İstanbul’da Borç Para Veren Yerler

İstanbul’da borç para veren yerler üzerinden 2019 yılı acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankalar dışında kredi kullanım imkanı sunan faktöringler aracılığıyla uygun vadeli ve faiz oranlı kredi kullanarak finansal destek alabilirsiniz.

İstanbul’da Borç Para Veren Yerler

İstanbul’da birçok farklı firma tarafından ihtiyaç sahiplerine borç para verilmektedir. Bu borç para verme işlemi tamamıyla yasal olup devlet tarafından da desteklenen firmalar bulunmaktadır. Vatandaşların yasal olmayan ve tefeci gibi aracılardan borç para almasının önüne geçmek amacı ile faktöringler oluşturulmaktadır. Faktöringler bankalardan kredi alamayan ancak nakit krediye ihtiyacı olan vatandaşlara yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama neticesinde birçok kuyumcu gibi döviz büroları da senet ile kredi verebilmektedir. Acil nakit paraya sıkışan herkes faktöringlere başvuru yapabilmektedir.

Faktöring Nedir?

Faktöringler bir firma türü olup finansal hizmet verme özellikleri bulunmaktadır. Faktöring olarak kurulan her bir firma kredi verebilmekte ve tahsilat ve alacak işlemlerini başlatabilme ve uygulayabilmektedir. Faktöring şirketleri aracılığı ile birçok kişi banka yerine bu firmaları tercih etmektedir. Senet karşılığında borç para veren bu oluşumlar son derece yasaldır.

Faktöring Borç Para Uygulaması

Faktöringlerin borç para uygulaması bulunmaktadır ve kredi alamayan ya da acil nakde ihtiyacı olan kişiler genellikle alternatif çözüm olarak faktöring firmalarına yönelmektedir. Faktöringler aracılığı ile tahsilat işlemleri de yapılabilmektedir. Faktöring şirketlerinin birçok özelliği ve avantajı bulunmakta olup bu avantajlar arasında para yönetimi gibi önemli hususlar da yer almaktadır.

Faktöring Özellikleri Nedir?

Faktöring şirketler; aracı kurum olarak hizmet veren ve yasalar dahilinde çalışan firmalardır. Faktöringler para yönetimi ve borç verme gibi hususlar da faaliyet göstermektedir. Finansman sağlama özelliği de bulunan faktöringler, günümüzde birçok kişi tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Faktöringler Yasal Mı?

Faktöring firmalar aracılığı ile birçok kişi borç para talebinde bulunabilmektedir. Bu hususta vatandaşlar sürecin yasal olup olmadığını sık sık merak etmektedir. Faktöring firmaları son derece yasal olmak ile birlikte çoğu faktöring firması Banka Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından kontrol edilmektedir. Bu neden ile tüm faktöring firmaları olmasa bile yüzde 90’lık dilimde yer alan faktöring firmaları yasal hizmet vermektedir.

Her Faktöring Şirket Borç Para Verir Mi?

Her faktöring şirket borç para vermemekte olup bazıları sadece aracı kurum ya da finansman hizmeti vermektedir. Borç para veren faktöringler olduğu gibi borç para vermeyen faktöring firmaları da bulunmaktadır. Ancak hemen hemen çoğu faktöring tarafından borç para verme işlemi de yapılmaktadır.

Banka Kredisi Hariç Nasıl Borç Para Alınabilir?

Bankalardan kredi alamayan kişiler alternatif borç para alma kurumlarına yönelmektedir. Bu kurumlar arasında faktöring firmaları yer aldığı gibi kredi notu düşük ya da BDDK tarafından kara listeye alınan kişilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Alternatif olarak kullanılabilecek olan bankaların faiz oranları oldukça yüksek olup vade ve kredi miktarları ise son derece düşük olmaktadır. Bu neden ile kişiler ya faktöringlere yönelmekte ya da ipotek, kefil ya da teminat göstererek bankalara kredi başvurusu yapmaya devam etmektedir. Faktöring firmaları bankalara göre daha hızlı hizmet vermekte olup kesin çözüm sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2019

İstanbul’da BDDK Onaylı Borç Para Veren Kurum Bulma

İstanbul faktöring firması arayışında olanlar bu kurumlara ulaşabilmek için oldukça titiz bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Eğer ilgili faktöring firmalarına ulaşılamıyor ve güven problemi yaşanıyor ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu aracılığı ile faktöring firmalarına rahat bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayınlanan faktöring firmaları listesi her sene güncellenmekte olup yasal ve güvenilir firmalara BDDK aracılığı ile ulaşılabilmektedir.

İstanbul’daki Faktöring Firmaları

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok farklı faktöring firması bulunmaktadır. Yasal olan tüm faktöring firmaları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından belli bir listeye dahil edilerek vatandaşlar ile paylaşılmaktadır. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından 2019 yılında güncellenen faktöring firma listesi şu şekildedir;

 • ABC Faktöring A. Ş.
 • Acar Faktöring A. Ş.
 • Atak Faktöring A. Ş.
 • Anadolu Faktöring A. Ş.
 • Akdeniz Faktöring A. Ş.
 • Fiba Faktöring A. Ş.
 • Garanti Faktöring A. Ş.
 • ING Faktöring A. Ş.
 • İş Faktöring A. Ş.
 • Kredi Finans Faktöring A. Ş.
 • Yapı Kredi Faktöring A. Ş.

Bankaların Faktöring Firmaları Var Mı?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren birçok farklı banka bulunmaktadır. Bu bankalar yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde bilinirliği olan ve güvenli kurumlar arasında yer almaktadır. Birçok banka sadece bankacılık alanında hizmet vermemekte olup emlak ve faktöring de dahil olmak üzere birçok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Faktöring firması bulunan bankalar şu şekildedir;

 • Yapı ve Kredi Bankası
 • Vakıflar Bankası
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Şekerbank
 • Sümerbank
 • QNB Finans Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • ING Bankası
 • Halk Bankası
 • Garanti Bankası
 • Fiba Bank
 • Anadolu Bankası

İstanbul’da Faaliyet Gösteren Toplam Kaç Faktöring Firması Var?

