Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Şirketleri

Kredinizi biz çekelim, siz taksitlerini ödeyin hizmetini almak istiyorsanız komisyonla kredi hizmeti sunan yerlere başvuru yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Şirketleri

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin imdadına yetişen firmalar, özellikle kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyen kişilere finansman destek sağlamaktadır. Özellikle Bursa, Kayseri ve Konya gibi istihdamın ve firmaların yaygın olarak faaliyet gösterdiği bu alanlarda yaygın olarak yapılan bu işlem, artık ülkemizde farklı farklı şehirlerde de çoğalmaya başlamıştır.

Genel olarak büyükşehirlerde faaliyet gösteren firmaların sağlamış olduğu komisyonla kredi imkânı, 2020 yılı itibariyle 22 şirket tarafından verilmektedir. Bankalardan kredi alamayan kişilerin başvurduğu komisyonlu krediler, şirketlerin “kredinizi biz çekelim siz ödeyin” mottosuna dayalı formatta çalışır. Bu formata göre bankalardan herhangi bir sebeple kredi çekemeyen kişilerin yerine kredi alan firmalar, almış oldukları kredilere komisyon uygulayarak finansman desteği isteyen kişilere nakit sağlamaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin!

Kredi bizden taksit sizden kampanyası, son zamanlarda oldukça popüler olan ve her sene pek çok kişinin başvurmuş olduğu kredi alım yollarından bir tanesidir. Özellikle bankalardan kredi alamayan kişilerin sıklıkla başvurmayı düşündüğü bu yöntem, bankalardan alınan kredilere göre daha az yasal çerçeveye sahip olduğu için kredi almak isteyen kişileri şüpheye düşürmektedir.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketleri

Sicili bozuk olan vatandaşlar tarafından alınmak istenen komisyonlu krediler, birçok şirket tarafından kredinizi biz çekelim siz ödeyin kampanyası ile verilir. Buna göre bankadan kredi alamayan kişilerin yerine kredi çeken firmalar, alınan kredinin üstüne ekledikleri komisyonlarla kişilere nakit desteği sağlar. Buna göre ülkemizde bulunan bazı firmalar üzerinden komisyonlu kredi danışmanlığı alınabilmektedir. Ancak kredi notu düşük olduğu için bu yönteme başvuruda bulunmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli husus, komisyonla kredi alacakları firmaların güvenilir olması gerektiğidir. Güvenilir olmadığını düşündükleri firmalarla yapılacak olan bu işlemler kişilerin mağduriyetine sebep olabilir.

Komisyonla Kredi Almak İsteyen Kişilerin Alabilecekleri Kredi Limitleri Ne Kadardır?

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin alabilecekleri kredi limitleri, alt limit olarak 5.000 TL’den başlamaktadır. En düşük kredinin 5.000 TL’den verilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi bankaların genel olarak ihtiyaç kredisi alt limitlerinin 5.000 TL olmasından kaynaklanır. Kredi çekemeyen kişilerin adına bankalardan kredi çekecek olan firmalarında bu sebepten dolayı çekebilecekleri alt limit 5.000 TL’dir. Kişinin ihtiyacına göre değişen banka kredi üst limitleri ise, komisyonla kredi alacak olan kişilere genel olarak 30.000 TL’ye kadar verilebilmektedir.

Ancak komisyonla kredi alacak olan bir kişinin firma ile görüşerek daha fazla kredi alabilme durumu da bulunmaktadır. Alınacak olan komisyonla kredi üst limitleri genel olarak krediyi alacak olan firmanın inisiyatifinde olduğu için kişinin ne kadarlık bir finansman desteği varsa bu durumu kredi almak istediği firma ile görüşmesi ve ona göre bir rakam belirlemesi en sağlıklı olanıdır. Buna göre komisyonla kredi almak isteyen kişilerin kredi limitleri genel olarak anlaşılan firmaya göre şekillenir.

Komisyonla Kredi Alacak Olan Kişilerin Alabilecekleri Kredi Vadeleri Ne Kadardır?

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin alabilecekleri kredi vadeleri, genel olarak alınacak olan krediye göre şekillenmektedir. En düşük komisyonlu kredi vadesi 12 aydan verilmekte olup en fazla verilen komisyonlu kredi vadesi ise 36 aydır. Ancak kredi limitlerinde olduğu gibi komisyonlu kredi vadelerinde de vade inisiyatifi kredi alınacak olan firmaya bağlıdır.

Firmalardan komisyonlu kredi alacak olan kişilerin krediyi alacakları firma ile yapacakları görüşmede mevcut durumlarını bildirmeleri halinde vade seçenekleri arttırılabilmektedir. Bunun için kredi alınmak istenen firma ile komisyonlu kredi görüşmesinin yapılması ve vadelerin kişinin durumuna göre ayarlanması krediyi borcunu firmaya ödeyecek olan kişilerin zorlanmamaları açısından oldukça önemlidir.

Ülkemizde Kaç Firmadan Komisyonlu Kredi Alınabilmektedir?

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin adı altında ülkemizde faaliyet gösteren her firma komisyonlu kredi imkânı sunmamaktadır. Bunun için özel olarak işlem alan belli başlı firmalar bulunur. Buna göre mevcut olarak 22 firmadan komisyonla kredi alınabilir. Özellikle kredi borcu bulunan ya da bankalardan kredi notu yüzünden kredi alamayan kişilerin başvurduğu bu yöntem, 2020 yılı itibariyle 22 firma tarafından ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulur.

Komisyonlu Kredi Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin, bu hizmetten faydalanması için öncelikle kendisine komisyonla kredi verecek bir firma bulması gerekmektedir. Genel olarak büyükşehirlerde yer alan firmalar tarafından sağlanan kredinizi biz çekelim siz ödeyin hizmeti için mutlaka öncesinde bir alan araştırmasının yapılması şarttır.

Günümüzde birçok şekilde yapılan dolandırıcılık olayları göz önünde bulundurulduğunda, komisyonla kredi almak isterken dolandırılan pek çok insan bulunmaktadır. Bu yüzden bankalardan kredi çekemeyen kişilerin komisyonla kredi almak için başvuruda bulunacakları firmaları iyi seçmesi ve mutlaka yüz yüze görüşmesi gerekir. Bunun yanı sıra komisyonla kredi almayı düşünen kişilerin internet üzerinden işlem yapmamaları tavsiye edilir. Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa, kredi notunuz bankalardan kredi almaya yetmiyorsa ve tek çareniz komisyonla kredi veren firmalarsa yüz yüze kredi başvurusunda bulunmak gerekmektedir.

İnternet üzerinden komisyonla kredi diğer adı ile kredinizi biz çekelim siz ödeyin yöntemi ile kredi alacak olan kişilerin kredi hizmetleri firmaların kredi isteyen kişilere PTT üzerinden yolladıkları bir kargo ile sağlanmaktadır. Buna göre kişiler, yollanan bu kargoda hazırlanması gereken evraklar ve dosya masrafları için 600 TL civarında bir ek ücret ödeme zorunda bırakılırlar. Verilecek olan bu para ile dosya masraflarını gidereceğini söyleyen firmalar, aynı zamanda kişilerden alınacak olan krediler için de komisyon ücreti talep edeceklerdir. Özellikle peşin komisyonlu olarak firmalara kredi başvurusunda bulunan kişiler, internet üzerinden yapmış oldukları komisyonlu krediler yüzünden oldukça fazla mağdur olmakta ve dolandırılmaktadır. Bu yüzden kredi başvurularının yüz yüze gerçekleştirilmesi yapılacak olan en mantıklı ve sağlıklı harekettir. Yapılan yüz yüze görüşmeler sayesinde kişiler hem kimden kredi alacaklarını öğrenmiş olacak hem de firma ile geri ödeme planlarını daha sağlıklı bir şekilde oluşturmuş olacaktır.

Komisyonla Kredi Veren Firmalara Kredi Geri Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Komisyonla kredi alınan firmalara yapılacak olan kredi geri ödemeleri, kişilerin kredi aldıkları firma ile yapacakları görüşmeler ile şekillenmektedir. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmalarından alınan komisyonlu krediler için yapılacak olan kredi geri ödemesi firmanın inisiyatifi doğrultusunda ilerler. Bankalardan alınan krediler kadar yasal olmayan bu yöntem için oluşturulacak olan ödeme planı krediyi alan kişi ile krediyi çeken firma arasında işlemektedir. Senetle yapılan komisyonlu kredi geri ödemeleri, her ay kişilerin borçlarını firmaya ödeyerek senet alması ile kapatılmaktadır. Ancak yapılacak olan senet miktarı ve vade sayısı krediyi çeken firma ile komisyonla kredi alan kişi arasında belirlenir. Bu yüzden komisyonla alınan krediler için net bir ödeme planı bulunmamaktadır.

