm kredilerimi bir kanala bağlamam mümkünmü?Yardımcı olur musunuz?

 47. blank İzmir dedi ki:

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var geri dönüş yaparmisiniz

 48. blank Oğuz dedi ki:

  Kredi kartı borcum var hiç bi banka kredi vermiyo ne yapmam lazım

 49. blank Seyhan dedi ki:

  İcralık değilim ama kredi notum düşük kredi çekmem lazım yardımcı olurmusuz

 50. blank turgut yavas dedi ki:

  Hic borcum yok ama kara lisdede adim var red aliyorum ne yapmam gerek

 51. blank Mehmet dedi ki:

  Hepsi doğru söylüyor ya sadece esnaf kara af çıkarmışlar baska da bir şey değil banka kredi vermiyorsa milletin malûm paraya ihtiyacı var tabiki gidip başkalarından senet karşılığı para alacak başka ne yaoacak

 52. blank Ahmet dedi ki:

  2012 den borcum varmış 2000 lıra yeni öğrendım kredı için gittiğimde. Şu an ise 30000 lira ihtiyacım var ne yapmam gerek ?

 53. blank Alican dedi ki:

  Merhaba, Ben vodafondan avukatlık olmuşum bu durum benim kredi notumu etkiler mi ? Teşekkürler

  İyi günler

 54. blank Sabri dedi ki:

  Mrb ben inşaat firma yim işte zarar etim kredi kartlarım senetlerime borcum var tekrar kalkınmak için nasıl kredi desteyi nasıl alabilirim bi çozümü yokmu veya başka bir şans nasıl tanıyabilir

 55. blank Nurettin dedi ki:

  50000 tl ye ihtiyacım var 6 bankadan icralık oldum yardımcı olurmusunuz

 56. blank Cemal dedi ki:

  Ben iş kurmak için bana yüksek miktarda kredi lazım….

 57. blank Murat dedi ki:

  Arkadaşlar bende icralık oldum kredi asla vermiyorlar boşuna denemeyin, sağlam bir tanıdığınız dostunuz veya aileden biri varsa ona çektirin Siz ödeyin.
  unutmayın ki cebinizde paranız varsa herkes de var eğer yoksa kimsede yok.

 58. blank Ugur dedi ki:

  Merhaba bende yıllar önce kullanmış olduğum kredi yüzünden icralık durumdayım ancak kredi kullanamıyorum eski borcumu kapamak ve küçük bir iş kurmak istiyorum nasıl bi yol izlemem lazım cevap yazarsanız sevinirim

 59. blank Seda dedi ki:

  Merhaba bende icralık olanlardanım maalesef eğer gerçekten kredi çekmeme yardımcı olursanız çok sevinirim.

 60. blank Ferdi dedi ki:

  İcralığım bankalara borcumdan dolayı değil kişiye borcuma ödeyemediğim için maaşım 4/1 kesiliyor
  Bankalarla hiç sorunum olmadığı halde SMS yoluyla denedim kredi çıkmadı
  Yardımlarınızı bekliyorum

 61. blank cansel çağlar dedi ki:

  Lütfen icralığım acil yardım edebilecek varmı aylık 1000 tl ödeme yaparım ALLAH rızası için

 62. blank cansel çağlar dedi ki:

  Slm icralıklara lütfen yardımcı olurmusunuz

 63. blank Serhat akkaş dedi ki:

  Takipteyim maaşım var bana ulaşırsınız sevinirim

 64. blank Kenar dedi ki:

  Benmde 43 bin tlye ihtiyacim var banka kredi yuzunden icralik oldum yardmci olursanz sevinirim

 65. blank Cihat karaca dedi ki:

  Bankaya kredi borcum 10.000 tl yardımcı olursanız sevinirim

 66. blank Koray ak dedi ki:

  Benim yasal takipte olan borçlarım var bunları kapatmaMDA bana yardımcı olurmusunuz tek bir size borcum olsun Allah razı olsun

 67. blank Ismail dedi ki:

  Merhaba acilen 15000 liraya ihtiyacım var yardimci olursanız bir aileyi yok olmaktan kurtarirsiniz

 68. blank sezgin güneşdoğdu dedi ki:

  ipotek karşılığı kredi çekebilirmiyim

 69. blank Osmsn dedi ki:

  Emekliyim iki bankaya kredi kartı borcum var 3 bin YTL icralık

 70. blank Erdal dedi ki:

  Benim 50 bin tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 71. blank Serap kayar dedi ki:

  Benimde 3 bankaya borcum var bunları tek bankada toplamak ve parayada ihtiyacım var bu konuda yalvaririm yardımcı olun

  1. blank serpil dedi ki:

   krediye ihtiyacım var mail ile ulaşırsanız sevinirim.

