İstanbul’da Borç Para Veren Yerler Acil Nakit İhtiyaçı

İstanbul’da borç para veren yerler üzerinden 2019 yılı acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankalar dışında kredi kullanım imkanı sunan faktöringler aracılığıyla uygun vadeli ve faiz oranlı kredi kullanarak finansal destek alabilirsiniz.

İstanbul’da Borç Para Veren Yerler Acil Nakit İhtiyaçı

İstanbul’da birçok farklı firma tarafından ihtiyaç sahiplerine borç para verilmektedir. Bu borç para verme işlemi tamamıyla yasal olup devlet tarafından da desteklenen firmalar bulunmaktadır. Vatandaşların yasal olmayan ve tefeci gibi aracılardan borç para almasının önüne geçmek amacı ile faktöringler oluşturulmaktadır. Faktöringler bankalardan kredi alamayan ancak nakit krediye ihtiyacı olan vatandaşlara yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama neticesinde birçok kuyumcu gibi döviz büroları da senet ile kredi verebilmektedir. Acil nakit paraya sıkışan herkes faktöringlere başvuru yapabilmektedir.

Faktöring Nedir?

Faktöringler bir firma türü olup finansal hizmet verme özellikleri bulunmaktadır. Faktöring olarak kurulan her bir firma kredi verebilmekte ve tahsilat ve alacak işlemlerini başlatabilme ve uygulayabilmektedir. Faktöring şirketleri aracılığı ile birçok kişi banka yerine bu firmaları tercih etmektedir. Senet karşılığında borç para veren bu oluşumlar son derece yasaldır.

Faktöring Borç Para Uygulaması

Faktöringlerin borç para uygulaması bulunmaktadır ve kredi alamayan ya da acil nakde ihtiyacı olan kişiler genellikle alternatif çözüm olarak faktöring firmalarına yönelmektedir. Faktöringler aracılığı ile tahsilat işlemleri de yapılabilmektedir. Faktöring şirketlerinin birçok özelliği ve avantajı bulunmakta olup bu avantajlar arasında para yönetimi gibi önemli hususlar da yer almaktadır.

kredinizi biz çekelim siz ödeyin
Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Şirketleri

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin imdadına yetişen firmalar, özellikle kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyen kişilere finansman destek sağlamaktadır. Özellikle Bursa, Kayseri ve Konya…

İlgili İçerik

Faktöring Özellikleri Nedir?

Faktöring şirketler; aracı kurum olarak hizmet veren ve yasalar dahilinde çalışan firmalardır. Faktöringler para yönetimi ve borç verme gibi hususlar da faaliyet göstermektedir. Finansman sağlama özelliği de bulunan faktöringler, günümüzde birçok kişi tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Faktöringler Yasal Mı?

Faktöring firmalar aracılığı ile birçok kişi borç para talebinde bulunabilmektedir. Bu hususta vatandaşlar sürecin yasal olup olmadığını sık sık merak etmektedir. Faktöring firmaları son derece yasal olmak ile birlikte çoğu faktöring firması Banka Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından kontrol edilmektedir. Bu neden ile tüm faktöring firmaları olmasa bile yüzde 90’lık dilimde yer alan faktöring firmaları yasal hizmet vermektedir.

Her Faktöring Şirket Borç Para Verir Mi?

Her faktöring şirket borç para vermemekte olup bazıları sadece aracı kurum ya da finansman hizmeti vermektedir. Borç para veren faktöringler olduğu gibi borç para vermeyen faktöring firmaları da bulunmaktadır. Ancak hemen hemen çoğu faktöring tarafından borç para verme işlemi de yapılmaktadır.

Banka Kredisi Hariç Nasıl Borç Para Alınabilir?

Bankalardan kredi alamayan kişiler alternatif borç para alma kurumlarına yönelmektedir. Bu kurumlar arasında faktöring firmaları yer aldığı gibi kredi notu düşük ya da BDDK tarafından kara listeye alınan kişilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Alternatif olarak kullanılabilecek olan bankaların faiz oranları oldukça yüksek olup vade ve kredi miktarları ise son derece düşük olmaktadır. Bu neden ile kişiler ya faktöringlere yönelmekte ya da ipotek, kefil ya da teminat göstererek bankalara kredi başvurusu yapmaya devam etmektedir. Faktöring firmaları bankalara göre daha hızlı hizmet vermekte olup kesin çözüm sunmaktadır.

Senetle Kredi Verenler 2020
Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2020

Ankara,İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Adana, Konya, Samsun,Antalya ve İzmir'de senetle para veren birçok firma mevcuttur. Acil paraya ihtiyacım var dediğimizde ilk durağımız banka şubeleridir.…

İlgili İçerik

İstanbul’da BDDK Onaylı Borç Para Veren Kurum Bulma

İstanbul faktöring firması arayışında olanlar bu kurumlara ulaşabilmek için oldukça titiz bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Eğer ilgili faktöring firmalarına ulaşılamıyor ve güven problemi yaşanıyor ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu aracılığı ile faktöring firmalarına rahat bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayınlanan faktöring firmaları listesi her sene güncellenmekte olup yasal ve güvenilir firmalara BDDK aracılığı ile ulaşılabilmektedir.

İstanbul’daki Faktöring Firmaları

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok farklı faktöring firması bulunmaktadır. Yasal olan tüm faktöring firmaları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından belli bir listeye dahil edilerek vatandaşlar ile paylaşılmaktadır. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından 2019 yılında güncellenen faktöring firma listesi şu şekildedir;

 • ABC Faktöring A. Ş.
 • Acar Faktöring A. Ş.
 • Atak Faktöring A. Ş.
 • Anadolu Faktöring A. Ş.
 • Akdeniz Faktöring A. Ş.
 • Fiba Faktöring A. Ş.
 • Garanti Faktöring A. Ş.
 • ING Faktöring A. Ş.
 • İş Faktöring A. Ş.
 • Kredi Finans Faktöring A. Ş.
 • Yapı Kredi Faktöring A. Ş.