Komisyonlu Krediler Ne Kadar Güvenilirdir?

Komisyonla verilen kredilerin güvenirliliği, genel olarak her zaman şüphe barındırmaktadır. Kredi notu düşük olan ve bankalardan kredi kullanamayan kişilerin sıklıkla başvurduğu bu yöntem için doğru firmanın seçilmesi en önemli işlemdir. İlk defa komisyonla kredi alacak kişilerin krediyi alacakları kişilerden tatmin edici cevaplar alması, bu konuda en büyük ölçütlerden bir tanesidir. Ayrıca firmaların bu işlemlerden önce mutlaka araştırılması gerekmektedir. Aynı şekilde kredi verecek olan firmalarında krediyi verecekleri kişileri güvenilir bulup bulmaması, kredinin verilme ihtimalleri ile doğru orantılıdır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketlerinde önce sicili bozuk olup yüksek faizle kredi veren bankalar vardır.Komisyonla krediden önce bu bankalardan şansınızı denemeniz daha iyi olur düşüncesindeyiz.Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi için https://yenikrediler.com/sicili-bozuk-olanlara-kredi-veren-bankalar/ bağlantısından detaylı rehberimiz mevcuttur.

YORUMLAR

 1. blank Baykal Arslan dedi ki:

  10000 tl ihtiyacım var.7.200 resmi maaşım var.Bana geri dönüş yapar mısınız?

 2. blank Işık dedi ki:

  Merhabalar memurum bordrom mevcut 10.000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir mısınız.

 3. blank Fevzi dedi ki:

  Merhaba kredi puanım düşük jandarma personeliyim gelir belgem var borç kapatma kredisi lazım yardımcı olursanız sevinirim

 4. blank Umit dedi ki:

  Merhaba 10000tl ihtiyacım var izmirden

 5. blank Mustafa dedi ki:

  İzmir selçukta esnafım acil paraya ihtiyacım var

 6. blank Osman dedi ki:

  Bağkur borcumu kapatıp emekli olacam 15 bin lazım acil uzun vade yada 2 aylık olabilir ankara dayım ön ödeme isteyenlere güvenmiyorum

 7. blank Fatih dedi ki:

  İyi geceler iki gün içinde 20 bin TL ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz çok acil

 8. blank Recep dedi ki:

  30.000tl acil borç kapama kredisi lazım açıl dönüş yaparsanız sevinirim

 9. blank Gülcan İlter dedi ki:

  Acil 35 000 tl ihtiyacim var yardim ederseniz sevinirim

 10. blank Melahat dedi ki:

  Mrb 5000 tl ‘ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

 11. blank Emre Pınar dedi ki:

  kolay gelsin benim acil 15.000 tl ye ihtiyacım var.acilen dönüş yaparsanız sevinirim

 12. blank Akın dedi ki:

  Çok acil 10.000–12.000 arası nakite ihtiyacım var

 13. blank turgay dedi ki:

  10000tl lazım acıl lazım

 14. blank turgay dedi ki:

  10000tl lazım acıl

  1. blank özcan dedi ki:

   100000 tl birc kapama krdisi kullanmak istiyorum acil

 15. blank gürkan dedi ki:

  Ist 10 bin çekmek istiyorum

 16. blank Erdem dedi ki:

  Cok acil 15000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 17. blank Samed sivri dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 18. blank Samed dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 19. blank Selçuk dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 20. blank fatih dedi ki:

  10.000 tl lazım

 21. blank Arif dedi ki:

  35.000 bin lazim cevap verirseniz sevinirim

 22. blank Fatih Savaş dedi ki:

  22000lazim

 23. blank Ertan dedi ki:

  Bana 25000 bin tl lazım 5346535761

 24. blank Mehmet dedi ki:

  Merhaba acil 45.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 25. blank Idris duran dedi ki:

  Bana 25bin lazım

 26. blank Idris duran dedi ki:

  Bana 25000 lazım

 27. blank yilmaz dedi ki:

  acil 15000idiyacimvar tl5432853834

 28. blank Mustafa dedi ki:

  10.000 TL lazım

 29. blank emre dedi ki:

  60 bin lazım 48 ayda ödeyebilceğim yardımcı olurmusunz

 30. blank Orhan dedi ki:

  Slm Acil para ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 15milyar taksitnen ödeye bilirim yardımcı olursanız sevinirim bni bu derten kurtarırsanız sevinirim

 31. blank Okan cem dedi ki:

  25bil lazim

 32. blank mustafa dedi ki:

  merhabalar minimum 15000 bin maksimumum ne kadar olursa kredi çekmek istiyorum. kredi notum düşük olması nedeni ile çekemeiyorum aylık net maaşım 3700,00 tl. dir

 33. blank Özgür Ergün dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum

 34. blank Özgür Ergün dedi ki:

  5 bin TL lazım

 35. blank bayram dedi ki:

  Merhaba kredi cekemiyorum sigortam yok ama çalışıyorum 2000 maaş alıyorum aylık 1500 tl ödeme yaparım 25000 tl ihtiyacım var numaram 5530982474

 36. blank Nizam dedi ki:

  Benimde acil 15.000 bin ihtiyacim var borclarmi kapatmak icin 55220113i5

 37. blank Nimet dedi ki:

  Acil 1.500 ihticaim var

 38. blank esra dedi ki:

  Calismiyorum ama gelirim var. Calismadigim icin bankalar kredi vermiyor. Acil 10.000 tl ye ihtiyacim var . aylik 500 tl sekilde odeyebilirim

 39. blank Msh dedi ki:

  Bankalarla skntidaym. 10000 tl nakite ihtiyacim var

 40. blank Fahri dedi ki:

  Acil 5bin tlye ihtiycim var bi ayligina geri odeyebikirim yardimci olabilen var mi

 41. blank Furkan dedi ki:

  5 tl ihtiyacım var 5425461522

 42. blank Mesut dedi ki:

  Merhaba bankalarla sorunluyum 10 tl acil ihtiyacim var [email protected]

  1. blank Furkan dedi ki:

   Bulabildiniz mi bir çare 5425461522 bulduysanız bana da yardımcı olur musunuz

 43. blank TUBA dedi ki:

  kredi çekemiyorum 10 lira ihtiyaç yardım ederseniz numaram 543 324 6348 acil yanit

 44. blank Mehmet dedi ki:

  Mehmet Güneri ben diyarbakırda ikamet ediyorum devlet memuruyum aylık gelirim 3888 tldir aylık 1500tl öderim sağlık sorunları nedeniyle çok acil 40 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 45. blank MURAT dedi ki:

  15.000 tl ihtiyacım var aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim çok fazla başvuru yaptığım için bankalar kredi çıkartmıyor mail adresime iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizinle iletişime geçelim

 46. blank Ebru dedi ki:

  bankalarla sorumluyum acil 25bine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 47. blank Ilhan dedi ki:

  20 bin tl ihtyacim var acil

 48. blank satılmış süzenr dedi ki:

  kredi kartı borçlarımı kapatmak istiyorum 10.000 tl ye ihtiyacım var

 49. blank Faruk dedi ki:

  10000 tl lazim devam eden 6000 tl kredim var

 50. blank İbrahim Tuna dedi ki:

  İbrahim bana acil 15000₺ leye ihtiyaçım var

 51. blank mine mutlu dedi ki:

  memurum acil 5000 ihtiyacım var ,yardımcı olurmusunuz

 52. blank İbrahim dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var kredi borcum yok fakat dosyalarım var kapatılacak yardımcı olursanız sevinirim

 53. blank mehmet kılıç dedi ki:

  bir iki bankaya kartımı iptal etmeyin borçlarımı ödeyecegim devam eden kredim var dedim bana gün içinde ödeme yapıp yapmayacagımı sordular kıbrıstayım türkiyeye gelemiyorum m gümrükte takıldım dedim ancak 3 gün sonra giriş yapabildim beni ödeme yapmakla tehdit ettiler kredi kartımı kullanıma kapadılar borcumu ödemeye banka kartımı koydugumda yuttu sinişrlendim ödeme yapmadım ama şimdi pişmanım nakit taşıma zor ve borç her an karşıma çıkmakta ancak ödeme yapamıyorum faizleri masrafları yüklemişler ve parça parça düzenli ödeme yapmak istiyorum ve bana 15000 tl yetiyor bu konuda ne yapabilirim kendi üzerime bir şey alamıyorum onlara haciz koyacaklar satıp ödemede yapamayacagımı söylediler ve her yerden baglı kaldım ancak bir kredi ile ödeyip kurtulac agımı söylediler yardımcı olurmusunuz.