 72. blank sedat dedi ki:

  merhaba 30 bın tl ye ıhtıyacım var ulasırsanız< sevınırım.

 73. blank filiz turhan dedi ki:

  emekli ola bilmek için 24.00tl ye ihtiyacım var fakat açıkta borçum olduğu için keredi vermiyorlar ancak maaş ipotekli de çeken banka yok
  olsa ki hem borçumu öder hemde emekli olurdum

 74. blank Serap kayar dedi ki:

  3 bankaya borcum var birinden icralik oldum Çok acil 30 bin TL ihtiyacım var yalvaririm yardımcı olun bu bankalara borçlarımi ödeyip tek bankaya 48 ay vadeyle ödemek istiyorum

 75. blank koray dedi ki:

  arkadaşlar kredi kullanimi yeni bankalardan bildigim var bilgi veririm sasece birazdaha faiz koyuyor

 76. blank sevda dedi ki:

  İcralık durumdayım ve kredi notum düşük yardımcı olurmusunuz

 77. blank kamuran dedi ki:

  100.000 tl kredi cekecegim

 78. blank feryzullah Cako dedi ki:

  Yapilandirma yaptim son iki odemem kaldi onbin tlye ihtiyacim varemekliyim ayni zamanda calisanin belgeli 3300 gelirim var

 79. blank Cem dedi ki:

  25 bin liraya ihtiyacım var çok acil. Yardımcı olur musunuz

 80. blank Berat dedi ki:

  1000 liraya ihtiyacım var acil lutfen

 81. blank Demet dedi ki:

  Bi sonuç alan varmi avukatlık oldum çok acil nakite ihtiyacım var

 82. blank Metin dedi ki:

  İcralık durumdayım ve kredi notum düşük yardımcı olurmusunuz

 83. blank İcraliklara Yardım dedi ki:

  Arkadaşlar İcra Durumu Olanlara Kredi Çıkarmakta Ve Kredi Puanını Yükseltmekte Yardımcı Olabilirim Lütfen İletişime Geçiniz.

  1. blank veli dedi ki:

   benim acil ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz iş yerim var tüp su ve kömür bayiligim var ayrıca bana ait tapularda var

  2. blank ergun dedi ki:

   yasal takibim var emekliyim 1600 tl gelrm var yardım istiyorum

  3. blank mine mutlu dedi ki:

   kamuda memurum 2000 tl ihiyacım var nasıl kullanabilirim

 84. blank Nermin dedi ki:

  Acil 500 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 85. blank Murat oğul dedi ki:

  Ankarada senetle felan para alcagimiz yer varmi acil 5.000 lazim 1 ayliğina

 86. blank Seyhan dedi ki:

  Acil para çekmem lazım

 87. blank Erdem dedi ki:

  20 bin kıredi 24 ay yada 36 ay

 88. blank ÜLKAN dedi ki:

  Ihtiyaç kredisi

 89. blank selim efe dedi ki:

  Ankarada bu işi maalesef tefeciler yapıyo. 10.000 tl çekersen bir sonraki ay 12 000 tl olarak ödüyorsun. Yani %20ye tekabül ediyo. Benim icralar biteli 1 yıl oldu. Kamu çalışanıyım ama hala kredi veremiyorlar. Boşuna uğraşmayın derim. Birilerinden bulmayı deneyin. Yada bırakın icraya gelsinler. Mutlu olmaya bakın.

