Kredi Notu Düşük Olanlara Kolay Kredi

Kredi notu düşük olanlara N Kolay Kredi çeşitli özel tekliflerle nakit desteği sunmaya devam ediyor. Kara listedeki kredi puanı düşük olanlar için sunulan kredini vade seçenekleri, faiz oranları ve gerekli evrakları hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kolay Kredi

Kredi notu düşük olan kişiler için sağlanan en önemli kredi türlerinden bir tanesi, N kolay kredisidir. Kredi notu düşük olan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarını gideren bu krediler, aslında pek çok kişi tarafından bilinmemektedir. Acil kredi başvurularında oldukça işe yarayan N kolay kredinin kendi içinde sahip olduğu belli başlı şartlar ve prosedürler yerine getirildiğinde kişiler, kredilerini kolay bir şekilde alabilirler.

N Kolay Kredi Nedir?

Pek çok kişinin aslında hiç aşina olmadığı N kolay krediler, genellikle düşük kredi notuna sahip olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Düşük kredi notuna sahip olan kişilerin, bankalar üzerinden kredi başvuruları maalesef olumsuz olarak cevaplanmaktadır. Bankaya iyi bir teminat sunamayan kişilerin düşük kredi notuyla kredi alamaması gerçeği, kişilerin düşük kredi notlarıyla başvurabilecekleri bir yapı ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu amaçla müşterilere sunulan N kolay krediler, kişilerin kredi notları ne kadar düşük olursa olsun N kolay kredi başlığı altında kişilere sunulur.

N Kolay Kredi Hizmetini Hangi Banka Sağlar?

Özellikle düşük kredi notuna sahip olan kişilerin hakkında detaylı bir şekilde araştırma yaptığı N kolay krediler, ülkemizde Aktifbank tarafından müşterilere sağlanmaktadır. Tam anlamıyla bir yatırım bankası olarak bilinen ve ülkemizde yaygın olarak faaliyet gösteren bu banka, müşterilerine N kolay kredi başlığı altında ihtiyaç kredisi hizmetlerini sunar. Düşük kredi notuna sahip olan kişilerin dahi başvurabildiği bu krediler, bankanın acil nakit ihtiyaçlarını gidermek amaçlı sunmuş olduğu bir hizmettir. Aynı zamanda bekleme süresi de diğer bankalara nazaran daha kısa olan N kolay kredi türüne Aktifbank üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

N Kolay Kredi Faiz Oranları Nelerdir?

N kolay kredisi faiz oranları, genellikle düşük kredi notuna sahip olan kişileri risk grubunda değerlendirdiği için oldukça yüksektir. Buna göre diğer bankalardan daha fazla faiz alan Aktifbank, bunun sebebini düşük kredi notuna sahip olan kişilere vermiş olduğu acil nakit kredileri olarak göstermektedir. Bankanın risk grubunda sayılan düşük kredi notu sahibi kişilere kredi vermesi aslında kendisini de bir anlamda risk altına sokmaktır. Bu yüzden bankanın vermiş olduğu kredilerde uyguladığı N kolay kredi faiz oranları %2,29 olarak belirlenmiştir.

N Kolay Kredi Hesaplaması

Aktifbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, % 2,29 oranındaki faizlerle kredilerini çekebilirler. Ancak buna göre kişilerin ödeyeceği miktar, diğer bankalara nazaran oldukça fazla olmaktadır. N kolay kredi hesaplaması yapılacak olursa;

10.000 Bin TL için N Kolay Kredi Hesaplaması

Kredi TutarıVadeAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000,00 TL121,011.11 TL12.133,27 TL
10.000,00 TL24597.36 TL14.336,76 TL
10.000,00 TL36465.45 TL16.756,12 TL
10.000,00 TL48403.70 TL19.377,78 TL
10.000,00 TL60369.73 TL22.183,86 TL

Diğer bankalara kıyasla daha yüksek miktarda faiz oranına sahip olan N kolay kredilere başvurulmadan önce oldukça ciddi bir kar-zarar hesabının yapılarak buna göre bilinçli hareket edilmesi gerekmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir belgesiz kredi, ülkemizde faaliyet gösteren bazı bankalar üzerinden alınabilmektedir. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin, nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olan bankaların kişilere kredi…

İlgili İçerik

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Oldukça kolay bir başvuru sistemine sahip olan N kolay kredi başvuruları, internet üzerinden hızlı bir şekilde ve kişilerin banka şubesine gitmesine gerek kalmadan yapılabilmektedir. Buna göre oldukça hızlı bir şekilde kredi onayı veren banka www.nkolaykredi.com.tr sitesi üzerinden başvuruları kabul eder. Banka üzerinde tercih edilmesi gereken alanlardan kendinize uygun seçenekleri belirlediğinizde sonraki aşamada kredi tutarını ve vade seçeneğini yazarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz bunun için yapmanız gereken son adım bankanın size vermiş olduğu formu doldurmak olacaktır. Form doldurma işleminin ardından krediniz hesabınıza yatırılır.

