Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi 2020

Kredi notu düşük olanlara anında kredi veren bankalar 2020 yılında da kredi puanı düşüklere hızlı kredi desteğine devam ediyor. Acil kredi ihtiyacınızda başvurabileceğiniz bankaları ve bu bankaların sizler için sundukları kredinin detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi 2020

Kredi notu düşük olanlara anında kredi kullanması şu aşamada oldukça zor bir ihtimal olarak görünse de bazı bankalar tarafından belirli koşulları oluşturduğunuzda, kredi notunuz 0 bile olsa kredi kullanabilirsiniz. Üstelik senet sepet yok! Düşük kredi notu ile kredi alma yollarını daha detaylı anlatalım.

Kredi Notunun Düşük Olması Ne Demektir?

Kredi notunun düşük olması, bankalar tarafından müşterilere verilen hizmet puanının düşürülmesi demektir. Ödemelerin düzgün gerçekleşmemesi, hesapların kullanılmaması, kredi kartı taksitlerinin zamanında ödenmemesi gibi nedenlerle bankalarca bazı müşterilerin kredi notları düşürülmektedir.

 • Kredi notu 0’a yaklaştıkça kredi kullanmanız, kredi kartı almanız gibi işlemler zorlaşır.
 • 0-699 arası kredi notuna sahip müşteriler, bankalarca en riskli gruptadır. Bu gruptaki müşterilerin kredi kartı alması veya kredi talebinde bulunması zorlaşır.
 • 700-1099 puan arası nota sahip müşteriler orta riskli gruptadır. Kredi almaları veya kredi kartı kullanmaları en riskli gruba göre biraz daha kolaydır. Biz bu yazımızda en riskli ve orta riskli grupta kredi alma yollarını inceleyecek olsak da diğer gruplara da göz atmakta yarar var.
 • 1100-1499 puan arası kredi notu az riskli gruba girer. Biraz düşük bir miktar da olsa kredi veya kredi kartı alabilirler.
 • 1500-1699 arası iyi grubuna girerken; 1700-1900 arası çok iyi grubuna girer. Bu iki grup istediği miktarda kredi ve kredi kartı alma konusunda diğer gruplardan çok daha fazla şansa sahiptir.
 • Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar, kredi notuna bağlı kalmadan kredi imkanlarını görebilirsiniz.
 • Kredi Çekebilmek için en düşük kredi notu ne olmalı yazımıza da göz atabilirsin.
Kredi Notu Düşüklere Anında Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Nasıl Kullanır?

Kredi notu düşük bir müşterinin kredi talebinde bulunması için öncelikle kredi notu düşüklere de kredi veren bankaları araştırması gerekir. Bankaları araştırdıktan sonra yapılan kredi başvurularının başarısızlıkla sonuçlanması halinde kredi notunun daha da düşeceği unutulmamalıdır. Başvurunuz sürecinde bankalarla aktif çalışarak göz önünde olabilir, kredi notunuz düşük bile olsa kredi alabilme şansınızı arttırabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi N Kolay Kredi

N Kolay Kredi’den kredi çekmek için şubeye gitmeye bile gerek yok! Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti adıyla kurduğu N Kolay Kredi, kredi notu düşük müşterilerine 30.000 Türk Lirasına kadar kredi verebilmektedir. Bu 30.000 Türk Lirasını 60 ay vade ile taksitlendiren N Kolay Kredi, müşterisinin bankaya gitmesine bile gerek duymuyor. İnternet üzerinden yapacağınız başvurudan sonra kurye aracılığı ile kapınıza gelen evrakları imzalayıp paranızı alabiliyorsunuz. Üstelik banka bu süreçte sizden herhangi bir evrak da talep etmiyor. 2000 Türk Lirasından 10.000 Türk Lirasına kadar sabit %2,09 faiz imkânıyla kredinizi çekebilirsiniz. Faiz oranı aylık vade miktarına göre değişmemektedir. Ayrıca bankanın sitesinde kredi miktarına göre kaç ay vade yapılacağı ve vade ödeme tutarları da mevcuttur.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi Cepteteb’de