Bankaların Faktöring Firmaları Var Mı?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren birçok farklı banka bulunmaktadır. Bu bankalar yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde bilinirliği olan ve güvenli kurumlar arasında yer almaktadır. Birçok banka sadece bankacılık alanında hizmet vermemekte olup emlak ve faktöring de dahil olmak üzere birçok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Faktöring firması bulunan bankalar şu şekildedir;

 • Yapı ve Kredi Bankası
 • Vakıflar Bankası
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Şekerbank
 • Sümerbank
 • QNB Finans Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • ING Bankası
 • Halk Bankası
 • Garanti Bankası
 • Fiba Bank
 • Anadolu Bankası

İstanbul’da Faaliyet Gösteren Toplam Kaç Faktöring Firması Var?

İstanbul’da 2019 yılı itibari ile güncel olarak faaliyet gösteren 58 faktöring firması bulunmaktadır. Bu firmalar Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yasal olarak belirlenen, kontrol edilen ve tüm izinleri verilen faktöring firmalarıdır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından hazırlanan ve düzenli olarak güncellenen faktöring firmaları listesi yasal faktöring firmalarına yer vermektedir. İstanbul sınırları içinde faaliyet gösteren faktöring firmaları olduğu gibi BDDK tarafında Türkiye Cumhuriyeti çağında toplam da 58 adet firma olduğu güncel olarak bildirilmiştir.

İstanbul’da Faktöring Olarak Hizmet Veren Kuyumcular

İstanbul’da faktöring firmalarının yanı sıra senet ile kredi veren birçok kuyumcu da bulunmaktadır. Bu işlem yasal bir süreç olup kuyumcular borç para ya da borç takı verebilmektedir. Genellikle düğün sezonlarında artış gösteren bu faaliyet birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca taksitli altın satışı da gerçekleştiren bu kuyumcular genellikle senet ile çalışmakta olup buna uygun ve yasal olarak hazırlanan senetleri kullanmaktadır.

Faktöring Firmaları Faiz Oranları

Faktöring firmaları ya da kuyumcular aracılığı ile alınan krediler de birçok farklı özellik bulunmaktadır. Faktöring firmaları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile birlikte faiz oranlarını düzenleyebildiği gibi kuyumcular ya da taksitle altın veya döviz veren yerler faiz oranlarını kendileri belirlemektedir. Bu neden ile borç para veren kuyumcular yerine faktöring firmalarının tercih edilmesi başvuru yapan kişi için oldukça yararlı olacaktır.

İstanbul Beykoz’daki Faktöring Firmaları

İstanbul Beykoz’da faaliyet gösteren faktöring firmaları arasında ABC Faktöring dikkat çekmektedir. ABC Faktöring A. Ş. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından yasal olarak görevlendirilen bir firmadır. 100 bin Türk Lirasına kadar borç para verebilen ABC Faktöring A. Ş. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Şişli’deki Faktöring Firmaları

İstanbul Şişli Faktöring firmaları arasında ACAR Faktöring A. Ş. Bulunmakta olup yasal bir faktöring firmasıdır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yasal olarak denetlenen ve kontrol edilen bir faktöring firmasıdır.

İstanbul Maslak Faktöring Firmaları

İstanbul Maslak faktöring firmaları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yetkilendirilen birçok farklı firma bulunmaktadır. Analiz, Aren,a Atak ve Eko gibi faktöring A. Ş. Firmaları İstanbul’da faaliyet göstermekte ve tüm süreci profesyonel olarak yönetmektedirler.

Son olarak sizlere farklı bir alternatif önerimiz daha var yüksek limitli kredi kartınız var ise Kredi Kartını Nakite Çevirme bu yöntem tam size göre olabilir.

YORUMLAR

 1. blank Tolga dedi ki:

  5000 tl 12 ay odemeli acil yardimci olabilecekler ulasirsa bahtiyar olurum kamu calisaniyim

 2. blank Asım dedi ki:

  Merhaba Bana Acil bir 7000 TL para lazım Taksitle öderim aldığım parayı.

 3. blank Gürsel Kapan dedi ki:

  Merhaba acil 20000 tl nakit ihtiyacım var. Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 4. blank Serap dedi ki:

  15.000 tl nakite ihtiyacım var emekliyim kredi kartlarımı kapatacagim

 5. blank Mustafa dedi ki:

  İyi günler. Benim. Çok acil. 5000. Tl lazım. 750. 12 ay. Öderim.

 6. blank aykut dedi ki:

  bana acil ulaşır mısınız ???

 7. blank Suzan dedi ki:

  Merhaba yasemin hanım acilen on milyara ihtiyacım var çok zor durumdayim bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. blank Meylis dedi ki:

   Faiz aylık 10% olur mu

 8. blank fatih dedi ki:

  slm acil on bine ihtiyacım var yardımcı olacak varmı

 9. blank Sunrise dedi ki:

  Acil senet karşılığı 3.000 TL’ye ihtiyacım var.

 10. blank Nesim dedi ki:

  Merhaba ,
  10 bin TL lik bir nakde ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. blank Yasemin dedi ki:

   Merhaba,

   Kredi Kartımdan anında kredi olarak çekebiliyorum bana ulaşın.

   1. blank yasar dedi ki:

    acil nakite ihtiyacım var. dönerseniz sevinirim

   2. blank Sait dedi ki:

    Merhaba Yasemin hanım . 5 Bin TL lazım 2 ay vadeli .. yardımcı olabilme imkanınız varmıdır acaba ?

   3. blank ferdi dedi ki:

    Merhabalar efendim bana acil para lazım 3 bin ve 5 bin tl arası size nasıl uygunsa o şekilde yapalım bana Facebook tan ulaşabilirsiniz şuan telefonum yok o yüzden güvence yüzde yüzdür emin olabilirsiniz Ferit Tatlıses Facebook adresim daha kolay ulaşabileceğiniz içinde facede arama yerine şunu yazn ben çıkarım karşınıza. Cekimrecrec

   4. blank oğuz dedi ki:

    yasemin hanım 10 bin lazım.

   5. blank Hüseyin DEMİR dedi ki:

    Merhaba ismim Hüseyin. İstanbul’da yaşıyorum. Kamuda memurum. Kimlik fotokopisi verebilirim. 1.500 tl ihtiyacım var.