İstanbul’da 2019 yılı itibari ile güncel olarak faaliyet gösteren 58 faktöring firması bulunmaktadır. Bu firmalar Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yasal olarak belirlenen, kontrol edilen ve tüm izinleri verilen faktöring firmalarıdır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından hazırlanan ve düzenli olarak güncellenen faktöring firmaları listesi yasal faktöring firmalarına yer vermektedir. İstanbul sınırları içinde faaliyet gösteren faktöring firmaları olduğu gibi BDDK tarafında Türkiye Cumhuriyeti çağında toplam da 58 adet firma olduğu güncel olarak bildirilmiştir.

İstanbul’da Faktöring Olarak Hizmet Veren Kuyumcular

İstanbul’da faktöring firmalarının yanı sıra senet ile kredi veren birçok kuyumcu da bulunmaktadır. Bu işlem yasal bir süreç olup kuyumcular borç para ya da borç takı verebilmektedir. Genellikle düğün sezonlarında artış gösteren bu faaliyet birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca taksitli altın satışı da gerçekleştiren bu kuyumcular genellikle senet ile çalışmakta olup buna uygun ve yasal olarak hazırlanan senetleri kullanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Senetle Taksitle Para Veren Kuyumcular

Faktöring Firmaları Faiz Oranları

Faktöring firmaları ya da kuyumcular aracılığı ile alınan krediler de birçok farklı özellik bulunmaktadır. Faktöring firmaları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile birlikte faiz oranlarını düzenleyebildiği gibi kuyumcular ya da taksitle altın veya döviz veren yerler faiz oranlarını kendileri belirlemektedir. Bu neden ile borç para veren kuyumcular yerine faktöring firmalarının tercih edilmesi başvuru yapan kişi için oldukça yararlı olacaktır.

İstanbul Beykoz’daki Faktöring Firmaları

İstanbul Beykoz’da faaliyet gösteren faktöring firmaları arasında ABC Faktöring dikkat çekmektedir. ABC Faktöring A. Ş. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından yasal olarak görevlendirilen bir firmadır. 100 bin Türk Lirasına kadar borç para verebilen ABC Faktöring A. Ş. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Şişli’deki Faktöring Firmaları

İstanbul Şişli Faktöring firmaları arasında ACAR Faktöring A. Ş. Bulunmakta olup yasal bir faktöring firmasıdır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yasal olarak denetlenen ve kontrol edilen bir faktöring firmasıdır.

İstanbul Maslak Faktöring Firmaları

İstanbul Maslak faktöring firmaları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yetkilendirilen birçok farklı firma bulunmaktadır. Analiz, Aren,a Atak ve Eko gibi faktöring A. Ş. Firmaları İstanbul’da faaliyet göstermekte ve tüm süreci profesyonel olarak yönetmektedirler.

Son olarak sizlere farklı bir alternatif önerimiz daha var yüksek limitli kredi kartınız var ise Kredi Kartını Nakite Çevirme bu yöntem tam size göre olabilir.


YORUMLAR

 1. aykut dedi ki:

  bana acil ulaşır mısınız ???

 2. Suzan dedi ki:

  Merhaba yasemin hanım acilen on milyara ihtiyacım var çok zor durumdayim bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. fatih dedi ki:

  slm acil on bine ihtiyacım var yardımcı olacak varmı

 4. Sunrise dedi ki:

  Acil senet karşılığı 3.000 TL’ye ihtiyacım var.

 5. Nesim dedi ki:

  Merhaba ,
  10 bin TL lik bir nakde ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhaba,

   Kredi Kartımdan anında kredi olarak çekebiliyorum bana ulaşın.

   1. yasar dedi ki:

    acil nakite ihtiyacım var. dönerseniz sevinirim

   2. Sait dedi ki:

    Merhaba Yasemin hanım . 5 Bin TL lazım 2 ay vadeli .. yardımcı olabilme imkanınız varmıdır acaba ?

   3. ferdi dedi ki:

    Merhabalar efendim bana acil para lazım 3 bin ve 5 bin tl arası size nasıl uygunsa o şekilde yapalım bana Facebook tan ulaşabilirsiniz şuan telefonum yok o yüzden güvence yüzde yüzdür emin olabilirsiniz Ferit Tatlıses Facebook adresim daha kolay ulaşabileceğiniz içinde facede arama yerine şunu yazn ben çıkarım karşınıza. Cekimrecrec

   4. oğuz dedi ki:

    yasemin hanım 10 bin lazım.

 6. gürkan dedi ki:

  Mrb ist ataşehir kamuda şoförüm 10 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 7. recai şahin dedi ki:

  Acilnakit lazım dönüş yaparsanız sevinirim

 8. recai şahin dedi ki:

  acil nakit lazım dönüşü yaparsanız sevinirim

 9. Adnan öztürk dedi ki:

  20000 TL ihtiyacım var emekliyim çalışanım aylık gelırım 5000 tl

 10. gürkan dedi ki:

  Selam 10 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 4bin aylık gelirim var.