Cepteteb ile kredi notuna bakılmaksınızın kredi notu düşük olanlara anında kredi sağlıyor, krediden yararlanmak için en az 20 yaşında ve çalışıyor olmanız gerekir. Banka bunların dışında hiçbir özellik ve belge aramamaktadır. Bu banka, internetten başvurulara, şubeden yapılanlara göre daha hızlı ve olumlu yanıt vermektedir. En fazla 30.000 Türk Lirası kredi talep edebilirsiniz. Banka, tamamen evraksız ve kefilsiz bu parayı sizlere gönderir. Banka tarafından müşteriden istenen tek şey, kredi taksitlerinin zamanında yatırılmasıdır. Özellikle bankada maaş hesabınız veya otomatik ödeme talimatı ile hâlihazırda çalışan bir hesabınız varsa, olumlu dönüş alma şansınız artar. Bankanın güncel faiz oranı %2,79’dur. Düşük kredi notu ile kredi alma yollarını araştırıyorsanız bu bankayı tercih edebilirsiniz.

Enpara.com İle Kredi Notunun Yüksek Olması Şart Değil!

Enpara.com’dan kredi çekmek için 50.000 Türk Lirasına kadar talep hakkınız vardır. Bunun için bankanın internet sitesinden başvuru yapmalısınız. Banka, sizden herhangi bir belge istemeyecektir. Ancak gerekli görülen durumlarda kefil isteme hakkına da sahiptir. Banka, hem hızlı hem de masrafsız olarak kredi notu düşük müşterilerine kredi vermektedir. Bankanın güncel faizi %2,93’tür.

ING Bank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Kredi

ING Bank’tan kredi çekmek için kefile ya da herhangi bir belgeye ihtiyacınız yok. 20 yaşınız doldurmuş bir çalışan olmanız yeterli. Ancak gerekli durumlarda gelir belgesi isteyebilmekte olan banka, internet üzerinden başvuru kabul etmekte. Banka, kredi notu ne kadar düşük olursa olsun, kredi notuna göre faiz politikası uygulayabilmektedir.

Akbank’tan Kredi Notu Düşüklere Kredi

Kredi notu düşük olanlara anında kredi hizmeti sağlayan Akbank’tan kredi çekmek için yalnızca 800 puana ihtiyacınız var. Findeks kredi notu öğrenme işlemi veya bankalardan kredi notunuzu öğrenip 800’ün üzerindeyse Akbank’tan ihtiyaç kredisi veya esnaf kredisi başlığı altında kredi başvurunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka İle Kredi Notunuz Düşük Olsa Da Kredi Alabilirsiniz

Kredi notu düşük olanlara anında kredi Fibabanka’dan. Şartları şöyledir:

 • Kredi 10.000 Türk Lirasına kadar verilecektir.
 • Kredi vadeleri 24 aya kadar uzatılacaktır.
 • Kredi komisyonu 100 ile 270 TL arasında değişecektir.
 • Başvuranın yaşının 20 olması ve çalışıyor olması gerekmektedir.

Banka, gerekli gördüğü durumlarda tapu veya gelir belgesi evrakı isteyebilmektedir. Ancak alınan gayrimenkul belgesine ipotek konmamaktadır. Kredi notu düşüklere ihtiyaç kredisi kapsamına giren kredi çeşitleri önerilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklerin De Yanında!

Ziraat Bankası’ndan kredi çekmek, kredi notu düşük olan müşteriler için de çok kolay! Kamu sermayeli en büyük banka olma özelliği taşıyan Ziraat Bankası, tüketici kredisi kapsamında gündelik ihtiyacı karşılamak amacıyla kredi sicili bozuk olanlara da kredi imkânı sunmaktadır. 20.000 TL limitli bu kredinin vadesi 36 aya kadar çıkarılabilir. Bunun yanında bankanın kişiye özel ödeme planı seçeneği de mevcuttur. İnternet bankacılığı aracılığı ile online başvuru alınabilmektedir. Banka bu kredi için, 18 yaşından büyük ve çalışır durumda olmayı şart koymuştur. Bunun yanında kredi notu düşük müşterilerin teminat göstermesi ve gelir belgesi alması gerekir. Eğer kredi teminatınız yoksa aylık gelirinizin %20’si ile taksitlerini ödeyebileceğiniz daha düşük limitli bir krediye başvurabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığının ürünler kısmını kullanabilirsiniz. Kredi Notu Öğrenme Ziraat Bankası bağlantısından kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Burgan Bank’tan!

