QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için müşterilere birçok farklı yöntem sunulmuştur. Bankacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyetine yüksek önem veren bankalar arasında bulunan QNB Finansbank da çağın gerektirdiği tüm teknolojik çözümleri kullanarak hem mevcut konumdaki müşterilerine hem de yeni müşterisi olacak kişilere faydalı hizmetler sağlamaya devam etmektedir. Söz konusu kredi kartı başvurularında da QNB Finansbank müşteri memnuniyeti sağlamak adına birçok farklı hizmet sağlamaktadır.

Bu yazımızda QNB Finansbank’tan kredi kartı başvurusunda bulunmakla ilgili olarak birçok faydalı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank’ın kredi kartlarının özellikleri ve avantajları ile ilgili detaylara da hâkim olabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank kredi kartı her yıl milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı kredi kartları arasında yer almaktadır. Müşterilerin tüm beklentilerine ve taleplerine karşılık veren özelliklerle donatılan QNB Finansbank kredi kartları birbirinden farklı avantajlarıyla müşterilerin ilgisini çekmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Çeşitleri

QNB Finansbank’ın her kesimden müşterisine özel kredi kartı çeşitleri ile müşterilerin bütün talepleri karşılanmaktadır. Söz konusu kredi kartları;

 • CardFinans
 • QNB First Kredi Kartları
 • Miles&Smiles QNB Finansbank
 • Ortak Markalı Kartlar olan Fenerbahçe CardFinans, CardFinans Bursaspor ve CardFinans Trabzonspor

Olarak öne çıkmaktadır. Doğal olarak CardFinans kredi kartının da birçok alt hizmet alanı ve çeşidi bulunmaktadır. Müşteriler kendi beklentilerine ve taleplerine göre bu kredi kartlarından dilediklerini seçip kullanabilirler. Öte yandan her QNB Finansbank kredi kartının özelliği de birbirinden farklı olabilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank kredi kartlarının özellikleri birçok müşterisini memnun edecek şekilde tasarlanmıştır. Söz konusu CardFinans özellikleri;

 • Her alış verişte kazanılan Hediye Para’lar ile bir sonraki alış verişi bedavaya getirme özelliği
 • Bankamatiklerden ve banka şubelerinden anında nakit kredi çekebilme özelliği
 • Peşin ödenen alış verişlerde sonradan kredi kartına taksit imkânı
 • Benzin ve market harcamalarına özel yılda 600 TL’ye varan indirimler

CardFinans Emekli özellikleri;

 • Market ve tüm eczane harcamalarında yılda 360 TL’ye ulaşan indirim fırsatları
 • Eğitim ve sağlık alanındaki harcamalarda vade farkı olmadan 3 taksitle ödeme fırsatları
 • Emeklilere özel otomatik ödeme talimatına 2 fatura gösterildiğinde yıllık üyelik ücreti ödememe fırsatı

CardFinans Hemşire özellikleri;

 • Harcamalarınızda sınır belirleyebilmeniz için “Harcama Uyarı Sistemi”
 • CardFinans Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası
 • Ücret ödemeden otomatik fatura ödeme talimatında bulunma imkanı
 • Market ve benzin harcamalarında indirim fırsatları

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yönelik bankanın sunduğu imkânlar saymakla bitmiyor. Bankacılık sektöründe her zaman tercih edilen bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, kredi kartı olan CardFinans sahibi olmak isteyen kişilere birçok başvuru fırsatı sağlıyor.