 11. Hüseyin dedi ki:

  20000tl kredi

 12. yilmaz dedi ki:

  acil 1500 tl ayda bın tl odeme şartıyla

 13. alikemal oner dedi ki:

  20 bin lazım

 14. Ahmet dedi ki:

  Merhaba, ev taşıyacağım bu nedenle acilen 5000 tl ‘ye ihtiyacım var. Haziran ayında geri iade edeceğim. İstenirse senette yapabiliriz. Desteğinizi bekliyorum…

 15. Kemal dedi ki:

  Acil 40 tl ye ihtiyacim var donus yaparmisiniz

 16. Murat dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyaç cim var

 17. Tekin dedi ki:

  Acil 15000 bin tl ye ihtiyaç var ulaşın

  1. Özkan dedi ki:

   Dönüş yapılan veya para veren oldu mu hiç

 18. Ertan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var iki ay sonra geri doncem

 19. Ertan dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var martta geri odicem yardimci olursanız sevinirim

 20. Tahir dedi ki:

  Acil senetle kredi lazım 30 bin 5426823401

 21. İnanç dedi ki:

  Acil 4000 tl ihtiyacım var

 22. Ercan dedi ki:

  Acil nakde İhtiyacım var

 23. Yasemin dedi ki:

  Merhaba,

  acil 25.000TL ‘ye ihtiyacım var. 1.000 TL olarak geri öderim her ay.
  çok acil dönüşünüzü rica ederim.

 24. Ahmet dedi ki:

  10000 çok açil

 25. Huseyin dedi ki:

  Acil 30 bin lazim ıstanbul

 26. çok acil 7000 TL ye ihtiyacım var zeytinburnunda oturuyorum yardımcı olurmusunuz

 27. Saban dedi ki:

  Beş binraya ihtiyacım var

 28. Gulten dedi ki:

  Acil 30.000tl ihtiyacim var 1.500geri odemeli lutfen yqrfimci olun

 29. nezahat dedi ki:

  cok acil 10000tl ihtiyacim var yoksa bu kis gunu sokakta kalacam 4 yasinda dovn sendromlu oglum var cok zordsyim

 30. ilhami dedi ki:

  slm 10000 ihtiyacm vr istanbul dönüş yaparsanız sevinirim

 31. Hüseyin Armağan Akgün dedi ki:

  Merhaba ben zeytinburnu da oturuyorum çok acil 3000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 32. Özdemir dedi ki:

  Acil 20000 tlye ihtiyacı var dönüş yaparmısınız

 33. Mehmet ali dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim taksitli paraya ihitaycım var aylık 4000 gelirim var yardımcı olabilir misiniz

 34. hamza dedi ki:

  merhaba bana acil 10 bin lira lazım lazım yardımcı olursanız sevinirim

 35. emine dedi ki:

  merhaba
  çok acil bir ay sonra geri ödemeli 10.000 tl gereklidir. İletişim kurabilirseniz sevinirim

  1. Ercan dedi ki:

   Yasemin hamim mail adtesine irtibat numarası yazın dönüş yapılacaktır şartlar o zaman konuşuruz

 36. muhammet emin dedi ki:

  istanbul pendik çalışıyorum ayda 1000 tl ödeme yapabilirim 30000 tl ye ihtiyacım var bankalara olan borçlarımı temizlemem gerekiyor çok zordurumda ve çok acil ihtiyacım var

 37. Özge dedi ki:

  2 gün içinde 3000 tl ihtiyacım var acil döner misiniz

 38. Volkan dedi ki:

  2 bin Tl ihtiyacim var 1ay içinde veririm calisiyom özel bir şirkette

 39. Volkan dedi ki:

  Acil 2.000 bin Tl ihtiyac 1 ay içinde öderim zaten calışıyom

 40. kadir dedi ki:

  Çok acil 5000 tlye ihtiyacım var maaşım 1800 . Gün içerisinde bana ulaşmazsanız hacizlik olacağım

 41. Akif dedi ki:

  Slm ist Kağıthane’de ikametgah ediyorum acil 5000e ihtiyaç im var ilgilenen arkadaş yardimci olursa sevinirim syglr

 42. Ferdi dedi ki:

  Slm ist Kağıthane’de ikametgah ediyorum acil 5000e ihtiyaç im var ilgilenen arkadaş yardimci olursa sevinirim syglr

 43. Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtiyacım var maaş artı kira gelirim var lütfen dönüş yaparmısınız

 44. serkan dedi ki:

  5358769566 acil

 45. arif dedi ki:

  15 lazım

 46. taner dedi ki:

  merhaba 5000 tl ye acil ihtiyacım var aylık gelirim 1800 tl

 47. MURAT dedi ki:

  15.000 tl senetle para almak istiyorum aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim çok fazla başvuru yaptığım için bankalar kredi çıkartmıyor mail adresime iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizinle iletişime geçelim

 48. Atakan dedi ki:

  Merhaba acıl krdı cekmemlazım 5537773828 ararsanız sevınırım

 49. murat dedi ki:

  halı mağzası sahibiyim otuz binliraya ihtiyacım var

 50. mevlut dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacım var 3 ay içinde tamamını faiziyle kapatırım yardımcı olur musunuz

 51. Gamze dedi ki:

  Acil olarak 5000tl ye ihtiyacım var çok acil lutfrn yardımcı olun lütfen kredi falan cekemiyorum ne ur geri dönus yapın nolurrr acil lutfrn

  1. Ercan dedi ki:

   Irtibat numarası bırakın geri dönüş yapılacaktır

 52. Onur dedi ki:

  Merhaba acil 5000bin tl ihtiyacım var aylık gelirim 2700

 53. mevlut dedi ki:

  Acil 20000 tlye ihtiyacım var 3 ay içinde geri oderim.zorda laldığım için umraniyede dairemi satıyorum ama yok pahasına değilde değerinde gitsin istiyorum.bankadan puanım dusuk olduğu için çekemedim yardımcı olan olursa sevinirim

 54. Didem arslan dedi ki:

  Acil 7 bin liraya ihtiyacım var yardım edermisiniz

 55. Gökhan isık dedi ki:

  Merhaba cok acil istanbul kartaldayım 15.000 lazım aylık ödeme iyi www

 56. özgür dedi ki:

  acil 2 bin tlye ihtiyacim var faiziyle oderim

 57. Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 10.000 tl ye ihtiyacım var düzenli maaş ve kira gelirim mevcut

