Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2019

Acil paraya ihtiyacı olanlara bankalardan kredi çekemeyenlere senetle para veren yerler ile 2019 yılında İkrazatçı, Faktöring firmaları, Kuyumcular ve iş adamı olan zenginler ve anında nakit imkanları haberimizde..

Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2019

Banka kredisi çekemeyenlere senet karşılığında para imkanı

Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Adana, Konya, Samsun,Antalya ve İzmir’de senetle para veren birçok firma mevcuttur. Acil paraya ihtiyacım var dediğimizde ilk durağımız banka şubeleridir. Ancak bazen kredi notumuzun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi çekemeyiz. Kredi kartları ve eksi hesaplarda düşük seviyelerde ise senetle para veren yerleri aramaya başlarız. Bu yazıda acil paraya ihtiyacı olan, banka kredisi kullanamayan, kredi kartı olmayan veya kullanamayan kişiler için senetle para veren yerleri araştırdık. Ülkemizde senet karşılığında para veren yerler genelde tefeciler diye adlandırılır. Çünkü kimse kimseye karşılıksız Bir şey vermeyeceği gibi, banka kredisi kullanamayan zor durumda olan insanların bu durumlarından yararlanarak para kazanmayı hedefleyen birçok kişi bulunmaktadır.

senetle kredi ve borç para veren yerler

senetle kredi ve borç para veren yerler

Senetle Borç Para Bulma Yöntemleri

 • Firmaların verdiği krediler,
 • Senedi olanların faktöring şirketlerine başvurarak senet kırdırma,
 • Kuyumcular ve döviz bürolarının imza karşılığı satışları,
 • Cep telefonu satın alma ve bozdurma yöntemi,
 • Elektronik eşya satın alma ve paraya çevirme,
 • Sanal tefeciler ve fırsatları..

Senetle para kazanmaya çalışan kişiler, zor durumda olan kişileri bulduklarında, kendilerine verecekleri parayı çok yüksek faiz oranları ve kısa vadelerde verirler. Bu kişiler genelde, zor durumda olan kişilerden para kazandıkları için, hali hazırda, avukatları ve icra safhasını takip edebilecek personelleri mevcuttur.  Genelde bu tür yerler 10 bin liraya kadar kredi verirler. Zor durumda olmayan hiç kimse senet karşılığında para veren yerleri araştırmak istemez. Herkes bu tür şeylerin uygun olmadığını, zarar edeceğini bilmektedir. Ancak hayat şartları, başa gelen olumsuzluklar nedeniyle Maalesef senetle para veren firma, şirket ve iş yerlerini araştıran birçok kişi bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankadan kredi çekemeyenler için kredi

Senetle cep telefonu satan telefoncular

Senetle para alabilmek için, senetle cep telefonu satan yerlerden pahalı bir cep telefonu alıp, daha kutusunu açmadan, cep telefoncuya peşin para ile satan birçok kişi bulunmaktadır. Amaç senetle alınan cep telefonu parasını nakite çevirebilmektir. Bu kapsamda bozdurma cep telefonu alan birçok mobil bayi bulabilirsiniz. Kısa bir hesap yapmak gerekirse, acil para için aldığınız cep telefonunun piyasa değeri 2.000 TL. iken, evkur veya senetle eşya satan herhangi bir firma bu telefonu size 2.500 TL. ye satar. Hiç peşinat ödemeden 2 bin liralık cep telefonunu  2.500 liraya satın alırsınız ve her ay ortalama /24 = 105 lira taksit ödersiniz.Bu şekilde kısa vadeli nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde gidermiş olursunuz aylık taksitleride düzenli öderseniz hiçbir sıkıntı olmaz

Eğer Ankara veya yakınlarında ikamet ediyorsanız Ankara ve ilçelerinde senetle kredi veren kuruluşlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu telefonu bozdurmak için telefoncuya gittiğiniz de ise cihazın asıl değeri 2.000 TL. olduğu için cep telefoncu sizden bu cihazı 1.500 TL. ye satın alır. İyi pazarlık ederseniz, 1.700 liraya kadar satabilirsiniz. Daha sonra telefoncu bu cihazı müşterisine bozdurma olarak 1.900 TL. civarında bir fiyatla satacaktır. Müşteride sıfır kutusu açılmamış bir cihaz olması nedeniyle bu cihazı 100 lira ucuza almış olacaktır. Senetle cep telefonu veren firmalar sayesinde bu yöntem ile acil para temin edebilirsiniz. Bu yöntemi hiçbir okuyucumuza tavsiye etmiyoruz ancak, çözüm yok ise, tavsiye etmek kolay.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Senet karşılığında altın alıp, aldığı altını nakit paraya çevirmek isteyenlerin diğer bir yoluda senetle para veren kuyumculardır. Senet karşılığında bilezik, küçük veya büyük altın ve diğer altın ürünlerinden birini satın alıp, bu ürünü başka bir kuyumcu da paraya çevirmek suretiyle nakit para ihtiyacını giderilmektedir. Aslen kuyumcu esnafı böyle bir hizmet vermemektedir ancak tabiri caizse tezgah altından bu tür işler yapan güvendiği kişilere faizle veya peşin para farkı koyarak altın satan sarrafların olduğu da söylenmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Senetle Taksitle Para Veren Kuyumcular

Senetle Para Veren Bankalar

Eğer kısa vadede paraya ihtiyacınız var ise, kredi kullanacak durumda değilseniz, borçlar çizmeyi aştıysa, tüm bu borçların üzerine, senetle borç para veren yerlerden para alarak yeni bir borç oluşturmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Ancak, senetle para bulmaktan başka çaresi olmayanlar için tavsiyemiz, tefecilerin eline düşmek yerine, senetle ürün satışı yapan, cep telefonu, beyaz eşya gibi, kolay paraya çevrilebilen ürünleri tercih etmeleri uygun olacaktır. Ayrıca bazı firmalar tarafından herhangi bir ürün alınmaksızın, senetle kefilsiz para verilmektedir.

Maddi yardıma ihtiyacı olanlara para veren tek Devlet kuruluşu Sosyal Yardımlaşma Vakıflarıdır. Buralara dilekçe ile maddi yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bankaların senetle kredi gibi bir uygulaması yoktur. Bu kapsamda senetle kredi veren bankalar diye bir şey söz konusu değildir.

Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle Kredi Veren Yerler

Günümüzde online tefeci olarak bilinen ve size acil para temin edeceğini söyleyerek sizden peşinat isteyen birçok dolandırıcıya rastlayabilirsiniz. Bu sebeple, bu tür kişilere itimat etmemenizi özellikle tavsiye ederiz. Eğer eşinizde, dostunuzda size para ödeyebilecek birileri varsa, bunlar dışındakilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

2019 yılında yürürlüğe girmiş olan sicil affı uygulamasından yararlanarak, tefecilerin eline düşmek yerine bankalardan yasal kredi çekebilirsiniz. Bunun için bankaya sicilinizi bozan kredi veya kredi kartı borcunuzu yapılandırmak için 6 ay içinde bankaya şahsen başvuru yapmanız gerekiyor.

senetle-para-veren-faktoring-sirketleri

senetle-para-veren-faktoring-sirketleri

Bireysel kredi veren faktoringler

Türkiye’de BBDK kayıtlı olarak hizmet veren 61 adet faktoring şirketi mevcuttur. Bu şirketlerin listesine hizmet alanlarına ve adres ve telefon numaralarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu firmalar arasında;

 • Yapı Kredi Faktoring,
 • Şeker Faktoring,
 • Fiba Faktoring,
 • Creditwest faktöring

gibi büyük firmalarda mevcuttur. Bu Anonim Şirketleri yasal hükümlere faktöring hizmetlerini sürdürmekte olup, senet bozdurma ve benzeri işlemleri anında yerine getirmektedirler. Tabi bu firmalar arasında şuan için senetle borç veriyorum diyen firmaya rastlamadık.

Borç para veren zenginler

Bankalardan kredi alamayan vatandaşların bir kısmı da borç para veren iş adamları ve zenginlere ulaşmaya çalışmaktadır. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde hiçbir zengin senetle kredi, imza karşılığı ikrazat gibi bir hizmet vermemektedir. Bu sebeple zenginlere ulaşma çabanız boşadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Borç Para Verenler Yeni Nesil Tefeciler

Sicili Bozuk Olanlara Aylık %1,99 Faizli Kredi

Aktifbank kara listede olan sicilim bozuk kişilerin kredi notuna bakmadan 20 bin liraya kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu ise Nkolay isimli internet sitesinden veya mobil uygulamadan yapılabilmektedir. Senetle para veren tefeciler, ikrazatçılar yerine resmi olarak kayıtlı olan bankadan aylık %1,99 oranında faizle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

 • Çekilen Kredi Miktarı; 20.000 TL.
 • Vade Taksit Sayısı; 4 Sene 48 Ay (uzun vade)
 • Aylık Ödenecek Para Miktarı: 789.80TL,
 • Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı toplamı: 125 lira

Kredi Tutarına Göre Esnaf Kredisi Hesaplama;

KREDİ MİKTARIAYLIK TAKSİT
2.000 TL.78.98TL
3.000 TL.118.47T
5.000 TL.197.45TL
7.000 TL.276.43TL
10.000 TL.394.90TL
15.000 TL.592.35TL
20.000 TL.789.80TL
25.000 TL.987.25TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Senetle Kredi Ziraat

Ziraat Bankası ilk olarak senetle avans kredisi vazifesini alıcılarına takdim etmektedir. Bu krediler sebebiyle bütün meslek ekibinden olan şahıslar para ihtiyaçlarını basit ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilirler. İşletme ve kuruluşlarınızın para gereksinimi basitçe karşılayabilmesi için hazırlanan senet karşılığı avans kredisi, senet portföyü karşılığında müsait getiri miktarları ile geri ödemede büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu kredi ile birlikte daha ödeme süresi gelmemiş ve gerçek ticari prosedürlerinden doğan kambiyo senetlerinin Ziraat Bankası’na bildirisi karşılığında sadece nema tahakkuk metodu bakımından borçlu cari hesap kredisi biçiminde kullanım payına sahip olabilirsiniz. Başkaca bu kredi, belgit karşılığı spot kredi kullandırılması olanağını da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu krediye müracaatta bulunmak için ilk olarak bir iş yeri sahibi olmak gereklidir. Daha sonraki kademede kredi puanınızın uygunluğuna da dikkat edilir. Ekseriyetle küçük ve orta ölçekli işletme ya da mali kuruluşlar bu krediye müracaat da bulunmaktadır. Daha içerikli bilgi için Ziraat Bankası birimlerine gelebilir ya da internet şubesi üzerinden Ziraat Bankası avans kredisi üzerine bilgi alabilirsiniz.

Bu kredi ile para meselelerinden kurtularak kolay bir soluk alabilirsiniz. Tüketici kredilerine birimlerden müracaat için olması gereken evraklar şunlardır; kimlik cüzdanı, ehliyet belgesi veya pasaport kopyası, bireyin iş halini gösteren gelir belgesi, kişisel maddi güvence istenmektedir, kredi süresi boyunca yaşam sigortası gerçekleştirilmektedir. Müracaatlar; atm ve internet ortamından, 444 00 00 numaralı telefon bankacılığından, 4747‘e mesaj ile yapılabilmektedir. Ziraat Bankası, emekli olan kişilere, emekli aylıklarının on katı civarında kredi sunmaktadır.

Senetle para veren yerlerin adreslerini aramak yerine ile 2019 yılında İkrazatçı, Faktöring firmaları, Kuyumcular ve iş adamı olan zenginler yerine bu banka şubesini tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi


YORUMLAR

 1. Ales dedi ki:

  Gaziantep acil nakit ihtiyacım devlet memuruyum irtibata gecerseniz sevinirim

 2. ekselans_06_26@hotmail.com dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese dusuk faızlı senetle veyada altin ile 100.000 tlye kadar kredı verılır 12 ile 60 ay vade yapılarak ve 3 ay veyada 6 ay eretelemelı cıddı olanlar ve cıddı alıcılar yazsın lutfen MAIL:ekselans_06_26@hotmail.com

  1. Ömer dedi ki:

   50000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 3. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  kredi için mail atınız

 4. ömer dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var haziran da geri ödeyeceğim

 5. cagatay dedi ki:

  Benim cok acil 15 bine ihtiyacim var on odeme olmadan senetle kredi istiyorum bankalardan alamiyorum notum dusuk oldugu icin lutfen yardimci olun mail atabilirseniz sevinirim

 6. ibrahim dedi ki:

  acil 5000 lira lazım.5435595074

 7. serkan dedi ki:

  merhaba kredi imkanı saglanır numaramız 0 5 5 4 1

  1. Ahmet dedi ki:

   Kredi için yardım ci olursanız sevinirim

  2. Ahmet dedi ki:

   Sizinle nasıl iletişime gecebilirim

  3. Shahruh dedi ki:

   Merhaba,bana acil 5000 tl lazim,yardimci olurmusunuz?