 90. blank erol dedi ki:

  Ben mart ayında işten cikartildim
  Çalıştığım dönemde faturaya cihaz aldım simdi 8 aydir odeyemiyorum icralik oldum kredilerim.esnek hesabim.kredi kartlarım patlamis durumda bana bir çıkış gösterin çok zor durumdayım.icradan ariyorlar konusmama fırsat bile vermeden azarlayip.yarin ise gitme evine gelecez.diye korkutuyorlar ne kadar akrabam varsa annemi.babamı ablamı enistemi hepsini aramışlar ben ailemle kötü oldum bu durumdan dolayı boşanmanın esigindeyim.bana yardım edin bankalarla işlem yapamiyorum borç isteyecek kimsem kalmadı

  1. blank ali dedi ki:

   erol bence canını sıkma. ödeyemiyorsan yapacak bişi yok canını alacak degiller. icrayada gelseler bişi değişmez herseyi icra edemiyorlar. sıkma canını benimde bir sürü icralık borcum var

 91. blank mesut tak dedi ki:

  Borcum cok yardim ederseniz sevinirim

 92. blank Ibrahim dedi ki:

  Tolga haklı brnimde 5 daire var hipotekli.kredi istedim.hiç bir banka vermedi

 93. blank Tolga dedi ki:

  Hiç bir banka kredi vermez icralık borca kesinlikle vermez 4000 lira maaş aliyom tamamına el koyun diye imza atmak istedim buna rağmen yok dediler 25 dönüm 1 trilyon değerinde bahçe var hipotek yaptım ona bile yok dedi bankalar abiler bunlar canıs ben 2 milyar üç ay geç ödedim diye bu halde geldim 10 bin liraya kadar borcu olanlar için bir önerim bende yaptım taksitle altın bilezik veren bir çok kuyumcu var büyük illerde daha çok ufak bir peşinat la taksitle veriyolar denemenizde fayda var derimm

 94. blank gurbuz dedi ki:

  20 bin kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim

 95. blank Kredi danışmanlık firmaları dedi ki:

  Arkadaslar kredi notu bozuk olanlar ssk si olmayanlar 1 den fazla kredi başvurusu olanlar her sekilde kredi alinir denemekte fayda var

 96. blank Fatih dedi ki:

  Memurum 20.000 tl ye ihtiyacim var icralik oldugum icin kredi cekemiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 97. blank Ibrahim dedi ki:

  Amk 5 tane daire car hipotekli kredi alayim dedim hic bit banks vermedi ıcralık oldum

 98. blank Volkan dedi ki:

  Yalan inanmayın benimde sicilim bozuk icralıgım bitane cıkartabilen görmedim ..

 99. blank tolga dedi ki:

  aslinda icralik duruma dusmus kisiler 10-15 yil vade ile kredi alabilse bir cok kisinin sorunu cozulurdu..ama malesef banka kredi vermek yardim etmek yerine alacaginin pesine dusuyor is yerine haciz yazisi gonderiyor evine gonderiyor maasina haciz cikartiyor..diger siradakilerde faiz bindirip bekliyor kisi Yillarca borcunu odeyemiyor 10 bin lira olan borc kisiye 50 bin olarak odetiyor..borctan sadece emekli maasi aldiginda kurtuluyor..

 100. blank Gülten madenci. dedi ki:

  Bana cevap verirmisiniz bana acil lazım bankalar vermiyo canımı sıkılıyo bu na cevap yazarmısınız

 101. blank Gülten madenci. dedi ki:

  Acil paraya ihtiyavar hem kartlara hem rlden 1500tl yeter bana hepsini kapatırım acil lazım yardım edebilirmisiniz

 102. blank zehra dedi ki:

  icralıgım delikanlı banka. veya kredi veren 25 bin net elime gecek tek yere borcum olsun 1000 tl odemeli. 36 ay odeme li ister siz cekin biz odeyelim ister senetle verin ideme kurumda calısİyorum

 103. blank Zeyneppp dedi ki:

  Benim finansbanka 2yıldır ödemediğim bi kredi kartı borcum var..öğrenciyim..daha yeni mezun olacağım..çalışmaya başlamadığım için bi güvence veremeyeceğim..ne yapabilirim?

 104. blank Ali dedi ki:

  Ben cok zor durumdayım borçlarımı odeyemedin 3tane bankaya borcun var 26000 tl bunlari tek bankaya olsun diye ama banka vermedi gecikmeden dolayı hic bir banka vermiyor kredi bu borçları nasıl odeyebilirin bilmiyorum ?