 58. selim yavuz dedi ki:

  5000 tl azım 1 aylık

 59. ali kemal öner dedi ki:

  5309709301

 60. Yavuz dedi ki:

  Merhabalar 2500 tl maaşla çalışıyorum ailemin yanında oturduğum için pek bir masrafim yok kiralık araçla yapılan kaza sebebiyle acil 11000 tlye ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeme yaparım çok rahatlıkla

 61. Birol dedi ki:

  Merhaba acil olarak 25tl krediye ihtiyacim var yardim edin neolur

 62. MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  acil 50000 tl ihtiyacım var sicilim temiz sadece bankaya olan borçlarımı kapatacağım her ay 1200 tl verebilme şansımız varmı acaba iyi günler

 63. MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  acil 50000 tl ihtiyacım var her ay 1000 tl ödeme yapa bilirmiyim acaba ihtiyacım var verirseniz seviniri sadece borcum var sicilim temiz bankaya borçlarımı kapatmak için teşekkür ederim

 64. MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  50000 tl acil lazım yardımcı olurmusunuz kaç ay taksit yapa bilirsiniz acaba teşekkür ederim

 65. MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  ACİL 50000 TL LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACABA TEŞEKKÜRLER

 66. Togarbibi dedi ki:

  İyi akşamlar 40 bın lazim işletmeçiyim ayda 2000tl öderim

 67. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar acilen 5 bin ila 10 bin arasi kredi ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

 68. aysun dedi ki:

  acil 5000 tl kredi 🙁

 69. Soner savaş dedi ki:

  Simit sarayında vardiya müdürüyüm evlilik harcamaları için 10000 Tl nakit e ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 70. Turgay yıldız dedi ki:

  Acil 2500 tlye ihtiyacım var 10 taksitle her ay 250 tl oderim yardımcı olursanız sevinirim Kira mi odeyemedim mobilya taksidim geçti ozel güvenlik görevlisiyim.

 71. Mustafa dedi ki:

  20000 TL’ye ihtiyacım var aylık 1500 TL öderim

 72. Mustafa dedi ki:

  Acil 20000 liraya ihtiyacım var 1500 TL aylık oderim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 73. enes volkan demir dedi ki:

  Benim cok acil 3000 tl krediye ihtiyacim var finansbankdan kredi kullandim 2 kere yapilandirma oldu kredi kartimdada yapilandirma 2 defa oldu banka kredi vermiyor sigortasiz isde calisiyorum senetle kredi almak istiyorum yardimci olurmusunuz

 74. mine mutlu dedi ki:

  Memurum acil 5000 tl ihtiyaç var bilgi vrebilirmisiniz

 75. sultan dedi ki:

  acil 5 bin tl nakit ihtiyacım var

 76. özcan dedi ki:

  acil 25000liraya ihtiyacım var

 77. Murat dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyacim bulunmaktadır. 4000 TL gelirim var.

 78. Ibrahim dedi ki:

  Acil bugun 5bin liraya ihtiyacım var acil yardimci olurmusunuz

 79. Tayfun kaya dedi ki:

  Acil 15000 bin tlye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 80. Cengiz dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyacım var geri ödemeleri 1000 TL lik taksitlerle ödeyebilirim İstanbul Avcılar’da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin

 81. Hamdi dedi ki:

  Acil krediye ihtiyaçım var 10 000 tl

 82. Gizem dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 83. Gizem dedi ki:

  10 bine ihtiyacım var acil dönüş yaparmısınız

 84. Mustafa dedi ki:

  Cok acil 2500 lıraya ıhtıyacım var 4 ayda öderim kolay gelsin

 85. ümit dedi ki:

  merhaba iyi çalışmalar, 10000 tl paraya ihtiyacım var

 86. tuncay hasan köse dedi ki:

  özel sektörde aylık 2500 tl gelirle çalışmaktayım acil 5000 tl ye ihtiyac var yardımlarınızı bekliyorum

 87. OZGE dedi ki:

  35bin tl acil bugune

 88. emın tekbas dedi ki:

  acıl olarak 3000 tl

 89. NECMİ ÇELİK dedi ki:

  acil 4000 bin lira bugune

 90. Baris dedi ki:

  Acil 10000 lira para lazim

 91. Orhan dedi ki:

  Acilen 5000 bin lazim

 92. İlhan dedi ki:

  35bin TL lazım

 93. ali dedi ki:

  20 bin ihtiyacım var 5 bin maaş bordom var sigortalıyım

 94. cengiz dedi ki:

  Merhabalar iatanbulda ikamet etmekdeyim benimde acil olarak yarin icinde alti bin tl ihtiyacim var acil sekilde yarin icinde bana geri donersebiz sevinirim 531 961 25 10

 95. Murat dedi ki:

  Acil 70 bin 48 ay vadeli

 96. Şeref dedi ki:

  Merhaba ben istanbul’dan Şeref benim Ön ödemesiz Acill 20.000  tl ye ihtiyacım var aylık 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim irtibat numaram +90 531 320 1608

 97. Zuhal alkan dedi ki:

  Ssk lı çalışanım aylık 500 tl ödeyebilirim 3ay sonra tamamını kapatabilirim

 98. Turgay dedi ki:

  Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var sigortalı işçiyim 12 ay taksitle ödüyebilirim acil cevsp bekliyorum

 99. Rahmi dedi ki:

  Merhaba bu gun icinde bana acil 3500tl lazim yardimci olurmusunuz

 100. Gokhan dedi ki:

  Ssk calisaniyim 2200 tl gelirim var etrafa ve bankaya olan toplam 30.000 tl borcumu biraraya toplayıp tek yerden ödeme yapmak istiyorum.Acil dönüş yapmanızı bekliyorum

 101. Demet dedi ki:

  Acil 30 bin tl ihtiyacım var

 102. yusuf dedi ki:

  30 bin tl ye ihtiyacım var 3 ay içersinde 50 bin tl olarak geri ödeyeceğim.