 8. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  yardımcı olunur

  1. Abdulkadir demet dedi ki:

   Bana yardmci olabilrmisiniz

  2. Abdulkadir demet dedi ki:

   Bana yardmci olabilrmisiniz 506 063 5987

 9. Nesrin dedi ki:

  Benim kirayı ödemek için 8000 liraya ihtiyacım var aylık dörtyüz ödeyebilirim yardımcı olun lütfen 5384568083

 10. Selçuk dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 11. Narin dedi ki:

  acil banada 21 bin tl 36 ay vadeli lazım

 12. ünal dedi ki:

  cidden dikkate alıman varmı hić geri dönüş yapılmadı 10 bin tl mayıs ayında kapatmak sartıyla

 13. Buse Ceylan dedi ki:

  Çok acil 7.000 TL ye ihtiyacım var eşim asker tek başıma kaldım borçlar tek bir yere olsun istiyorum. Geri dönüş yapan biri olursa çok sevinirim.

  1. Serdar dedi ki:

   Bana ulaşın buse hanım

  2. Yasin dedi ki:

   Bana ulasin hanfendi cuzi taksitlerle halledebiliriz

 14. mehmet dedi ki:

  Acil 10000 tly ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 15. İsmail yavaş dedi ki:

  Bna acil 20tl lazım yardımcı olurmusunız

 16. Ünal dedi ki:

  Acil 10 bin.tl ye ihtiyac var mayıs ayında kapatılmak üzere acil dönüş yapabilen olur inşallah

 17. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar Konya’da yaşıyorum.acil 1600 TL ihtiyaç vardır.aylik 400 TL odeyebilirim.yardimci olabilir misiniz.

 18. turgay dedi ki:

  10000 lazim acil

 19. Derya dedi ki:

  Acil 5000 tek seferde ödemeli

 20. Mahmut dedi ki:

  10000 lazim bana 5305616314

 21. huseyin kocoglu dedi ki:

  Merhaba 50bin lazimulasim5357142464

 22. Fatih dedi ki:

  Konya için ulaşabilir misiniz

 23. Isa dedi ki:

  Izmirden acil 15000 tl ye ihtiyacim var

 24. huseyın kocoglu dedi ki:

  meraba 50 lazım nasıl yardımcı olursunuz acaba 5357142464

 25. Murat dedi ki:

  2 günlüğüne 3000 lazim

 26. Oya dedi ki:

  SENET karşılığı KREDİ imkanı saglanmaktadır.

  — ARAÇ — KONUT — NAKİT —
  Bankadan KREDi alamıyormusunuz ….!!

  *Avukatlık
  *Hacizlik
  *İcralık
  *KKB puan düşüklüğü
  Olan ve ihtiyacı olanlara DUYURU

  Parayamı ihtiyacınız VAR .

  Başvurularınızı bekliyoruz…

  1. Zuhal dedi ki:

   Acil dönüş yaparmısınız 20.000 tl kullanmak istiyorum maaş artı kira gelirim var

  2. yılmaz dedi ki:

   acil 7000 tl ihtiyacım var bu sonu nişan yapmam gerekiyor her türlü faiz vesaire kabulüm lütfen yardımcı olun e posta:kucukefe4537@gmail.com

  3. Murat dedi ki:

   Memurum para lazım 3000 2 günlüğüne yada olabiliyorsa 10000 vadeli

  4. Mehmet dedi ki:

   Ulasin mailden 10.000 ihtiyacim var ayda 1.000 seklinde ödeme yapabilirim

  5. Semih Uysaler dedi ki:

   İyi günler benim asgari ücret ve biraz ek gelirim mevcut aylık 700 tl ödeyebilirim. 10.000tl ihtiyacım var 24 ay vade civarı uygun olur ödeme yöntemleri bilginizi alabilirmiyim 0 537 975 19 72 ESKİŞEHİR

  6. arif dedi ki:

   80 bin tl ihtıyacım var senetle uzun vadeli düsünürüm bankadakı kredi yı kapamam lazım

  7. İpek dedi ki:

   Acilen 60bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  8. Tuncer dedi ki:

   Mrb 20000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz İzmirde yaşıyorum 5392249179

  9. Gizem dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

   1. Yasin dedi ki:

    Miktar nedir

  10. Ramazan dedi ki:

   Acil kredi lazım 8bin tl. Aylık 300 ödeyebilirim

  11. Selda dedi ki:

   Acil donus yaparmisiniz 150 bin tlye ihtiyacim var

  12. Deniz demet dedi ki:

   Mrhaba nasıl yardımcı oluyorsunuz?

  13. Durdu dedi ki:

   Evet paraya ihtiyacım var.

 27. HALİL dedi ki:

  İstanbuldan yazıyorum acil 10000 tl

 28. Fatih dedi ki:

  Elimde 10000 tl lik senet var nakite cevirmek istiyorum 90 gunluk yardimci olurmusunuz

 29. Nebahat dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyacım var

 30. Polat dedi ki:

  Antalya da ikamet edenler nakit ihtiyacı için mailden ulaşım sağlayın

  1. Abdi dedi ki:

   Nakit ihtiyacim var

 31. mahmut dedi ki:

  acil 30000 tl ihtiyacim var telefon 5426805204

 32. yasemin dedi ki:

  İZMİDEN YAZIYORUM ACİL 5.000 TL YE İHTİYACIM VAR ŞARTLARINIZI ÖĞRENEBİLİRMİYİM

  1. Yasin dedi ki:

   Ulasin

 33. yasemin dedi ki:

  ACİL 5.000 LİRA İHTİYACIM VAR. İZMİR.

 34. mehmet dedi ki:

  acil 20000 tl ye ihtiyacım var

 35. Zuhal dedi ki:

  Acil 20.000 tl için şartlarınızı öğrenebilirmitim

 36. Senetle Kredi dedi ki:

  İzmirde senetle borç para için

  hemen iletişime geçin

  1. mehmet dedi ki:

   merhaba istanbulda yaşıyorum acil 20000 tl ihtiyacım var

  2. Murat dedi ki:

   Memurum geri odemede sıkıntı olmaz

 37. oullin dedi ki:

  Merhaba. Çok düşük bir faiz oranı ile bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için iletişime geçin:

  Teşekkürler

  1. Serkan dedi ki:

   Acil ulasabilirmisiniz

  2. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl için şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  3. Savaş dedi ki:

   Bursa ‘ da yaşıyorum. 10 000 tl için şartlarınız nelerdir?

  4. Murat dedi ki:

   Sartlariniz nedir

 38. gökhan dedi ki:

  Çok acil 15 bin liraya ihtiyacim var aylık taksitle ödemek şartıylayardimci olursaniz çok memnun olurum gokhanoz074@gmail.com iletişim bilgim

 39. JIM BUFFER dedi ki:

  Işadamı ya da kadın musun? Herhangi bir finansal karmaşaya mı sahipsiniz Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli bir işletmeye başlamak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Düşük kredi notunuz var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kuruluşlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyorsunuz? İlgilenen başvuru sahipleri bize e-posta yoluyla ulaşmalıdır:

  1. Özcan ÇEMEK dedi ki:

   Bana acil olarak 20.000 tl lazım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Selda dedi ki:

   Merhaba acil kredi yada senetle 150 bin tlye ihtiyacim var

   1. Yasin dedi ki:

    Ulasin

    1. Ahmet dedi ki:

     Düğün Yapacam Paraya İhtiyaçim war acil ulaşirmisiniz sifir555 yüz81 7sekiz7üç Detayli bilgi telefonda goruselim

   2. Yasin dedi ki:

    Acil paraya ihtiyaci olan kara listede olan uygun taksit imkanlariyka yardimci olabiliriz

    1. sena dedi ki:

     Acil 10000 tl nakite ihtiyacım var lütfen yardımcı olun. Burdan başka şansım kalmadı.

 40. Zuhal dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtiyacım var iletişim kurabilirmisiniz lütfen

  1. Selim dedi ki:

   mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

   1. Zuhal dedi ki:

    Mailadresiniz nedir verirmisiniz lütfen

 41. Musa dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var

 42. abit dedi ki:

  banada yardımcı olurmusunuz mümkünse zafer bey ayrıca şartlar nedir.

 43. halime dedi ki:

  Çok acil 5.000 e ihtiyacım var. Öğretmenim. Lütfen dönüş yapın. 5531567561

 44. ömer dedi ki:

  2 tane kredim olduğu için kredi çekemiyorum acil 10.000e ihtiyacım var aylık 3.500 gelirim var yardımcı olursanız sevinirim

 45. FEVZİ dedi ki:

  MEMURUM..ACİLEN 10.000 TL YE İHTİYACIM VAR

 46. Yaver dedi ki:

  Acilen bana 5000 tl lazım

 47. mehmet ali dedi ki:

  koonyada acil 5000tll ihdiyaaçç emeeklliyiimm odeemede sorun olmazz 5356699121

 48. mehmet ali dedi ki:

  slm konyadan acil 5000tll ihdiyacvar emekliyim odemede sorun olmmazz 5356699121

  1. Zafer orhan dedi ki:

   Evet Mehmet yardımcı olalım size

   1. banu dedi ki:

    ZAFER ORHAN BEY BİZE DE YARDIMCI OLUN

   2. abit dedi ki:

    banada yardımcı olurmusunuz

   3. Şahin Karakaya dedi ki:

    Zafer Orhan Bey Benimde Acil 20.000 TL İhtiyacım Var 1.000 TL Geri Ödemeyle Yardımcı Olurmusunuz…

   4. Zuhal dedi ki:

    Acil 20.000 tl lazım şartlarınızı öğrenebilirmiyim

 49. Muammer albayrak dedi ki:

  15.000 tl gerekiyor.
  Telefonum 5302462261

 50. Barış dedi ki:

  Acil 15.000 tl ihtiyacım var öedeme de sıkıntı olmaz

 51. murat sardaş dedi ki:

  selam dükkanım tapusunu ipotek vererek 25,000 tl paraya ihtiyacım var. 543 434 83 11

 52. Ercan dedi ki:

  Acil 10.000 lazim

 53. ismail dedi ki:

  konya 3bintl 5415414074

 54. mikail karataş dedi ki:

  40000 lazım aylık 1500 oderim

 55. doktor izmir dedi ki:

  acil para lazım 10 bin..
  Aile hekimiyim izmirde

 56. Emirhan d dedi ki:

  Merhaba. Çok acil 5.000 tl ye ihtiyacım var.
  Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 57. Umut dedi ki:

  Acil para lazim

 58. hamza dedi ki:

  bana acil 10 bin lira lazım ilgilenirseniz sevinirim

 59. Umut dedi ki:

  15000tl ihtiyacım var çok acil

 60. Alper karabulut dedi ki:

  5 bin nakit ihtiyacım var

 61. Ali dedi ki:

  Acil 10bin lazım kocaelinde oturuyorum aylık 1000 ödeme yaparım

 62. Murat dedi ki:

  Merhaba çok acil 25000 tl ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 63. Seda dedi ki:

  Nakit ihtiyacı olan mesaj atsın hemen yardımcı olalim seda78515@gmail.com

  1. Fatma dedi ki:

   Seda hanım acil nakite ihtiyacım var aylık 500 500 20000 TL lütfen yardımcı olun

   1. Seda dedi ki:

    Tel no verrmisiniz

    1. Reber Güler dedi ki:

     Merhabalar seda habim her ay

  2. Hamit dedi ki:

   6500 TL ihtiyacım var

  3. Umut dedi ki:

   Acil 30 bine ıhtıyacım var

 64. Özlemmm dedi ki:

  Acil 30.000 tl ye ihtiyacım var

 65. Osman dedi ki:

  Acil 40.000 TL ihtiyacım var.2 ay sonra toplu ödeyeceğim. Trabzon da yaşıyorum.

 66. Gökhan ÖZTÜRK dedi ki:

  acil 30 bin lazım izmir
  532 307 89 66

 67. Mehmet domurcuk dedi ki:

  35000 tl ihtiyacim var 48 ayda oderim

 68. Osman dedi ki:

  Nakit

 69. Kenan dedi ki:

  Merhaba acil 40000 TL ye ihtiyacım var 3 ay sonra toplu şekilde odeyebilirim Edirne de yaşıyorum dönüş bekliyorum

 70. MURAT dedi ki:

  15.000 tl senetle para almak istiyorum aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim çok fazla başvuru yaptığım için bankalar kredi çıkartmıyor mail adresime iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizinle iletişime geçelim

 71. Orhan dedi ki:

  Slm Acil para ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 15milyar taksitnen ödeye bilirim

  1. Oktay YILMAZ dedi ki:

   Merhaba Acil Para İhtayıcınız varsa linkteki makaleden yararlanabilirsiniz.

 72. Ayse dedi ki:

  Merhaba acil10.000 ihtiyacım var çok acil aylık ödeme 1.000 tl odeyebilirim… 5358511878

 73. Gökhan ÖZTÜRK dedi ki:

  30bin tl ihtiyacım var geri ödeme 1500 yapabilirim

  gokhannn.ozturk @ gmail . com

 74. Tugba dedi ki:

  Merhaba,

  Acil 5000 tl nakit ihtiyacim bulunmaktadir. Aylik 700 tl olarak odeyebilirim. Balikesirde yasiyorum. Acil geri donus yapabilir misiniz.

  Tesekkurler.