Burgan Bank’tan kredi notu düşükken kredi çekmek mümkündür. Özellikle kredi puanına göre faiz ve miktarın belirlendiği kredi türleri bu konuda tüketicilere oldukça yardımcı olmaktadır. Kredi notunuza göre değişen miktarlarda ve gelirinize göre şekillendirmeler yardımıyla risksiz kredi çekebilirsiniz. Bunun için bankanın internet sitesini ya da şubelerini kullanabilirsiniz. Özel sermayeli bu banka, 800 puandaki müşterilerine bile kredi vermektedir. 48 aya varan vade ve %1,38’den başlayan faiz imkânı ile Burgan Bank, kredi notu düşük müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Findeks Kredi Notu Yükseltme

Kredi notu yükseltme yolları kredi çekebilmek için bilinmesi gereken zamanında ödeme yapma, kredi kartı ekstrelerini zamanında ödeme gibi yöntemlerdir.

Bankalar, Findeks’ten gelen puanlara göre müşterilerinin kredi notunu belirlemektedir. Kredi çekmek için bizim amacımız kredi notumuzu yükseltmek olmalıdır.

Kredi notunuzu yükseltmek için düzenli para yatan bir maaş hesabınız varsa otomatik ödeme talimatları verebilir, kredi kartınız varsa nakitinizi karta yatırıp karttan harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ekstrelerinizi de zamanında ödemek kredi alma olasılığınızı arttıracaktır. Ekstrenizi bir gün bile geciktirmemeye özen gösterin. Birden fazla bankaya aynı anda kredi başvurusu yapmamaya dikkat edin. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ve kredi şartları aşağıda sıralanmıştır. Her başarısız kredi denemesinde notunuzun düştüğünü unutmadan bir tanesini seçin ve başvurun. Eğer başarısız bir başvuru olursa ve reddedilirseniz, başka bir bankaya hemen başvurmayın. Zamanında ödemeler ile kredi notunuzun biraz daha yükseldiğinden emin olduktan sonra başka bir bankaya başvurabilirsiniz.

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Teminat Göstererek Kredi Kullanma

Kredi çekerken teminat gösterme kredinin ödenmeme riskini azaltması açısından banka için güven vericidir. Taşınmaz malların krediye uygunluk şartlarını, teminat olarak önerilen taşınmazın teminat olup olamayacağını banka tarafından gönderilen eksper belirler. Uzmanın vereceği krediye uygunluk raporu ve değer bilgisine göre, gayrimenkul ipotek altına alınır ya da reddedilir.

Teminatlarda Bulunması Gereken Özellikler

Krediye verilecek teminatın özellikleri şunlardır:

 • Mesken olarak geçen bir gayrimenkul yapı olmalıdır. Kat irtifakı ve mülkiyetine sahip olmalıdır.
 • Teminat bir iş yeri ise de aynı şartlar geçerlidir.
 • Teminatların projelerine aykırı hiçbir eki (kaçak kat gibi) olmamalıdır.
 • Taşınmaz kredi çekmek isteyen kişinin üzerine olmalıdır. Taşınmaz üzerindeki ortaklık durumunda ipotek işlemleri sırasında tüm ortaklardan imza veya vekâlet alınmalıdır.
 • Yeni yapıların teminat verilmesi durumunda yapının %80!inin tamamlanmış olması gerekir.

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Kefil Göstererek Kredi Alma

Kredi notu düşükken kefil gösterme yöntemi, bir nevi borçlu borcunu ödeyemezse kendisinin ödeyeceğinin teminatını veren kişi sayesinde bankalara garanti sağlar. Bankaların kefil olacak kişide aradığı bazı özellikler bulunmaktadır:

 • Kefilin kredi notu kredi kullanmaya uygun olmalıdır.
 • SGK kaydı mevcut olmalıdır.
 • Kefil evli ise eşinin de imzasının bankada alınması gerekir.
 • Kefilli Kredi Çekmek için detaylı bilgi yazımızda.