 11. blank gürkan dedi ki:

  Mrb ist ataşehir kamuda şoförüm 10 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 12. blank recai şahin dedi ki:

  Acilnakit lazım dönüş yaparsanız sevinirim

 13. blank recai şahin dedi ki:

  acil nakit lazım dönüşü yaparsanız sevinirim

 14. blank Adnan öztürk dedi ki:

  20000 TL ihtiyacım var emekliyim çalışanım aylık gelırım 5000 tl

 15. blank gürkan dedi ki:

  Selam 10 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 4bin aylık gelirim var.

 16. blank Hüseyin dedi ki:

  20000tl kredi

 17. blank yilmaz dedi ki:

  acil 1500 tl ayda bın tl odeme şartıyla

 18. blank alikemal oner dedi ki:

  20 bin lazım

 19. blank Ahmet dedi ki:

  Merhaba, ev taşıyacağım bu nedenle acilen 5000 tl ‘ye ihtiyacım var. Haziran ayında geri iade edeceğim. İstenirse senette yapabiliriz. Desteğinizi bekliyorum…

 20. blank Kemal dedi ki:

  Acil 40 tl ye ihtiyacim var donus yaparmisiniz

 21. blank Murat dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyaç cim var

 22. blank Tekin dedi ki:

  Acil 15000 bin tl ye ihtiyaç var ulaşın

  1. blank Özkan dedi ki:

   Dönüş yapılan veya para veren oldu mu hiç

 23. blank Ertan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var iki ay sonra geri doncem

 24. blank Ertan dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var martta geri odicem yardimci olursanız sevinirim

 25. blank Tahir dedi ki:

  Acil senetle kredi lazım 30 bin 5426823401

 26. blank İnanç dedi ki:

  Acil 4000 tl ihtiyacım var

 27. blank Ercan dedi ki:

  Acil nakde İhtiyacım var

 28. blank Yasemin dedi ki:

  Merhaba,

  acil 25.000TL ‘ye ihtiyacım var. 1.000 TL olarak geri öderim her ay.
  çok acil dönüşünüzü rica ederim.

 29. blank Ahmet dedi ki:

  10000 çok açil

 30. blank Huseyin dedi ki:

  Acil 30 bin lazim ıstanbul

 31. çok acil 7000 TL ye ihtiyacım var zeytinburnunda oturuyorum yardımcı olurmusunuz

 32. blank Saban dedi ki:

  Beş binraya ihtiyacım var

 33. blank Gulten dedi ki:

  Acil 30.000tl ihtiyacim var 1.500geri odemeli lutfen yqrfimci olun

 34. blank nezahat dedi ki:

  cok acil 10000tl ihtiyacim var yoksa bu kis gunu sokakta kalacam 4 yasinda dovn sendromlu oglum var cok zordsyim

 35. blank ilhami dedi ki:

  slm 10000 ihtiyacm vr istanbul dönüş yaparsanız sevinirim

 36. blank Hüseyin Armağan Akgün dedi ki:

  Merhaba ben zeytinburnu da oturuyorum çok acil 3000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 37. blank Özdemir dedi ki:

  Acil 20000 tlye ihtiyacı var dönüş yaparmısınız

 38. blank Mehmet ali dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim taksitli paraya ihitaycım var aylık 4000 gelirim var yardımcı olabilir misiniz

 39. blank hamza dedi ki:

  merhaba bana acil 10 bin lira lazım lazım yardımcı olursanız sevinirim

 40. blank emine dedi ki:

  merhaba
  çok acil bir ay sonra geri ödemeli 10.000 tl gereklidir. İletişim kurabilirseniz sevinirim

  1. blank Ercan dedi ki:

   Yasemin hamim mail adtesine irtibat numarası yazın dönüş yapılacaktır şartlar o zaman konuşuruz

 41. blank muhammet emin dedi ki:

  istanbul pendik çalışıyorum ayda 1000 tl ödeme yapabilirim 30000 tl ye ihtiyacım var bankalara olan borçlarımı temizlemem gerekiyor çok zordurumda ve çok acil ihtiyacım var

 42. blank Özge dedi ki:

  2 gün içinde 3000 tl ihtiyacım var acil döner misiniz

 43. blank Volkan dedi ki:

  2 bin Tl ihtiyacim var 1ay içinde veririm calisiyom özel bir şirkette

 44. blank Volkan dedi ki:

  Acil 2.000 bin Tl ihtiyac 1 ay içinde öderim zaten calışıyom

 45. blank kadir dedi ki:

  Çok acil 5000 tlye ihtiyacım var maaşım 1800 . Gün içerisinde bana ulaşmazsanız hacizlik olacağım

 46. blank Akif dedi ki:

  Slm ist Kağıthane’de ikametgah ediyorum acil 5000e ihtiyaç im var ilgilenen arkadaş yardimci olursa sevinirim syglr

 47. blank Ferdi dedi ki:

  Slm ist Kağıthane’de ikametgah ediyorum acil 5000e ihtiyaç im var ilgilenen arkadaş yardimci olursa sevinirim syglr

 48. blank Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtiyacım var maaş artı kira gelirim var lütfen dönüş yaparmısınız

 49. blank serkan dedi ki:

  5358769566 acil

 50. blank arif dedi ki:

  15 lazım

 51. blank taner dedi ki:

  merhaba 5000 tl ye acil ihtiyacım var aylık gelirim 1800 tl

 52. blank MURAT dedi ki:

  15.000 tl senetle para almak istiyorum aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim çok fazla başvuru yaptığım için bankalar kredi çıkartmıyor mail adresime iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizinle iletişime geçelim

 53. blank Atakan dedi ki:

  Merhaba acıl krdı cekmemlazım 5537773828 ararsanız sevınırım

 54. blank murat dedi ki:

  halı mağzası sahibiyim otuz binliraya ihtiyacım var

 55. blank mevlut dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacım var 3 ay içinde tamamını faiziyle kapatırım yardımcı olur musunuz

 56. blank Gamze dedi ki:

  Acil olarak 5000tl ye ihtiyacım var çok acil lutfrn yardımcı olun lütfen kredi falan cekemiyorum ne ur geri dönus yapın nolurrr acil lutfrn

  1. blank Ercan dedi ki:

   Irtibat numarası bırakın geri dönüş yapılacaktır

 57. blank Onur dedi ki:

  Merhaba acil 5000bin tl ihtiyacım var aylık gelirim 2700

 58. blank mevlut dedi ki:

  Acil 20000 tlye ihtiyacım var 3 ay içinde geri oderim.zorda laldığım için umraniyede dairemi satıyorum ama yok pahasına değilde değerinde gitsin istiyorum.bankadan puanım dusuk olduğu için çekemedim yardımcı olan olursa sevinirim

 59. blank Didem arslan dedi ki:

  Acil 7 bin liraya ihtiyacım var yardım edermisiniz

 60. blank Gökhan isık dedi ki:

  Merhaba cok acil istanbul kartaldayım 15.000 lazım aylık ödeme iyi www

 61. blank özgür dedi ki:

  acil 2 bin tlye ihtiyacim var faiziyle oderim

 62. blank Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 10.000 tl ye ihtiyacım var düzenli maaş ve kira gelirim mevcut

 63. blank selim yavuz dedi ki:

  5000 tl azım 1 aylık

 64. blank ali kemal öner dedi ki:

  5309709301

 65. blank Yavuz dedi ki:

  Merhabalar 2500 tl maaşla çalışıyorum ailemin yanında oturduğum için pek bir masrafim yok kiralık araçla yapılan kaza sebebiyle acil 11000 tlye ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeme yaparım çok rahatlıkla

 66. blank Birol dedi ki:

  Merhaba acil olarak 25tl krediye ihtiyacim var yardim edin neolur

 67. blank MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  acil 50000 tl ihtiyacım var sicilim temiz sadece bankaya olan borçlarımı kapatacağım her ay 1200 tl verebilme şansımız varmı acaba iyi günler

 68. blank MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  acil 50000 tl ihtiyacım var her ay 1000 tl ödeme yapa bilirmiyim acaba ihtiyacım var verirseniz seviniri sadece borcum var sicilim temiz bankaya borçlarımı kapatmak için teşekkür ederim

 69. blank MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  50000 tl acil lazım yardımcı olurmusunuz kaç ay taksit yapa bilirsiniz acaba teşekkür ederim

 70. blank MEHMET ALBAYRAK dedi ki:

  ACİL 50000 TL LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACABA TEŞEKKÜRLER

 71. blank Togarbibi dedi ki:

  İyi akşamlar 40 bın lazim işletmeçiyim ayda 2000tl öderim

 72. blank Tuğba dedi ki:

  Merhabalar acilen 5 bin ila 10 bin arasi kredi ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

 73. blank aysun dedi ki:

  acil 5000 tl kredi 🙁

 74. blank Soner savaş dedi ki:

  Simit sarayında vardiya müdürüyüm evlilik harcamaları için 10000 Tl nakit e ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 75. blank Turgay yıldız dedi ki:

  Acil 2500 tlye ihtiyacım var 10 taksitle her ay 250 tl oderim yardımcı olursanız sevinirim Kira mi odeyemedim mobilya taksidim geçti ozel güvenlik görevlisiyim.

 76. blank Mustafa dedi ki:

  20000 TL’ye ihtiyacım var aylık 1500 TL öderim

 77. blank Mustafa dedi ki:

  Acil 20000 liraya ihtiyacım var 1500 TL aylık oderim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 78. blank enes volkan demir dedi ki:

  Benim cok acil 3000 tl krediye ihtiyacim var finansbankdan kredi kullandim 2 kere yapilandirma oldu kredi kartimdada yapilandirma 2 defa oldu banka kredi vermiyor sigortasiz isde calisiyorum senetle kredi almak istiyorum yardimci olurmusunuz

 79. blank mine mutlu dedi ki:

  Memurum acil 5000 tl ihtiyaç var bilgi vrebilirmisiniz

 80. blank sultan dedi ki:

  acil 5 bin tl nakit ihtiyacım var

 81. blank özcan dedi ki:

  acil 25000liraya ihtiyacım var

 82. blank Murat dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyacim bulunmaktadır. 4000 TL gelirim var.

 83. blank Ibrahim dedi ki:

  Acil bugun 5bin liraya ihtiyacım var acil yardimci olurmusunuz

 84. blank Tayfun kaya dedi ki:

  Acil 15000 bin tlye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 85. blank Cengiz dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyacım var geri ödemeleri 1000 TL lik taksitlerle ödeyebilirim İstanbul Avcılar’da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin

 86. blank Hamdi dedi ki:

  Acil krediye ihtiyaçım var 10 000 tl

 87. blank Gizem dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 88. blank Gizem dedi ki:

  10 bine ihtiyacım var acil dönüş yaparmısınız

 89. blank Mustafa dedi ki:

  Cok acil 2500 lıraya ıhtıyacım var 4 ayda öderim kolay gelsin

 90. blank ümit dedi ki:

  merhaba iyi çalışmalar, 10000 tl paraya ihtiyacım var

 91. blank tuncay hasan köse dedi ki:

  özel sektörde aylık 2500 tl gelirle çalışmaktayım acil 5000 tl ye ihtiyac var yardımlarınızı bekliyorum

 92. blank OZGE dedi ki:

  35bin tl acil bugune

 93. blank emın tekbas dedi ki:

  acıl olarak 3000 tl

 94. blank NECMİ ÇELİK dedi ki:

  acil 4000 bin lira bugune

 95. blank Baris dedi ki:

  Acil 10000 lira para lazim

 96. blank Orhan dedi ki:

  Acilen 5000 bin lazim

 97. blank İlhan dedi ki:

  35bin TL lazım

 98. blank ali dedi ki:

  20 bin ihtiyacım var 5 bin maaş bordom var sigortalıyım

 99. blank cengiz dedi ki:

  Merhabalar iatanbulda ikamet etmekdeyim benimde acil olarak yarin icinde alti bin tl ihtiyacim var acil sekilde yarin icinde bana geri donersebiz sevinirim 531 961 25 10

 100. blank Murat dedi ki:

  Acil 70 bin 48 ay vadeli

 101. blank Şeref dedi ki:

  Merhaba ben istanbul’dan Şeref benim Ön ödemesiz Acill 20.000  tl ye ihtiyacım var aylık 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim irtibat numaram +90 531 320 1608