 75. Ahmet dedi ki:

  Acil 50bin Tl ihtiyacım var. Senetle, Aylık 2000 tl ödeme yapabilirim. Ön ödeme isteyenler ulaşmasın.

 76. metin yilmaz dedi ki:

  5413690161

 77. kartal dedi ki:

  Çok acil 160.000 tl lazım.kamuda memurum.acil yardım edermisiniz…

 78. Ali dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacım var senetle öderim 5388582301

 79. Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 10000 lira lazim 5302776750

 80. Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 15.000 tl ihtiyacım var bilgilendirebilirmisiniz lütfen

 81. Feridun dedi ki:

  Acil 20 000 tl ihtiyacım var senetle aylık ödeme 1500 yapabilirim 554 992 69 91

 82. Hasan dedi ki:

  25.000 tl lazım

 83. HASAN dedi ki:

  25000 TL ACİL LAZIM AMA SADECE ÖNCE HOŞ GELDİN SONRA ÖZÜR DİLERİZ OLMUYOR… KİŞİLERİ BAŞLARINDAN GÖNDERİYORLAR…

 84. Rüstem dedi ki:

  çok acil 10000 tl ihtiyacım var lütfen yardım edermısınız aylık 600 tl ödeme yapabılırım

 85. Mehmet yilmaz dedi ki:

  2 ayligina 1000 tl ihtiyacim var acil

 86. Yusuf aktas dedi ki:

  Iyi günler eskişehir de anadolu universitesinde ve geceleri de barda calisiyorum acil olarak makte sikistim toplu para gecmedigi için odemelerim aksamaya giriyor ve zor duruma düşüyorum 10.000 bin senetls yada kredi cikartabilen varsa eğer taksitli bir sekilde geri odemesini yapabilirim toplamda ek gelirimle birlikte aylik kazancim 2.500 lirayi buluyor

 87. Önder dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var bursada yaşıyorum

 88. Fılız dedi ki:

  Acil besbıne ihtiyacım senetle oderım 5541217500

 89. Yasemin özcan dedi ki:

  Acil 10 bin ihtiyacım var

 90. Mustafa dedi ki:

  Acil senetle para arıyorum maaşım 3000 20000 tl ihtiyacım var

 91. Orkun dedi ki:

  Acil 25 bin ihtiyacım var 6 ayda öderim maaşlı kamu bordroluyum

 92. yusuf dedi ki:

  Çok acil 15.000 Türk Lirasına İhtiyacım Var .

 93. krdi çekmek istiyorum dedi ki:

  Krdi çekmek isterim acil

 94. Ahmet mert dedi ki:

  Acil 20000 tl ihtiyacım var gun içinde dönerseniz sevinirim

 95. Enes dedi ki:

  Acil olarak 50.000 tl ye ihtiyacım var sizden dönüş bekliyorum

 96. SUAT ULUIRMAK dedi ki:

  acil olarak 50.000.- TL krediye ihtiyacım var

 97. Seher dedi ki:

  20.000 tl ihtiyacım var maasim 2000tl bodra gosterebilirim

 98. MURAT dedi ki:

  20.000 TLcok kötü durumdayım ruhi değişim için bu paraya ihtiyacım var yardım lütfen toplamam gerekiyor kırmızı çizgiliyim kredi çekemiyorum

 99. Rüstem dedi ki:

  20.000 acil nakit lazım

 100. sevim dedi ki:

  35000 bugün acil

 101. Abdullah dedi ki:

  Çok acil 12000 tl lazım net maaşım 4000 üstünde ödemede kesinlikle sıkıntı yaratmam hastam için acil lazım

 102. Kadir dedi ki:

  Elimde 30.000 liralık şahıs senedi var 2 ay vadesi var kıracak birisini arıyorum

 103. AYŞE dedi ki:

  100.000 tl acil nakit ihtiyacım var senetle veren varmı bursa

 104. Zekeriya dedi ki:

  Acil 5.000 ihtiyacım var kara listeden dolayı bankadan çekemiyorum gelirim var ödeme sıkıntım olmaz

 105. Zekeriya dedi ki:

  Acil 5.000 tl ihtiyacım var gelirim var ödeme sorunum olmaz kara listeden dolayı bankadan çekemiyorum

 106. fatih dedi ki:

  4 binlira lazım geriye 1 binlira taksitle ödeyebileceğim…İzmir / Bornova

 107. hakan dedi ki:

  15. 000 gerekli tamamı nisan 2018 te ödemek üzere

 108. Sevgi dedi ki:

  Bana 50 000 TL lagzim işyeri açiyorum senetle veren varmı Antalya

 109. Yavuz dedi ki:

  50 bine kadar kredi verebilen senet yada kuyumcu lazim ..duzce de ikamet ediyorumm

 110. kemal sarı dedi ki:

  buradan işini gören varmı?

 111. nuray dedi ki:

  bana 10 bin lazım aylık taksıtlı oderım calısıyorum aylık gelırım 2.000 tl saglık ıcın lazım cvp beklıyorum

 112. BİLAL dedi ki:

  50.000 BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR ŞARTLARINIZI TELEFONDA GÖRÜŞEBİLİRİZ .
  BANA CEVAP VERİRSENİZ NUMARAMI GÖNDERİRİM

 113. Mustafa dedi ki:

  50.000₺ KREDİYE İHTİYACIM VAR AYLIK DÜZENLİ OLARAK ÖDEYE BİLİRİM.

 114. Cheto dedi ki:

  70 bin tl ye kadar yardımcı olunur borc verilir tabi belli sartlarla

  1. Nuri dedi ki:

   İyi günler Denizli’de kamu memuruyum 10000 TL nakite ihtiyacım var sartlariniz nedir numaram 5532668599

   1. ayhan dedi ki:

    abi bana 10 bin lazım ama aylık 500 ödeyebilirim 501 desen olmaz yardımcı olursan seviniirm facebook ayhanknizam

   2. Umut dedi ki:

    Buyrun yardimci olalim

  2. emel sezer dedi ki:

   merhabalar 15.000 tl ye ihtiyacım var mail den dönüş yaparsanız memnun olurum.

  3. Murat dedi ki:

   Merhaba bana 10000 tl lazım 3 ay içerisinde geri ödeyebilirim maaşım 4000 tl fabrikada teknikerim samimi.iseniz eger dönüş yaparmısınız bana

  4. Yıldıray dedi ki:

   Merhabalar acil 10000 TL ihtiyacim var 24 ay da geri odemeli bu. Konuda yardımcı olabilir misiniz

  5. ahmet tezel dedi ki:

   abi 3 bin TLte ihtiyacım var çalışıyorum sigortam mevcut hayata dair toplamda 5 bin tl borcum var nişanlanacağım borcumu tek elde toplamak istiyorum lütfen yardımcı ol bana

  6. Sinan dedi ki:

   merhaba.Nasıl ulaşabilirim size.

  7. Murat dedi ki:

   Merhaba 10000 tl ye acil ihtiyacım var 4000tl maaşım var 3ay içinde ödeyebilirim en geç eger gercekten bu borcu vereblirim derseniz mailini acilen bekliyorum tesekkurlr

  8. Osman dedi ki:

   60 bin TL ye ihtiyacım var acil

  9. Ferdi caglar dedi ki:

   Arkadasim bana 10 bin lazim sartlar neler

  10. Gökcan dedi ki:

   şartlarınız nedir, 25.000 tl para gerekli

  11. Sibel dedi ki:

   Merhaba, 20 bin TL kullanmak istiyorum. Istanbul da yasiyorum. Sgk emeklisiyim ve ayni zamanda calisanim. 24 veya 36 ay vadeli odeyebilirim. Acil iletisime gecer misiniz?

  12. pınar dedi ki:

   Sartlariniz nedir

  13. Adem dedi ki:

   Merhaba aylik 3500 4000 tl arasi gelirim var kamuda calisiyorum 45.000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  14. kartal dedi ki:

   Sartlariniz nedir

  15. Soner savaş dedi ki:

   70.000 TL düğün için acil geri dönüş yaparmısınız 5336730078

 115. Ahmet dedi ki:

  Acil 35000 tl ihtiyacim var emlak danismanligi yapiyorum

 116. TUNCER dedi ki:

  acil olarak 25.000 tl ye ihtiyacım var . muhasebeciyim. aylık düzenli taksit ödeyebilirim. lütfen çok acil. yardım ederseniz sevinirim.

 117. Baran afşar dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var şirket sahibiyim gelecek ve elimde olan alacak çeklerim var ödeme sıkıntı olmas kütfen yardımcı olun. 5380324040

 118. Yakup kalmaz dedi ki:

  Acil 20 bin tl lazım

 119. AYŞE dedi ki:

  100.000 tl nakte ihtiyacım var lütfen yardımcı olun acil 🙁

 120. Emre dedi ki:

  Acil 20 bin lazım kamu çalışanıyım cevap lütfen.

 121. Kerim dedi ki:

  Acil 10 bin tlye ihtiyacım var.

 122. ismail dedi ki:

  acıl 20 bin ihtiyacım var memurm odeme sıkıntı olmaz 5302087737

 123. ismail dedi ki:

  acil 20 bin ihtiycım var ulusrsanız sevinirim 5302087737 memurum odemede sıkıntı olmuz

 124. Serkan dedi ki:

  Acil 10000 ne ihtiyacim var yardimci olurmusunuz.

 125. mehmet karahan dedi ki:

  mrb acil 10 bin tl ihtiyacım var lütfen ulaşın

 126. Emre dedi ki:

  Ulaşırsanız konuşalım ihtiyaç var

 127. orhan DEMİRKAYA dedi ki:

  merhabalar 25000 tl acill ihtiyacım var malatyadan

 128. Suat dedi ki:

  Bankalarla aram bozuk degil fakat tek bir yere borcum kalmasini istemem nedeniyle 5.ila 10 bin arasi paraya ihtiyacim var hipotek verilir yardim ederseniz minnetter olurum

 129. ibrahim dedi ki:

  acill 15 bin liraya ihtiyacım var

 130. ali dedi ki:

  acil 20.000 tl ihtiyacım var özel sektör çalışanım

 131. Cafer dedi ki:

  Acil 30 bin liraya ihtiyacım

 132. Zehra demirkiran dedi ki:

  acil 20000 tlye ihtiyacim var hemen ararsaniz cok sevinirim

 133. YILMAZ dedi ki:

  acil ihtiyacim var ararsanız sevinirim

 134. YILMAZ dedi ki:

  mesaj bekliyom

 135. bülent dedi ki:

  Acil 25 bin tl ye ihtiyqacım var. Devlet memuruyum.

 136. ibrahim küçük dedi ki:

  25000 lazım acil

 137. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Esnaf idim mekanimi kapattım tekrardan açmak istiyorum 15000 TL ihtiyacım var

 138. Senay ozkan dedi ki:

  Acil 5 bin tlye ihtiyacimiz var yarina

 139. Mustafa dedi ki:

  Benim. Acil. 6000 tl ye ihtiyacım var istanbul oturuyorum

 140. Mesut uca dedi ki:

  Merhaba 3000 çekmek istıyorum

 141. 9kredi@gmail.com dedi ki:

  İş veya kişisel krediniz% 2’ye ihtiyaç duyuyor mu? şimdi bize e-posta gönder

  1. bülent dedi ki:

   Acil kişisel krediye ihtiyacım var. 25bin tl.

 142. Sait dedi ki:

  Çok acil 10.000 lazım Antalya.

 143. Hakan yıldız dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var. 1000 tl ödeme yaparım (aylık) dönüş yaparsanız sevinirim

 144. Semih dedi ki:

  3500 tlye ihtiyacım var aylık 300 300 ödeyebilirim yardımcı olır musunuz

 145. Ozcan dedi ki:

  Nasıl yararlanabilirim çok acil 10000 ne ihtiyacım var

 146. Ünsal Yılmaz dedi ki:

  Merhaba Ben Ünsal Yılmaz 20.000-TL lazım

 147. Yusuf dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacim var yardımcı olurmusunuz

 148. SERCAN dedi ki:

  eşimin kardeşine zor durumda kaldıkları için bankadan 300000 tl çektim ve aynı zamanda değeri 200000 tl olan evimin üzerine kredi çektiler..bunların hepsini bana 1 yıl içinde geri vermişolacaklardı..fakat üzerinden 2,5 yıl geçti vermeyede hiç niyetleri yok.bankalardan gelen hacizleremi yanıyım bu kadar çalışıp para almadığıma mı üzülüyüm yoksa iyiliğime bu şekilde davranışlarına mı bilemedim ve bunun üzerinde yeni öğrendim ki evimi tamamen 10 güne kadar satacaklarmış..bunların karşışığında bana 500000 tl senet verdi..bu senedi tefeciye vermek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz..3 senedir bekliyorum yanış yapmayım diye ama artık hasta oldum ve kesin karar verdim..

 149. Abidin Şahin dedi ki:

  Cok acil 15000 tl.lazım yardımcı olurmusunuz?

 150. Abidin Şahin dedi ki:

  Acil 15000 tl.lazım.

