Öğretmenler İçin Banka Kredileri

Öğretmenler için banka kredileri cazip koşullarda sunulmaya devam ediyor. Bankaların öğretmenlere cazip koşullarda sunduğu kredi kampanyalarının tüm detaylarını, başvuru yöntemlerini, faiz oranları ve vade seçeneklerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Öğretmenler İçin Banka Kredileri

Öğretmenlere özel banka kredisi fırsatlarından faydalanarak, avantajlı şekilde kredi kullanmanız mümkün. Her banka müşterilerinin kredi kullanabilmesi için farklı koşulların yerine getirilmesini talep etmektedir. Müşteri teşvikinin sağlanması için öğretmenlerin aktif olarak bankayı kullanması gerekiyor.

Denizbank’ın Öğretmenler için Özel Kredi Kampanyası

Denizbank öğretmen kredisi fırsatı üzerinden kredi kullanmak isteyen öğretmenlerin ilk defa Denizbank’tan işlem yaptırmaları halinde, mevduat hesaplarını kullanarak, 2 tane olmak koşulu ile otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Denizbank kredi çekmek için bin TL üst limit koymuştur. Çekilen kredi tutarları 12 aya kadar vadelendirilebilir. Geri ödeme yaparken öğretmen banka kredisi kapsamında müşteriler faiz ödemezler. Denizbank’ın kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kendilerine en yakın banka şubesine giderek başvuruda bulunabilirler.

Denizbank’ın Öğretmenler için Özel Kredi Kampanyası Koşulları Nelerdir

Denizbank öğretmen kredisi kullanma koşulları olarak ilk başta mevduat hesabından en 2 tane banka hesabından otomatik ödeme talimatı vermek yer alır. Başvuru yaparken müşterilerin yanında nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesi yer almalıdır. Kredi notunun iyi olması, geçmiş ödemelerin düzenli olması kredi kullanmak için gerekli olan diğer koşullar arasında yer alır.

Fibabanka’nın Öğretmenler için Özel Kredi Kampanyası

Fibabanka öğretmen kredisi fırsatı yeni yıldan itibaren geçerlidir. Faizsiz kredi kampanyası sayesinde öğretmenler çekmiş oldukları krediler için faiz ödemesi yapmazlar. Kredi kapsamında en fazla 3 bin TL’ye kadar olan harcamalarınızı kredilendirebilirsiniz.

Fibabanka Öğretmen Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Fibabanka öğretmen kredisi faiz oranı bankaların standart faiz oranlarından daha azdır. Eğer harcamalarınızın tutarı 3 bin TL üzerinde ise, üzülmeyin. Fibabanka yüksek meblağlı harcamalarınız için uygun faizli kredi fırsatı sunmaktadır. Yüzde 1,4 faiz oranı ile 10 bin TL’ye kadar olan harcamalarınız için kredi çekebilirsiniz. Kredilerinizi en fazla 24 aya kadar taksitlendirme imkanınız bulunuyor.

Fibabanka Öğretmen Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka öğretmen kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru yaparken yanınızda nüfus cüzdanınız ile ikametgah belgeniz bulunmalıdır. Bankanız sizden mevcut kredi notunuza göre fazladan evrak talebinde bulunabilir. Başvuru yapmak için Fibabanka resmi internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak bankaya formu iletebilirsiniz.

Halk Bankası’nın Öğretmenler için Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası

Halk Bankası öğretmen kredisi kampanyası Öğretmenler Günü’ne özel olarak öğretmenlere sunulmuştur. Nakit ihtiyacı olan öğretmenler, piyasadaki kredi faiz oranlarından çok daha uygun oranlar ile kredi çekerek ihtiyaçlarını giderebilirler. Cazip kredi oranları ile kredi çekmek isteyen öğretmenler 90 bin TL’ye varan nakit ihtiyaçlarını giderebilirler.

Halk Bankası’nın Öğretmenler için Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası Faiz Oranı Nedir?

Halk Bankası öğretmen kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1,18’dir. Krediler 8 aya kadar taksitlendirilebilir. Halkbank’ın sunmuş olduğu bu fırsatlardan faydalanmak isterseniz size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer başvuru işleminizi dijital ortamdan halletmek isterseniz SMS göndererek de başvurunuzu bankanıza iletebilirsiniz.

Halk Bankası’nın Kredi Kampanyasına SMS ile Nasıl Başvurabilirim?

Halk Bankası öğretmen kredisi SMS başvurusu yapmak oldukça kolay. Başvuru yapmak için telefonunuzun SMS bölümüne girdikten sonra “öğretmen” yazın ve boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı ekleyin. Tekrar boşluk bırakın ve kanıtlayabileceğiniz aylık gelir miktarını yazın. Son olarak çekmek istediğiniz kredi tutarını yazın. Mesajınızı 3452’ye SMS atın. Örnek vermek gerekirse, SMS üzerinden başvuruda bulunmak isteyen bir kişinin mesajı şu şekilde olabilir: OGRETMEN 1234566836 4000 2000.

