Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi 2020

Kredi notu düşük olanlara anında kredi veren bankalar 2020 yılında da kredi puanı düşüklere hızlı kredi desteğine devam ediyor. Acil kredi ihtiyacınızda başvurabileceğiniz bankaları ve bu bankaların sizler için sundukları kredinin detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi 2020

Kredi notu düşüklerin kredi kullanması şu aşamada oldukça zor bir ihtimal olarak görünse de bazı bankalar tarafından belirli koşulları oluşturduğunuzda, kredi notunuz 0 bile olsa kredi kullanabilirsiniz. Üstelik senet sepet yok! Düşük kredi notu ile kredi alma yollarını daha detaylı anlatalım.

Kredi Notunun Düşük Olması Ne Demektir?

Kredi notunun düşük olması, bankalar tarafından müşterilere verilen hizmet puanının düşürülmesi demektir. Ödemelerin düzgün gerçekleşmemesi, hesapların kullanılmaması, kredi kartı taksitlerinin zamanında ödenmemesi gibi nedenlerle bankalarca bazı müşterilerin kredi notları düşürülmektedir.

 • Kredi notu 0’a yaklaştıkça kredi kullanmanız, kredi kartı almanız gibi işlemler zorlaşır.
 • 0-699 arası kredi notuna sahip müşteriler, bankalarca en riskli gruptadır. Bu gruptaki müşterilerin kredi kartı alması veya kredi talebinde bulunması zorlaşır.
 • 700-1099 puan arası nota sahip müşteriler orta riskli gruptadır. Kredi almaları veya kredi kartı kullanmaları en riskli gruba göre biraz daha kolaydır. Biz bu yazımızda en riskli ve orta riskli grupta kredi alma yollarını inceleyecek olsak da diğer gruplara da göz atmakta yarar var.
 • 1100-1499 puan arası kredi notu az riskli gruba girer. Biraz düşük bir miktar da olsa kredi veya kredi kartı alabilirler.
 • 1500-1699 arası iyi grubuna girerken; 1700-1900 arası çok iyi grubuna girer. Bu iki grup istediği miktarda kredi ve kredi kartı alma konusunda diğer gruplardan çok daha fazla şansa sahiptir.
 • Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar, kredi notuna bağlı kalmadan kredi imkanlarını görebilirsiniz.
Kredi Çekebilmek için Kredi Notu
Kredi Çekebilmek için Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

Bankalar ile olan münasebetinizde ilk değerlendirmeye alınan kıstas, kredi notunuzdur. 1995 yılından beri uygulamaya konulan kredi notunuz, tüm bankalar tarafından anlık olarak görülebilmekte ve bankacılık…

İlgili İçerik

Kredi Notu Düşük Bir Müşteri Nasıl Kredi Kullanır?

Kredi notu düşük bir müşterinin kredi talebinde bulunması için öncelikle kredi notu düşüklere de kredi veren bankaları araştırması gerekir. Bankaları araştırdıktan sonra yapılan kredi başvurularının başarısızlıkla sonuçlanması halinde kredi notunun daha da düşeceği unutulmamalıdır. Başvurunuz sürecinde bankalarla aktif çalışarak göz önünde olabilir, kredi notunuz düşük bile olsa kredi alabilme şansınızı arttırabilirsiniz.

 Kredi Notu Düşük Olanlara N Kolay Kredi

N Kolay Kredi’den kredi çekmek için şubeye gitmeye bile gerek yok! Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti adıyla kurduğu N Kolay Kredi, kredi notu düşük müşterilerine 30.000 Türk Lirasına kadar kredi verebilmektedir. Bu 30.000 Türk Lirasını 60 ay vade ile taksitlendiren N Kolay Kredi, müşterisinin bankaya gitmesine bile gerek duymuyor. İnternet üzerinden yapacağınız başvurudan sonra kurye aracılığı ile kapınıza gelen evrakları imzalayıp paranızı alabiliyorsunuz. Üstelik banka bu süreçte sizden herhangi bir evrak da talep etmiyor. 2000 Türk Lirasından 10.000 Türk Lirasına kadar sabit %2,09 faiz imkânıyla kredinizi çekebilirsiniz. Faiz oranı aylık vade miktarına göre değişmemektedir. Ayrıca bankanın sitesinde kredi miktarına göre kaç ay vade yapılacağı ve vade ödeme tutarları da mevcuttur.