 105. blank zuhal dedi ki:

  Kredi işini şimdilik durdurduk.bilgilerinize

 106. blank yakup dedi ki:

  Zuhal hanim gorusebilirmiyiz 5319006137 acil

 107. blank Semh ondr dedi ki:

  Çok acil 12000 TL ye ihtiyacım var sigortam var net maaşım var üniversiteden 3 tane kredi kartım avukatlık olmuştu kapattım sicilim bozuk bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim

 108. blank Filiz dedi ki:

  1500 tl maas aliyorum kredi cekmek istiyorum 25000 tl butun borclari toplamak adina icralik degilim

 109. blank zuhal dedi ki:

  Devlet memurlarına ve emeklilere önden 2000 tl komisyonlar kredi çıkartıyoruz.

 110. blank dmla dedi ki:

  pttden emkli maasi aliyorum.kefil oldugum.5 sene once kefil oldugum kisi yuzunden evime haciz geldi.baska icralarimda var bunlarin tamamini kapatip tek bir yere borcum olsun istiyorum hic bir bankadan kredi alamiyorum yardmci olursanz sevinrm.

  1. blank hüsn düzdağ dedi ki:

   ptt den maasınızı alıyorsanız icra veya odenmemiş kırmızı kaleminiz bile olsa maasınız bosta ise aktif banktan kredinizi kullana bilirsiniz

 111. blank aysegul dedi ki:

  bir defa icralık oldum fakat ödedim bitti biteli 5 ay oldu.
  fakat kredi kullanamıyorum
  bir bankaya çok az borcum var zaten onuda düzenli ödüyorum.20000 tl ihtiyacım var .aylık gelirim 4500 tl çekeceğim parayla diğer kredimi ve borçlarımı kaspatıp tek bir yere ödeme yapacağım.esimin geliride 3000 tl lütfen yardımcı olun.

 112. blank Akın akgül dedi ki:

  Pttden emekli maaşı alıyorum,yaklaşık iki bintl,aktif banka diye bir banka var.14,adet kredi verdi ayrı ayrı,maaşımın,yüzde doksanına kadar,uzun vadede iken,şimdi toparlıyamiyorum.bir kalemde toplıyalım diyorum,yapılandırma olur.bizde böyle sistem yok diyorlar,mahküm ettiler bizi,çıkamıyoruz içinden,şimdi bütün ptt emeklilere diyorumki, kimse aktifle çalişmasın,ptt,den çıkalım,işine gelince verıyo,yoksa hava,halbuki müşteri olmasa banka olmaz.bu banka değil fırsatçı.sana asla yardımcı olmaz.emer,emer,ortada brakır,bir tek kalemde nasıl toplayabilirim

 113. blank Senol dedi ki:

  Mrb benim bir bankaya borcum var maasimda haciz var 15000 TL ihtiyacım var nasıl kredi cekebilirim cikmiyo

 114. blank zeynep dedi ki:

  Ben karar listedeyim ama hiç borcum yok bankalara ,şu anda hemşire olarak çalışıyorum hiçbir banka kredi vermiyor nasıl kredi alabilir im yardimci olursanız çok sevinirim .

 115. blank Cihan1986 dedi ki:

  Benim e haciz gözüküyo ve iki tane alışveriş merkezinde avukatlık oldum acil 20000tl y ihtiyacım var 2700tl maaşım var 3yildir ayni firmada calisiyorum ne yaptıysam olmadı komisyoncular bile çıkaramadı kredi nasıl bir yol izlerim

 116. blank fatih dedi ki:

  Yasal takibe düştüm bankalar kredi vermiyor acil paraya ihtiyacım var ama bankalar vermiyor ne yapa bilirim

 117. blank Can dedi ki:

  Esnafım senet ödemelerini geç yaptıgım için veya ödeyemediğim için protesto oldugu için bankalarla sorun yaşıyorum..Borçlarımı kapatmak için kredi çekmem lazım ne yapabilirim

 118. blank mehmet dedi ki:

  Hessblarimda icra var bankalar kredi vermiyor nyapabilirim

 119. blank Kara listede olanlara kredi veren bankalar dedi ki:

  Kara listedeyim. kredi aldım. çok tşk. ederim.

  1. blank aysegul dedi ki:

   nasıl aldınız lütfen bender çok zor durumdayım.