 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Yolları

QNB Finansbank kredi kartına başvurmak için yapılması gerekenler her başvuru ortamına göre farklılık göstermektedir. Nitekim müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bankalar arasında bulunan QNB Finansbank kredi kartı olan CardFinans’a başvurmak isteyen kişilere şu yollardan hizmet sağlamaktadır:

 • İnternet bankacılığı hizmetleri ile online olarak kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık hizmetleri olan QNB Finansbank Cep Şubesi ile kredi kartı başvurusu
 • Türkiye çapında yaygın olan QNB Finansbank şubelerinden kredi kartı başvurusu
 • Kısa mesaj yoluyla QNB Finansbank kredi kartı başvurusu
 • QNB Finansbank telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu

Bu hizmetlerin her biri ile ilgili detaylı bilgileri ve kredi kartı başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten

İnternet üzerinden QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak, oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Ülkemizde internet bankacılığı hizmeti veren banka kuruluşları arasında yer alan QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden sunduğu bu hizmetle müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır. QNB Finansbank kredi kartı olan CardFinans’a internetten başvuru yapmak için;

 • QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi ana sayfası üzerinde yer alan “Başvuru Merkezi” bağlantısına tıklayın.
 • Bireysel bir müşteriyseniz bireysel işlemler başlığı altından CardFinans’ı seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Öte yandan kredi kartından beklentilerinize ve taleplerinize karşılık verebilen diğer kredi kartı çeşitlerini de tercih edebilirisiniz.
 • Dilediğiniz kredi kartını seçtikten sonra açılan sayfada yer alan “Kredi Kartı Başvuru Formu”nu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Söz konusu formda sizden istenen ad, soyad, TC kimlik no ve cep no gibi bilgileri girdikten sonra “Hemen Başvur” bağlantısına tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Başvurunuzun ardından bir süre değerlendirmeniz yapıldıktan sonra banka tarafından aranıp detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Mobil Bankacılık

Mobil bankacılık hizmetleri ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunmak da internet bankacılığı hizmetleri kadar kolay ve hızlıdır. QNB Finansbank’ın Cep Şubesi olan uygulamayı akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz indirebilir ve Cep Şubesi üzerinden CardFinans kredi kartı başvurularını başlatabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Şubeden

Banka Şubesinden QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak da hızlı sonuç alınabilen bir işlemdir. Size en yakın banka şubesini öğrenmek için QNB Finansbank’ın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bankada yetkili olan kişiye kredi kartı başvurusunda bulunacağınızı söylemenizin arından CardFinans sahibi olmanız için işlemleriniz hemen başlatılır.

 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ATM’den

QNB Finansbank kredi kartı sahibi olmak için ATM’den başvuru maalesef yapılmamaktadır. QNB Finansbank bankamatiklerinde kartsız işlemler menüsünden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz fakat CardFinans kredi kartı başvurusunda bulunamazsınız.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu SMS

SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak en çok tercih edilen başvuru yöntemlerinin arasında yer almaktadır. CardFinans sahibi olabilmek için;

 • Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne giriş yaptıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın ve 3457’ye gönderin.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Telefon Bankacılığı

Telefon bankacılığı aracılığıyla QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak da mümkündür.  QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi bildirdikten sonra CardFinans sahibi olmanız için işlemleriniz hemen başlatılacaktır. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine 0850 222 09 00 numaralı telefondan 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri
Finansbank Müşteri Hizmetleri

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemleri, özellikle bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden yapmak isteyen kişilerin en fazla tercih ettiği işlemlerdir. Vakit sorununun oldukça fazla olmasından…

İlgili İçerik

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

QNB Finansbank’ın kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri ile CardFinans başvurusunda bulunan müşteriler süreç hakkında son bilgilere ulaşabilirler. QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yönlendirilen bir bağlantı ile www.cardfinans.com’a geçiş yapabilirsiniz. Bu site üzerinde yer alan “Kart Başvurusu” başlığının hemen yanında “Kart Başvuru Durumu” başlığı yer almaktadır. Kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmek için ilgili bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada CardFinans başvurusu yapan kişiye ait;

 • Ad, soyad bilgileri
 • TC kimlik numarası
 • Cep telefonu numarası
 • Ve ekrandaki güvenlik kodu

Bilgileri girildikten sonra kredi kartı başvuru sürecinin hangi aşamada olduğuna dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.