 103. murat dedi ki:

  10000 tl ihtiyac vardır acil

 104. Fatih dedi ki:

  48 ay vadeli 1500 TL taksitle geri ödemeli 35000 bin TL kredi alabilir miyim? Eğer bana kredi verirseniz; bu faiz oranlarında kredi pazarlamanızı da yaparım.

 105. Fatih dedi ki:

  Merhabalar. 35 bin TL kredi için 1500 TL taksitle 48 ay vadeli kredi alabilir miyim?
  4 yılda 2 katından fazla ödenmiş oluyor.

 106. ibrahim dedi ki:

  arkadaşlar annemi amaliyat yapıracayım ve bana acil 9bin500tl paralazım yardımcı olursanız çok sevinirim allahın izni ile paranız bende kalmaz ben ödererim lütfen yardımcı olun

 107. recep doğan dedi ki:

  acilen 3 bin tlye ihtiyacım var 2 ay içinde yatırıım nerden alabilirim birisi yardımcı olsun bana

 108. Deniz dedi ki:

  Nakit ihtiyaci

 109. Kamil dedi ki:

  20 ila 30 bin arası senetle para lazım

 110. emre bulut dedi ki:

  lütfen çok acil 15,000 tl ithiyacım var yardımcı olun nolur engeç 6 ay içinde bu paranın tamamını öderim faiziyle

 111. Busra dedi ki:

  Acil para lazim dönüş yapsin biride ya

  1. metin dedi ki:

   Acil 20 bine ihtiyacım var 10 taksitle odeyebilirim.5415360051

 112. cüneyt b dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var nasıl öderim kaç taksit olur

 113. Osman kose dedi ki:

  Acil5000 lira ihtiyacım var

 114. Hakan çalık dedi ki:

  Acil 50000 lazım bu işi yapan ciddi olan arkadaşlar ulaşırsa iyi olur

 115. Murat dedi ki:

  Acil 10000

 116. Ahmet dedi ki:

  İstanbul gaziosmanpasa da yaşıyorum 8 bin TL ihtiyacım var aylık gelirim 2300

 117. Burhan dedi ki:

  Acil çok çok acil 5000 tl ihtiyacım var istanbul kartaldayım 5080406702 numaram Allah rızası için yardımcı olun.

 118. Adem dedi ki:

  Çok acik 5000 tl ihtiyacım var geri dönüş lütfen

 119. adnan sayar dedi ki:

  13000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim

  1. Ahmet dedi ki:

   Çok Acil 10 bin TL Ye ihtiyacım var aylık gelirim 2300 aylık 1300 tl ödeme yaparım 553 162 77 46 çok acil bu no dan bna donerseniz sevinirim istanbul gaziosmanpasada ıkametkagit ediyorum

 120. özgür dedi ki:

  aciil 6 bin tl ye ihtiyacım var senet kabulum lütfen ulaşın

 121. muammer dedi ki:

  merhaba

  istanbulda yaşıyorum 3,200 tl gelirim var bankadaki ve elde aldığım borçları toparlamak için 40,000 tl ihtiyacım vardım 48 ay vadeyle heray senet karşılığı öddeyebilirim yardımcı olabilecek var mı ? yardım rica

 122. Muhammet dedi ki:

  Acil 20000 TL ye ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim senet imzalarım istanbul sancaktepe oturuyorum

 123. Sait Çelebi dedi ki:

  BEN SAİT ADANADA İKAMET EDİYORUM ACİL BAYRAM ÖNCESİ 2.000 TL YE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ ULAŞSIN AYLIK 500TL GARANTİ ÖDEME YAPARIM YARDIMCI OLABİLECEKLER MAİL ATIN BAYRAM ÖNCESİ LAZIM SaitCelebi1003@outlook.com ACİL

 124. Orhan dedi ki:

  10000 bın liraya ıhtıyacım var

 125. Yunus dedi ki:

  7000 tl bir haftalık geri dömeli avcılar

 126. birgül dedi ki:

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var nasıl alabilirim

 127. Abdullah dedi ki:

  Çok acil 15.000tl lazim yardimci olursaniz sevinirim

 128. ahmet dedi ki:

  25000 paraya ihdiyacım var iş yerimi kapatmak istemiyorum yardımederseniz sevinirim

 129. Fuat dedi ki:

  Acil 20000 TL krediye ihtiyacım var 2000 lira para alıyorum ödeme yapabilirim acil dönüş yaparsanız sevinirim

 130. ümit dedi ki:

  bugün acil 1000 tl ye ihtiyacım var.aylık 300 tl taksit olarak geri öderim lütfen geri dönüş yapın.

 131. seçuk dedi ki:

  30.000 tlye ihtiyqcım var yardımcı olurmusunuz

 132. Ugur dedi ki:

  Açık paraya ihtiyacım var 10000 tl

 133. Gozde dedi ki:

  Senetle 30000 TL ye ihtiyacım var hemsireyim

 134. Güngör dedi ki:

  Merhaba.acil 50.000 tl ihtiyacım var….aylık 1500 tl olarak ödemesini yapabilirim….yardımcı olmanızı istiyorum….