N Kolay Kredi Başvurusunda Gereken Bilgiler Nelerdir?

Online işlem sisteminden kredi başvurusu yapılmasına imkân tanıyan Aktifbank, banka sistemi üzerinden kişilerden sadece belirli formları doldurmasını ister. Buna göre kişilerin tanımlayacağı N kolay kredi başvuru bilgileri ise şunlardır;

  • Kişiye ait cep telefonu,
  • E-posta adresi,
  • TC kimlik numaraları,

Gibi temel bilgiler sisteme tanımlandıktan sonra kredi başvurusu için gereken adımlar tamamlanmış olacaktır.

N Kolay Kredi Başvurusu Yapıldıktan Ne Kadar Sonra Kredi Onaylanır?

Oldukça kolay bir başvuru yöntemine sahip olan N kolay kredilerin onaylanma süresi oldukça kısadır. Siz başvurunuzu yaptıktan 5 dakika sonra krediler, onaylanmakta ve onaylanır onaylanmaz hesabınıza aktarılmaktadır. Diğer bankaların istediği gibi fazla bir prosedüre sahip olmayan Aktifbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılar. Bunun için ekstradan bir süreye ya da imzaya gerek yoktur.

N Kolay Kredisi Hesaba Yatan Para Nasıl Alınır?

Hızlı bir şekilde kredi onayı yapan banka, aynı zamanda pek çok kanaldan müşterilerine paralarını ödemektir. Buna göre N kolay kredisi onaylanan kişiler paralarını;

  • 7 gün 24 saat boyunca internet şubesinden para transferi yoluyla,
  • N kolay kart ile tüm ATM’ler üzerinden,
  • PTT şubelerinden,

Kolayca alabilmektelerdir. Burada bilinmesi gereken en önemli nokta, hesaba yatan paranın alışverişlerde anında kullanılabileceği gibi aynı zamanda PTT şubelerinden hiçbir ücret ödemeden alabilecekleri durumudur. Aktifbank internet şubesinden paralarını transfer etmek isteyen kişiler www.aktifbank.com.tr internet adresine giderek, para transfer işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

N Kolay Kredisi ile Ne Kadar Kredi Kullanılabilir?

Oldukça hızlı bir şekilde onaylanan ve ihtiyaç sahiplerine sunulan N kolay kredileri, kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda verilmektedir. Buna göre N kolay kredisi almak isteyen kişiler; alt sınır olarak en az 1000 TL, üst sınır olarak en fazla 20.000 TL miktarında kredi kullanırlar. Kredilerine oldukça hızlı bir şekilde sahip olan kişiler, bankanın sunmuş olduğu pek çok kanal aracılığı ile kredilerini rahatça kullanabilmektedirler.

N Kolay Kredisi ile Ne Kadar Ay Vadeli Kredi Kullanılabilir?

Hem kredi başvuru yöntemleri olsun hem de avantajlı ödeme koşulları olsun, N kolay kredi vade olanakları; müşterilere 3 ay ile 36 ay arasında vade imkânlarıyla sunulmaktadır. Özellikle düşük kredi notuna sahip olan kişiler tarafından tercih edilen N kolay krediler, üst limit olarak 20.000 TL verdiği için en fazla 36 aya kadar vade sunmaktadır.

N Kolay Kredisi Hafta Sonu Alınabilir Mi?

Uygun başvuru koşulları ile zor durumda olan tüm müşterilerinin yardımına koşan Aktifbank, N kolay krediler için müşterilerine hafta sonları dahil kredi alma imkânı sağlamaktadır. Tüm başvuruları online sistem üzerinden yürüten banka, hafta sonu/hafta içi fark etmeksizin kredi imkanını tüm ihtiyaç sahiplerine tanır. Siz de böylece acil para ihtiyacınızda hafta içini beklemeden kredilerinize kavuşabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Başvurudan 5 dakika sonra hesaba yatan paralarınız sayesinde, beklemeden ya da herhangi bir şekilde banka işlemi yapmadan sorunsuzca kredinize kavuşabilirsiniz.

Düşük kredi notuna sahip olan pek çok kişiyi gerek ödeme koşulları olsun gerekse hızlı hizmeti olsun oldukça cezbeden banka, onaylanan tüm kredileri anında hesaba yatırır. Ancak Aktifbank üzerinden N kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta, banka tarafından kişilere verilen bu kredilerin oldukça yüksek faizlerle ve düşük limitlerle müşterilere verilmesidir.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.