Kredi Notu Düşüklere Cepteteb Kredi

Cepteteb ile kredi notuna bakılmaksınızın kredi çekmek için en az 20 yaşında ve çalışıyor olmanız gerekir. Banka bunların dışında hiçbir özellik ve belge aramamaktadır. Bu banka, internetten başvurulara, şubeden yapılanlara göre daha hızlı ve olumlu yanıt vermektedir. En fazla 30.000 Türk Lirası kredi talep edebilirsiniz. Banka, tamamen evraksız ve kefilsiz bu parayı sizlere gönderir. Banka tarafından müşteriden istenen tek şey, kredi taksitlerinin zamanında yatırılmasıdır. Özellikle bankada maaş hesabınız veya otomatik ödeme talimatı ile hâlihazırda çalışan bir hesabınız varsa, olumlu dönüş alma şansınız artar. Bankanın güncel faiz oranı %2,79’dur. Düşük kredi notu ile kredi alma yollarını araştırıyorsanız bu bankayı tercih edebilirsiniz.

Enpara.com İle Kredi Notunun Yüksek Olması Şart Değil!

Enpara.com’dan kredi çekmek için 50.000 Türk Lirasına kadar talep hakkınız vardır. Bunun için bankanın internet sitesinden başvuru yapmalısınız. Banka, sizden herhangi bir belge istemeyecektir. Ancak gerekli görülen durumlarda kefil isteme hakkına da sahiptir. Banka, hem hızlı hem de masrafsız olarak kredi notu düşük müşterilerine kredi vermektedir. Bankanın güncel faizi %2,93’tür.

ING Bank’tan Kredi Notu Düşüklere Kredi

ING Bank’tan kredi çekmek için kefile ya da herhangi bir belgeye ihtiyacınız yok. 20 yaşınız doldurmuş bir çalışan olmanız yeterli. Ancak gerekli durumlarda gelir belgesi isteyebilmekte olan banka, internet üzerinden başvuru kabul etmekte. Banka, kredi notu ne kadar düşük olursa olsun, kredi notuna göre faiz politikası uygulayabilmektedir.

Akbank’tan Kredi Notu Düşüklere Kredi

Kredi notuna bakılmaksızın Akbank’tan kredi çekmek için yalnızca 800 puana ihtiyacınız var. Findeks kredi notu öğrenme işlemi veya bankalardan kredi notunuzu öğrenip 800’ün üzerindeyse Akbank’tan ihtiyaç kredisi veya esnaf kredisi başlığı altında kredi başvurunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka İle Kredi Notunuz Düşük Olsa Da Kredi Alabilirsiniz

Fibabanka’dan kredi almak için banka bazı şartlar koymuştur. Bu şartlar şöyledir:

 • Kredi 10.000 Türk Lirasına kadar verilecektir.
 • Kredi vadeleri 24 aya kadar uzatılacaktır.
 • Kredi komisyonu 100 ile 270 TL arasında değişecektir.
 • Başvuranın yaşının 20 olması ve çalışıyor olması gerekmektedir.

Banka, gerekli gördüğü durumlarda tapu veya gelir belgesi evrakı isteyebilmektedir. Ancak alınan gayrimenkul belgesine ipotek konmamaktadır. Kredi notu düşüklere ihtiyaç kredisi kapsamına giren kredi çeşitleri önerilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklerin De Yanında!

Ziraat Bankası’ndan kredi çekmek, kredi notu düşük olan müşteriler için de çok kolay! Kamu sermayeli en büyük banka olma özelliği taşıyan Ziraat Bankası, tüketici kredisi kapsamında gündelik ihtiyacı karşılamak amacıyla kredi sicili bozuk olanlara da kredi imkânı sunmaktadır. 20.000 TL limitli bu kredinin vadesi 36 aya kadar çıkarılabilir. Bunun yanında bankanın kişiye özel ödeme planı seçeneği de mevcuttur. İnternet bankacılığı aracılığı ile online başvuru alınabilmektedir. Banka bu kredi için, 18 yaşından büyük ve çalışır durumda olmayı şart koymuştur. Bunun yanında kredi notu düşük müşterilerin teminat göstermesi ve gelir belgesi alması gerekir. Eğer kredi teminatınız yoksa aylık gelirinizin %20’si ile taksitlerini ödeyebileceğiniz daha düşük limitli bir krediye başvurabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığının ürünler kısmını kullanabilirsiniz. Kredi Notu Öğrenme Ziraat Bankası bağlantısından kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklerin Kredisi Burgan Bank’tan!