Kredi Notunun Düşük Olması Durumunda Düşük Tutarlı Kredi Seçeneği

Kredi notu düşüklere düşük tutarlı kredi gibi bir kolaylık da mevcuttur. Geliriniz yüksek, kredi notunuz düşükse bu seçenekten yararlanabilirsiniz. Düşük tutarlı kredi talebi sayesinde ekonomik dengeniz gelirden yana olacak, böylece taksitlerinizi aksatmadan ödeyerek kredi notunuzu yükselteceksiniz.

Acil kredi kartı için yapı kredi esnek hesap yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kredi notu nasıl öğrenilir ?
Findeks kredi notuzu resmi internet sayfası www.findeks.com adresinden, E-devlet kredi notu sorgulama merkezinde üzerinden veya bankanızın mobil internet şubesi uygulamasından öğrenebilirsiniz
Kredi notu nasıl yükseltilir ?
Kredi kartı borçlarınızı ödeme tarihini aksatmamak Bankalardaki kredilerinizi zamanında ödemek Sürekli bankalardan kredi sorgulaması yapmamak
Ücretsiz kredi notu nasıl öğrenilir?
Ücretsiz kredi notuzu e-devlet üzerinden ve anlaşmalı mobil bankacılık hizmeti veren bankalardan öğrenebilirsiniz


YORUMLAR

 1. blank Bahatttin dedi ki:

  Acil kredi isteyenlere yardımcı olunur.

  1. blank ercan dedi ki:

   bana bi yardimci olurmusunuz

  2. blank Gamze dedi ki:

   Size nasıl ulaşıcam yardımcı olur musunuz?

 2. blank Çinar dedi ki:

  Ulan kredi notu az olana kiredi deyipde insanlari kandirmayin dahada puhanlar dusuyo

 3. blank Sunrise dedi ki:

  3.000 TL nakde ihtiyacım var. Senet imzalarım her türlü borcumu öderim.

 4. blank Bülent HACOĞULLARI dedi ki:

  Devlet okulunda öğretmenim.Kredi notum sıfır.Maaşımda icra yoktur.Maaş + ekdersi toplamı yaklaşık 4500 tl dir.
  30.000 tl krediye ihtiyacım vardır.

 5. blank Ertan dedi ki:

  Acil nakit lazım 5346535761

 6. blank ufuk dedi ki:

  tamamen reklam amaclı cıkmıyor kesınlıkle dusuk puanlılara alan yok puanı dusuk olup da.oranlar da yuksek bakın sıtelere hep sıkayet dolu bunlar hakkında

 7. blank nimetullah dedi ki:

  Başvuyu nasıl yapcağız peki

 8. blank yusuf dedi ki:

  bizim deniz bankasındsa 11.000 tl kredimiz var bu ay gecikmemiz var odeyemedik 25 bin tl ala bilirmiyiz

 9. blank Ali dedi ki:

  Kredi puanımı ücretsiz Nerden nasıl öğrenirim

 10. blank Orhan dedi ki:

  Sicilim temiz sadece puanım düşük. 10 bin TL ye ihtiyacım var memurum

 11. blank Mustafa dedi ki:

  Benim notum düşük kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 12. blank yusuf dedi ki:

  notum düşük kredi kullanabilirniym

 13. blank yusuf dedi ki:

  kredinotum 845 15000 tll kredi kullanabilirmiyim tekyere borçlu olmak istiyorum

 14. blank IRAZ dedi ki:

  kredi çekmek istiyorum öğrenciyim yardımcı olur musunuz

 15. blank Sedef dedi ki:

  Iyi günler acil 2000 lira krediye ihtiyacım var kredi notum 1011 ogrenciyim lütfen yardımcı olun

 16. blank aziz dedi ki:

  Kredi kartım var düzenli ödeme yapıyorum kredi notum 945 bu durumda hangi bankadan kredi kullanırım

 17. blank Mehmet dedi ki:

  Kredi puanı düşük olanlara kaç olursa olsun farketmez geçikmesi olmamak şartıyla bankadan kredi kullandırılır ön ödeme falan isteyenlere itibar etmeyin

  1. blank Mesut dedi ki:

   Nasil kullanacaz nasil yardimci olacaksin bu konuda

  2. blank Murat dedi ki:

   Kredi çekmem lazım.bana ulaşabilirmisin.