 151. Sedat dedi ki:

  10 bin lazim cokkkk acillllll

 152. engim dedi ki:

  merhaba , benim de çok acil 25.000 tl ye ihtiyacım var 3.000 tl maaşla çalışıyorum ve 36 ayda geri ödeyebilirim .. Senetle alabilirim…

 153. yasin taşkıran dedi ki:

  Merhaba 3000 tl 12 ay verebilecek hayirseverler yardim edebilir mi

 154. Burak Güldiken dedi ki:

  Merhaba benimde 5000 nakit ihtiyacim var donus yaparmisiniz ?

 155. Şenay dedi ki:

  Merhaba Manisa da ya da izmir de seneyle 50.000 tl verebilecek birileri var mı acaba.borçları tek yere toplamak tek istediğim takip gecikmem vs.yok.çok acil olarak senetle para verebilecek izmir ve ya Manisa da ikamet edenler varsa dönüş yapsın lütfen

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba siz izmir den bu sekil veren bulabildinizmi benimde bana da cok acil 3000 bin lazim

 156. MEHMET Kangürtay dedi ki:

  merhaba ben Mehmet 26 yaşındayım evli iki cocuk babasıyım 17500 ihtiyacım var 36 taksit şekilde ödiyecem teşekkür ederim kolay gelsin

 157. Songül dedi ki:

  Acil 3bine ihtiyacım var odemelerimde sıkıntı olmaz çalışıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz çok acil

 158. Caner dedi ki:

  Selam Bayhan bey 30000tl alsam ödemesi nasıl olur aylık olarak. Devlet memuruyum

 159. Caner dedi ki:

  Selam Aykut bey 30000tl alsam ödemesi nasıl olur aylık olarak. Devlet memuruyum

 160. Ramazan dedi ki:

  25 000 tl ihyiyacim var.borc kapatma icin .memurum .

 161. esra dedi ki:

  acil 7000 bin ihtiyacim var taksitli odeme yapicam her ay bankaya borcum var acil donus yaparsaniz sevinirim istanbul

 162. Mahmut dedi ki:

  20.000 tlye ihtiyacım var kredi kartı gecikmesi yüzünden bankalarda sicilim bozuk memurum sabit gelirim var geri ödemesini rahat yaparım veren varsa e-mailden mesaj atsın

 163. İbrahim dedi ki:

  Maşallah herşey acil 🙂
  5-6 bin liraya ihtiyacım var senet felan yapılır geri ödeme konuşulur

 164. isimsizler dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var iletişime gecerseniz sevinirim

 165. by_evin_delisi_58@hotmail.com dedi ki:

  Memurun 10.000 tl lazım bu e postadan bana ulaşın

 166. faruk dedi ki:

  Senetle para istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 167. bayhan dedi ki:

  senetle para verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar

  1. yunus dedi ki:

   BAYHAN BEY,
   17.000TL İHTİYACIM VARDIR.
   ŞARTLARNIZ NEDİR.?

  2. Ali dedi ki:

   Bayhan reis bana ön bin tl lazım bana ulaş beş yüz yedi sekiz yüz elli dokuz kırk uç sıfır altı

  3. burak dedi ki:

   telefon numarası yazabilirmisiniz..

  4. mehmet ali dedi ki:

   acil seneyle 15000 tl ihtiyacım var.ön ödemesiz

  5. Ramazan dedi ki:

   25 000 tl lazim memurum borc kapatma icin

  6. Caner dedi ki:

   Selam 30.000 TL. Lazım aylık ödemesi nekadar dır. Devlet memuruyum
   ucretliogrwtmenlik63@Gmail. Com

  7. Kaan dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

  8. Melisa dedi ki:

   Bayhan bey yardımcı olurmusunz

  9. ahmet dedi ki:

   Telefon numaranizi alabilirmiyim

  10. kartal dedi ki:

   Arkadaşlar dolandırıcı bu Bayhan inanmayın

 168. Yusuf dedi ki:

  2000 tl krediye ihtiyacım var acil ulasabilirseniz cok sevinirim ödemede hic bir sorun yasamicanıza emin olabilirsiniz

 169. ozan dedi ki:

  mühendisim. 5000 tl nakite ihtiyacım var. çalışıyorum. kartal istanbul. 507 629 62 60

 170. ayşenur dedi ki:

  acil 10bine ihtiyacım var …çeşitli banka ve elden borçlarım war yardımcı olabilir misiniz?

  1. aykut dedi ki:

   nekadar lazım nasıl oduceksınız

   1. Caner dedi ki:

    30000tl lazim

 171. Ertuğrul dedi ki:

  Memurum, icralık borçlarım Varlık şirketlerine aktarılmış tamamını 37000 tl ye kapatacığımı söylediler. Balıkesirde verebilecekşiket varsa benimle irtibata geçsin lütfen

 172. Beyazıt dedi ki:

  Bodrumda acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ?

 173. alexpeter718@gmail.com dedi ki:

  Proje, yatırım, kişisel krediler, işletme kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Küçük, orta veya büyük ölçekli bir iş kurmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Bir ev veya araba kredisi oluşturmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Çalışmak üzere ekipman alımı için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Günlük kredi yatırımları tüm sorunlarınızın cevabını veriyor,% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz ve işlemlerimiz hızlı, güvenli ve kullanışlı ve şirketimizden bir kredi almak isteyenler için% 100 garantili. Şu anda bizimle iletişime geçmeli. posta yoluyla:

 174. chavezloancompany@gmail.com dedi ki:

  Merhaba, şimdi acil krediniz için başvurun; hızlı, kolay ve güvenilir ön parayla. Ayrıca% 3’lük düşük faizli krediler veriyoruz. iyi günler.

  1. Vedat dedi ki:

   Merhaba acil olarak 5000 tl ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 175. Serpil dedi ki:

  Acil 20bne ihtycm var donus yaparmsnz 5303038200

 176. Alli dedi ki:

  Özel kredi için şimdi bize ulaşın, verimli ve güvenilir, 24 saat işlem yapıyoruz

  1. murat dedi ki:

   kredi ihtiyacım var ama nasıl yardımcı olabilirsiz

  2. Elif dedi ki:

   Numaranızı verrmsnz

 177. Gökhan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var yardimci olirsaniz sevinirim 15.000 tl

 178. cihan dedi ki:

  acil 30000 tl nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Aylık 4500 tl gelirim var.

 179. Osman kose dedi ki:

  Acil 5000lira ihtiyacım var yardımcı olurmsunuz olurmsunuz

 180. cihan dedi ki:

  merhabalar bugün için acil 4000 tlye ihtiyacım var. çeşitli bankalar ve elden toplam 30000 tl borcum var acil ödemem gerek aylık gelirim 4500 tl. şubat ayında tamamını geri ödeyeceğim nolur bana yardım edin yoksa canıma kıyacağım

  1. seko dedi ki:

   bulabildin.mi kardes ayni.durumdayim bnde

 181. Cemil dedi ki:

  Cok acil 20000 bin olur 30000 bin olur fark etnez 4000 bin tl aylik belgeli gelurim var kamuda calisiyirum lutfen yardimci olun odemede sikinti olmax olamaz da

 182. Yunus dedi ki:

  Çok acil 20000 liraya ihtiyacım var gerçekten 2 ay içinde dönüş yaparım lütfen yardımcı olun

 183. Erdogan dedi ki:

  Meraba acil 20.000tl ihtiyacim var

 184. Mustafa dedi ki:

  Ege bölgesinde teminat karşılığı nakit ihtiyaçlarınız 10 oran ile çözülür

  1. Ali dedi ki:

   Bana 25 bin lazim yardimci olur musunuz

  2. Mevlt dedi ki:

   Bana ulaşırmısın Denizli

 185. Davut dedi ki:

  ACİL NAKİT 22000 LİRAYA İHTİYACIM VAR… KAMU PERSONELİYİM…

  1. erkan dedi ki:

   ne yapacaksınız 22 bin tl ile. harcayacagınız yerin faturası olursa borç verebilirim. 6 ay vadeyle.

   1. Aliihsan dedi ki:

    Acil 20 bin lazım senetli ve ipotekte vere bilirim taşınmaz im var

   2. hasan dedi ki:

    ben borclarimi odeyip kapatmak istiyorum 15 bin lazim

   3. Yavuz dedi ki:

    15000 tl ye ihtiyacım var … cihaz alıcam param yetismedi. … günlük 300 400 lira kazandıran bir cihaz …. sicilim temiz … krediyle arsa aldim. Borcum bitmeden yeni kredi alamiyorum. … yerim yurdum belli koca is yerim var. ..

   4. Mevlt dedi ki:

    Bana ulaşırmısınız

   5. Murat dedi ki:

    Memuruz 15 yada 20 bine ihtiyaç var. Maaşımda her hangi bir kesinti Yok 5456694242

 186. tanaş dimitro dedi ki:

  acil 4000 nakite ihtiyaç var

 187. Saban dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacim var aciken meil adresime iletisim sartlarinizi sunarmisiniz

 188. Onur dedi ki:

  Lutfen donus rica ederim.Aylik 8000 gelirim var 20.000 tl talebim var.

 189. Arif dedi ki:

  çok acil 12000 tl ye ihtiyacım var.3500 tl maaşlı bir memurum. Gerçekten ciddi bir kurumsanız lütfen en kısa zamanda ve olumlu bir şekilde dönüş yapın. Cidden çok sıkıntıdayım. mail adresime acilen sonuç bildirmenizi istirham ediyorum. İYİ BAYRAMLAR…

 190. Mehmet emin sağlam dedi ki:

  Merhaba! Ben kamu personeliyim acil 35000 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 191. funda dedi ki:

  Çok acil 110.000 tlye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 192. Mustafa dedi ki:

  Gaziantep yaşıyorum 6000tl paraya ihtiyacım var

 193. adnan sayar dedi ki:

  25000 tl krediye ihtiyacım var.taksitlerimi rahatlıkla ödeyebilirim.kamu görevlisiyim

 194. Tansu Mengi dedi ki:

  Acilll 50.000 tl bugün lazım dönüşş yaparsanız sevinirim.

 195. Tahsin alkan dedi ki:

  Selam bana ikiyuzellibin ihtiyaç ciddi yim

  1. Mustafa dedi ki:

   6000tl ye ihtiyacım Var devlet memuruyum

 196. Ferhat dedi ki:

  Acil 50000TL lazım senetle verebilecek varmı

 197. Batuhan dedi ki:

  Acil 15.000 ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.Aylik 5.000 bin tl gelirim var.

 198. Rıza dedi ki:

  Acil 10.000 TL lazım İstanbul devlet memuruyum 5437941142

 199. Rıza dedi ki:

  Acil dönüş yapabilirsiniz 10000 TL lazım devlet memuruyum

 200. Turgut dedi ki:

  Bana acil 10000 tl lazım beni ararsanız sevinirim 5432784305

 201. Mete dedi ki:

  Eskişehir de senetle para veren arıyorum. Kamuda memur olarak çalışıyorum.6000 lira lazım. Iki güne ödemem var. 4100 lira maaşım var.Rahat öderim. Cevap bekliyorum.

 202. Ramazan dedi ki:

  Bayram için 5.000tl lazım ayda 1000 tl taksit ile ödeyebilirim eşim ve ben çalıyoruz fakat kredi notumuz düşük

 203. ismail ozturk dedi ki:

  Bana acil besbin tl lazim nasil yardimci olursunuz

 204. Kaya dedi ki:

  5000 lazım antalya merkezde oturuyorum yardımcı olacak biri varmı bu konuyla ilgili 5535970258

 205. Emre dedi ki:

  Dugun icin acil 30 bine ihtiyac vardir herturlu senet sepet kabulumdur koseye sikistim tel 5537666594

 206. Osman dedi ki:

  İst pendikte ikamet ediyorum 48 ay vade ayda geri ödeme 1000 tl ödeyebilirim 20 bin tl ihtiyacim var ssk li çalişanim gereğinin yapilmasini saygilarimla arzederim

 207. Mustafa dedi ki:

  45 bin lazım alabilirmiyiz

 208. adem dedi ki:

  senetle para veilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar

  1. ahmet dedi ki:

   adem kardeş dönermisin

  2. Muhammet dedi ki:

   Merhaba, iletişim numarası verebilir misin

  3. Gurkan dedi ki:

   Senetle para verilir demissiniz iletisim icin nasil ulasa bilirim

  4. Ersin dedi ki:

   Merhaba adem bey Acil 15000 20000 arası lazım yardımcı olabilir misiniz mevcut kredim var bankalar la hacizlik falan değilim

  5. Mustafa dedi ki:

   Düğün için acil 20000 lazım 1 aylık geri ödemeli

 209. aydoğan dedi ki:

  banan 250.000 ikiyüz ellibin lazım veren olursa bana bu nodan dönüş yapa bilirler

 210. Fatma dedi ki:

  Acil para için yazmıştım lütfen dönüş yapabilir misiniz

 211. Fatma dedi ki:

  Ankara dayım acil5bin liraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olur geri dönüş yapabilirmisiniz

 212. sergen dedi ki:

  merhaba saglık memuruyum eskı borclardan dolayı kredı cekemıyorum 3000 tl gelırım var ayda 1500 tl oderım 6000 tl ye ıhtıyacım var

 213. güven dedi ki:

  iyi gunler carsamba gunune 11.000 tl ıhtıyacım var 6 ay gerı odemeli. hazırda ıs yerım var kefıl senet ne gerekıyorsa. lutfen arayın 5372668600

 214. Sevgi dedi ki:

  Çok acil 2000veya2500 tl ye ihtiyacım var düzenli ödemeli lutfen ama lutfen dönüş yapın

 215. Erdal Batıgün dedi ki:

  Acil 10000 TL lazım aylık 1000 ödeme yaparım lütfen dönüş yaparmısınız emekliyim aynı zamanda taksi şoförlüğü yapıyorum

 216. Gizem dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun

 217. Abdullah dedi ki:

  3000 tl ye ihtiyacım var memurum 5549083048

 218. İsmail dedi ki:

  Merhaba acilen onmilyona ihtiyacim var acaba yardimci olma gibi bir sansiniz varmidir cok acil yalniz

 219. Hasan Mert dedi ki:

  Merhabalar 20 yaşındayım özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışıyorum çok sıkıştım aylık gelirim 2000 TL yi buluyor bankada kredi notum olmadığı için kredi çekemiyorum aylık 500 TL taksit ile öderim lütfen çok acil dönüş yaparsanız sevinirim

 220. Sabri dedi ki:

  5000 tl ye ihtiyacım var ayda 200 öderim 5359238313

 221. Ramazan Çam dedi ki:

  Acil bana 30000 tl lazım yardımcı olurmusnuz

  1. Ramazan Çam dedi ki:

   Numaram 5355696160 acil ihtiyacım var

 222. Can dedi ki:

  Kamu calisanina kredi cikarilir

  1. Ramazan dedi ki:

   Kamuda memurum 30 bine ihtiyacm var yardımcı olurmusnz

 223. esra dedi ki:

  Arkadaşlar benimde acil krediye ihtiyacım vardı ercan aktaş ve lider finans ile hallettim. sizde ulaşın isterseniz face profilinde acil kredi ve numara resmi var. iyi akşamlar.