 120. blank ali kav dedi ki:

  Kefillikten dolayı emekli ikramiyem tamamı vebiraz param kesildi. bunfan ötürü kendi boçlarımla kara listeye düşdüm bundan dolay kendi emekli maaşı aldıgım halkbanka sı bile kredi vermiyor

  1. Maaşınızı Ptt banka taşıyarak Aktif Banktan kredi kullanabilirsiniz.

 121. blank Umut dedi ki:

  Benim 3 bankaya borcum vardı avukatlık olmuştum taksitlendirip hepsini ödedim 5 ay oldu bitireli banka borçlarını…
  15.000 liraya ihtiyacim var ama bankalar kredi vermiyor yardımcı olursanız sevinirim

 122. blank akif atakan dedi ki:

  Hıc bankaya borcum yok ama kredi çekemiyordum yardımcı olanılırmısınız yada ne yapmalıyım bol gülen dır de buz sevınırım

 123. blank Akif keleş dedi ki:

  Senet protoslarindan dolayi kredi cekemiyorum yardimci olurmusunuz

 124. blank Hatice dedi ki:

  70 BORCUM VAR

 125. blank kamelya dedi ki:

  55.000tl borcum var avukatlikim butun borclarimi tek bankada odemek istiyorum,bana yardimci olurmusunuz,ipotek gosterecek birseyim yok, borclardan dolayi arkadaslarda piyasadan cekildiler kefilimde yok.lutfen yardim edin

 126. blank cemile dedi ki:

  Benim 30 bin borcum var k.kart ve kredi ve avm avea bankalarla icram yok ama diger icralar var 870 kredi puanim var kredi alabilirmiyim

 127. blank Ramazan dedi ki:

  Hocam şekerbanktan icralık oldum bağzı sebeplerden dolayı kredi taksitlerini ödeyemedim sizin önerinizi yaptım olmadı durumun şimdi iyi 1900 tl gelirim var sadece kredi çekip icrayı kaldırmak istiyorum başka ne yapabilirim

 128. blank ertugrul dedi ki:

  Merabalar 3 ayri bankalara yakasik 15 bin tl borcum var ödeme yapamiyorum avukatlik oldum calisiyorum askari ücret aliyorum evliyim 2 xocugum var yetisemiyorum cok dardagim

 129. blank veysel dedi ki:

  80 mılyar borcum var 3 ayrı bankaya hacızlıgım .şuan 2 bankaya odeme yapıyorum askarı ucretın 4 /1 kadar aynı sekılde dıger bankayada oduyorum.en azından bır banka toplu olarak bana para verse her ay 800 tl odeme yaparım ama vermıyorlar.2 senedır cektıgımı bır ben bır allah bılıyor.allahım kımseyı kredı kartına muhtac etmesın.borclarımı nasıl verırım lutfen bır akıl verın.

 130. blank öner dedi ki:

  Acil 700 milyar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum icralik oldugum için bankalardan kullanamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

 131. blank Senol dedi ki:

  Mrb benim bi bankaya 5000 TL borcum var maasimda icra var yaklaşık 15000 liraya ihtiyacım var nasıl b kredi cekebilirim başka bi yerden.

 132. blank Raci dedi ki:

  Açık konuşcam benim evkura 6 7 bin lira ve diğer şahıslara borcum var yani toplam 10 binlira kadar borcum var hepsini bir araya toplamak istiyorum ama bankalar kredi vermiyo icralık durumda olduğum için ama ben borçlarımı ödeyemediğim için huzursuz oluyorum onları kapatmam için hangi bankalar kredi verir yardımcı olurmusunuz bana bu konuda yüz yüze görüşebiliriz gerekirse

 133. blank canan dedi ki:

  benim uc ayri bankaya borcum var. İki banka borcumu taksitlendirdim ve duzenli oduyorum fakat digerini taksit yapmadiklari icin odeme imkanim yok. Bankalardan yasal takip e dustugum icin de kredi alamiyorum. Uzerime kayitli bozuk bir aracim var fakat satilmiyor. Suan yedi aydir kucuk bir belediye bufesi isletiyorum. Ben bankalardan 30 bin kredi alsam ayda 1500 tl odeyebilirim. Butun borcumda kapanmis olur. Bunu yapabilirmiyim.