 102. blank Zuhal alkan dedi ki:

  Ssk lı çalışanım aylık 500 tl ödeyebilirim 3ay sonra tamamını kapatabilirim

 103. blank Turgay dedi ki:

  Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var sigortalı işçiyim 12 ay taksitle ödüyebilirim acil cevsp bekliyorum

 104. blank Rahmi dedi ki:

  Merhaba bu gun icinde bana acil 3500tl lazim yardimci olurmusunuz

 105. blank Gokhan dedi ki:

  Ssk calisaniyim 2200 tl gelirim var etrafa ve bankaya olan toplam 30.000 tl borcumu biraraya toplayıp tek yerden ödeme yapmak istiyorum.Acil dönüş yapmanızı bekliyorum

 106. blank Demet dedi ki:

  Acil 30 bin tl ihtiyacım var

 107. blank yusuf dedi ki:

  30 bin tl ye ihtiyacım var 3 ay içersinde 50 bin tl olarak geri ödeyeceğim.

 108. blank murat dedi ki:

  10000 tl ihtiyac vardır acil

 109. blank Fatih dedi ki:

  48 ay vadeli 1500 TL taksitle geri ödemeli 35000 bin TL kredi alabilir miyim? Eğer bana kredi verirseniz; bu faiz oranlarında kredi pazarlamanızı da yaparım.

 110. blank Fatih dedi ki:

  Merhabalar. 35 bin TL kredi için 1500 TL taksitle 48 ay vadeli kredi alabilir miyim?
  4 yılda 2 katından fazla ödenmiş oluyor.

 111. blank ibrahim dedi ki:

  arkadaşlar annemi amaliyat yapıracayım ve bana acil 9bin500tl paralazım yardımcı olursanız çok sevinirim allahın izni ile paranız bende kalmaz ben ödererim lütfen yardımcı olun

 112. blank recep doğan dedi ki:

  acilen 3 bin tlye ihtiyacım var 2 ay içinde yatırıım nerden alabilirim birisi yardımcı olsun bana

 113. blank Deniz dedi ki:

  Nakit ihtiyaci

 114. blank Kamil dedi ki:

  20 ila 30 bin arası senetle para lazım

 115. blank emre bulut dedi ki:

  lütfen çok acil 15,000 tl ithiyacım var yardımcı olun nolur engeç 6 ay içinde bu paranın tamamını öderim faiziyle

 116. blank Busra dedi ki:

  Acil para lazim dönüş yapsin biride ya

  1. blank metin dedi ki:

   Acil 20 bine ihtiyacım var 10 taksitle odeyebilirim.5415360051

 117. blank cüneyt b dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var nasıl öderim kaç taksit olur

 118. blank Osman kose dedi ki:

  Acil5000 lira ihtiyacım var

 119. blank Hakan çalık dedi ki:

  Acil 50000 lazım bu işi yapan ciddi olan arkadaşlar ulaşırsa iyi olur

 120. blank Murat dedi ki:

  Acil 10000

 121. blank Ahmet dedi ki:

  İstanbul gaziosmanpasa da yaşıyorum 8 bin TL ihtiyacım var aylık gelirim 2300

 122. blank Burhan dedi ki:

  Acil çok çok acil 5000 tl ihtiyacım var istanbul kartaldayım 5080406702 numaram Allah rızası için yardımcı olun.

 123. blank Adem dedi ki:

  Çok acik 5000 tl ihtiyacım var geri dönüş lütfen

 124. blank adnan sayar dedi ki:

  13000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim

  1. blank Ahmet dedi ki:

   Çok Acil 10 bin TL Ye ihtiyacım var aylık gelirim 2300 aylık 1300 tl ödeme yaparım 553 162 77 46 çok acil bu no dan bna donerseniz sevinirim istanbul gaziosmanpasada ıkametkagit ediyorum

 125. blank özgür dedi ki:

  aciil 6 bin tl ye ihtiyacım var senet kabulum lütfen ulaşın

 126. blank muammer dedi ki:

  merhaba

  istanbulda yaşıyorum 3,200 tl gelirim var bankadaki ve elde aldığım borçları toparlamak için 40,000 tl ihtiyacım vardım 48 ay vadeyle heray senet karşılığı öddeyebilirim yardımcı olabilecek var mı ? yardım rica

 127. blank Muhammet dedi ki:

  Acil 20000 TL ye ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim senet imzalarım istanbul sancaktepe oturuyorum

 128. blank Sait Çelebi dedi ki:

  BEN SAİT ADANADA İKAMET EDİYORUM ACİL BAYRAM ÖNCESİ 2.000 TL YE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ ULAŞSIN AYLIK 500TL GARANTİ ÖDEME YAPARIM YARDIMCI OLABİLECEKLER MAİL ATIN BAYRAM ÖNCESİ LAZIM [email protected] ACİL

 129. blank Orhan dedi ki:

  10000 bın liraya ıhtıyacım var

 130. blank Yunus dedi ki:

  7000 tl bir haftalık geri dömeli avcılar

 131. blank birgül dedi ki:

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var nasıl alabilirim

 132. blank Abdullah dedi ki:

  Çok acil 15.000tl lazim yardimci olursaniz sevinirim

 133. blank ahmet dedi ki:

  25000 paraya ihdiyacım var iş yerimi kapatmak istemiyorum yardımederseniz sevinirim

 134. blank Fuat dedi ki:

  Acil 20000 TL krediye ihtiyacım var 2000 lira para alıyorum ödeme yapabilirim acil dönüş yaparsanız sevinirim

 135. blank ümit dedi ki:

  bugün acil 1000 tl ye ihtiyacım var.aylık 300 tl taksit olarak geri öderim lütfen geri dönüş yapın.

 136. blank seçuk dedi ki:

  30.000 tlye ihtiyqcım var yardımcı olurmusunuz

 137. blank Ugur dedi ki:

  Açık paraya ihtiyacım var 10000 tl

 138. blank Gozde dedi ki:

  Senetle 30000 TL ye ihtiyacım var hemsireyim

 139. blank Güngör dedi ki:

  Merhaba.acil 50.000 tl ihtiyacım var….aylık 1500 tl olarak ödemesini yapabilirim….yardımcı olmanızı istiyorum….