  1. gürkan dedi ki:

   acil ulaşırsanız sevınirim

  2. Ufuk dedi ki:

   Bana telefon verirmisiniz birde eskisehirde varmi

 224. Ezgi dedi ki:

  Devlet memuruyum 2800 TL gelirim var ve 10000 TL’ye ihtiyacım var. İzmirdeyim.

 225. Melis dedi ki:

  Merhabalar çok acil nakite ihtiyacım var ve senetle her ay ödeme yaparım acil yardım ederseniz çok sevinirim mail adresimi veriyorum mlsibrhm33@outlook.com buradan ulaşabilirsiniz

 226. Burak Duman dedi ki:

  Merhaba 5.000 lazım yaş 19 düzenli çalışıyorum ulaşırsanız sevinirim

 227. Celil dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum bir işe girmek için 20000 tl ihtiyacım var her ay ödeme yaparım

 228. yıldırım dedi ki:

  merhaba acilen 5.000 tl ye ihtiyacım var aylık duzenlı olarak ödeme yapabilirim 500-700 arası . 0 531 717 16 50 telefon no geri dönerseniz sevinirim.

 229. YILDIZ dedi ki:

  İstanbul’ da senetle / taksitle kredi almak istiyorum. 43 yaşında aylık ortalama 3.000 TL bir gelire sahibim. Aylık 700 TL olarak ödeme gücüm var. Özel bir şirkette asistan olarak çalışmaktayım

 230. ayhan sazak dedi ki:

  ben ciddiyim sizlerden de ciddi olmanızı bekliyorum. izmir de ikamet ediyoorum. bende senet karşılığı kredi kullanmak istiyorum. ve sizlerden haber bekliyorum. 0 538 232 31 31

  1. Nilgün dedi ki:

   Şuan için 6000 tl ihtiyacım var ödeme sıkıntısı yaşamam ocak ayına kadar öderim. Şubat ayında borcun tamamını kapatırım. ankarada yaşıyorum geri dönüş olursa sevinirim acil

 231. Cimi dedi ki:

  25000 tl acil ihtiyacım var yatdımcı olurmusunuz acil biraz haber bekliyorum

 232. Ferhat Topcu dedi ki:

  Merhabalar acil 20000 liraya ihtiyacım var 24 ay taksitle geri ödeyebilirim.

 233. ertuğrul dedi ki:

  Memurum 20.000 tl ihtiyacım var 24 ay geri ödemeli ödemeli yardımcı olabilirmisiniz

 234. Burak dedi ki:

  Öğrenciyim. Bursum var. Okulumun son senesi. 5000-8000 arası krediye ihtiyacım var, yardımcı olabilecek var mı?

 235. Haydar dedi ki:

  Memur emeklisiyim 20bin ihtiyaç var acilen

 236. Ali dedi ki:

  Rent a Car açmak istiyorum 500.000 tl ihtiyacım var her ay 20.000 tl ye kadar ödeme yaparım yardimci olun lütfen 5530446785

 237. FATMA dedi ki:

  acil para lazım muhasebeciyim

 238. ertuğrul dedi ki:

  20.000 tl ihtiyacım var 24/36 ay vade ile 4000 tl gelirim var memurum

 239. Burak dedi ki:

  Merhaba,

  Özel bir şirkette 10 senedir çalışıyorum.
  Güncel maaşım 3.600 TL’dir.
  Bankalara ödeyemediğim kredi kartı ve kredi borcum olduğundan kredi alamıyorum.
  Çok acil 15.000 TL’ye ihtiyacım var.
  Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 240. Serkan dedi ki:

  Acil nakit lazim denizli 5428426419 arabam var senetle para lazim

 241. Deniz dedi ki:

  benim acil nakit krediye ihtiyacım var.Buradan kredi alan var mı?9 aylık 1 bebeğim vardır.

 242. Emre dedi ki:

  Acil 20 bin krediye ihtiyacim var bana bu konuda yardimci olabilirmisniz sartlar ne olursa olsun ragziyim

 243. ömer bal dedi ki:

  acil 40.000 tl lazım

 244. ziya özden dedi ki:

  asenetle 30000 tl ihtiyacım kayserideyim esnafım

 245. hatice dedi ki:

  Burdan yardım alabilen varmı.lutfen dönüş yapin

  1. Hikmet dedi ki:

   Merhaba ben size yardimci olmak isterim gucumuzu asmaz ise 5413499629

 246. levent çetin dedi ki:

  15 bin için nasıl yardımcı olusun enes..

 247. Enes dedi ki:

  Komisyonlu kredi çıkartılır hacizliler dahil herkese çıkar 535 486 95 04

  1. ABDULLAH dedi ki:

   acil bana bi 20.000 tl lazım yardımcı olunabilir mi

  2. Mehmet dedi ki:

   Selam bana 600 TL lazım küresi cikarmi

  3. ömer bal dedi ki:

   acil 40.000 net kredi lazım

  4. Melis dedi ki:

   merhaba yardımcı olursanız sevinirim acil dönüşünüzü bekliyorum

 248. Mehmet dedi ki:

  Selam acil 6000 TL lazım aylık 500 TL oxerim

 249. ismail dedi ki:

  Bana acil 35 bin lazım verebilirmisiniz.

 250. eda dedi ki:

  merhaba bana 15 bin lazım yardım edermisiniz

 251. Emre dedi ki:

  Acil 7000 tl lazım 36 ay vade ile öderim

 252. Murat dedi ki:

  Antep’te memurum çok acil 15’binlira lazim

 253. gülşah akyol dedi ki:

  ok acil 30.000 e ihtiyacım var. kredi çekemiyorum. sigorta kapsamında değilim işlettiğim bir yer var kendi adıma olmadığı için kredi kullanamıyorum. Ayrıca öğretmenim özel dersler veriyorum. dönüş yaparsanız seviniriö

 254. ibrahim dedi ki:

  istanbulda ikamet ediyorum 21 yaşındayım ev tutucam aileme zora düştük 3.500 tl lazım hazır işimde var ailemden herkez senette verebilir kiminin duası kiminin parası 533 134 41 24

 255. ömer dedi ki:

  Acil 5000 tl nakit ihtiyacim var yardim edermisiniz

 256. Fevzi dedi ki:

  MRS DAWSON merhaba…ben Türkiye-Eskişehir den yazıyorum size…Bir Devlet Kurumunda Memur olarak çalışmaktayım…Çok acilen 10.000-veya 15.000 TL ye ihtiyacım var…Geri ödemelerimi her ay maaş dan düzenli olarak yapabilirim…Lütfen bana bu konuda yardım edin…

 257. Mustafa dedi ki:

  30 bin TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 258. Bekir dedi ki:

  Acill 150000 bin tl ye ihtiyacım var öğretmenim yardımcı olabilir mısınız

 259. MRS DAWSON dedi ki:

  Borç ihtiyacı mrsdawsonloancompany1 @ gmail.com aracılığıyla, şimdi yardım için e-posta yoluyla bize gönderilmelidir

  1. Fevzi dedi ki:

   MRS DAWSON merhaba…ben Türkiye-Eskişehir den yazıyorum size…Bir Devlet Kurumunda Memur olarak çalışmaktayım…Çok acilen 10.000-veya 15.000 TL ye ihtiyacım var…Geri ödemelerimi her ay maaş dan düzenli olarak yapabilirim…Lütfen bana bu konuda yardım edin…

 260. Ramazan Çam dedi ki:

  Acil 20000 tl lazım tel 5355696160

 261. ali dedi ki:

  bursada ikamet ediyorum,60000 tl ihtiyacım var,2000 tl aylık geri ödeme yapabilirim.

 262. Şaban doğan dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 263. okan dedi ki:

  5 tl lazım acil

 264. Ömer Keniş dedi ki:

  Acil 15.000TL ye ihtiyacım var aylık gelirim 4600TL

 265. murat dedi ki:

  öğretmenim 10-15 bin liraya ihtiiyacım var… gaziantep…

 266. Tahsin dedi ki:

  Acil 1.5 aylığına 2000tlye ihtiyacım var dönüş yaparsanız iyi olur

 267. Meltem dedi ki:

  Acil 5binliraya ihtiyacım var hemen dönerseniz iyi olur

 268. mustafa uslu dedi ki:

  mustafa uslu memurum maaşım 3335 tldir çalısıyorumsicilim bozuk kredi almak istiyorum hacizimi kapatmak istiyorum çevre şhr. il mud.hatayda çalışıyorum

 269. Senetle Borç Para Veren Yerler dedi ki:

  Senetle Borç Para Veren yerler için teşekkürler

  1. ziya özden dedi ki:

   nereymiş oaralar kayseride varmı

 270. Taner dedi ki:

  5 bin tl ye ihtiyaç var

 271. ALİ dedi ki:

  acill 60000 ti ihtiyacım var,1500 tl geri ödemeye yapabilirim bana yardımcı olmanızı rica ederim.

 272. dilek dedi ki:

  Acil senet karsiligi 10 bin tl krediye ihtiyacim var yardimci olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden ulasirlarsa sevinirim

 273. Baris dedi ki:

  Selamlar kayseride esnafim nakliye işi yapıyorum araclarim var aylık ODEME veya 1 yıllık vade de 30 bin lazım acil her türlü teminat verilir

 274. Yalçın dedi ki:

  35.000 acil ihtiyacım var. Aylık 1000tl ödeyebilirim. Hatta sağlam güvenilir zeki bir çalışana ihtiyacınız varsa 1 yıl yanınızda da çalışabilirim. Gebze +90 546 246 11 36

 275. Meltem dedi ki:

  Acil.paraya ihtiyacı var 10bin lira ararsanız sevinirim

 276. adem özveren dedi ki:

  selam iyi günler ismim adem 4 buçuk yıldır hakkarideyim uzmanım şuanda
  izindeym izmirdeyim kredilerm den dolayı icralıgım dagınık borçlarım
  ve paraya ihtiyacım var şu anlık acil 6,000 tl ama verirseniz 50,000
  tl ihtiyacım var geri ödemesi 24 ay numaram 539 424 1925

 277. Levent dedi ki:

  Merhaba. Ben serbest çalışanım ve gelir belgem yok. Kendi iş yerimi açmak için 30.000 TL ye ihtiyaç var. Yardımcı olur musunuz ve ŞARTLARINIZ nelerdir? SELAMLAR
  Acil acil acil acil acil acil acil

 278. Tuncay tekin dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var 6 ayda ödeyebilirim 28/06/2017 de para elimde olmalı yardımcı olabilir misiniz ıstanbul 5072391299

 279. Derya dedi ki:

  15000 acil

  1. hakan dedi ki:

   Merhaba; emirhantoptan@hotmail.com adresi ile iletisime gecebilirsiniz.