 135. tolga keskin dedi ki:

  acil paraya ıhtıyacım var yardımcı olurmuysunuz 5304233190

 136. Süreyya dedi ki:

  Devlet memuruyum istanbulda yaşıyorum yardımcı olurmusunuz acil nakite ihtiyacim var

 137. Sezgin dedi ki:

  İş yeri açmak için 20000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecekler mail adresinden iletişime geçebilir…

 138. yusuf karakeser dedi ki:

  şirinevlerde esnafım acil 10000tl lazım

 139. hakan dedi ki:

  acil 5bin liraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 140. muzaffr dedi ki:

  Acil 25000 e ihtyacım var emekliym

 141. okan dedi ki:

  11000 tl ihtiyacım var, aylık 5500 tl gelirim var

 142. ZAFER AYDIN dedi ki:

  senetle 8000 tl ye ihtiyacım var ..12 taksitte ödeme yaparım .kira ödeme yok pendi.k istanbulda oturuyorum hem emekli hemde emlakçılık yapıyorum aylık gelrim 1570+ 2500=4000tl
  tel..gsm -5323905273

 143. Tarik dedi ki:

  Çok acil senetle 7 bin lütfen ,aylık 1000 ödeyebilirim 5312515956 Whatsapp dan ulaşın lütfen

 144. kerem dedi ki:

  aylık gelirım 7 bin civarında acil 30 bin tlye ihtiyacım 12 taksitte kapatırım

 145. İdris kaya dedi ki:

  Merhaba acil dört beş bin tl ye ihtiyacım var kısa vadeli olarak geri ödemesini yapabilirim

 146. Serdar dedi ki:

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim 5538582789

 147. cengiz dedi ki:

  merhabalar ben İstanbul beyoglunda ıkamet etmekdeyım.
  şişli radısson blue otelde çalışıyorum aylık gerlırım 2400 tl ama skıntı olduğu ıcın bankalarla herkes gıbı bende sorun yasadım bana lazım olan mıktar 5000 tl yardımcı olursanız sevınırım. tel 531 961 25 10

 148. yunus denizli dedi ki:

  para ihtiyacım vardır.20 bin tl yardımcı olabilirseniz numaradan dönerseniz sevinirim 532 715 69 39

 149. Ayşe dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var hemen dönerseniz sevinirim

 150. ferdi dedi ki:

  ACIL PARAYA IHTIYACIM VAR 5340115355

 151. Erol dedi ki:

  Merhaba… Senetle krediye ihtiyacım var… Yardımcı olursanız sevinirim… 95342172235

 152. Ridvan namlikaya dedi ki:

  531 958 86 76 ararsaniz seninirim

 153. Gokhan dedi ki:

  Benim 30000 tl ihtiyacim var. Cok zor durumdayim yardimci olabilcek birileri varmi

 154. aziz dedi ki:

  8000 tl ihtiyacım var acil

 155. gülşah akyol dedi ki:

  çok acil 30.000 e ihtiyacım var. kredi çekemiyorum. sigorta kapsamında değilim işlettiğim bir yer var kendi adıma olmadığı için kredi kullanamıyorum. Ayrıca öğretmenim özel dersler veriyorum. dönüş yaparsanız seviniriö

 156. Mehmet dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

 157. gurol dedi ki:

  20000tl acil lazim 4 ay icinde borcumu oderim acil donus bekliyorum

 158. Durmuş dedi ki:

  Acil 12000 TL ye ihtiyacım var aylık 3000 TL geri öderim 5531507377

 159. Tamer dedi ki:

  Umarım mesajlara dönüş yapıyorsunuzdur.

 160. Erdal Batıgün dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacım var aylık gelirim 4000₺ aylık 1500 ₺ödeme yaparım lütfen dönüş yaparmısınız kredi puanım düşük olduğu için kredi alamıyorum

 161. mustafa dedi ki:

  10000 ne ihtiyac var

 162. Yasin dedi ki:

  15 gün sonra geri ödemeli 2000 tl ihtiyacım var acil
  5322190689

 163. NEVZAT ARSLANTAŞ dedi ki:

  ÇOK İTİYACIM VAR ACİL PARAYA İTİYACIM VAR

 164. Süreyya dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var devlet memuruyum istanbulda yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

 165. candaş dedi ki:

  acil 1500 tl ıhtıyacım var 3 takşitte oderım 552 205 3903

 166. ismail dedi ki:

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var. aylık belgelenebilir 6000 TL gelirim mevcut. 3-4 taksitte ödeyebilirim.

 167. murat dedi ki:

  zeytinburnunda öğretmenim..acil 3500 ile 4000 arası nakite ihityacm var..kara listede değilim sadece kredim çok yüksek..ödeme sorunum yok..bekliyorum

 168. Berkay dedi ki:

  3 bin TL ye ihtiyacım var acil olarak 750 TL taksitle öderim 5 ayda

 169. asım okutucu dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var senetle taksit yapabılırmısınız

 170. Sümeyye dedi ki:

  Acil 5000 bin tl ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 171. gökhan dedi ki:

  acil 40.000 tl lazaım aylık 1500 ödeme yaparım.5424046744

 172. Zeki dedi ki:

  Acil 20 bin TL ıhtıyacım var terzi dukkanım var aylık 1500 tl geri odeme yapabılırım acıl aararsanız sevınırım 5323738275

 173. Muge dedi ki:

  Acil 10.000tl ihtiyacım var 2500tl gelirim var heray 500 tl ödeye bilirim lütfen ciddi ve ön ödeme istemeyenler bana ulaşsın
  Mugearslan77@gmail.com ulaşın
  Ve lütfen bayanım diye abuk sabuk şeylerle dönüş yapmayın istanbul avcılar ikamet 2 gün icinde ödemelerim var cok acil..