 54. blank Ferdi caglar dedi ki:

  Daginik borclarim nedeniyle 15000 bin liraya ihtiyacim var tek bi yere borclanmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim 5423931765

 55. blank Tayfun dedi ki:

  Dağınık olan kredi borcumu bir araya toplamak amacıyla krediye ihtiyacım var geri ödemede sıkıntı olmaz aylık 1500 TL olarak geri ödeme yaparım teşekkürler

 56. blank Selcuk aksakal dedi ki:

  Kiredi notun düşük olduğundan çekemiyorum siz nasıl çekeceksin iz

 57. blank Muhammet yilmaz dedi ki:

  Kredi almak istiyorum

 58. blank Bilal özel dedi ki:

  Emekliyim 550tl kalıyor bana 5000tl ihtiyacım var

 59. blank Bilal özel dedi ki:

  5000tl ihtiyacım var yalnız kireci borcu oduyorum 550tl kalıyor bana banka vermiyordu nasıl olacak

 60. blank Erdal dedi ki:

  Merhaba ben Erdal benim acil 45000 tl krediye ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim gerekirse komisyon dahi ödemeye hazırım borçlarımı kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum benim aylık 3500 tl gelirim var

 61. blank Fatih dedi ki:

  Acil 30000 ihtiyacim var yokmu yardim edecek kimse aylik olarak geri oderim bi cikar yolu gosterin

 62. blank Emrah dedi ki:

  Slm ben emrah acil 50000 tl ye ihtiyacım var 05o50758753

 63. blank Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Vergim kapalı bicimlendirildi ödeniyor tekrar mekan tutup vergimin açılışını yapacağım nakit ihtiyacım var 20000 tl ihtiyacimvar

 64. blank İbrahim dedi ki:

  20000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 65. blank Erdal dedi ki:

  Merhaba benim acil 45000 tl krediye ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim gerekirse komisyon dahi ödemeye hazırım borçlarımı kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum

 66. blank kaan dedi ki:

  20.000 lazım acil

 67. blank Barış dedi ki:

  Acil 30000 ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz

 68. blank Murat dedi ki:

  Dağınık olan borclarim için 15000 tl ihtiyacım var 2012 den beri ayni isyerinde calismaktayim aylik 800 tl lik odemeler yapabilirim bana geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 69. blank Zeyno dedi ki:

  15.000 TL ACİL GEREKLİ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

 70. blank cafer dedi ki:

  Acil nakit lazim acil arayin

 71. blank Metin dedi ki:

  25.000 bine ihtiyacım var naıl ala bilirim haciLiyim

 72. blank Rıdvan Parıldar dedi ki:

  5 bin tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olursanız sevinirim

 73. blank Ahmet dedi ki:

  Kredi

 74. blank ramazan.unal. dedi ki:

  10.000.ihtiyacim.var.
  48.ay.olursa.iyi.olur

 75. blank Burak dedi ki:

  Bizede bi kredi çıkartın

 76. blank hakan olmasın dedi ki:

  acil nakit ihtiyacım var komisyonlar yardımcı olabilecek olan var mı

 77. blank hakan dedi ki:

  nakit ihtiyacım var komisyonlar yardımcı olabilecek olan var mı

 78. blank murat dedi ki:

  20.000 TL ihtiyacım var gelirim yüksek

 79. blank Sureyya dedi ki:

  25.000lira çekmek istiyorum kaç sefer baş vurdum hiç sonuç yok açıklama yok

 80. blank Özgün dedi ki:

  25 bin lazım yardımcı olur musunuz lîtden

 81. blank Özgün dedi ki:

  25 bin lazım yardımcı olur musunuz

 82. blank MEHMET Kangürtay dedi ki:

  17000 tl ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 83. blank Şuayip Şenol dedi ki:

  Ama ben 50 bin isdiyom

 84. blank adem dedi ki:

  acil 12000 tl ye ihtiyacım var

 85. blank ismail dedi ki:

  emekliyim acil krediye ihtiyacım var 40.000 TL emekli gelirim 4.500 TL dir kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyorum

 86. blank ismail dedi ki:

  emekliyim aylık gelirim 4.500 TL acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 87. blank Sevgi dedi ki:

  Acil 50000 bin ihtiyacım var ssksiz çalışıyorum 2000 aylık gelirim

 88. blank Hasan dedi ki:

  Acil 8 binliraya ihtiyacım var

 89. blank ferhat dedi ki:

  kredi veriyomusunuz

 90. blank ahmet dedi ki:

  acil 50 000 lazım memurum istanbuldayım

 91. blank Burcu dedi ki:

  Acil 30 tl ye ihtiyacım var kredilerimı iki aydır odeyemiyorum

 92. blank Osman kose dedi ki:

  Slm 200000 liraya ihtiyacım var yardımcı olurmsunuz olurmsunuz

 93. blank Memurum acil kredi laızm dedi ki:

  GAziantepteyim.Acil krediye ihtiyacım var..çok acil….30.000 tl

 94. blank Iskender dedi ki:

  Kredi

 95. blank Metin dedi ki:

  35000 tl ihticaım var yardımcı olursanız tsk

 96. blank Osman kose dedi ki:

  10000lira lazım yardımcı olurmsunuz

 97. blank fth dedi ki:

  30000 tl ye ihtiyacım var

 98. blank harun dedi ki:

  borçlarımı tek bankada ödemek için lütfen acil kredi istiyorumm 20000 tl acil yardımcı olurmusunuz.tşkr…

 99. blank Veysel dedi ki:

  20000 TL ihtiyacım var

 100. blank cemil dedi ki:

  Borclarimi tek bankada odemek için lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler20000tl

 101. blank cemil dedi ki:

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler bana yardımcı olun

 102. blank Caner dedi ki:

  25000 nasıl yardımcı olursunuz

 103. blank Yusuf dedi ki:

  5000 lazim

 104. blank Mesut dedi ki:

  15000tl ihtiyacim var nasıl yardımcı oluyorsunuz borc kapamak icin

 105. blank Aydin bozdemir dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim 5538465453

 106. blank mahmut eser dedi ki:

  bankalarla sorunluyum yanitakipli bana çıkarmı çıkarsa banka borçlarımıkapatmak istiyorum 15000 tlye onbeşbin liraya ihtiyacımvar kendiişyerimvar mobilya özelsiparişatölyem vergiye bildirilmişişyerim çıkartırsanız sevinirim biryere borcum olmuşolur haberinizi bekliyorum

 107. blank özlem dedi ki:

  20000 tl acil krediye ihtiyacım var.5068544646 telefonum hemen dönerseniz sevinirim.

 108. blank Murat dedi ki:

  25000 tl ihtiyacım var bankalara borçlarımı ödeyeceğim siz benm yerime kredi çekin ben öderim benim hiç bir şeyim Yok 2000 tl ye çalışıyorum aylık 800 tl ödeyebilirim ama 48 ay olsa daha iyi olur nişan yapacağım hemde 17000 tl borcum var onu ödeyeceğim sizin kesintiniz haricinde

 109. blank Bekir dedi ki:

  25 TL ihtiyacım var 48 ay vadeli

 110. blank Ayşe dedi ki:

  Bankalardan kredi çekerken teminat olarak üzerinize bulunan ev ve arsa tapusu, taşıt, alacak senedi ve çek gibi mal varlıklarınızı da krediye karşı teminat olarak gösterebiliyorsunuz. Bu sizin krediyi ödeme gücünüz olduğunu göstermek adına bir gösterge olabilir. Eğer bunlardan birini ipotek olarak göstererek, bu mal varlığının değerinin belli bir oranına kadar kredi çekmek istiyorsanız buna ipotekli( Teminatlı) ihtiyaç kredisi deniliyor.
  Gerek teminata verilen belgeler gerekse ipotek için alınan belgeler bankadan bankaya ve sizin istediğiniz kredi türüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teminatınızın uygun görülmesi halinde.. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin…!! 1000 tl den 100.000 tl İpotekli kredi desteği sağlanır.