 140. blank tolga keskin dedi ki:

  acil paraya ıhtıyacım var yardımcı olurmuysunuz 5304233190

 141. blank Süreyya dedi ki:

  Devlet memuruyum istanbulda yaşıyorum yardımcı olurmusunuz acil nakite ihtiyacim var

 142. blank Sezgin dedi ki:

  İş yeri açmak için 20000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecekler mail adresinden iletişime geçebilir…

 143. blank yusuf karakeser dedi ki:

  şirinevlerde esnafım acil 10000tl lazım

 144. blank hakan dedi ki:

  acil 5bin liraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 145. blank muzaffr dedi ki:

  Acil 25000 e ihtyacım var emekliym

 146. blank okan dedi ki:

  11000 tl ihtiyacım var, aylık 5500 tl gelirim var

 147. blank ZAFER AYDIN dedi ki:

  senetle 8000 tl ye ihtiyacım var ..12 taksitte ödeme yaparım .kira ödeme yok pendi.k istanbulda oturuyorum hem emekli hemde emlakçılık yapıyorum aylık gelrim 1570+ 2500=4000tl
  tel..gsm -5323905273

 148. blank Tarik dedi ki:

  Çok acil senetle 7 bin lütfen ,aylık 1000 ödeyebilirim 5312515956 Whatsapp dan ulaşın lütfen

 149. blank kerem dedi ki:

  aylık gelirım 7 bin civarında acil 30 bin tlye ihtiyacım 12 taksitte kapatırım

 150. blank İdris kaya dedi ki:

  Merhaba acil dört beş bin tl ye ihtiyacım var kısa vadeli olarak geri ödemesini yapabilirim

 151. blank Serdar dedi ki:

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim 5538582789

 152. blank cengiz dedi ki:

  merhabalar ben İstanbul beyoglunda ıkamet etmekdeyım.
  şişli radısson blue otelde çalışıyorum aylık gerlırım 2400 tl ama skıntı olduğu ıcın bankalarla herkes gıbı bende sorun yasadım bana lazım olan mıktar 5000 tl yardımcı olursanız sevınırım. tel 531 961 25 10

 153. blank yunus denizli dedi ki:

  para ihtiyacım vardır.20 bin tl yardımcı olabilirseniz numaradan dönerseniz sevinirim 532 715 69 39

 154. blank Ayşe dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var hemen dönerseniz sevinirim

 155. blank ferdi dedi ki:

  ACIL PARAYA IHTIYACIM VAR 5340115355

 156. blank Erol dedi ki:

  Merhaba… Senetle krediye ihtiyacım var… Yardımcı olursanız sevinirim… 95342172235

 157. blank Ridvan namlikaya dedi ki:

  531 958 86 76 ararsaniz seninirim

 158. blank Gokhan dedi ki:

  Benim 30000 tl ihtiyacim var. Cok zor durumdayim yardimci olabilcek birileri varmi

 159. blank aziz dedi ki:

  8000 tl ihtiyacım var acil

 160. blank gülşah akyol dedi ki:

  çok acil 30.000 e ihtiyacım var. kredi çekemiyorum. sigorta kapsamında değilim işlettiğim bir yer var kendi adıma olmadığı için kredi kullanamıyorum. Ayrıca öğretmenim özel dersler veriyorum. dönüş yaparsanız seviniriö

 161. blank Mehmet dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

 162. blank gurol dedi ki:

  20000tl acil lazim 4 ay icinde borcumu oderim acil donus bekliyorum

 163. blank Durmuş dedi ki:

  Acil 12000 TL ye ihtiyacım var aylık 3000 TL geri öderim 5531507377

 164. blank Tamer dedi ki:

  Umarım mesajlara dönüş yapıyorsunuzdur.

 165. blank Erdal Batıgün dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacım var aylık gelirim 4000₺ aylık 1500 ₺ödeme yaparım lütfen dönüş yaparmısınız kredi puanım düşük olduğu için kredi alamıyorum

 166. blank mustafa dedi ki:

  10000 ne ihtiyac var

 167. blank Yasin dedi ki:

  15 gün sonra geri ödemeli 2000 tl ihtiyacım var acil
  5322190689

 168. blank NEVZAT ARSLANTAŞ dedi ki:

  ÇOK İTİYACIM VAR ACİL PARAYA İTİYACIM VAR

 169. blank Süreyya dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var devlet memuruyum istanbulda yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

 170. blank candaş dedi ki:

  acil 1500 tl ıhtıyacım var 3 takşitte oderım 552 205 3903

 171. blank ismail dedi ki:

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var. aylık belgelenebilir 6000 TL gelirim mevcut. 3-4 taksitte ödeyebilirim.

 172. blank murat dedi ki:

  zeytinburnunda öğretmenim..acil 3500 ile 4000 arası nakite ihityacm var..kara listede değilim sadece kredim çok yüksek..ödeme sorunum yok..bekliyorum

 173. blank Berkay dedi ki:

  3 bin TL ye ihtiyacım var acil olarak 750 TL taksitle öderim 5 ayda

 174. blank asım okutucu dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var senetle taksit yapabılırmısınız

 175. blank Sümeyye dedi ki:

  Acil 5000 bin tl ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 176. blank gökhan dedi ki:

  acil 40.000 tl lazaım aylık 1500 ödeme yaparım.5424046744

 177. blank Zeki dedi ki:

  Acil 20 bin TL ıhtıyacım var terzi dukkanım var aylık 1500 tl geri odeme yapabılırım acıl aararsanız sevınırım 5323738275

 178. blank Muge dedi ki:

  Acil 10.000tl ihtiyacım var 2500tl gelirim var heray 500 tl ödeye bilirim lütfen ciddi ve ön ödeme istemeyenler bana ulaşsın
  [email protected] ulaşın
  Ve lütfen bayanım diye abuk sabuk şeylerle dönüş yapmayın istanbul avcılar ikamet 2 gün icinde ödemelerim var cok acil..