 174. Aycan dedi ki:

  Merhaba acil 7500 tl ihtiyacım var. Geri ödemesi aylık veya 15 günde bir olmak üzere seneler yapıp ödeye bilirim

 175. Nurullah dedi ki:

  3000 lira ihtiyacım var

 176. Adil dedi ki:

  Benim acil 7500 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 177. kenan dedi ki:

  acil 30.000 ihtiyacım var ayda 3 bin olarak geri öderim battım taşeronluk yapıyorum bulamazsam ailem dağılacak lütfen yardım edin

 178. Ceren dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var

 179. Yasin dedi ki:

  40 bine ihtiyacım var acilen yardımcı olacak varsa çok sevinirim aylık gelirim 5bin

 180. NAZİF dedi ki:

  ACİL 25 000 BN LİRAYA İHTİYACIM LUTFEN YARDIMCI OLUN 5438194828

 181. hakan dedi ki:

  40.000 tl ye ihtiyacim var. memurum 1 yıl sonra ödemeli istiyorum. şener ve sözleşme yapabilirim

 182. Osman dedi ki:

  100 bin lira ihtiyacım var faiz önemli değil aylık gelirim 5000 tl 2500tl geri ödeme yapalirim 553 5988603

 183. gökhan dedi ki:

  merhaba. istanbuldayım , 5000 tl acil nakite ihtiyacım var. belgelenebilir 2800 tl maaş almaktayım.

 184. cemil dedi ki:

  merhaba herkese senetle 100000 tlye kadar senetle para verılır bılgınıze maıl adresım cemil262626@outlook.com adresım dusuk odeme garantısıyle yanı

 185. Fırat yıldırım dedi ki:

  Mrb acil 6000 tl ihtiyacım var 5314968653

 186. volkan dedi ki:

  merhabalar acil 5-8 bin arası para lazım 1 yıl önce bankalara borcum kapandı ama hala sicil bozuk gözüküyor muhasebeciyim ama kefil oldugum bir borcumu kapatmam lazım 5537454267

 187. cengiz dedi ki:

  Merhabalar ist.yasamakdayim beyoglunda
  Sislide cslisiyirum aylik gwlirim 2000 2100 arasi
  Bana 3500 tl.lazim telefon numaram 531 961 2510 saygilar…

 188. Mustafa dedi ki:

  Çok acil 15.000tlye ihtiyacım var , acil dönüş lütfen

 189. sinan apydinn dedi ki:

  4000 tl ye ihtiyscim var cok zordayim

 190. Turgay dedi ki:

  10000 tlye ihtiyacim var donus yaparsniz sevinirim

 191. Tugce dedi ki:

  Merhaba benim acil 25.000 tlye ihtiyacm var çalısıyorum kredi cekemiyorum acil dönüş yaparsanız cok sevinirim

 192. Ferhat dedi ki:

  30000 tl nakit lazım aylık 750 tl ödem e yapabilirim. lütfen ulaşır misiniz 553 619 6367

 193. Levent dedi ki:

  Benım açıl 15000 tl ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 194. oğuz dedi ki:

  6000 TL aylık gelirim var ve 90000 TL ihtiyacım var kamu personeli yim yardımcı olursanız sevinirim

 195. Mehmet Bulum dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tl ye ihtiyacım var rica etsem yardımcı olur musunuz?. İyi günler

 196. Musa Tekin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var aylık 1500 ila 1750 tl odeye bileceğim şekilde 55000 ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 197. volkan dedi ki:

  acilen 25 000 tl ihtiyacim var istanbul ayda 1300 tl odeme yaparım . telefon numarasi veya mail göndeririseniz memnun olurum

 198. mustafa dedi ki:

  Merhaba,

  Ciddi anlamda maddi sıkıntılarım var 20-25 bin tl ye ihtiyacım var 36 veya 48 ayda geri ödeyebilirim yardımcı olabilirmisiniz

 199. Murat dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var kredi karti borçlarimi kapatmak borcu bir yerde toplamak ve odenebilir duruma getirmek icin mail adresime iletişim kurabilecegim bir telefon numarasi veya mail adresi gonderirmisiniz

 200. Doğuş dedi ki:

  40.000 TL 48 ay vade ile kredi arıyorum

 201. Hakan dedi ki:

  Acil 30000 tl ihtiyacim var istanbul ayda 1250 tl odeme yaparim

 202. Muhammet toyboğa dedi ki:

  Acil 9000 TL ye ihtiyaç ım var 5418419367 numaram

 203. Muhammet toyboğa dedi ki:

  Acil 9000 TL ye ihtiyaç ım var acil dönüş yapan olabilirmi 5418419367 numaram

 204. Metin kurşun dedi ki:

  Acillll 5000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen İstanbulda ikamet ediyorum

 205. Nurullah bagce dedi ki:

  3 bin lira Laz’ım 4 bin olarak öderim İstanbul ici

 206. Kahraman dedi ki:

  Acil 20000tl ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz 5344858834

 207. kadir dedi ki:

  Acilen para gerekki 10000 tl gekirim 2000 tl

 208. Ece dedi ki:

  Acil 20000 tl nakitte ihtiyacım var . Yardımcı olursanız sevinirim

 209. Erhan kocaman dedi ki:

  Acil 15.000 ihtiyacı var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 210. kadirali aytemiz dedi ki:

  ararsaniz sevınırı

 211. kadirali aytemiz dedi ki:

  taksıtli 48 ay 120000 veya 30000dolar

 212. kadirali aytemiz dedi ki:

  kredi

 213. mustafa dedi ki:

  Merhaba bana acil 10 000 tl ye ihtiyacim var fayizlide olur numaram

 214. Oğuz dedi ki:

  Devlet Memuruyum. Krediye ihtiyacım var

 215. Zeynep dedi ki:

  Merhaba acil 20 bine ihtiyacım var ayda 2bin olaram ödeme yapabilirim acil ararsanız sevinirim kredi çekemiyorum şuan borçlarımi bi yere toplayıp sadece oraya ödeme yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 216. Kadir dedi ki:

  75.000 tl ye ihtiyacım var.Geri ödeme koşullarınızı karşılıklı görüşmek isterim.
  Talebinin karşılanmasını dilerim.