 280. Borcunuzu ödemek veya kendi işyerinizi kurmak için bir krediye ihtiyacınız mı yoksa evet e-posta martinaloanservices@hotmail.com daha fazla bilgi için

 281. coskun dedi ki:

  Cok acil 22 milyara ihtiyacım var aylık 1000 odeyebilirim lütfen dönüş yapın

 282. soner dedi ki:

  acil 10000 tl ye ihtiyacim var geri donus yaparmisiniz

 283. Ramazan dedi ki:

  Acil 5000 lazım iş yeri işletiyorum

  1. Okan dedi ki:

   Bana ulaşabilirsin yardım için

   1. samet dedi ki:

    Size nasil ulasabilirim siz ararmisiniz 530 949 55 80 tel no

 284. emrah dedi ki:

  bana acil 10000tl lazım malatya da hikametgah etmekteyim

 285. Nihal dedi ki:

  25 bin ihtiyacım var lütfen acil dönüş istiyroum

 286. Serdar düğenci dedi ki:

  Uğur bey geri dönüş yapalırmısınız

 287. cemil dedi ki:

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum

 288. Hakan dedi ki:

  Acil 30000 tl lazim

 289. Muhsin dedi ki:

  Kadikoyde senetle para veren yer varmi

 290. ekrem dedi ki:

  eskisehirde 10 bin tl kredi verecebilecek varmı

 291. zafer demirci dedi ki:

  ACİL 20,000 TL İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ BEKLİYORUM

 292. cemil dedi ki:

  senetle veyad bankayla 50000 tlye kadar kredı verıyorum uygun faız ve uygun odeme kosullarıyla maıl adresı cemil262626@outlook.com

 293. fatih dedi ki:

  acil 7000 tl nakite ihtiyacım var 246 taksitle öderim

 294. fatih dedi ki:

  acil 7000 tl nakite ihtiyacım var 246 taksitle öderim

 295. Sefa dedi ki:

  Benimde 10 binde lira lazım cok acil yardimcı olun lütfen

 296. mehmet kara dedi ki:

  acil 7500 tl kredi lazım

 297. Mustafa dedi ki:

  10.000 lira nakite ihtiyacım var bankalar la sıkıntım var çok zor durumdayım acil cevap verin aylık 1000 lira ödeme yapabilirim

 298. Aras dedi ki:

  cok acil nakit ihtiyacimiz var saqlik sorunundan dolayi aylik faizi ile geri odemek uzere yardimci olurmusunuz?

 299. murat dedi ki:

  merhabalar acilen 15 bin tl nakite ihityacım var emekliyim ve özel bir şirkette çalışmaktayım aylık 1500 tl olarak ödeyebilirim.

 300. mustafa dedi ki:

  selamlar. çok acil olmak üzere 5 bin liraya ihtiyacim var. 6 ay vade ve farki ile ödemis olurum.

 301. Özlem dedi ki:

  Acil 10.000 tl nakide ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 302. Ugur dedi ki:

  Çorum senetle para verilir

  1. Tarik dedi ki:

   Merhaba uğur bey senetle acil 5000 tl ye ihtiyacım var aylık 500 geri ödeme yapabilirim

   1. Melis dedi ki:

    merhaba geri dönüş sağlandı mı acaba acil cvp

  2. cuma dedi ki:

   istanbul öde para isdemiyorsaniz acin 10 lazin çok acin şimdi allah razin olsun öde para aliyorsaniz para verdikde sonra orda kesersiniz allah kimseyin zorda birakmadin

 303. Aras dedi ki:

  Cok acil nakit para ihtiyacimiz var saqlik sorunu nedeni ile aylik faiziyle geri odemek uzere yardimci olursaniz seviniriz

 304. esra dedi ki:

  Saqlik sorunu nedeni ile Cok acil nakit para ihtiyacimiz var aylik faizi ile birlikte geri odemek uzere yardimci olursaniz sevinirim

 305. Eliff dedi ki:

  Acıl 20.000 ihtiyacim var

 306. bahadır dedi ki:

  acil 15.000 lazım öedemede sıkıntı olmaz

 307. Tuncer dedi ki:

  25.000 lira ihtiyacim var ayda 1.000 1.500 arasi odeme yapabilirim

 308. halit dedi ki:

  acil 10.000 ihtiyacım var

 309. Beytullah dedi ki:

  Acil 20000 tl nakite ihtiyacım var

 310. Ali dedi ki:

  Acil 5000 tl nakite ihtiyacım var

 311. cüneyt dedi ki:

  acil 15,000 tl ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 312. nesrin dedi ki:

  acil 30bin lazım nasıl yrdımcı olursunus

 313. umut dedi ki:

  acil 3500tl lazım

 314. Murat Yaylagülü dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var. Kamu çalışanıyım. Yardımcı olabilir misiniz?

 315. İbrahim dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 316. can dedi ki:

  Acil 3000

 317. Murat özdemir dedi ki:

  Acil 20000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

 318. Murat özdemir dedi ki:

  acil 20000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz bekliyorum?

 319. turgut dedi ki:

  acil 20 bin lazım yardım ederseniz sevinirim lütfen

 320. mehmet dedi ki:

  10000bıne ıhtıyac var aylık 1000 tl oderım

 321. OSMAN KÖZOĞLU dedi ki:

  Çok acil nakit ihtiyacım var 25000 yardımcı olabilirmisiniz

 322. gökhan dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var . belgelenebilir kamu firmasından 2800 tl maaşım var

  1. Okan dedi ki:

   Bana ulaşabilirsin

   1. Melis dedi ki:

    okan bey merhaba
    yardımcı olabilirseniz çok sevinirim geri dönüşünüzü bekliyorum

 323. onurcanseven dedi ki:

  acil 20.000 tl krediye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz ?

 324. Mehmet dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacim bar

 325. Erdem dedi ki:

  Acil 25 bin tl ihtiyacim var

 326. sevketdimirel dedi ki:

  Benim10000tele
  Ihtiyacimvar

 327. Mehmet Bulum dedi ki:

  Merhaba 10.000 TL te ihtiyacım var yardımcı olur musunuz rica etsem.

 328. haydar dedi ki:

  merhabalar devlet kurumun da calısıyorum krediye ihtiyacım vardır ama sil sorunlarından dolayı bankalara gidemşyorum bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim . tel no: 537 3720018.

 329. Serkan yavuz dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var
  Aylık 1000 tl ödeme yapabilirim

 330. Serkan yavuz dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var

 331. Mehmet dedi ki:

  Acil 20bin lira nakit ihtiyacim var küçük bir işletmem var nakite sıkıştım yardımcı olabilirmisiniz?

 332. İpek Sönmez dedi ki:

  acil 10000 ihtiyacım var .. geri dönüş sağlar mısınız

 333. fatih dedi ki:

  merhaba acil nakit ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz

 334. İlhan dedi ki:

  Acil 15.000tlye ihtiyacim var ayda 1500 ödeme imkanim var yardimci olursaniz sevinirim

 335. Erdem dedi ki:

  Acil 10000tl ihtiyacım var yardımcı olabilecek varsa bekliyorumc.ihan cengaver kardeşim yardımcı olabilecek misin

 336. abdullah dedi ki:

  acil 10 bin TL paraya ihtiyacım var. aylık 2500 tl gelirim var

 337. Ibahim sayi dedi ki:

  Evet ise bugüne kadar sizinle nasıl iletişim kuracağımız konusunda her hangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı?

 338. Melisa dedi ki:

  Selam cemil bey yardımcı olursanız sevinirim geri dönüş yaparmisiniz

 339. mehmet dedi ki:

  twitter da mesut aydın 10000 tl ye kefilsiz kredi imkanı saglıyor bilginize

  1. ayşen dedi ki:

   telefon numarası varsa yazar mısınız ıletısıme gecelım cok acıl

 340. deniz dedi ki:

  acil 35.000 borcum var odemem gerekiyo 3 ay sonra kredıyle toplu ozamana kadar da taksıt olarak odeye bilirim çok acil

 341. Emine dedi ki:

  10.000TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 342. necla durgut dedi ki:

  acil 4000 tlye ihtiyacim var ne olur donus yspin

 343. Gülcan dedi ki:

  Acil 3.000 tl ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  Teşekkürler

 344. Erkan dedi ki:

  Borç kapama

 345. Abdullah dedi ki:

  Piyasadan alacağım 500 bın tl yakın param var avukat ve dava masraflarım için paraya ıhtıyacım var ayrıca işletme için ayrıca Paraya ıhtıyacım var
  6 senedır firmam devam etmekteyim yerim bellıdir kefıl de verebılırım
  1/2 ay ıcersınde kira alacaklarım ve bazı alacaklarım var
  Acil ıhtıyacım için 20 bın tl yeterlidir senet verebılırım anlayışlı insanlardan haber beklıyorum

  0(537) 300 71 51 tel

 346. Cemal dedi ki:

  Acil olarak 12.000 Euroya ihtiyacım var. Yardımcı olabilirmisiniz ?

 347. Erkan dedi ki:

  15000 tl lazim

 348. ali dedi ki:

  50000 tl1000 tl taksitle odeme olursa 5378635754

  1. Harun dedi ki:

   Mesajınızı gördüm detaylı bilgi verirseniz sevinirim.Acil nakit lazım

 349. ali dedi ki:

  50000 1000 tl taksitle

 350. Alp dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz

  1. C,İHAN CENGAVER dedi ki:

   Mail atarsan görüşebiliriz Alp bey kuzeyguneyy75@gmail.com

 351. Ibrahim dedi ki:

  Iyi günler,
  Acilen kredi almaya ihtiyacin var mi? Borcunuzu temizleyin, isinizi genisletin, kisisel olarak Ödünç vermek “için bizimle iletisime geçebilirsiniz. % 2 düsük bir faiz oraniyla güvenilir kredi Iyi kredi ile uygun fiyatli geri ödeme plani Kosullar e-postasi: ibrahimhoffman@gmail.com

 352. Burak bey dedi ki:

  Acil nakide ihtiyaç duyanlar efsane geri döndü idda da kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyoruz maç analizimiz ve doğru tahminlerimizle çoğu kişiye yardimimiz dokundu sözde ulaşmak kazanmak isterseniz
  Burak bey:5468018803

 353. Oza dedi ki:

  Cemil dalgasını gecti bizimle burda kimseye guvenmeyın bence

 354. Vvv dedi ki:

  devlet memuruyum 20bin tl krediye ihtiyacım var VAN

 355. Sait dedi ki:

  Acil nakit paraya ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 356. Gökhan dedi ki:

  Bana acil para lazım çok acil tlf alabilirmiyim acaba

 357. Huseyin dedi ki:

  Acil 10 bin ihtiyacim var donus yapa bilirmisiniz

 358. sinan AYDIN dedi ki:

  ısıcam uretımı yapmaktayım tokat cevresınde ve nakde ıhtıyacım var bana senetle 20.000 tl nakıt verebılırsenız senetle cok sewınırım 541 649 26 60

 359. Andy dedi ki:

  Herhangi bir maddi güçlük çekiyor musun? Için borç almaya ihtiyacın var mı
  Borç konsolidasyonu, inşaat, gayrimenkul kredisi, yeniden finansman, kişisel iş amaçlı veya acil para? Siz işini genişletmeyi planlayan bir iş adamısınız ya da kadınlar, her türlü krediyi sunuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bize şu adresten ulaşın: andyjameslending@outlook.com.

 360. muhittin uysal dedi ki:

  selam cemil bey acil para lazim
  karaman

 361. Barış dedi ki:

  Acil 1500 tl lazım İzmir Karabağlar

 362. İbrahim dedi ki:

  250.000 TL 24 ay vade

 363. Oktay dedi ki:

  1.5yillik sahis firmam var son aylarda odeme duzensizliklerim yuzunden kredi puanim 900 ve bankalardan kredi alamiorum 40 yada 50bin tlye cok acil ihtiyacim var yardimci olabilecekler donus yapsin komisyonla kredi olur senetle olur bekliorum

 364. Mustafa tıkman dedi ki:

  1200 tl maaş alıyorum giresun belediyesin de taşören işçi si olarak çalışmak sayın 5000 tl ihtiyacım var yardım cı olabilir misiniz acil

 365. cemil dedi ki:

  merhaba herkese arkadaslar yardımcı olabılmem ıcın maıl adresıme yazmanız gerekmektedır fınans sırketı sahıbıyım maıl adresım cemil262626@outlook.com detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya calısırım

 366. Armağan dedi ki:

  Acil 8.500 tl ye ihtiyacım var en kısa zamanda geri ödeyeceğim yardımcı olabilecek kişiler ulsşabilirmi

 367. Arif dedi ki:

  25 bine yakin paraya ihtiyacim var sigortam yok. Ama hali hazirda uzerime olmasada islettigim bi cigkofteci dukkanim var. Dukkan baskasinin uzerine ama ben isletiyorum 3 senedir. Daraldim arkadaslar daraldimmm

 368. Erdem dedi ki:

  Merhaba ben Erdem yaşım 25 Trabzon da yaşıyorum İnşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim acil 40000 liraya ihtiyacım var şuan mezun olup işe başlamadığım için kredi çekemiyorum bankalarla problemim yok eylül ayında işe başlayacam işe başlayana kadar aylık 800 lira ödeme yaparım işe başladıktan sonra 1500 e kadar ödeme yapabilirim yardımcı olur musunuz. iletişim: erdemdelicee@gmail.com

 369. Müslüm caliskan dedi ki:

  Paraya ihtıyacim var yardımcı olurmusunuz

 370. Tugce dedi ki:

  Acil 25.000 tlye ihtiyacım var dönüş yaparmsınız acil

  1. EMRAH dedi ki:

   Yardımcı olayım Tuğçe Hn.

   1. gamze dedi ki:

    emrah bey?