 179. blank Aycan dedi ki:

  Merhaba acil 7500 tl ihtiyacım var. Geri ödemesi aylık veya 15 günde bir olmak üzere seneler yapıp ödeye bilirim

 180. blank Nurullah dedi ki:

  3000 lira ihtiyacım var

 181. blank Adil dedi ki:

  Benim acil 7500 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 182. blank kenan dedi ki:

  acil 30.000 ihtiyacım var ayda 3 bin olarak geri öderim battım taşeronluk yapıyorum bulamazsam ailem dağılacak lütfen yardım edin

 183. blank Ceren dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var

 184. blank Yasin dedi ki:

  40 bine ihtiyacım var acilen yardımcı olacak varsa çok sevinirim aylık gelirim 5bin

 185. blank NAZİF dedi ki:

  ACİL 25 000 BN LİRAYA İHTİYACIM LUTFEN YARDIMCI OLUN 5438194828

 186. blank hakan dedi ki:

  40.000 tl ye ihtiyacim var. memurum 1 yıl sonra ödemeli istiyorum. şener ve sözleşme yapabilirim

 187. blank Osman dedi ki:

  100 bin lira ihtiyacım var faiz önemli değil aylık gelirim 5000 tl 2500tl geri ödeme yapalirim 553 5988603

 188. blank gökhan dedi ki:

  merhaba. istanbuldayım , 5000 tl acil nakite ihtiyacım var. belgelenebilir 2800 tl maaş almaktayım.

 189. blank cemil dedi ki:

  merhaba herkese senetle 100000 tlye kadar senetle para verılır bılgınıze maıl adresım [email protected] adresım dusuk odeme garantısıyle yanı

 190. blank Fırat yıldırım dedi ki:

  Mrb acil 6000 tl ihtiyacım var 5314968653

 191. blank volkan dedi ki:

  merhabalar acil 5-8 bin arası para lazım 1 yıl önce bankalara borcum kapandı ama hala sicil bozuk gözüküyor muhasebeciyim ama kefil oldugum bir borcumu kapatmam lazım 5537454267

 192. blank cengiz dedi ki:

  Merhabalar ist.yasamakdayim beyoglunda
  Sislide cslisiyirum aylik gwlirim 2000 2100 arasi
  Bana 3500 tl.lazim telefon numaram 531 961 2510 saygilar…

 193. blank Mustafa dedi ki:

  Çok acil 15.000tlye ihtiyacım var , acil dönüş lütfen

 194. blank sinan apydinn dedi ki:

  4000 tl ye ihtiyscim var cok zordayim

 195. blank Turgay dedi ki:

  10000 tlye ihtiyacim var donus yaparsniz sevinirim

 196. blank Tugce dedi ki:

  Merhaba benim acil 25.000 tlye ihtiyacm var çalısıyorum kredi cekemiyorum acil dönüş yaparsanız cok sevinirim

 197. blank Ferhat dedi ki:

  30000 tl nakit lazım aylık 750 tl ödem e yapabilirim. lütfen ulaşır misiniz 553 619 6367

 198. blank Levent dedi ki:

  Benım açıl 15000 tl ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 199. blank oğuz dedi ki:

  6000 TL aylık gelirim var ve 90000 TL ihtiyacım var kamu personeli yim yardımcı olursanız sevinirim

 200. blank Mehmet Bulum dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tl ye ihtiyacım var rica etsem yardımcı olur musunuz?. İyi günler

 201. blank Musa Tekin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var aylık 1500 ila 1750 tl odeye bileceğim şekilde 55000 ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 202. blank volkan dedi ki:

  acilen 25 000 tl ihtiyacim var istanbul ayda 1300 tl odeme yaparım . telefon numarasi veya mail göndeririseniz memnun olurum

 203. blank mustafa dedi ki:

  Merhaba,

  Ciddi anlamda maddi sıkıntılarım var 20-25 bin tl ye ihtiyacım var 36 veya 48 ayda geri ödeyebilirim yardımcı olabilirmisiniz

 204. blank Murat dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var kredi karti borçlarimi kapatmak borcu bir yerde toplamak ve odenebilir duruma getirmek icin mail adresime iletişim kurabilecegim bir telefon numarasi veya mail adresi gonderirmisiniz

 205. blank Doğuş dedi ki:

  40.000 TL 48 ay vade ile kredi arıyorum

 206. blank Hakan dedi ki:

  Acil 30000 tl ihtiyacim var istanbul ayda 1250 tl odeme yaparim

 207. blank Muhammet toyboğa dedi ki:

  Acil 9000 TL ye ihtiyaç ım var 5418419367 numaram

 208. blank Muhammet toyboğa dedi ki:

  Acil 9000 TL ye ihtiyaç ım var acil dönüş yapan olabilirmi 5418419367 numaram

 209. blank Metin kurşun dedi ki:

  Acillll 5000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen İstanbulda ikamet ediyorum

 210. blank Nurullah bagce dedi ki:

  3 bin lira Laz’ım 4 bin olarak öderim İstanbul ici

 211. blank Kahraman dedi ki:

  Acil 20000tl ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz 5344858834

 212. blank kadir dedi ki:

  Acilen para gerekki 10000 tl gekirim 2000 tl

 213. blank Ece dedi ki:

  Acil 20000 tl nakitte ihtiyacım var . Yardımcı olursanız sevinirim

 214. blank Erhan kocaman dedi ki:

  Acil 15.000 ihtiyacı var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 215. blank kadirali aytemiz dedi ki:

  ararsaniz sevınırı

 216. blank kadirali aytemiz dedi ki:

  taksıtli 48 ay 120000 veya 30000dolar

 217. blank kadirali aytemiz dedi ki:

  kredi

 218. blank mustafa dedi ki:

  Merhaba bana acil 10 000 tl ye ihtiyacim var fayizlide olur numaram

 219. blank Oğuz dedi ki:

  Devlet Memuruyum. Krediye ihtiyacım var

 220. blank Zeynep dedi ki:

  Merhaba acil 20 bine ihtiyacım var ayda 2bin olaram ödeme yapabilirim acil ararsanız sevinirim kredi çekemiyorum şuan borçlarımi bi yere toplayıp sadece oraya ödeme yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 221. blank Kadir dedi ki:

  75.000 tl ye ihtiyacım var.Geri ödeme koşullarınızı karşılıklı görüşmek isterim.
  Talebinin karşılanmasını dilerim.