 18. blank Tuncay dedi ki:

  Sa bisi sorabilirmiyim

 19. blank Numan Bey dedi ki:

  siciliniz temiz değil daha önce her hangi bir bankayla çalışma durumunuz olmadığı için kredi notunuz düşük eğer kredi kartınız varsa asgari tutarın üzerinde para yatırmaya çalışın eğer yoksa kart alın 1 2 ay kullanın puanınız artsın.

 20. blank tülin dedi ki:

  kamu kurumunda sözleşmeli çallışmaktayım. hiçbir banka bana kredi vermiyor. sicilim tertemiz… nedennn

  1. blank burcu dedi ki:

   kkb skorunuz yoksa ; almanız sıkıntılı.

   1. blank tülin dedi ki:

    o ne demek

 21. blank samed dedi ki:

  acill nakıte ıhtıyacım vardır aylık 1000 ıle 1500 tl gerı oderım hıc aksatman yemın ederım zor durumdayım lutfen ulasın varsa boyle bır ıyılık yapmak ısteyen banka sıcılım bozukdur 541 491 91 40

 22. blank ali koç dedi ki:

  esnaf kredisi

 23. blank kahraman dedi ki:

  25 bin lazım 5060659397 10 ayda vereceğim

 24. blank Furkan dedi ki:

  Senetle borç istiyenlere 0.5 ten verilir 50000 70000 bin arasınen fazla fiyat artıkça yüzde oranı düşer ulaşmak istiyenler bu numaradan ulaşabilir.
  5448476933

  1. blank samed dedi ki:

   sıze ulassam yardımcı olurmusunuz

  2. blank Enis maden dedi ki:

   Selam bana on bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

 25. blank Eray dedi ki:

  Acill 2 bin lira lazım 5395822254 dönüş yaparsanız sevinirim

 26. blank Ferdi caglar dedi ki:

  Acil 10000 tly ihtiyacim var aylik 1000 bin oderim tl 5423931765 irtibata gecin lutfen

 27. blank Ferdi caglar dedi ki:

  Acil 10000 tly ihtiyacim var aylik 1000 bin oderim tl 5423931765 irtibata gecin lutfen

 28. blank Bertan dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacim var aylik 750 tl ile kapatabilirim lutfen yardimci olun 541 590 9997

 29. blank Özkan dedi ki:

  15000 TL borcum var aylık 750 ödeyebilirim yardımcı olun 5332693780

 30. blank murat çetin dedi ki:

  ameliat ve taşınma masrafları ust uste geldi kredilerim gecikti bunlar için 5000 liraya ihtiyacım var kredi cıkmıyor geçikmelerden faizli senetli ödeyebilirim aylık 500 odeyebilirim 5465864599

 31. blank ayaz dedi ki:

  acil 5000 krediye ihtiyacım var

 32. blank Ersin dedi ki:

  Kedi notum dusuk bankalarla ürünün yok krdi lazim15bin

 33. blank Vural dedi ki:

  Acil 2 bin liraya ihtiyacim var sagligim için istiyorum çok acil

 34. blank FATİH dedi ki:

  çoook aciil paraya ihtiyacım var 20.000tl yasal takibim var

 35. blank Emrahözkan dedi ki:

  Nicin cevap vermiyorsunuz.

 36. blank AHMET KIZILAY dedi ki:

  15BİN TLYE İHTİYACIMVAR 5459730810

 37. blank fatih savaş dedi ki:

  lütfen kimseye yalan bilgi vermeyin, kredi puanım düşük ,2 kere başvuru yaptım..olumsuz yanıt verip birde üstüne puanını yükseltmelisin tavsiyesinde bulunuyor sistem .benim net maaşım 5900 tl olmasına ve bu krediyi kredi kartı borçlarımı kapatmak için çekmek istememe rağmen alamıyorum..insanları kandırmayın.