 111. blank EMİNE BELLİ dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var emekliyim maaşımı ziraat bankasından almaktayım kredi kartı borçlarımı kapatmak istiyorum 5334985048 telefonum saygılar

 112. blank dilek dedi ki:

  Biri cevap yazar mı bilmiyorum ama 10000 TL nakit ihtiyacim var memurum ve düzenli ödeme yapabilirim;Adana da oturuyorum

  1. blank alperens dedi ki:

   kardeş düzenli ödeme yapabiliyorsan burada işin ne?

 113. blank Yavuz dedi ki:

  25bn tl ihtycm vat

 114. blank tamer dedi ki:

  30000 tl kredi kullanmam lazım banka takibim yeni bitti yardımcı olurmusunuz

 115. blank Üstün guclu dedi ki:

  Acil kırdı lazim 15000

 116. blank Fatma dedi ki:

  Ankara dayım acil5bin liraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olur geri dönüş yapabilirmisiniz

 117. blank Mehmet dedi ki:

  15000tl ye acil ihtiyacim var kredi cekmek istiyorum

 118. blank ŞEREF ÖZTÜRK dedi ki:

  acil 4000 tl ye ihtiyacım var 6 taksite kapatırım büyükçekmecede çalışıyorum 3000 tl maaşım var irtibat numaram 5313201608

 119. blank Edibe dedi ki:

  Acil nakit lazım Ankara

 120. blank Ozan dedi ki:

  45bin. Ihtiyacim var. Esimin yapi. Krediye 16bin benim ise garantiye. 8bin borcum var puanim. 1200. Ama banka 5ay. Once. Cektigim icin. Kredi vermiyor bu ay almam. Gerekiyor. Borclarin. Hepsini. Kapatip 1cati. Altinda odemekbistyorum. Gelirim. 1720 meaqilerimle 2300 ve. 3. Ayda 1tam. Maas. Ikramiyem var acil bu 10gune ihtiyacim var 5353225406 ozan. Gebze

 121. blank Şaban doğan dedi ki:

  Acil 5 bin lazim yardımcı olurmusunuz

 122. blank Emine dedi ki:

  İstanbul nakit

 123. blank Abdullah dedi ki:

  3000 tl 5549083048

 124. blank ERDİNÇ dedi ki:

  Nakit ihtiyacim var

 125. blank lidar alan dedi ki:

  20binliraya ihtiyacım var yardımcı olabilecekler arasın5469736274

 126. blank sinan dedi ki:

  kardeşim senetle kredi veren firmalar diyonuz ama onlara ulaşacak ne telefon var ne adres niye komuyosunuzki anladım

 127. blank Mehmet kazdal dedi ki:

  Tum blrclarimi sicil affi cikmadan kapadim xevlet memuruyum bugun bir bankayla gorustum sicilinjz bozuk imkani yok alamazsiniz dedi.luyfen yardimci olurmusunuz cok sikkntidayim…saygilar

 128. blank çiğdem dedi ki:

  20000 tl krediye ihtiyacım var

 129. blank ahmet dedi ki:

  Devlet Kurumu’nda memur olarak çalışmaktayım. 10000 tl

 130. blank Suat dedi ki:

  Merhaba bana acil 30.000tl kredi lazım aylık 950tl ödeyebilirim

 131. blank ergun dedi ki:

  Mrb kredi ihtiyacim var cok acil ama kullanamiyorum donus yaparsaniz sevinirim izmir cesme 541 6181762 gorusmek uzere

 132. blank ardacan dedi ki:

  5000 TL

 133. blank Fatih dedi ki:

  Slm 20000 tl ihtiyacım var

 134. blank Mesut dedi ki:

  Devlet Kurumu’nda memur olarak çalışmaktayım. 10000 tl ihtiyacım var

  1. blank Hakan dedi ki:

   Mailime mesaj atınız detaylı görüşelim

   1. blank Serhan dedi ki:

    20 bin nakit Lazım yardımcı olur musunuz

   2. blank Sureyya dedi ki:

    Çok acil 10 binliraya ihtiyacım var icraya girmemeliyim kimseden bulamadım.

 135. blank kenan dedi ki:

  Kamuda calisiyorum kredi icin dönerseniz memnun olurum

 136. blank hasan dedi ki:

  eskişehirde yaşıyorum 21.500 tl ye ihtiyacım var gününde toplu veya taksit ile ödeme yapabilirm. [email protected]***.com dan mail atnız

 137. blank ardacan dedi ki:

  25000 TL

 138. blank MERVE dedi ki:

  cokc ok acil 20.000 tl ye ıhtıycım var yardımcı olur musunuz

 139. blank Bilal efe dedi ki:

  10000 lazim

 140. blank Caner dedi ki:

  Selam 20000 lazım

 141. blank Mustafa dedi ki:

  Acil 10000 tl dönüş bekliyorum

 142. blank Ali dedi ki:

  Acil 5000 TL de olur

 143. blank Osman ağirdil dedi ki:

  Yalvarıyorum 4000tl para acil lazım lutfen

 144. blank Ebru dedi ki:

  Yalvarıyorum 12 bin çok acil dönüş yapin

  1. blank serkan dedi ki:

   Bru hnm kredi cekmeyi denediniz mi eger siciliniz bozuksa farkli bir yol ile cozulebili

 145. blank Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok kendi iş yerimi açmak için 30.000 TL ye ihtiyaç var. Yardımcı olur musunuz ve ŞARTLARINIZ nelerdir? SELAMLAR

 146. blank Üstün guclu dedi ki:

  Yirmi bin çok acil lazim

 147. blank Tandoğan Kahraman dedi ki:

  Borclarimi kapatmam lazım bı yardımcı olursanız sevinirim

 148. blank cemil dedi ki:

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler

 149. blank ebru dedi ki:

  12 bın tl lazım acıl

 150. blank Harun dedi ki:

  Size nasil ulascam

 151. blank Harun dedi ki:

  Nasil ulascam size

 152. blank yücel dedi ki:

  Suan bankalarla ne yazıkki aram bozuk gittiğim her kapı da teker teker yuzume kapaniyo dune kadar kredi verelim diye kapımı çalan her banka ben zora dustugumde kapısını kapattı 6 ay işsiz kalmak beni bu kadar zora sokmusken calistigim hic bi banka beni ayakta tutmak adina elini uzatmadi suan ise maddi durumum dune göre daha iy borclarim dağınık olduğundan tek çatı altında toparlamak 8 aydır kendi isimde yürümek yerine daha büyük adımlar atarak büyümek için desteginize ihtiyacım var görüşmek ister bana güven duyup bu konuda yardimci olursanız sizinle çalışıp kazanmaktan mutluluk duyarım.tel.232 440 3000

 153. blank Emine dedi ki:

  20000 tl. Lütfen irtibata geçin

 154. blank OZAN DINÇER dedi ki:

  ALANYADA MEMURUM 20000 TL İHTİYACIM VAR AYLIK 1000 TL ÖDEME YAPABİLİRİM KEFİLLİKTEN DOLAYI SİCİLİM BOZUK.

 155. blank aykut dedi ki:

  acil 45 bin tl ihtiyacım var aylık 1500 tl olarak gerı odeyebılrıım

 156. blank Ömer darıcan dedi ki:

  3000 tl çekmek istiyorum

 157. blank Emrah dedi ki:

  Irtibat numarası alabilirmiyim

 158. blank Kenan dedi ki:

  Merhaba 25 bine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 159. blank ragıp mete ekebaş dedi ki:

  Benim de ihtiyacim var ama sicil bozuk oldugu icin alamiyorum sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara dahi bas vurdum onlar bile vermiyor onlarda yalanci siz nasil veriyorsunuz maasim 2150 tl 10000tl ihtiyac var hadi siz verin on odemesiz

 160. blank irfan dedi ki:

  Merhaba irfan Adıyaman Kahta’da yaşıyorum çifciyim sska

 161. blank Yusuf bebek dedi ki:

  İrtibat numarası alabilirmiyim

 162. blank Ömer yoldas dedi ki:

  15 tly ihtiyacim var yardim ederseniz odemelerimi duzgun yaparim bu parayla borclarimi vericem ayrica nihakahim felan olucak tsklr

 163. blank şevket tekin dedi ki:

  bankaylatakın tım var
  15000 tele ihtiyacım var

 164. blank Günay Öcal dedi ki:

  Acil 10.000 lazım yardımcı olabilirmisiniz 0 506 489 67 53 isparta

 165. blank Fahri dedi ki:

  Acil 5000 tlye ihtiyacım var

 166. blank Halil Kiriş dedi ki:

  Nasıl ve ne şartlarda yardımcı olabilir siniz

 167. blank Ebru dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 168. blank mehmet dedi ki:

  25000tl lazım emekli çalışanım,bankalardan çekemiyorum,kredim old.dan..acil

 169. blank Yunus dedi ki:

  Bana 13.000 lazım yardımcı olurmusunuz

 170. blank Abdülaziz dedi ki:

  35000 lazım

 171. blank Abd dedi ki:

  35000 lazım

 172. blank Gökhan dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum ama nasıl görüşebiliriz iletişim bilgilerinizi mail atabilirmisiniz

 173. blank Yusuf erbaş dedi ki:

  35000 lazım

 174. blank umit dedi ki:

  40000 lira lazim

 175. blank efe dedi ki:

  Nasil oluyor bilgi verirmisiniz

 176. blank Muzaffer kızıl dedi ki:

  Ben emekliyim garanti bankasıla icralık oldum

 177. blank guler yoldas dedi ki:

  15500

 178. blank cemil dedi ki:

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum

 179. blank Kasim Akar dedi ki:

  Kiredi cekemiyorum yardimci olursan

 180. blank Bedri dedi ki:

  30 bin tl ye ihtiyacım var ışyeri açacam

 181. blank ramazan.unal dedi ki:

  12.500.ytl.lazim

 182. blank Kenan dedi ki:

  25 bin lazim

 183. blank Fatma dedi ki:

  Merhaba
  Acil 25 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

 184. blank Bilal dedi ki:

  Kredi.kulanacam

 185. blank Süleyman dedi ki:

  Bana dönüş yaparmısıniz

 186. blank MESUT dedi ki:

  SELAM KARDEŞİM EĞER CİDDİ ÖN ÖDEMESİZ YAPIYORSANIZ BENİM ACİL İHTİYACIM VAR KASAP ŞARKÜTERİ USTASIYIM

 187. blank ahmet Şengün dedi ki:

  Selam ben ikibin onbeş yılında İflas ettim vergiyide kapattım şimdi yeni bir iş kuruyorum bana acil 50000 TL ihtiyacım var kara lisdedeyim

 188. blank Ümit dedi ki:

  Oğluma düğün yapacam kırmızı kalemliyim hiçbir bankadan kredi çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 189. blank Tolga dedi ki:

  10 bin kredi çekmek istiyorum

 190. blank Osman dedi ki:

  Kerdilerimde ödemede gecikmeler yaşıyorum 15000 TL kredi çekmek istiyorum selamlar

 191. blank ali dedi ki:

  Acil kiredi lazim 50000 taksitleri1000tl olcak sekilde tesekkurlee

 192. blank Bahtiyar parladı dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var devlet memuruyum

 193. blank Vvv dedi ki:

  bana da ulaşır mısınız devlet memuruyum

 194. blank Mehmet dedi ki:

  Bana da ulaşır mısınız

 195. blank Davut dedi ki:

  İkibin maaşım var beşbin TL ihtiyacım var benim yerime kredi çeker verirseniz ne mutlu bana parayı almadan hiçbirşeye inanmıyorum verirseniz arayın

 196. blank volkan dedi ki:

  slm acil 25.000. tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ayda 1300 öderim donus yaparsaniz memnun olurum

 197. blank poyraz dedi ki:

  kredi basvurusu yapmama ragmen hic bana donulmedi.nasil iletisim kuracagim.?

  1. blank MEHMET dedi ki:

   merhaba poyraz bey ıyı gunler maıl adresıme gerı donus yapabılırsınız ıstersenız tabıkıde [email protected] burda detayları konusabılırız rahatlıkla

 198. blank İsmail dedi ki:

  İyi gunler benimde cok acil 15milyona ihtiyacim var acaba nasil yardimci oluyorsunuz donus yaparmisiniz acaba

 199. blank isa dedi ki:

  Bende %3 faize raziyim donus yapmanizi bekliyor olacagim

 200. blank isa dedi ki:

  Ben de %3 faize raziyim ulasirsaniz sevinirim

  1. blank MEHMET dedi ki:

   merhaba poyraz bey ıyı gunler maıl adresıme gerı donus yapabılırsınız ıstersenız tabıkıde [email protected] burda detayları konusabılırız rahatlıkla

 201. blank Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için 50.000 TL ye kadar ihtiyaç var. Yardımcı olur musunuz ve ŞARTLARINIZ nelerdir? KREDİYİ SİZ ÇEKİN, BİZ ÖDEYELİM KAMPANYASINDAN faydalanmak istiyorum. SELAMLAR

  1. blank MEHMET dedi ki:

   merhaba levent bey ıyı gunler maıl adresıme gerı donus yapabılırsınız ıstersenız tabıkıde [email protected] burda detayları konusabılırız rahatlıkla

 202. blank Tekin dedi ki:

  Acil 10.000 TL ihtiyacım var çok acil ayda 1000 1000 çok rahat ödeme imkanim var dönün bana lutfen

 203. blank Sabri dedi ki:

  acil 20.000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz durumun aciliyeti var

 204. blank Suat dedi ki:

  Acil nkite ihtiyacım var benimle iletişime geçermisiniz

 205. blank Hasan Tıraşçı dedi ki:

  45000 tl ye ihtiyacım var görüşebilirmiyiz.

 206. blank Gelir Belgesiz Kredi dedi ki:

  Kredi notu düşük olan ve kara listede olanlara senetle kredi imkanı sağlıyoruz. Aylık faiz oranı %3 olup eğer buna razı olmayan varsa diğer tefecilere razı olabilir. Biz kesin bir kurumuz, öyle alavere yok.

  1. blank emre dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz &3 faiz kabul ederim

  2. blank ali dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz

  3. blank Hasan Tıraşçı dedi ki:

   Görüşebilirmiyiz

 207. blank Berat alabay dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var özel sektör de çalışıyorum.

 208. blank cem dedi ki:

  öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var yardımınızı bekliyorum aylık bursum ile ödeyebilirim

 209. blank Galya dedi ki:

  Acil nakit paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun aylık 1000 tl geri ödeme yapabilirim İstanbul da yaşıyorum takipte olduğumdan kredi çekemiyorum

 210. blank Batuhan dedi ki:

  Günaydın merhabalar kkb puanım çok düşük bankalardan kredi kullanamıyorum 15.000 tl ihtiyacım var çalışıyorum 2000 lira maaşım var yardımcı olur musunuz

 211. blank Dilek dedi ki:

  Bana ulaşın ne olur acil kredi ihtiyacım var borcumu bir araya getirmek istiyorum.

 212. blank Ebru dedi ki:

  İyigünler Avukatlık olan kredi borcumu yaklaşık 1 ay önce kapattım işyeri sahibi esnafım aylık belgelenebilir gelirim 5 bin tl ÇOK ACİL 25 BİN TL İHTİYACIM VAR ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM

 213. blank Mustafa dedi ki:

  Slm.adıyaman gölbaşı ilçesinde ikamet eden bir devlet memuruyum.findeks puanım düşük olduğu için krefi çekemiyorum.6000 tl krefiye ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim

 214. blank Tolga dedi ki:

  Yardımcı oluyor musunuz??

 215. blank Ersin celik dedi ki:

  Acil 10.000 le ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim 48 ay vade ile olumlu olumsuz dönerseniz sevinirim

 216. blank Kemal dedi ki:

  Memurum 40-50 bin kadar senetle kredi veya,biz cekelim siz ödeyinden istiyorum

 217. blank MERHABA 10000TELEKREDİİCİNARADIM dedi ki:

  BANKALARDANKREDİALAMIYORUM ONUNİCİN SİZDENYARDIMİSTİYORUMEMEKLİYİM

 218. blank Pelin Altuntop dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 219. blank EV HANIMI KREDİLERİ 2017 dedi ki:

  Ev hanımları ve bayanlar için evde ek iş yapanlara bankalar ve kamu kuruluşları ile KOSGEB kredi verir mi?

 220. blank Gamze dedi ki:

  25 bine ihtiyacım var tüm borclarımı kapatıp tek bir borcum olsun istiyorum. Lütfen acil yardımcı olunn

 221. blank Ebru dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 222. blank Sercan dedi ki:

  Slm acil 28bin tl lazım hemen dönüş yaparsanız sevinirm iyi günler

 223. blank Emre dedi ki:

  Şirketime 1.3 milyon kredi ihtiyacım var komisyon neyse irtibata geçelim

 224. blank Ahmet dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum 40 bin liraya ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?