 222. blank İsa dedi ki:

  Acil 10.000tl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 223. blank Nihan dedi ki:

  Merhaba herhafta odeme yapabilirim elden yada bankaya talimatli 50000 tlye ihtiyacim var ha yok okasar olmaz derseniz 30000 tl de olur bi bana mail atarsaniz bulusup senetleri imzaliyabiĺir 3 cocugum var sikistim cok lutfen yardim edin bana calisamiyorum da ama temin edebilcegim yerler var herhafta siz bana mail atin konusalim

 224. blank gunay gunaydin dedi ki:

  acil bir aylığına 80000 tl ihtiyacım var

 225. blank Mahmut dedi ki:

  Cok acil 10000 lazım nasıl oluyor

 226. blank Meral dedi ki:

  Acil 50000 bin liraya ihtiyacim var dönüş yaparmisiniz

 227. blank murat dedi ki:

  acil 50. milyara ihtiyacım vardır işyeri acmak için

 228. blank metin dedi ki:

  merhabalar ben sivas dan yazıyorum esnafım acil 30000 tl ihtiyacım var aylık 1000 tl öderim dönüş yaparsanız sevinirim acil

 229. blank Kübra dedi ki:

  Lütfen ilgilenin acil olarak 3500 tl ye ihtiyacim var ameliyat icin en gec 2 hafta icerisinde borcu kapaticagima belirtmek isterim lutfen dönüş yapın

 230. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 231. blank Ümit dedi ki:

  Acil 7000 tlye ihtiyacim var aylik yada 9 ay sonra tum borcu kapatacak sekilde odeme yapabilirim lutfen benimle iletisime gecerseniz sevinirim 18 senelik memurum her turlu alabilirsiniz yani parayi gelir

 232. blank metin dedi ki:

  Acil 15 bine ihtiyaci var535emekliyim 257 evim var81. 88 banâ donmediniz

 233. blank Bayram dedi ki:

  Bana çok acil 5 binlira senetle kredi veren lazım lütfen çok acil

 234. blank feridun dedi ki:

  merhaba 50 bin tl senetle para almak istiyorum devlet memuruyum şartlarınız nelerdir dönüş bekliyorum

 235. blank Fırat dedi ki:

  merhaba

  25000 TL’ye ihtiyacım var.
  5160 TL belgelenebilir gelirim var.

  Borçlarım parça parça ve ödeme düzeni beni rahatsız ediyor.
  Tek çatı altında toplayıp ödeyebileceğim düzeyde tutarak bu işi çözmek ve artık düzene sokmak istiyorum yaşantımı.

  Bu konuda bankalardan kredi kullanamıyorum.

  Senet ile borç almak istiyorum.

  Desteğinizi bekliyorum.

 236. blank fethi aslan dedi ki:

  gayrımenkul ipotek karşılığı nakit almak istiyorum 30000 tl. 48 veya 36 ay

 237. blank Cihan dedi ki:

  Acil 6 binlira ya ihtiyacım var aylık gelirim 3 binlira dönüş yapmanızı bekliyorum

 238. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 2bin liraya ihtiyacim var bir ay icinde odetim lutfen biri yardim etsin

 239. blank Gökmen dogum dedi ki:

  Acil 10000tl ye ihtiyacim var bayrampasa civarında senetle borç veren kuyumcu bilen varsa paylasirsa sevinirim

 240. blank Kübra dedi ki:

  Acil yarın 5000 TL’ye ihtiyacım var.Ulaşabilir misiniz bana ?

 241. blank Zeynep dedi ki:

  Merhaba; Senetle kredi almak istiyorum acil yardımcı olabilirmisiniz

 242. blank handan dedi ki:

  lütfen acilen yardımcı olur musunuz? 12.000 TL ihtiyacım var icralık oldum. halletmem lazım.

 243. blank Uzzy dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var bilgi lütfen

 244. blank Nilgun dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacim var aylik 2000 gelirim var lutfen yardimci olun

 245. blank ümit dedi ki:

  beylikdüzünde iş yapıyorum acil nakit ihtiyacım var

 246. blank MURAT dedi ki:

  acil 10.000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ?

 247. blank Nurcan dedi ki:

  Acil yarın 5000 TL’ye ihtiyacım var. En fazla 2 ay sonra borcun tamamını ödemek koşuluyla

 248. blank Murat dedi ki:

  10000 TL ye ihtiyacım var. Sigortalı çalışanım 2250 TL gelirim var

 249. blank MURAT dedi ki:

  acil olarak 10.000 TL’ye ihtiyacım var aylık 1.000 TL olarak ödeyebilirim

 250. blank Ramazan dedi ki:

  5 bin tele lazım acil 2 aylık ödeme koşuluyla

 251. blank İsmail dedi ki:

  Acil 25000tl ihtiyacım var aylık1500 tl ödeyebilirim

 252. blank Adem dedi ki:

  15000 liraya ihtiyacım var aylık 1.000 ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim Saygılar

 253. blank Hakan dedi ki:

  Evliliğim bitmek üzere çok çaresizim lütfen acil olarak 20000 tl ihticayım var. aylık 1000 1000 çok rahat öderim. Durumum çok ama çok kritik gerçekten..

 254. blank Dry dedi ki:

  5.000 tlye acil ihtiyacim var bana yardimci olabilir misiniz

 255. blank Aysun dedi ki:

  15000 kredi ihtiyacım var çok acil aylık 1000 ödeyebilirim taksitleri

 256. blank Esra dedi ki:

  15 000 lira için bilgi almak istiyorum

 257. blank tolga dedi ki:

  acilen 85000 tl ihtiyacim var aylik 8 bin 10bim taksit oduyebilirim net maasim 15000 lutfen hemen ulasin

 258. blank Ersin arikan dedi ki:

  Slm
  Hemen para lazım lütfen bana yardım etcekmisiniz ? oğulun hasta. Kolay gelsin

 259. blank volkan dedi ki:

  3000 tl ye acil sıkıştım ödememde var sağolun

 260. blank Mahmut dedi ki:

  Öğrenciyim ev kirası yatırcam 400 tl ye ihtiyacım var yardımcı bursum 10 gün sonra yatıyor geri ödeyeceğim ??

 261. blank Serdar dedi ki:

  Bana acıl 3000 lira alzm