  2. cemil dedi ki:

   merhaba tugce hanım daha detaylı anlatırsanız yardımcı olabılırım sızlere maıl adresım cemil262626@outlook.com

   1. Necdet Konuk dedi ki:

    slm ben necdet konuk acil paraya ihyiyacım var

 371. Emre dedi ki:

  5000 TL paraya ihtiyacım var

 372. Serkan dedi ki:

  Acil 7 bin tl ye ihtiyacım var ulaşır mısınız

 373. Ugur dedi ki:

  Acil 1500 lazim geri taksitle oderim donuş yapin lutfen konyada yasiyorum

 374. Sevda dedi ki:

  Acil ulaşabilir misiniz

 375. mürsel bingöl dedi ki:

  acil 7000 bine ihtiyacım var

 376. Sayit dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 377. umit dedi ki:

  Acil 20000 lira lazim

 378. UFUK dedi ki:

  Slm ben izmir karşıyaka da yaşıyorum 7 yıldır özel sektörde çalışıyorum Haziran’da nikahim olacak lakin biraz sıkıntım var 25 milyar lazım düğün masrafı için senet imzalarim gerekirse yardımcı olursaniz sevinirim çok zor durumdayım şuan

 379. Hakan dedi ki:

  Acil 10000tl.lazim.

 380. Gülay sabancı dedi ki:

  Acill nakit lazim. 5000tl

 381. fatma tan dedi ki:

  acil dönüş saglarmısınız bügün içinde hamen paraya ihtiyacım var memurum 25 tl

  1. fatma tan dedi ki:

   25 bin acil

 382. Emre dedi ki:

  Hale hanim mrb kolay gelsin ben duzenli olarak yuksek miktarda odeme yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim shekil_cocuqq@hotmail.com

 383. Ayse dedi ki:

  10000tlye ihtiyacım var aylık ödeme şartıyla yardımccı olurmusumuz

 384. Bilal dedi ki:

  Acil 17000 TL ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 385. Nuray dedi ki:

  Merhaba 35000 tl ye ihtiyacım var 2 ay sonra öderim

 386. ercan dedi ki:

  acil 15000tl ihtiyacımvar aylık 600tl ödeyebilirim.

 387. Ahmet Rıza özer dedi ki:

  10000 binliraya ihtiyacım var acilen bana yardımcı olurmusunuz

 388. cemil dedi ki:

  Kkb lari için lütfen acil kredi istiyorum

 389. Korhan özcan dedi ki:

  Acil 35000 tlye ihtiyackm var 48 ayda öderim 2500 tl maaşım var dönüş yaparsanoz sevinirim

 390. Gelecek Mühendis dedi ki:

  Merhaba, acil olarak 20 bin TL ye ihtiyacım var, 2 ay sonra geri odeyebilirim, dönüş yaparsanız hemen görüşmek isterim, mecbur kalmadan bu yönteme basvurmazdim, şimdiden teşekkürler

 391. Murat tekin dedi ki:

  Acil borcum var tek yerde toplama lazım ararin neolur

 392. Erdinc dedi ki:

  55 bin TL ye ihtiyacım var aylık 1700 TL olarak geri ödeyebilirim borçlarımı kapatıp tek noktaya ödemek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 393. omer dedi ki:

  Acil 40.000 tlye ihtiyacım var 48 ay taksitle düzenli ödeyebilirim

 394. Başak has dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacim var acil olarak donermisiniz

 395. volkan dedi ki:

  Kamuda memurum. acil 20.000 bin TL Ye ihtiyacım var. ayda 1.300 öderim

 396. Bülent dedi ki:

  Acil nakte ihtiyacım var devlet memuruyum aylık vade senetle nakit verebilecekler iletişime geçerse sevinirim

 397. MEHMET dedi ki:

  merhaba ıyı gunler kadır bey ve alı bey ıstersenız yardımcı olmaya calısayım maıl adresım ekselans_06_26@hotmail.com detayları maılde konusabılırz ıstersenız

 398. kadir dedi ki:

  Kamuda memurum. Acil 17 bin TL Ye ihtiyacım var. 60 gün sonra ödeyeceğim

 399. Barış dedi ki:

  1.500 tl ye ihtiyacım var 500 tl taksitle 2000tl. Ödeyebilirim lütfen yardımcı olur musunuz düzenli bi şekilde öderim

 400. ali dedi ki:

  acıl 10 bn tl lazım dosus yaparsanız svnrtm tşkler

 401. Ali dedi ki:

  Tokattayım kredi lazım memurum

 402. Adnân dedi ki:

  Sn. Yetkili
  Acilen 25.000 tl ye ihtiyacım var. Kamu kurumunda calisan biriyim. Ödemelerin akşama olmaz. Maaşımdan ödeme talimatı vereceğim. 36 ay kredi kullanmak istiyorum. 5337772195
  Veya e.posta adresine bilgilendirme veya dünya yapabilirseniz. Minnettar olurum

 403. hakan dedi ki:

  merhaba gebzede yaşıyorum çok acil 7000 bin lira lazım size nasıl ukaşabilirim size yardımcı olurmusunuz lütfen.

 404. Muge dedi ki:

  Annem cok hasta ve 8.000tl 36 ay ödeyebilirim acil dönüş yapın lütfen avcılar ikamtediyorum

  1. mehmet dedi ki:

   merhba gecmıs olsun ılk once yardımcı olmaya calısabılırım maıl adresım ekselans_06_26@hotmail.com yazarsanız gorusebılırız muge hanım

   1. cemil dedi ki:

    mehmet bey sıze tesekkur ederım yardımcı oldugunuz ıcın allah razı olsun sızden ınsallah kredımı kullandım cok sagolun 2 gun ıcınde her ay odemelerımı duzenlı yapacagım gercek bır ınsan sagolsun allah hıc kımseyı data dusurmesın sakın gercekten ıhtıyacı olan mehmet beye yazabılır ılk once teredt ettım ama sonucta kredımı aldım ıyı gunler

   2. harun dedi ki:

    bana acil 5 bin lazım yardımcı olursanız

 405. Yigit dedi ki:

  Acil 3000 tlye ihtiyacim var . 554 645 34 02

 406. onur dedi ki:

  Acil 3 bin tl lazim 6 ayda öderim

 407. Serdar bayrak dedi ki:

  Ankarada memurum 20.000 ihtiyacım var dönüş bekliyorum acil

  1. MEHMET dedi ki:

   merhaba serdar bey maıl adresım ekselans_06_26@hotmail.com detaylı konusmak ıstersenız yazabılırsınız faktorıng sırket kurulusuyuz ve her turlu yardımda bulunuyoruz

 408. Hale dedi ki:

  Kredi ihtiyaclarınız düzenli taksit ödemesi yapabilecekler için aylık olarak tabiiki değerlendirilir.mail atınız

 409. Aysun dedi ki:

  Acil donus

  1. cemil dedi ki:

   merhba yardımcı olmaya calısabılırım maıl adresım cemil262626@outlook.com yazarsanız gorusebılırız aysun hanım detaylı sekılde

 410. oğuz yıldız dedi ki:

  merhaba milyar dolar değerinde çok önemli bazı şeyler icat ettim patentini almak istiyorum elden de satabilirim isteyen olursa, patent için 15.000 20.000 bin tl ye ihtiyacım var nasıl yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

 411. erdem dedi ki:

  acil 15000 tl ye ihtiyacım var

 412. Mehmet dedi ki:

  Acil 6000 TL lazım 12 ayda geri oderim

 413. Emre Yüksel dedi ki:

  Bana acil lazım aricaksaniz hemen arayın yıllarca bekletmeyin

 414. emrah dedi ki:

  merhaba 20bin kredi çekmem gerekiyor lütfen bana uşalırmısınız 5306243125

 415. Cafer dedi ki:

  Acil 30 bin lazım kim ilğileniyorsa bankalardan kredi alamıyorum senetle almak istiyorum e-posta yada 5384192667 den ulaşabilirsiniz acil acil

 416. Cemal kement dedi ki:

  Bana çok acil 10 000 TL lazım 2 taksitte oderım

 417. Hakan dedi ki:

  merhaba, çok acil 8000 tl lazım 24 ay geri ödeme yaparım lütfen bana çok acil geri dönüş yaparmısınız.

 418. LEVENT dedi ki:

  MERHABA;
  ACİL OLARAK 30 BİNE İHTİYACIM VAR

 419. Abbas Alptekin dedi ki:

  Acil beşbin liraya ihtiyacım var kreşin vardı odeyemedim avukatın baskısıyla tahattude gitdim iki taksit geçti mahkemeye verildim besbinlira borcum için üç ay hapis verdi bu borcu odeyemessem yatacam üç evladım var çokta basarililar onların şuan sınava hazırlanıyor olmaları beni iyice çıkmaza sürüklüyor acil besbinlira senet karşılığında olur çalışıyorum başka sıkıntılardan bu borcumu aksatdim şuan kazancın üçbin ile ucbinvesyuz arası ama acil ödemek için param yok rica ediyorum yardımcı olurmusunuz bildiğiniz kuyumcu varsa onu bari deyinki borç alayım

 420. hakan dedi ki:

  acil 30000 tl lazım maaş dolgun

 421. Furkan dedi ki:

  Acil3000 lagzım

 422. Kazim dedi ki:

  Acil 15000 ihtiyacım var lütfen dönermisiniz

 423. Mahir dedi ki:

  GÜNAYDIN acıl 7500tl ihtiyaçım var yardımcı 36 ayda oderım

 424. sefer dedi ki:

  slm bana acil 10000 tl para lazım 36 vadli ödeye bilirim yardımcı olurmusun

 425. Bilge dedi ki:

  Alanyadayim acil 20 bine ihtiyacim var acil donermisiniz

 426. Engin dedi ki:

  30000 tl 36 ay geri ödemeli para arıyorum
  5436482016

 427. Okan dedi ki:

  Merhaba 30000 bin lazım maaş dolgun 5462549592

 428. taşkın dedi ki:

  Acil 5 bin tl ye ihtiyacım var yardım edermisiniz

 429. dilek dedi ki:

  Acil 15000 tl lazım, 12 ayda ödemesini yapabilirim, memurum

 430. gökhan dedi ki:

  acil 20.000 tl lazım 24 ay geri ödemeli dönüş yapar mısınız çok önemli

 431. mesut durmuş dedi ki:

  acil 50000 tl lazım yardımcı olabilirmisiniz?

 432. Adem dedi ki:

  Merhaba banada yardmci olursanz lütfen 20000 tl kullanmak istiyorum

 433. arda fidan dedi ki:

  merhaba bana acil 20bin tl lazım 2ay vade ile kapatırm çok acil lütfen yardımcı olur musunuz

 434. Hakan dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim ve acilen paraya ihtiyacım var 4.000 tl ye 5 ay sonra hemen geri ödeyeceğim çok ama çok acil yardımcı olurmusunuz

 435. Cem dedi ki:

  2000 tl acil ihtiyacım var yardimci okurmusunuz

 436. kemal dedi ki:

  Çok acil 3000lirâya ihtiyacım var

 437. Recep dedi ki:

  Merhaba 1 yıldır teb maaşlı müşterisiyim ve 2 kere 5 er bin kredi çektim. Birini kapattım 1 sininde 7 ayı kaldı. Ödemelerinde hiç geçikme olmadığı halde kbb puanım da 1100 lerde. Kredi çıkmıyor 25000 bin lazım kardeşimin düğünü var.

 438. hazel dedi ki:

  acil 10,000 tl ye ihtiyacaım var 500 tl geri ödemeli yardımcı olursanız

 439. kadir dedi ki:

  10.000 tl para gerekli acilen yardim edin

 440. mutlu kaya dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin bana acil 20 bin lazim yirmi ayda kapatmak istiorum kredi cekemedigimden dolayi sizden destek istiorum yardimci olmanizi arz ederim

 441. Oguzhan dedi ki:

  Acil 500 tl lazim tefeci falan kim verirse uyar

 442. Полина dedi ki:

  Acil 2000 tl lazım lütfen yardımedın

 443. Sabo dedi ki:

  Mehaba BENIM ACIL 10000tl ihtiyacim var YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

 444. Hasan dedi ki:

  Acil 10 bin liraya ihtiyaç var. Eskişehirde yaşıyorum. Senetle aylık 1000-1500 arası ödeme yapabilirim. Aylık maaşım 2500-3000 arası değişiyor.

 445. mehmetcan dedi ki:

  Kolay gelsin ben memurum aylık net gelirim 2650 10000 ihtiyacım var öğrencilik yıllarımda yaşadığım kredi kartı yüzüne kredi çekemiyom yardımcı olursanız sevinirim

 446. ibrahim güler dedi ki:

  acil 10.000 liraya ihtiyacım var,

 447. Hasan dedi ki:

  Eric finance sana nasıl ulaşabilirim

 448. Mehmet turan dedi ki:

  Acil 60 bine ihtiyaç var

 449. eric financee dedi ki:

  Proje, yatırım, kişisel krediler, iş kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Firmamızdan bir kredi almak isteyenler için bugün bizimle iletişime geçip bugün kredi alın.