 134. blank canan dedi ki:

  Merhaba benim uc ayri bankaya borcum var. İki banka borcumu taksitlendirdim ve duzenli oduyorum fakat digerini taksit yapmadiklari icin odeme imkanim yok. Bankalardan yasal takip e dustugum icin de kredi alamiyorum. Uzerime kayitli bozuk bir aracim var fakat oda zaten satsam uc bes bin civari tutuyor bozuk oldugu icin de satamiyorum zaten. Suan yedi aydir kucuk bir belediye bufesi isletiyorum. Ben bankalardan 30 bin kredi alsam ayda 1500 tl odeyebilirim. Butun borcumda kapanmis olur. Bunu yapabilirmiyim.

 135. blank Senm dedi ki:

  Kredi takibi olunca esnaf kredisinden yararlanilabilirmi

 136. blank ferdi dedi ki:

  Benim kişiye borcumdan dolayı icralık oldum maaşımın 4/1 i kesilecek.
  Bankalar kredi verirmi.

 137. blank Ayhan dedi ki:

  Bankalara toplam 35000 lira borcum var. Maaş haczi var bu durumdan nasil kurtulurum? Yardımcısı olurmusunuz?

 138. blank gülsüm kaçar dedi ki:

  Banka olarak sadece garantiye iki bine yakin kart borcum icralik. Borcumu bir bankada toplamak istiyorum 25 bin tl krediye ihtiyacim var esnafim gangi bankadan kredi alabilirim yardiminizi bekliyorum

 139. blank yılmaz dedi ki:

  ben kredı kartımı öduyemedımden icralık oldum ama icraya gelmeden üstumdekı icralık olan malımi icra kanalıyla satısa çıkmdan tamamını ödedım ve ilkkez oluyor benım kredım yüksekdı tekrardan kredi kartı alabılırmıyım borçumun tamamını ödedım herangıbı bır bankaya sordum sicilime bakıp bana dedılerkı 3 ay sana bır yakının kefıl olursa o 3 ayı düzenlı yatırsan tekrardan kredı kartını alabılırsın dedıler bu konuda yardımcı olmanızı rica edecem tsk ederım

 140. blank Cemal dedi ki:

  Kredi kartı borclarım var ödemedim eskiden fakat şuanda kamu çalişaniyim bu borclarimi tek kalemde ödeyip bir bankaya borclu olmak istiyorum inş birilerinin yardımı dokunur

 141. blank ihsan erdal dedi ki:

  Bana 40.000tl lazım borclarimi kapatmak.icin tek yere borclanmak istiyorum nasil yardimci olursunuz

 142. blank bız dedi ki:

  kredi ödemesi yuzunden icralık oldu bır arkadasım fakat kapattı borcunu ve bugun ıtıbarı ıle bır gun gectı ıcra kalkalı kredi kartı basvurusunda bulundu ama ıkı banka kabul etme ne yapması gerkır veya kredı kartı alabılır mı

 143. blank Ramazan dedi ki:

  vergi borcundan ötürü kredi kullanamıyoruz 4bin TL kredi borcum var bana 15 bin TL kredi lazım yardımcı olabilen varsa arasın

 144. blank selcuk dedi ki:

  Banka ve faturadan dolayi bankadan takibe dustum cok bir mevla degil borcum hepsini kapatip tek yere borclanmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim faizli Cekim yapanlar varsa yardimci olurlarsa sevinirim 5000 İle 10000 arasi ihtiyacim var

 145. blank Dursun dedi ki:

  Ben icralığım maaşımdan kesiliyor elime kalan net tutar 3000 tl ve bana sadece 5000tl kredi lazım çektirebilen varsa komisyon veririm istedi kadar yarı yarıya veririm hemde varsa arasın

 146. blank mustafa yazgl dedi ki:

  emekliyim ayligimi ziraat bankasindan aliyorum icra borcum nedeniyle kredi kullanamiyorum 10 000 tl ye ihtiyacim var

 147. blank kadir dereli dedi ki:

  Acil 20.000 tl yeihtiyacim var kredi cikmiyo.lutfen bir banka kredi versin bana

 148. blank Mehmet sait dedi ki:

  Cok acil 20bine iytiyacım var her ay bin bin düzenli ödeyebilir cok acil

 149. blank Gökhan dedi ki:

  % 3 acil kredi hemen başvur

  1. blank bozok77 dedi ki:

   Acil 100 bin TL lazım 2500 taksitle geri öderim. Kamu çalışanıyım [email protected]

 150. blank kadercan bayram dedi ki:

  memurum acilen 22.000 tlye ihtiycm war net maasim 2.200 tl bna donerseniz sewinirim

 151. blank abdi dedi ki:

  30 bine ihtiyacım var 2500 tl maaşınvar

 152. blank ercan dedi ki:

  acil 8.000 tlye ihtiyacım var inşaat ustasıyım günlük 80..100 tle arası kazanıyorum çok acil yardım 4 bankaya 8bin borçlandım her şart uyar

 153. blank Caner dedi ki:

  15000 TL Ye 36 ay ihtiyacım var

 154. blank halil dedi ki:

  Esnafım sadece 1aylik gecikmiş k kartı sorunum var 40.00 bin tl ihtiyacım var bana yardımcı olursaniz sevinirim

  1. blank Muhammed dedi ki:

   2680tl aylık gelirim var. 2,5 yıldır kamu dairesinde ücretli ve sgk lı çalışmaktayım. İcralık duruma düştüm ve önümüzdeki ayın başında mahkemede duruşmam var. Bu durum bende ciddi bunalımlara sebebiyet veriyor ve sağlık durumumu bozuyor. Diğer taraftan çok uygun bir kampanya şartlarında bir eve girdim. Ve bunun için de bir miktar ön peşinat ödemem lazım. Bankadaki icralık durumum dolayısıyla hiçbir bankadan kredi çekemiyorum. Borç almak istediğim meblağ yaklaık 40.000 tl dir. En gec Mart 2016 da ödeme imkanım sözkonusu. Çok acil müsbet geri dönüşlerinizi istirham ediyorum. Teşekkürler, Saygılarımla…

 155. blank gökhan dedi ki:

  Bende icralik oldum dosyalarim avukatta acil olarak 20000 tl para lazım sskli çalışıyorum aylık 1800lira maasim var

 156. blank recep yildiz dedi ki:

  İcralim kredi kullana bilirmiyi borcum oduyecem icralim olduğu bankaya dizede aylık taksitlerle ödeme yaparim

 157. blank Muharrem dedi ki:

  İşletmeciyim benimde 20000 TL’ye ihtiyacım var

 158. blank esen dedi ki:

  acilen 25.000liraya ihtiyacim var ayda 1800 lira taksitle geri ödeyebilirim

 159. blank ziya cam dedi ki:

  Ankarada yasiyorum acil 3000 tl ye ihtiyacim var 5 taksitte odeyebilrim

 160. blank halit dedi ki:

  Izmirde yasiyorum. 25000tlye ihtiyacim var. Aylik 700 civari odeyebilirim. Yardimci olurmisiniz

 161. blank Cemal dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum.Acil 10000 tl ye ihtiyacım var.kamu da çalışıyorum. Aylık 2000 ödeme yapabilirim.

 162. blank nurhan dedi ki:

  Ankarada oturuyorum.60bine ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim mehmetbey memur um.ayrica.

 163. blank yaşar güzyurdu dedi ki:

  yurt disinda yeni acilan finans sirketimiz turkuyede Uzun vadede kredi vetmeye baslamistir bu finans sirketınız hangisidir kredi kullanmak istiyorum fakat icra takibim var aydın merkezde oturuyorum devlet memuruyum laboratuvar teknisyeni olarak aydın halk sagligında görev yapmaktayım su an 80 bin tl krediye ıhtiyacım var.saygılarımla

 164. blank murat dedi ki:

  mrb ben banka tarafından avukatlık oldum ve emekliyim ptt nin anlaşmış olduğu bankalardan kredi çektim aktif bank ve yeni ing banktan çektim bunlar kredi veriyo bankalar neden vermiyo kredi notum 0 başka nasıl işin içinden çıkabilirim 30000 tl kredi borcumu kapatıp tek bi biyere borcum olsun istiyorum yardımcı olurmusunuz

 165. blank bekir dedi ki:

  bir bankaya 3500 ayrıca 3000 tl lik te özel borcumdan dolayı
  icralık oldum 8 9 bin tl kredi kullanmam lazım kendi emekli maaş aldıgım bankadan kredi taksidim oldugu için vermiyor.her türlü taahhüdü veririm yardımcı olursanız iyi olur.