Burgan Bank’tan kredi notu düşükken kredi çekmek mümkündür. Özellikle kredi puanına göre faiz ve miktarın belirlendiği kredi türleri bu konuda tüketicilere oldukça yardımcı olmaktadır. Kredi notunuza göre değişen miktarlarda ve gelirinize göre şekillendirmeler yardımıyla risksiz kredi çekebilirsiniz. Bunun için bankanın internet sitesini ya da şubelerini kullanabilirsiniz. Özel sermayeli bu banka, 800 puandaki müşterilerine bile kredi vermektedir. 48 aya varan vade ve %1,38’den başlayan faiz imkânı ile Burgan Bank, kredi notu düşük müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar
Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi notu düşük olan ya da kredi notuna bakmayan bazı bankalar şunlardır: FibabankaAktifbankZiraat BankasıBurgan BankYapı Kredi BankasıTürkiye Ekonomi BankasıTürkiye İş BankasıEnparaING BankOdeabankAkbankGaranti Bankası Kredi notu…

İlgili İçerik

Findeks Kredi Notu Yükseltme

Kredi notu yükseltme yolları kredi çekebilmek için bilinmesi gereken zamanında ödeme yapma, kredi kartı ekstrelerini zamanında ödeme gibi yöntemlerdir.

Bankalar, Findeks’ten gelen puanlara göre müşterilerinin kredi notunu belirlemektedir. Kredi çekmek için bizim amacımız kredi notumuzu yükseltmek olmalıdır.

Kredi notunuzu yükseltmek için düzenli para yatan bir maaş hesabınız varsa otomatik ödeme talimatları verebilir, kredi kartınız varsa nakitinizi karta yatırıp karttan harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ekstrelerinizi de zamanında ödemek kredi alma olasılığınızı arttıracaktır. Ekstrenizi bir gün bile geciktirmemeye özen gösterin. Birden fazla bankaya aynı anda kredi başvurusu yapmamaya dikkat edin. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ve kredi şartları aşağıda sıralanmıştır. Her başarısız kredi denemesinde notunuzun düştüğünü unutmadan bir tanesini seçin ve başvurun. Eğer başarısız bir başvuru olursa ve reddedilirseniz, başka bir bankaya hemen başvurmayın. Zamanında ödemeler ile kredi notunuzun biraz daha yükseldiğinden emin olduktan sonra başka bir bankaya başvurabilirsiniz.

Kredi Notu Hakkında Merak Edilen Sorular
Kredi Notu Hakkında Merak Edilen Sorular

Kredi notu konusunda bilinmesi gerekenler arasında notun nasıl verildiği vardır. Bu kredi notu bankacılık işlemleri sırasında sürekli kişilerin karşına çıkmaktadır. Bundan dolayı kredi notunun her…

İlgili İçerik

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Teminat Göstererek Kredi Kullanma

Kredi çekerken teminat gösterme kredinin ödenmeme riskini azaltması açısından banka için güven vericidir. Taşınmaz malların krediye uygunluk şartlarını, teminat olarak önerilen taşınmazın teminat olup olamayacağını banka tarafından gönderilen eksper belirler. Uzmanın vereceği krediye uygunluk raporu ve değer bilgisine göre, gayrimenkul ipotek altına alınır ya da reddedilir.