Eğer öğretmen banka kredisi başvurunuz onay alır ise, size en yakın banka şubesine gitmeniz istenir ve kredi tahsilatı yapılmış olur.

Kullanılmayan banka hesapları
Kullanılmayan Banka Hesapları

Bankalardaki hareketsiz hesaplar, birikim yapmak, kredi çekmek ya da bir bankadan maaş almak amacıyla insanların önce açıp, sonra açık unuttuğu ve artık kullanmadığı hesaplardır. Kullanılmayan…

İlgili İçerik

Akbank’ın Öğretmenlere Özel Hazırladığı Özel Kredi Kampanyası

Akbank öğretmenler günü kredisi öğretmenler gününden itibaren 30 Kasım’a kadar geçerlidir. Öğretmenler bu kredi kampanyası ile 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını uygun faiz oranları ile kredilendirebilirler. Akbank öğretmenler gününe özel olarak dosya masrafı almazlar, faiz oranları piyasa koşullarından daha uygundur. Yalnızca Kasım ayında geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için başvuruda bulunmayı unutmayın.

Akbank’ın Öğretmenlere Özel Hazırladığı Özel Kredi Kampanyası Koşulları Nelerdir?

Akbank öğretmenler günü kredisi koşulları banka tarafından belirlenir. Banka faiz oranları Akbank Direkt ve çağrı merkezinde farklılık gsöterebilir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar yanlarında sürücü belgesi ya da TC nüfus cüzdanlarını yanında bulundurmalıdırlar. Banka başvuru yapan adayın adresini teyit etmek için ikametgah belgesi isteyebilir. Eğer başvuru yapan müşteri maaş müşteri ise gelir belgesi getirmesine gerek yoktur. Diğer müşteriler başvuru yaparken yanında gelir belgesi ve maaş bordrosu bulundurmalılardır. Özel sektörde çalışan kişiler SGK Hizmet Döküm Belgesini eke eklemelidir. Banka faiz oranlarını değiştirebilir.

Vakıfbank’ın Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası

Vakıf Bankası öğretmen kredisi kampanyası ile hem balon olarak hem de aylık eşit taksitlendirme yaparak kredi kullanmanız mümkün. Vakıfbank öğretmenler için yüzde 2,39 faiz oranı sunmaktadır. Kredi kullanmak için üst limit ise 90 bin TL. Yüksek meblağlı harcaması olan öğretmenler Vakıf Bankası’nı tercih edebilirler. Eğer kullanmak istediğiniz kredi türü taşıt ya da konut kredisi ise kullanılmasını istediğiniz kredi tutarını arttırabilirsiniz. Kredi kullanım koşulları, başvuru için gerekli belgeler konusunda bankanın çağrı merkezini arayarak müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Ziraat Bank Öğretmenler Gününe ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası

Ziraat Bank öğretmenler ve kamu çalışanları kredisi sayesinde avantajlı kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Öğretmenler ve kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan bu kredi müşterilerinin 36 aya varan taksitlendirme yapmalarını sağlar. Kredi faiz oranı ise yüzde 2,27’dir. Eğer zaten Ziraat Bankası müşterisi iseniz, müşteri temsilcileriniz aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer kredi kullanmak istediğiniz tutar yüksek meblağlı ise bankanın en yakın şubesine gidebilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan Öğretmenlere Özel Öğretmen Kredisi

Garanti Bankası öğretmen kredisi sayesinde dosya masrafı dahi ödemenize erek kalmadan uygun faiz oranları ile kredi çekme imkanınız bulunuyor. Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu faiz oranı yüzde 2,59 ile 2,69 arasında değişiklik gösteriyor. Eğer Garanti Bankası maaş müşteri iseniz, kredi başvuru işleminizi kısa sürede sonuçlanacaktır.

Garanti Bankası’ndan Öğretmenlere Özel Öğretmen Kredisi Başvuru Koşulları Nelerdir?

Garanti Bankası öğretmen kredisi başvurusu olumlu olması için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için kredi notunuzun yüksek olması ve ödeme geçmişinizin temiz olması gerekir. Kredi notunuzun düşük olması halinde kefil ya da teminat göstermeniz gerekebilir. Bankanız sizden fazladan evrak talebinde de bulunabilir. Başvuru yaparken yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz, SGK hizmet dökümünüz aslı ve fotokopisi olarak bulunmalıdır.

2020 Öğretmenlere Özel Öğretmen Kredisi Kampanyaları

Bankaların öğretmen kredisi kampanyaları sayesinde Kasım ayı boyunca avantajlı kredi kullanmanız mümkün. Hemen her banka öğretmenlere özel faiz oranları ve vade seçenekleri sunmaktadır. Öğretmen banka kredisi kullanmak için başvuru yapmak isterseniz yanınızda nüfus cüzdanınız ile gelir belgenizin bulunması yeterli. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kullanmadan önce ödemeniz gereken aylık tutarı öğrenerek bütçenizi önceden ayarlamak için detaylı bir ödeme planı oluşturmanız mümkün.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.