 217. İsa dedi ki:

  Acil 10.000tl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 218. Nihan dedi ki:

  Merhaba herhafta odeme yapabilirim elden yada bankaya talimatli 50000 tlye ihtiyacim var ha yok okasar olmaz derseniz 30000 tl de olur bi bana mail atarsaniz bulusup senetleri imzaliyabiĺir 3 cocugum var sikistim cok lutfen yardim edin bana calisamiyorum da ama temin edebilcegim yerler var herhafta siz bana mail atin konusalim

 219. gunay gunaydin dedi ki:

  acil bir aylığına 80000 tl ihtiyacım var

 220. Mahmut dedi ki:

  Cok acil 10000 lazım nasıl oluyor

 221. Meral dedi ki:

  Acil 50000 bin liraya ihtiyacim var dönüş yaparmisiniz

 222. murat dedi ki:

  acil 50. milyara ihtiyacım vardır işyeri acmak için

 223. metin dedi ki:

  merhabalar ben sivas dan yazıyorum esnafım acil 30000 tl ihtiyacım var aylık 1000 tl öderim dönüş yaparsanız sevinirim acil

 224. Kübra dedi ki:

  Lütfen ilgilenin acil olarak 3500 tl ye ihtiyacim var ameliyat icin en gec 2 hafta icerisinde borcu kapaticagima belirtmek isterim lutfen dönüş yapın

 225. Mehmet dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 226. Ümit dedi ki:

  Acil 7000 tlye ihtiyacim var aylik yada 9 ay sonra tum borcu kapatacak sekilde odeme yapabilirim lutfen benimle iletisime gecerseniz sevinirim 18 senelik memurum her turlu alabilirsiniz yani parayi gelir

 227. metin dedi ki:

  Acil 15 bine ihtiyaci var535emekliyim 257 evim var81. 88 banâ donmediniz

 228. Bayram dedi ki:

  Bana çok acil 5 binlira senetle kredi veren lazım lütfen çok acil

 229. feridun dedi ki:

  merhaba 50 bin tl senetle para almak istiyorum devlet memuruyum şartlarınız nelerdir dönüş bekliyorum

 230. Fırat dedi ki:

  merhaba

  25000 TL’ye ihtiyacım var.
  5160 TL belgelenebilir gelirim var.

  Borçlarım parça parça ve ödeme düzeni beni rahatsız ediyor.
  Tek çatı altında toplayıp ödeyebileceğim düzeyde tutarak bu işi çözmek ve artık düzene sokmak istiyorum yaşantımı.

  Bu konuda bankalardan kredi kullanamıyorum.

  Senet ile borç almak istiyorum.

  Desteğinizi bekliyorum.

 231. fethi aslan dedi ki:

  gayrımenkul ipotek karşılığı nakit almak istiyorum 30000 tl. 48 veya 36 ay

 232. Cihan dedi ki:

  Acil 6 binlira ya ihtiyacım var aylık gelirim 3 binlira dönüş yapmanızı bekliyorum

 233. Mehmet dedi ki:

  Acil 2bin liraya ihtiyacim var bir ay icinde odetim lutfen biri yardim etsin

 234. Gökmen dogum dedi ki:

  Acil 10000tl ye ihtiyacim var bayrampasa civarında senetle borç veren kuyumcu bilen varsa paylasirsa sevinirim

 235. Kübra dedi ki:

  Acil yarın 5000 TL’ye ihtiyacım var.Ulaşabilir misiniz bana ?

 236. Zeynep dedi ki:

  Merhaba; Senetle kredi almak istiyorum acil yardımcı olabilirmisiniz

 237. handan dedi ki:

  lütfen acilen yardımcı olur musunuz? 12.000 TL ihtiyacım var icralık oldum. halletmem lazım.

 238. Uzzy dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var bilgi lütfen

 239. Nilgun dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacim var aylik 2000 gelirim var lutfen yardimci olun

 240. ümit dedi ki:

  beylikdüzünde iş yapıyorum acil nakit ihtiyacım var

 241. MURAT dedi ki:

  acil 10.000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

 242. Nurcan dedi ki:

  Acil yarın 5000 TL’ye ihtiyacım var. En fazla 2 ay sonra borcun tamamını ödemek koşuluyla

 243. Murat dedi ki:

  10000 TL ye ihtiyacım var. Sigortalı çalışanım 2250 TL gelirim var

 244. MURAT dedi ki:

  acil olarak 10.000 TL’ye ihtiyacım var aylık 1.000 TL olarak ödeyebilirim

 245. Ramazan dedi ki:

  5 bin tele lazım acil 2 aylık ödeme koşuluyla

 246. İsmail dedi ki:

  Acil 25000tl ihtiyacım var aylık1500 tl ödeyebilirim

 247. Adem dedi ki:

  15000 liraya ihtiyacım var aylık 1.000 ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim Saygılar

 248. Hakan dedi ki:

  Evliliğim bitmek üzere çok çaresizim lütfen acil olarak 20000 tl ihticayım var. aylık 1000 1000 çok rahat öderim. Durumum çok ama çok kritik gerçekten..

 249. Dry dedi ki:

  5.000 tlye acil ihtiyacim var bana yardimci olabilir misiniz

 250. Aysun dedi ki:

  15000 kredi ihtiyacım var çok acil aylık 1000 ödeyebilirim taksitleri

 251. Esra dedi ki:

  15 000 lira için bilgi almak istiyorum

 252. tolga dedi ki:

  acilen 85000 tl ihtiyacim var aylik 8 bin 10bim taksit oduyebilirim net maasim 15000 lutfen hemen ulasin

 253. Ersin arikan dedi ki:

  Slm
  Hemen para lazım lütfen bana yardım etcekmisiniz ? oğulun hasta. Kolay gelsin

 254. volkan dedi ki:

  3000 tl ye acil sıkıştım ödememde var sağolun

 255. Mahmut dedi ki:

  Öğrenciyim ev kirası yatırcam 400 tl ye ihtiyacım var yardımcı bursum 10 gün sonra yatıyor geri ödeyeceğim ??

 256. Serdar dedi ki:

  Bana acıl 3000 lira alzm