Teminatlarda Bulunması Gereken Özellikler

Krediye verilecek teminatın özellikleri şunlardır:

 • Mesken olarak geçen bir gayrimenkul yapı olmalıdır. Kat irtifakı ve mülkiyetine sahip olmalıdır.
 • Teminat bir iş yeri ise de aynı şartlar geçerlidir.
 • Teminatların projelerine aykırı hiçbir eki (kaçak kat gibi) olmamalıdır.
 • Taşınmaz kredi çekmek isteyen kişinin üzerine olmalıdır. Taşınmaz üzerindeki ortaklık durumunda ipotek işlemleri sırasında tüm ortaklardan imza veya vekâlet alınmalıdır.
 • Yeni yapıların teminat verilmesi durumunda yapının %80!inin tamamlanmış olması gerekir.

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Kefil Göstererek Kredi Alma

Kredi notu düşükken kefil gösterme yöntemi, bir nevi borçlu borcunu ödeyemezse kendisinin ödeyeceğinin teminatını veren kişi sayesinde bankalara garanti sağlar. Bankaların kefil olacak kişide aradığı bazı özellikler bulunmaktadır:

 • Kefilin kredi notu kredi kullanmaya uygun olmalıdır.
 • SGK kaydı mevcut olmalıdır.
 • Kefil evli ise eşinin de imzasının bankada alınması gerekir.
 • Kefilli Kredi Çekmek için detaylı bilgi yazımızda.

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Düşük Tutarlı Kredi Seçeneği

Kredi notu düşüklere düşük tutarlı kredi gibi bir kolaylık da mevcuttur. Geliriniz yüksek, kredi notunuz düşükse bu seçenekten yararlanabilirsiniz. Düşük tutarlı kredi talebi sayesinde ekonomik dengeniz gelirden yana olacak, böylece taksitlerinizi aksatmadan ödeyerek kredi notunuzu yükselteceksiniz.

Acil kredi kartı için yapı kredi esnek hesap yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

2020 Yılı En Uygun İhtiyaç Kredisi

En düşük faizli İhtiyaç kredisi veren bankaların şartları ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz
Kredi notu nasıl öğrenilir ?
Findeks kredi notuzu resmi internet sayfası www.findeks.com adresinden, E-devlet kredi notu sorgulama merkezinde üzerinden veya bankanızın mobil internet şubesi uygulamasından öğrenebilirsiniz
Kredi notu nasıl yükseltilir ?
Kredi kartı borçlarınızı ödeme tarihini aksatmamak Bankalardaki kredilerinizi zamanında ödemek Sürekli bankalardan kredi sorgulaması yapmamak
Ücretsiz kredi notu nasıl öğrenilir?
Ücretsiz kredi notuzu e-devlet üzerinden ve anlaşmalı mobil bankacılık hizmeti veren bankalardan öğrenebilirsiniz

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. Bahatttin dedi ki:

  Acil kredi isteyenlere yardımcı olunur.

  1. ercan dedi ki:

   bana bi yardimci olurmusunuz

  2. Gamze dedi ki:

   Size nasıl ulaşıcam yardımcı olur musunuz?

 2. Çinar dedi ki:

  Ulan kredi notu az olana kiredi deyipde insanlari kandirmayin dahada puhanlar dusuyo

 3. Sunrise dedi ki:

  3.000 TL nakde ihtiyacım var. Senet imzalarım her türlü borcumu öderim.

 4. Bülent HACOĞULLARI dedi ki:

  Devlet okulunda öğretmenim.Kredi notum sıfır.Maaşımda icra yoktur.Maaş + ekdersi toplamı yaklaşık 4500 tl dir.
  30.000 tl krediye ihtiyacım vardır.

 5. Ertan dedi ki:

  Acil nakit lazım 5346535761

 6. ufuk dedi ki:

  tamamen reklam amaclı cıkmıyor kesınlıkle dusuk puanlılara alan yok puanı dusuk olup da.oranlar da yuksek bakın sıtelere hep sıkayet dolu bunlar hakkında

 7. nimetullah dedi ki:

  Başvuyu nasıl yapcağız peki

 8. yusuf dedi ki:

  bizim deniz bankasındsa 11.000 tl kredimiz var bu ay gecikmemiz var odeyemedik 25 bin tl ala bilirmiyiz

 9. Ali dedi ki:

  Kredi puanımı ücretsiz Nerden nasıl öğrenirim

 10. Orhan dedi ki:

  Sicilim temiz sadece puanım düşük. 10 bin TL ye ihtiyacım var memurum

1 4 5 6