Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Bu yazımızda Kredi Notuna Bakmayan Bankaları ve Düşük Kredi Notu ile Kredi veren Bankaları inceleyeceğiz.

Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

İhtiyaçları doğrultusunda bankalara borçlanarak diğer adı ile kredi çekmek isteyen kişiler zamanında bankalardan aldıkları kredileri geciktirmeleri yada hiç ödememeleri durumunda kara listeye düşmektedirler. Bunun sonucunda tekrardan kredi çekmek isteyenlere bankalara tekrardan kredi çekmek için başvurduklarında düşük kredi notlarından dolayı bankadan kredi çekmek için olumlu sonuç alamazlar.Kredi Notuna Bakmayan Bankalar yada kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar şunlardır;

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Fibabank İhtiyaç Kredisi

Fiba Grup bünyesinde 2010 yılında faaliyete geçen Fibabank türkiyenin çeşitli ilerinde şubelere sahiptir.Kredi başvuru için şubeye başvuru şartı aranmaz İnternet üzerinden Online Başvuru yapabilirisiniz herhangi bir gelir belgesi şartı aranmamaktadır.

Fibabank Maliyet Tablosu

Fibabank İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin Tıklayınız….

N kolay İhtiyaç Kredisi

N kolay Aktif Yatırım Bankasının Kredi dağıtmak için kurduğu bir kredi kuruluşudur.Aktif Yatırım bünyesinde faaliyetlerinde devam etmektir.Kredi alınması kolay bir kuruluştur.Herhangi bir gelir belgesi yada kredi notuna bakmaz direk internet üzerinden online başvuru yapılabilmektedir. En büyük dezavantajı kredi faiz oranlarının yüksek olması gibi gözüküyor.

N Kolay İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin Tıklayınız….

N Kolay Kredi Faiz Oranları Tablosu

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Bu sıralayacağamız banklara diğer kredi notu yüksek olmasını önde tutan bankalara göre biraz daha esnek davranabiliyorlar.Sizde vereceğimiz bilgiler doğrultusunda size göre uygun olana başvurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir belgesi olmayanlar kredi çekebilir mi?

Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

Düşük faiz oranları ile 55 bine kadar cazip ödeme koşuları ile Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi sunmaktadır.Herhangi bir ön koşul yada gelir belgesi aramaksızın direk İnternet üzerinde yada SMS ile başvuru yapabilirsiniz.İnternet üzerinden 20 bine kadar direk şubeden başvuru yaparsanız 55 bine kadar kredi kullanabilirsiniz.

 

Denizbank Kredi Faiz Oranları Tablosu

 Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi

QNB(Finansbank) Online Kredi Başvurusu

Türkiyenin köklü bankalarından QNB finansbank ihtiyaç sahiplerine internetten Online Kredi Başvurusu imkanı sunmaktadır.Başvuruda bulunacaklara 1 bin ile 30 bin arası kredi çekme olanağı sağlayan finansbank herhangi bir evrak talep etmemektedir.Kredi Başvurusu için sadece T.C kimlik numaranızdan başvuru yapmanız yeterlidir.Başvuru sonucu telefonunuza 5 dakika içersinde bildirilmektedir.

 

QNB(Finansbank) Kredi Faiz Oranları Tablosu

                                      Finansbank Online Kredi Başvursu

 

 

Odeabank Kredi Başvurusu

Günde 3 TL geri ödeme nakit hazır kredisi Odeabankta üstelik hiçbir evrak yada gelir belgesi şartı aranmamaktadır.Kredi başvurunuz İnternet Online yada Cep Telefonunuzdan anında yapabilirsiniz.Başvuru sonucunuz cep telefonuna SMS ile bildirilmektedir.

 

                           Odeabank Nakit Hazır Kredisi

İng Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İngbank yaptığı yeni  kredi kampanyasında 199 TL’den başlıyan geri ödeme koşuluyla ihtiyaç sahiplerine avantajlı  kredi sunmaktadır.Başvuruda bulunacaklar Online İnternetten yada direk şubeden başvurabilmektedirler.Herhangi bir şart aranmamaktadır.

 

                                                İng Bank İhtiyaç Kredisi

Görüldüğü üzeren Bankalardan tekrar kredi çekmek istiyorsanız eğer taksitlerinizi zamanında ödemeniz sizi açınızdan çok önemlidir çünkü kredi notun düşükse eğer cazip faizlerle kredi çekmeniz mümkün gibi gözükmemektedir.Bankalar alacakları riskten dolayı kredi notu düşük olanlara kredi verirken faizleri yüksek tutmaktadırlar.Bir kez daha Kredi Notunun Ülkemizde Borçlanma açısından ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlamış oluyoruz.Ne yazık ki bankalar dışında farklı yerden kredi çekmek hem güvenli değil hemde pek mantıklı gözükmemektedir.Yazımızın hepinizi için daha faydalı olması için lütfen sorularınızı çekinmeden sorun uzman ekibimiz size daha iyi hizmet sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır.Hepinize bol kredi notu yüksek günler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

YORUMLAR

 1. murat dedi ki:

  kredi çekemiyorum acil kredi ihtiyacım var 60,000 TL

 2. Mehmet karakuş dedi ki:

  Kredi kartları borçlar kapatmak için bank düzensiz oldu için kredi istiyorum 6000kredi aylık gelirim 2000 aylık ödemelerim 12aylık600tl

 3. Hüseyin yıldırım dedi ki:

  Benim 000000

 4. Adnan uzun dedi ki:

  Emekliyim maaşından hiç bir kesinti yok kredi alamıyorum