 225. blank Erhan dedi ki:

  100bin 12ay wadeli taksitler nekadar olur

 226. blank barıs dedi ki:

  Acil olarak 10.000 tl ihtiyacım var mail adres belli bu işlerle uğraşan biri varsa dönüş yaparsa sevinirim ..
  yer istanbul/beylikdüzü

 227. blank arzu dedi ki:

  acill 35 bin lazım

 228. blank Kadir dedi ki:

  Acil 3000 tl kredi yardimci olurmusunuz

 229. blank Yusuf ÇELİKTAŞ dedi ki:

  Çok acil 5000 lira ihtiyacım var

 230. blank ümit dedi ki:

  Çok acil 7000 tl kredi lazım eşim doğum yapacak

 231. blank ramazan dedi ki:

  MERHABA ACİL PARA BULMAM LAZIM
  Merhaba ben İstanbul’da ikamet ediyorum. Borçlarım yüzünden bankalara gününde ödeme yapamıyorum. Bu yüzden banka ile sorunlar yaşıyorum ve kredi alamıyorum. Bana acil 25 Bin TL lazım. Eğer bu parayı bulabilir ve borçlarımı kapatırsam aylık1250 TL rahat ödeyebilirim. Lütfen yardımcı olun

 232. blank mehmet dedi ki:

  35 bin lazım

 233. blank ahmt dedi ki:

  6 mılyara acıl ıhtıyacım var hemen dönus yaparsanız cok memnun olurum polatlı

 234. blank İlkay dedi ki:

  30 bin tl ama acil lazım memurum istanbul

 235. blank Burak dedi ki:

  15000TL krediye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim..

 236. blank Recep acabay dedi ki:

  Merhaba acil 10 bin ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 237. blank Sabri dedi ki:

  Merhaba benim acil 25000tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 238. blank Ahmet dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyac var yardimci olun lutfen

 239. blank Bayram Sarıkaya dedi ki:

  50 bin tl ihtiyacım var

 240. blank Emrah dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz lütfen

 241. blank TUĞÇE dedi ki:

  Merhaba acil 20.000 tl ye ihtiyacım var. Kredi kartı ve elden olan borçlarımı kapatıp bir yere ödemek istiyorum. Kredi notum düşük olduğu için bankadan kredi çekemiyorum. Acil dönüş yapabilir misiniz? Lütfen

 242. blank yusuf dedi ki:

  40000 tl lazım neyse günahı hazırız ödemeye…

 243. blank Merve dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tlye ihtiyacım var yardımcı oluyor musunuz.

 244. blank ibrahim dedi ki:

  20000 tl krediye ihtiyacım var.

  1. blank SIDIKA dedi ki:

   ACIL 10000 TL IHTIYACIM VAR POLATLIDA YASIYORUM

 245. blank cevat dedi ki:

  Acillll 7000 tl ihtiyaç var

 246. blank Fatih dedi ki:

  5000 TL ihtiyacim var

 247. blank ahmet fidanil dedi ki:

  Beni arayın görüşelim

 248. blank Zafer ekin dedi ki:

  Tır şöförüyüm ben tır almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz

 249. blank Emre dedi ki:

  Acil 10.000 tl lazim 36 vadeli
  Acil yardiminizi bekliyorum

 250. blank Emre dedi ki:

  Bana 10 000 tl acil lazim ne yapabilirim

 251. blank alper dedi ki:

  6000 tl .kredi talebim var. kredi puanım – 847 kamuda memur olarak çalışıyorum …3600 belgeli net maaşm var hiçbir haciz vb. kesinti yok evveldende olma dı…yanlız kefillikten takipte dosyam vardı onuda ödedim 1 ay önce kapattım kapama evrakları elimde puan düşük olduğundan kredikullanamıyorum…istenirse ipotekte verebilirim…kefilde..

 252. blank Seval dedi ki:

  Acil 25.000 tlye ihtiyacım var

 253. blank hüseyin dedi ki:

  acil 20000 e ihtiyacım var sigortalı çalışanım otamatik ödeme veririm

 254. blank Ali dedi ki:

  Acil 20000 tl ihtiyacım var 5422401262 ali istanbul

 255. blank burak dedi ki:

  acil 30.000 tlye ihtiyacım var kendi işyerim var aylık 3000e kadar öderim

 256. blank ömer dedi ki:

  17500 liraya ihtiyacım vR 12 AY GERİ ÖDEMELİ

 257. blank Gökhan dedi ki:

  Kara listeye alındim ve acil 4.000 tlye ihtiyacim var aylık 500 geri ödemeli lutfen yardimci olun.

 258. blank hidayet dedi ki:

  merhaba 20000 tlye ihtiyacım var aylık 2000 geri odemeli dönüş yaparsanız sevinirim

 259. blank Selim dedi ki:

  Acil minimum 5.000 tl lazim ulasirsaniz sevimirim 2.000 tl maasla calisiyorum

 260. blank Mutlu dedi ki:

  Bir miktar nakit ihtiyacim var iletisime nasil gecebiliriz

 261. blank Borca karşılık kredi dedi ki:

  araştırma devlet hastanesinde hemşireyim devlet memuruyum 3.500 tl maaş almaktayım ziraat bankasından yatıyor maaşım 50.000 tl borucum var elden para istemiyorum borçlarımın kapatılması karşılığında aylık belirlenen taksitleri otomatik ödeme talimatıyla öderim sıkıntı yok . konu .le ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim saygılar efendim.

 262. blank arzu dedi ki:

  35000 tl ihtiyacım var kaç gündür yazıyorum dönüş olmadı lütfen bana ulaşırmısınız

 263. blank Mesut dedi ki:

  20000 tl krediye ihtiyacım var.kredi borcum yüzünden bankalardan kredi alamamaktayim.memurum

 264. blank Ömer yazar dedi ki:

  Bana 50 000 TL para lazım. Borçlarımı bir yerde toplamak istiyorum. 50000 tlye aylık 1500 TL öderim.

 265. blank erol görmüş dedi ki:

  acil 50.000 tl gerekiyor maaşım 4600 tl kefillikden dolayı kredi alamıyorum maaşımda haciz yok acil dönerseniz sevinirim

 266. blank Veysel dedi ki:

  Acil kıredi lazım dönüş yaparmısınız

 267. blank Ahmet dedi ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum acil kıredi lazım 30 binlire

 268. blank MUHAMMED dedi ki:

  30bın tl kredi basvurusu yapmk ıstoyorum aylık gelır 2500+ mesaj atın lutfen

 269. blank mustafa dedi ki:

  300.000 tl civarlarında krediye ihtiyacım var airket sahibiyim ve ipotek göstere bilirim mail atarsanız görüşelim

 270. blank Kredi kampanyası 2017 dedi ki:

  2017 yılında herkese senetsiz sepetsiz kredi vereceğiz.

 271. blank fatih dedi ki:

  acil 10 000 tl ihtiyacın var cevap yazınız lütfen

 272. blank Burhan dedi ki:

  Memurum 5600 tl.maasim.var bodroda 30 bin tl ye ihtiyacım var kredi kartı ve ek hesapları kapatmak için sadece gecikmeler oldu icra vb. Durum olmadi

 273. blank Yusuf dedi ki:

  Acil 10 bin tl lazım cevap lütfen

 274. blank Ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul’da ikamet ediyorum. Borçlarım yüzünden bankalara gününde ödeme yapamıyorum. Bu yüzden banka ile sorunlar yaşıyorum ve kredi alamıyorum. Bana acil 10 Bin TL lazım. Eğer bu parayı bulabilir ve borçlarımı kapatırsam aylık 500 -700 TL rahat ödeyebilirim. Lütfen yardımcı olun.

 275. blank MUSTAFA YILDIRIM dedi ki:

  Merhaba,
  çok acil 15bin tl ihtiyacım var.Dönüş yapmanızı rica ederim.

 276. blank Cahit dedi ki:

  Devlet memuruyun 12 bun tl ihtiyacım var. iletişime gecermisiniz

 277. blank Ali dedi ki:

  20000 tl kredi çekmek istiyorum

 278. blank cansu dedi ki:

  acil 40 bine ihtiyacim var avukatligim bankalaron hic birinden kredi cikmiyor lutfen acil iletisime gecebilirmisiniz

 279. blank Acil para lazım dedi ki:

  Yardım

 280. blank Ibrahim dedi ki:

  Merhabalar 15000 bin lira acil kredi cekmem lazım olumlu olumsuz dönerseniz sevinirim iyi gunler

 281. blank suat bulurel dedi ki:

  4650 tl maaşım var … 56.000 48 ay kredi kullanmak istiyourm. başka bankada olan borcumu kapatafcağım

 282. blank hakan dedi ki:

  10000tl.kredi cekmek istiyorum.