 38. blank Fırat dedi ki:

  28binlinliraya ihtiyacım var acil dönüş yaparmisiniz

 39. blank Serpil dedi ki:

  Kredi cekmk istyrm 5303038200

 40. blank Yakup dedi ki:

  6000 tl kredi ihtiyacim var 910 kredi notum var 5513854880

 41. blank Şeran dedi ki:

  Aktifbank kredi notu düşük olanlara kredi filan vermiyo ayrıca bu bir reklam boşuna umtlanıp başvuru yapmayın kredi notunuz düşüyor başvruru yapmayın….

 42. blank Erkan özdemir dedi ki:

  Acil kredi çekmek istiyorum ama çıkmıyor 6000 TL kredi notum 0 puan diyorlar

 43. blank Murat aygün dedi ki:

  Tekstile uğraşıyorum 25000 TL ihtiyacım var 6 aylık yardımcı olursanız sevinirim

 44. blank Nurettin dedi ki:

  Arkadaşlar bende karalistedeydim bir sene önce dosyamı kapatım şimdi ise banka kredi kartı yolamiş ama limit kocaman bir sıfır

 45. blank Mehmet dedi ki:

  Acil para için başvurmak istiyorum hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 46. blank Babacan faik könez dedi ki:

  İyi günler benim kredi notum düşük kredi çekmek istiyorum 10000 lira paraya ihtiyacım var ulasirsaniz

 47. blank Tuncay dedi ki:

  Kredi skorum cok dusuk aktif banktan basvuru yaptım 20000 bin tl için tanışma amaçlı 2bin tl çıktı onayı geldi. Çok teşekkür ederim bu siteye ilaç gibi geldi inanın. Kart göndereceklermiş başka türlü çekilmiyormuş para ama olsun bir hafta on gün falan bekleriz.

 48. blank hasan dedi ki:

  niye boş konuşuyorsunuz ben emekliyim puanımda çok kötü deyil orta 1088 o halde sizin söyleminize inanarak kart müracaat yaptım ama olumsuz oldu bunları yazmakla maksatınız milletin azda olsun puanınımı düşürmek istiyorsunuz

 49. blank cemil dedi ki:

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler

 50. blank Gökhan dedi ki:

  Ya arkadas guzel yaziyorsunuzda dediginiz gibi olmuyor isde sonra basvuru yapiyoz red geliyor zaten puan dusuk dahada dusuruyoruz 6 ay gecikme yapmayin diyorlar 1 yil yapmiyoz yine ayni yine ayni hadi verebiliyorsan 12000 ver

  1. blank Yeşim dedi ki:

   Doğru söylüyor burada bunları yazmanızın hiç bir anlamı yok.

 51. blank Emrah dedi ki:

  Bana acil 10000 TL lazim 36 ay taksitli

 52. blank şebnem gökşın dedi ki:

  merhabalar benim çok acil 7.500 tlye çok ihtiyacım var ne olur yardım edin çok zor durumdayım sevgiler saygılar

 53. blank Erkan tiraki dedi ki:

  Bana 4000 TL lazım nasıl müracaat ederiz

 54. blank bayram dedi ki:

  8000 tl acil ihtiyacım var.

 55. blank sevda dedi ki:

  kredi kart borçlarim var 15bin tl olsa yetcek lütfen yardimci olun

 56. blank sefer dedi ki:

  1000 tl lazım acill

 57. blank Recep cihan biber dedi ki:

  7000 TL krediye ihtiyaçim vardır

 58. blank sefa açıkalın dedi ki:

  arsa almak ıçın kredı notum duşukmuş acıl 25000tl lazım

 59. blank LEVENT dedi ki:

  Merhaba.Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için sizin 25.000 TL kredi kampanyanızdan faydalanmak istiyorum. Lütfen beni bilgilendirin misiniz?SELAMLAR
  Acil acil acil…

 60. blank Murat dedi ki:

  kardeşim hep böyle diyorsunuz ama konuştuğunuz yazdığınız gibi olmuyor neden insanları kandırmaktan çokmu hoşlanıyor sunuz