 283. blank Emrah dedi ki:

  Ulasin bna lutfen acil paraya ihtyacim var

 284. blank Murat dedi ki:

  Devlet memuruyum acil paraya ihtiyacım var.Dönüş yapın lütfen

 285. blank Cüneyt dedi ki:

  Merhaba iyigünler acil 15 bin tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 286. blank nihan dedi ki:

  mesajınız geldi. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

 287. blank hakan dedi ki:

  7000 tl ihtiyacm var depo sorumlusu olarak çalşyrm

 288. blank Şeyhmus Akdemir dedi ki:

  15000 tl kredi çekmek istiyorum maaş haczi var haczi kaldırmak için sizden yardım bekliyorum

 289. blank yeşim dedi ki:

  kamuda calışyorum acil 5000liraya ihtiyacım var

 290. blank fırat dedi ki:

  iyi günler devlet memuruyum bana 5000 lira ihtiyaç kredisi lazim yardimci olurmusunuz

 291. blank Mehmet dedi ki:

  Krediye ihtiyacim var

 292. blank hasan dedi ki:

  ACİL 10000 TL İHTİYACIM VAR

 293. blank ihsan küçükarslan dedi ki:

  acill 15000 tl ye ihtiyacım var memur emeklisiyim cevap bekliyorum

 294. blank Eylül Akyüz dedi ki:

  Merhaba ögrenciyim acil 2000 tl ye ihtiyacim var taksitle geri ödeyecegim geri donus olursa cok sevinirim .

 295. blank NURAY dedi ki:

  Mesajinizi aldim.Lütfen.benim siz krediyi çekerseniz ben ödeyecegim.memur emeklisiyim.lutfen bana dònus yaparsaniz sevinirim

 296. blank Neslihan dedi ki:

  İyi günler. Devlet memuruyum. Tüm borçları kapatmak icin 40000 liraya ihtiyacım var. Aylık 1500 1800 lira ödeyebilirim. Bankalarla problem olduğu için kredi çekemiyorum. Her türlü faiz kabulüm. Olumlu yada olumsuz geri dönüs yaparsanız sevinirim. İyi günler

 297. blank hakan dedi ki:

  Acil 5000tl.kredi lazim.donerseniz sevinirim.

 298. blank Ercan çetin dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var

 299. blank Elif durmuş dedi ki:

  10 bin tlye ihtiyacım var yardimci olabilirmisiniz

 300. blank HASAN GÖKAL dedi ki:

  çok acil 5000 tl ihtiyacım var

 301. blank GÜLŞAH dedi ki:

  4000 TL İHTİYACIM VAR

 302. blank Uğur dedi ki:

  Çok acil 7000 tl ihtiyacım var 750 aylık ödeme ile yardım lütfen

 303. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 20 bin TL lazim.Haciz işlemlerini başlatacaklar.Ayda 1200 lira ödeyebiliriz.Dönüş bekliyorum tesekkurler.

 304. blank Gökhan dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında bina yönetimi üzerine bir şirketim var kredi çekemiyorum.Acil 40 bin liraya ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?Acil cevap bekliyorum..

 305. blank frank dedi ki:

  30000tl bir is yapmak icin ihtiyiacim var, bu isin gelir cok yuksek oldugunu yuzde yuz eminim, ortakta olmak isteyen sartlari konusabiliriz. donus yaparsiniz sevinirim

 306. blank MELİKE dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 400 tl odeyebilirim ayda

 307. blank hasan ceylan dedi ki:

  acil 4000 tlye ihtiyacım var ayda 400 tl geri ödeme imkanım var

 308. blank emine dedi ki:

  7500 tl ye ihtiyacım var. 24 ay vadede 250 tl. aylık ödeme yapabilirim.

 309. blank Mustafa yıldırım dedi ki:

  Acil 25000 ihtiyacım var

 310. blank nazlı dedi ki:

  acil 5000 lazım oturdugum ev kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak ev tutmak için para lazım ziraattan maaş alıyorum ger ödemede sorun olmaz

 311. blank Elif durmuş dedi ki:

  Acil 30000 ihtiyacim var donerseniz sevinirim

 312. blank delal özateş dedi ki:

  8000 TL krediye ihtiyacım var kamu çalışanıyım ankarada ikamet ediyorum. saygılar

 313. blank serap dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var.

 314. blank TÜNCAY KAYA dedi ki:

  Kredi ve kredi kartlarımı ödemek ve tek elde toplayıp rahatlamak için 60000 TLye ihtiyacım var.Kamu görevlisiyim.Ayda 2000 TL ödeyebilirim.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler

 315. blank yyyccclll dedi ki:

  Acil 2500 tlye ihtiyacım var her ay 500 TL olarak geri ödeyebilirim yardımcı olabilirseniz

 316. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 7000 tl lazım yardim edinn

 317. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 7000 tl lazım

 318. Merhaba ;

  20,000 tl lik kredi başvurusunda bulunmak istiyorum.
  Bankalardan kredi alamıyorum.
  36 ay vadeli
  Acil bu hafta içerisinde almam gerekiyor.
  Gelir belgesi yada bordro belgeleyebilirim.
  Acil geri dönüş bekliyorum.
  İyi günler.

 319. blank Canan dedi ki:

  100000 e ihtiyacım var.. Memurum.. 3300 gelirim var..

 320. blank 2017 kredi kampanyası dedi ki:

  Faizsiz konut kredisi veriyoruz, kredinizi biz çekiyoruz, siz ödüyorsunuz. 2017 yılı için kredi kampanyası yukarıda belirttik.

 321. blank Ebru dedi ki:

  80000 TL ye ihtiyaç var yardımcı olursanız

 322. blank isa dedi ki:

  acil 8.000 tl ye ihtiyacım var. 5 ay içerisinde faiziyle hemen ödeme yaparım.

 323. blank Süleyman dedi ki:

  50 bin tl taksitle ihtiyacim varw yardimci olurmusunuz.

 324. blank ilyas dedi ki:

  acil 10 .000 tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 325. blank hüseyin dedi ki:

  merhaba yaş 21 ismim hüseyin ailem evden attı. istanbul avrupa yakasında işim hazır 1300 belgelenebilir maaşım olucak primlerimle beraber 2000 tlnin üzerinde gelirim olucak yalnız avrupa yapasına cepte 5 kuruş parasız gidip yerleşemem ev tutmak eşya almak vs hesaplarıma göre 6800 tl çıktı eğer yardım edebilirseniz 10,000 tl kredi istiyorum 15-16 ay vade ile ödeyebilirim yardımcı olabilcek birisi var mı?

 326. blank zafer ozkan dedi ki:

  acil 20000tl ye ıhtıyacım var cok acıl ankara dayım aylık 1000tl geri odeyebilirim.cuma gunune kadar surem var yardımcı olurmusunuz

 327. blank Yasin dedi ki:

  10000 (onbin)tl ihtiyacım var

 328. blank hulya yeniyapi dedi ki:

  Çok acil 50000 tlye ihtiyacım var bankalarda skorum düşük onay çıkmıyor çalışıyorum 3500 TL maaşın var lütfen çok acil donermisiniz

 329. blank serkan dedi ki:

  merhaba çok acil 20.000 tl ye ihtiyacım var.24 ay vadeli geri odeyebilirim.aylık gelirim 7 bin lira ailevi sorunlardan dolayınsıkıntıya düştüm odemelerde sorun olmaz yardımcı olmanızı rica ederim

 330. blank Aytaç dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var.24 ayda ödemesini yapabilirim.

 331. blank Murat keleş dedi ki:

  Cok acil 6.000 toplamda 12.000 borcum var tefecilerin eline düşmek istemiyorum sicilimi düzelttim fakat puanım düşük ve suan ödedigim bi 2 binliralık bi kredim vsr son taksidini özel sebeplerden dolayı geciktirdim yeni bi kredi alıp tüm borclarımı ödeyip tek bir yere borclanmak istiyorum postacıyım 1’800 tl kazancım var ama yeni bi kredi çekemiyorum üç dörtgün içinde 6.000 olan borcumu ödemek zoruayım yoksa coluk cocuk sokakta kalacagım yardımcı olun lütfen

 332. blank SİZ ÇEKİN BEN ÖDERİM KREDİYİ dedi ki:

  Siz çekin ben öderim. Kredi lazım çok paraya ihtiyaç var. Bankalar kredi vermiyor. kara listedeyim. sicilim bozuk ve icralığım. avukatlığım

 333. blank Şenay öncel dedi ki:

  Merhaba acil 20000tlye ihtiyacim var1500aylik gelirim var

 334. blank Ugur dedi ki:

  Merhaba 4 bin tlye ihtiyacim var aylik odeme yapabilirim

 335. blank yasemin koyun dedi ki:

  merhaba
  kızımın okul taksitlerini ödemek için 15000 tl ihtiyacım var fakat kredi skorum düşük olduğu için bankalardan çekemiyorum. sgk lı çalışıyorum aynı zamanda da dul yetim maaşım var aylık taksitli ödemek istiyorum dönüş bekliyorum

 336. blank Erhan dedi ki:

  20 bin ihtiyacım war

 337. blank osman dedi ki:

  acil iletişime geçerseniz sevinirim

 338. blank osman dedi ki:

  50 bin tl ihtiyacım var bankalara kredim ve kredi kartı borçlarım var yardımcı olurmusunuz tek bir yere borcum olsun

 339. blank hatice dedi ki:

  acil10000 tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 340. blank Arife öztürk dedi ki:

  5000 tl acil ihtiyacımvar

 341. blank Nadide dedi ki:

  Acil 20000tl ihtiyacım var.çok acil

 342. blank M emin dedi ki:

  Acil 50 bin tl lazim yardimci olsaniz sevinirim acil dunun lutfen hastam var acil

  1. blank osman dedi ki:

   dönüş yapan oldumu

 343. blank Tayfun Akçaoğlu dedi ki:

  Dönüş yaparsanız sevinirim

 344. blank emine dedi ki:

  50.ooo liraya ihtiyacım var

 345. blank Sevgi dedi ki:

  27 Haziran 2016 pazartesi günü 10000 liraya ihtiyacım var acil annemin hastane masrafları için taksitle ödeme yapabilirim anca lütfen zor durumdayım

 346. blank Sevda dedi ki:

  Yardıma ihtiyacım var acil 5000 tl ihtiyacım var geri 250 tl olarak odeyebilirum aylık lurfen donus yapın çok acil ev hanimiyim

 347. blank mehmet dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 348. blank Unal S. dedi ki:

  Acele 20.000 tl krediye ihtiyacım var . memurum ödeme planı ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmaz. Acele dönüş yapar mısınız ?

 349. blank Mehmet dogan dedi ki:

  15000 tl cok acil ihtiyacim var

 350. blank Tugba dedi ki:

  Acil 6000 tlye ihtiyacım var şütfen dönüş yapın

 351. blank Hamdi dedi ki:

  Acil 15bine ihtiyacim var devlet memuruyum

 352. blank Arzu dedi ki:

  Acil 50.000 Tl ihtiyacım var

 353. blank sedat dedi ki:

  Kiredi ihtiyacim var dönüş yaparmisiniz rica etsem

 354. blank hidayet dedi ki:

  50.000 liraya ihtiyacım var

 355. blank orhan karam dedi ki:

  izmirde kamu görevlisiyim. teminat gösterebilirim. 50.000. tl krediye ihtiyacım var.

 356. blank cafer erdoğan dedi ki:

  acil 40.000 liraya ihtiyacım var . lütfen ACİL dönüş yapın !!

 357. blank esra dedi ki:

  Ogrenciyim kredi alamiyorum, biz kredinizi cekelim siz odeyin sistemi icin donus yapar misiniz

 358. blank Sait dedi ki:

  25 bine ihtiyacım var

 359. blank ersin dedi ki:

  Nasil kredi cikar bana

 360. blank ersin dedi ki:

  Kredi cekemiyorum yardiminiza ihtiyacim var

 361. blank Merve dedi ki:

  Acil 20 bin tl ye ihtiyacım var

 362. blank Zero dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var. Lütfen acil dönüş yapın.

 363. blank gkce dedi ki:

  Acilll

 364. blank Ezgi dedi ki:

  Acil 10000tl tl ye ihtiyacım var

 365. blank taner dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var 30 000tl istenilen Komisyonu oderim

 366. blank beytullah dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacim var. Donus yaparsaniz sevinirim

 367. blank Ramazan Çavuşoğlu dedi ki:

  Kamu çalışanıyım acil olarak nakit para ihtiyacım var. Kredi çekemiyorum. Komisyonla veya senetle acil olarak nakit ihtiyacımı gidermek için yardım bekliyorum

 368. blank Hakan dedi ki:

  Acil 20 binliraya ihtiyacim var. Öğretmenim 3500 TL gelirim var. Bana kredi çıkarabilirseniz komisyonunu veririm.

 369. blank erol dedi ki:

  mrb gecen yıl 15 bin tl kredı kullandım ve duzenli odemekteyim cok az mıktar kaldı hıcbır sıkıntım yok suan kredı cekmek ıstıyorum 15 bin ile 30 bin tl arası yardımcı olabılırmısınız 544 456 45 24

 370. blank Burcu dedi ki:

  Mrb , Acil 15.000 tl ye ihtiyacim var kredi notum düşük istenilen komisyondan fazla verebilirim lutfen yardimci olur musunuz ?

 371. blank ibrahim sarisenoglu dedi ki:

  Kredi destegi almk istiyorum

 372. blank ümit dedi ki:

  Kredi kartlarımı düzenli ödüyorum
  Çalışıyorum ama SSK düzensiz yatıyor
  O yüzden sanırım kredi çekemiyorum, Kredi çekmek istiyorum
  Aylık gelirim 2500 Liradır

 373. blank Arif dedi ki:

  Bana kredi çıkartın Size komisyonunu verrim 50 bin tl

 374. blank Cihan dedi ki:

  Geçen bi tanıdığın arabasıyla kaza yaptım, aracın masrafları için acil 6000 TL paraya ihtiyacım var. İstanbul da oturuyorum 2000 TL-2500 TL gelirim var. 2 sene önce borcu geciken bir kredi kartım yüzünden kredi kullanamyorum. Yardımcı olabilecek kişilerin acil ulaşmasını rica ediyorum..

 375. blank hüsnü gündoğdu dedi ki:

  çok 10.000 tl lazım.mümkünse yardım bekliyorum.

 376. blank en dedi ki:

  Merhaba 700 bin TL gerek benimle iletişim kurarsanız sevinirim kolay gelsin

 377. blank Hasan dedi ki:

  Acil 20 bin tl ihtiyacım var geri ödeme bin tl olarak yapabilirim özel bir sektörde 14 yıl çalışıyorum çok sıkıştım bu ara zordayım yardımcı olursanız sevinirim

 378. blank Adem dedi ki:

  Istanbulda ikamet ediyorum bankadan kredi alamiyorum 20.bin tl ye.ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 379. blank Hüseyin dedi ki:

  Memurum acil 10000tl ihtiyacım var aylık 500tl geri ödeyebilirim

 380. blank Hüseyin dedi ki:

  Acil. 10000tl

 381. blank Selin dedi ki:

  Ev hanımıyım ev iş yapıyorum sigorta olmadığı için kredi çekemiyorum 10000 tl kredi ihtiyacım var yardimci olurmusunuz lütfen

 382. blank murat dedi ki:

  devlet memuruyum 3000 tl maaşım var 30.000 tl ye ihtiyacım var

 383. blank Ömer dedi ki:

  Merhaba 20000 tl ihtiyacım var yardimci olabilirmisiniz teşekkür ederim

 384. blank emre dedi ki:

  acil 15000 TL lazim.bana ulasabilirmisiniz??

 385. blank cevat dedi ki:

  80bin ihdiyacım var

 386. blank Alibeyozkanca dedi ki:

  100000 ihtiyaç var 36 vade ile ararsanız sevinirim

 387. blank önder dedi ki:

  acele 20000 tl lazım cok acil

 388. blank FEYZULLAH dedi ki:

  Acil

 389. blank Mustafa dedi ki:

  Acil 3500 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 390. blank ihsan cici dedi ki:

  çok acil işyeri açmak için 80 bin lira lazım

 391. blank ferit dedi ki:

  merhaba 700.000 dolar para lazim ciddiyim

 392. blank umut dedi ki:

  Acil

 393. blank Ahmet Işık dedi ki:

  iLETİŞİMİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFEN

 394. blank Nurcan dedi ki:

  Çok acil perşembe gününe kadar 40 milyara ihtiyacım var 36 ayda geri oderim

  1. blank HASAN dedi ki:

   BURADA PARA VEREN VARSA BENİ ARASIN 700000 TL LAZIM PARASIYLA PARA KAZANMAK İSTEYEN KİŞİLER