 450. eser dedi ki:

  memur olarak calısıyorum cok acil 10,000tl ihtiyacım var iletişime gecerseniz sevinirim

 451. Kamil dedi ki:

  Acil 5 bin lazım öğrenciyim burs alıyorum nolur yardımcı olun çok acil

 452. ismail dedi ki:

  acil 15 milyar lazım yardımcı olabilirmisiniz

 453. Nurullah bagce dedi ki:

  Acil 5 bin Laz’ım 7.5 olarak öderim

 454. Esra dedi ki:

  Çok acil 10000 e ihtiyacım var ne olur yardım edin.

 455. selim dedi ki:

  çok acil 10000 tl ihtiyacım var

 456. Sayit dedi ki:

  Acil nakte ihtiyacim var yardimci olurmusunuz. Donus yaparsaniz sevinirim

 457. İsmail yalçın dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var

 458. İsmail yalçın dedi ki:

  Çok acil dönüş istiyorum lütfen

 459. çiğdem dedi ki:

  acil 10000 lazım anne baba emekli ması alıyorum 2000 1000tl taksit ile ödeme yaparım

 460. Yasemin dedi ki:

  Acil 1000 tl ihtiyacım var

 461. admin dedi ki:

  Arkadaslar senetle para veren yerlere guvenmeyin cunku dolandiricidir inanmayin kandiriyorlar kanmayin arkadaslar dolandirici bunlar akibetleri curuk olanlar bunlar inanmayin doslar soyarlar sizi kendinizi arar bulamazsiniz

 462. kubilay dedi ki:

  Memurum.Muş ta.10 bin 15 bin lira acilen gerekiyo.beni arayin görüşelim. Ama acil arayın

 463. cemal akıncı dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyaç ım var dönüş yaparsaniz çok sevinirim

 464. Hakan dedi ki:

  Devlet memuruyum acil 50.000 tl. İhtiyacım var lütfen yardımcı olun.

 465. Mehmet dedi ki:

  Merhaba. İstanbul küçükçekmecede ikamet ediyorum 25 000 TL nakit paraya ihtiyacım var. turizm işi yapıyorum geri ödeme olarak şartlara bağlı aylık 1000 veya 1-250 geri ödeme yapabilirim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler..

 466. bankacı dedi ki:

  ıyı gunler herkese ben ozel bı bankada calsımaktayım ısım kredı cıakrtmak ve ıcralık olmayan herkese cıakrtırım 3000 10000 tl arası cıkartıyorum bılgınze kredı sıccıl dosaynızı olsurtamam ıcın onden gonderecegınz ucret bıde kredıyı cektıgınzde yuzde 5 yuzde 10 luk komısyonum var ılgınen arkadaslar maıl de donus yapsın lar

  1. Tarik dedi ki:

   Merhaba bankacı sizinle nasıl iletişime geçebiliriz

 467. ismail karaca dedi ki:

  Acil 15.20 milyara ihtiyacim var

 468. aysun dedi ki:

  dönüş bekilyorum

  1. bulut dedi ki:

   slm tel yolla

 469. Yasin dedi ki:

  Acil 20.000 lazım

 470. Berom dedi ki:

  Merhaba, nasıl olsa hiçbir şekilde dönüş yapılmıyorum. Aslında bunu belirtmek için yazıyorum. Boşa Ümit etmeyin

 471. Tulay dedi ki:

  Gorusmke isterim acil

 472. Murat dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacim var.nasil yardimci olabilirsiniz

 473. Merve dedi ki:

  Merhaba istanbulda yasiyorum acil 30 000 tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 474. fatih dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım yardımcı olurmusunuz

 475. can dedi ki:

  7500 tlye ihtiyacim var bana nasil yardimci olabilirsiniz

 476. Yüksel dedi ki:

  Acil 20 000TL ye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.

 477. adnan dedi ki:

  kamu kurumunda çalşan biriyim. kredi kullanmak istiyorum.

 478. serkan dedi ki:

  merhaba.5000tl gerekiyor

 479. ünal dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacim var aylik gelirim 3200 tl lutfen acil donus yaparsaniz sevinirim

 480. Ayşe Duman dedi ki:

  Benim bugün acil saat 12ye kadar yapmam gereken 8000tllik ödemem var kayseride oturuyorum yardımcı olacak kişiler lütfen allah rızadı için dönüş yapsın çok zor durumdayım çünkü acil acil

 481. Melek dedi ki:

  Merhaba çok acil 5000 tl ihtiyacım var özel bi sektörde çalışıyorum

 482. Naci dedi ki:

  10 bine ihtiyacım var lütfen aylık ödeyebilirim

 483. batuhan dedi ki:

  acil paraya ıhtıyacım var 2000

 484. selim dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyaç vardır aylık 750 geri ödeyebilirim bursadakıler ulaşabilirse memnun olurum

 485. Mehmet dedi ki:

  15000 Tl Acil ihtiyacım var. Manavgatta Esnafım. İşlerimi toparlamak için lazım. 10 kişiye borcum olacağına tek kişiye olmasını istiyorum. 1000 tl olarak aylık taksitler halinde öderim. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

 486. rüveyda dedi ki:

  merhaba istanbulda yaşıyorum acil 35 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 487. Emrah dedi ki:

  İyi günler 20.000₺ kredi ihtiyacım var

 488. Sıtkı dedi ki:

  Mrb acil 10000 tl paraya ihtiyacim var ayda 500 tl taksitle odeyebilirim yardimci olun

 489. turan dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var 60000 tl kamuda memurum

 490. Cuma dedi ki:

  Merhaba kamu personeli yim daha önce bır defa icralik olduğum için kredi cekemiyorum acil para lazım 5000 lira ister aydan aya tekrar öderim isterseniz temmuzda toplu şekilde öderim geri dönüş bekliyorum Gaziantep deyim

  1. abdurrahman dedi ki:

   antalya acil 2000 ne ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 491. Merve dedi ki:

  Acil 30 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 492. barbaros dedi ki:

  acil ihtiyaç var 15.000 TL istanbulda otoruyorum

 493. Murat dedi ki:

  Acil 10 bin liraya ihtiyacım var 2 yılda geri ödemesi yapabilirim

 494. osman dedi ki:

  50 bin için teklif almak istiyorum

 495. Aynur dedi ki:

  Ticaret’le uğraşıyorum.Acil (15.000 tl ) ihtiyacım var en geç 5. Ay gibi bir sürede geri ödeyebilirim.

 496. yusuf dedi ki:

  acil 30000 tl ye ihtiyacım var ankaradan yazıyorum ulaşırsanız sevinirim

 497. mertkrkmz dedi ki:

  cok acil 25.000 tl ye ihtiyacim var.1 yilda geri odenecektir.cevabinizi bekliyorum.izmirden yaziyorum

 498. soner dedi ki:

  kamuda özel güvenlik görevlisiyim. Ayda 600 tl ödeyebilirim 10.000 tl ihtiyacım olan miktar.
  teminat v.s. adı altında kimse birşey istemesin..
  saygılar

 499. Özlem dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var dönüş yaparmısınız İzmirde oturuyorum

 500. Onur dedi ki:

  Selam acil 8000 veya 10000 TL senetle borç lazım İzmir SGK da çalışıyorum ulaşırsınız sevinirim

 501. adnan dedi ki:

  Sayın Yetkili,

  Kamu Kurumunda çalışıyorum. Senetle kredi kullanmak istiyorum. Tarafınıza nasıl ulaşabilirim. Bu sayfalara sürekli mesaj bırakıyoruz. Hiç dönen olmadı.
  İlginize şimdiden teşekkur ederim.

 502. gokhan dedi ki:

  acil kredi ihtiyacim var memurum samsunda

 503. kghtn dedi ki:

  merhaba acil 10000 tl ıhtıyac ıcın donus yarmısınız

 504. tosun dedi ki:

  nasıl senetle para alabilirim

 505. alican dedi ki:

  Meraba ben konyadan alican acil 7000 liraya ihtiyacim var hemen donerseniz sevinirim

 506. Doğan dedi ki:

  İstanbul, Bakırköyde yaşıyorum. Kredi notum yüksek ve ödemelerim düzenli ama 2 kredim açık olduğu için banka yeni kredi vermiyor. 25.000 tl yi 36 ayda ödeyebilirim

 507. EDa dedi ki:

  Acil senetle ihtıyacım var dönüş bekliyorum teşekkür ediyorum

 508. erkan dedi ki:

  gerek senet karşılıgı gerekse faizle acil 17 bine ihtiyacım var istanbul maslak ikametgah güvenlik sektörundeyim 17 bine gerekirse 4 aylıgına 25 bin verebilirim. bana yardımcı alursanız sevinirim

 509. kadriye dedi ki:

  Merhaba acil paraya ihtiyacım vaar donerseniziz sevinirim

 510. Dilara dedi ki:

  Nasıl ulasabiliyoruz size

 511. Ümit cifci dedi ki:

  Acil ama çok acil 20000 bin ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 512. Sibel dedi ki:

  Acil 10.000 tlye ihtiyacim var yardımcı olurmusunuz

 513. Esra dedi ki:

  Merhaba acil 10000 tl ye ihtiyacım var her ay düzenli olarak yatırırım lütfen yardım edin. SGK kı çalışanım

 514. Can dedi ki:

  Acil cumaya kadar 10.000 tl’ye ihtiyacım var ödemelerde sıkıntı olmaz yardımcı olursanız sevinirim.

 515. Kevser dedi ki:

  Acil sağlık sorunlarım ve ihtiyacım için bana 5 bin ila 10 bin ne ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun çok zor durumdayım bankalar kredi vermiyor kredi m olduğu için özel sektör de çalışıyor m

 516. erdem dedi ki:

  merhabalar senetle 10000 tl ye ıhtıyacım var yardımcı olabılır mısınız

 517. Mustafa dedi ki:

  Ben Mustafa peri acilen 15 bin TL lazım hemen

 518. mitat dedi ki:

  abi banada 2000tl ihtiyacım var ayda 1000 tl geri odemeli

 519. Omer dedi ki:

  Çok acil nakit ihtiyacım var aylık odeyebilecegim senetle çok acil

 520. İbrahim dedi ki:

  Acil 60000 tlye ihtiyacim var dugun yapacagim

 521. sinan dedi ki:

  12000 Tl lazım . 3500 LİRA GELİRİM VAR TEŞEKKÜRLER.

 522. Nurullah dedi ki:

  5 bin liraya ihtiyacım var dönüş yaparmısınız ?

 523. Vedat dedi ki:

  Mrb acil 10000 ihtiyacım var aylık 1000 tl ödiyebilirim ssk lıyım

 524. mehmet ali dedi ki:

  acil 3.000tl ihdıyacvar konya

 525. Sercan dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacim var senetle verebilecekler bana ulassin.

 526. Çağdaş dedi ki:

  30 bin tl lazim cok acil yardimci olun

 527. Kübra dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum 8 bin tlye ihtiyacim var acil nakit olarak en gec 3 ay icindede tamamini kapatabilirim lutfen yardimci olunn

 528. emin dedi ki:

  ACİL 5 BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR 2 AYDA ÖDERİM YARDIM ETMENİZ DİLEĞİYLE

 529. Sinan dedi ki:

  Merhaba, 70.000 TL ye ihtiyacım var düzenli maaşım var

 530. Mehmet dedi ki:

  Acil 10000 bin lira lazım devlet memuruyum ödemede sıkıntı hiç birsekilde söz konusu olmaz

 531. Cengiz dedi ki:

  Merhaba acil 5000tl ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 532. Barış dedi ki:

  Acil 20000 liraya ihtiyacım var . Ancak tamamını Nisan 2018 de tek seferde ödeyebilirim. Kamu personeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Zonguldakta yaşıyorum.

 533. Yakup demir dedi ki:

  Çok acil 5500 teleye ihtıyacım var gerı odemesi para elime geççdıyınde iki saat sonra gerı odeme yapacagım fazlasıyla odeyeceyım

 534. Ayca dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyacım var 3950 gelirim var senetle para verebilecek varsa ulaşın lütfen 3 ayda geri öderim

 535. Oğuz dedi ki:

  Memurum krediye ihtiyacım var

 536. emre dedi ki:

  merhaba acil 15.000 tl ye ihtiyacim var konya da yasiyorum bankalarla sorunum var senet kefil bilabilirim

 537. Çağdaş dedi ki:

  Acil senetle 30.000 tlye ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim

 538. tarik dedi ki:

  Acil 1 ayligina 2000 tl ihtiyacim var senet karsiligi memurum

 539. Oguz dedi ki:

  Acil.10.00.tlye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 540. Orhan kartal dedi ki:

  İzmirde 28 yıllık devlet memuruyum.acil 30 bin tl ye ihtiyacım var. Teminatta veririm

 541. ömer dedi ki:

  4200 TL BELGELENEBİLİR MAAŞIM VAR. 20,000 TL – 30,000 TL İHTYACIM VAR

 542. MEHMET dedi ki:

  ben esnafım bana cok acil senetle 20 bin lazım kısa vadeli

 543. Tuncer dedi ki:

  Acilen 12 aylık vadeli 20 bin liraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 544. özgür dedi ki:

  4000 TL maaşla 10 yıldır aynı yerde Ankarada sendikada işi statüsünde calısmaktayım 10000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim…

 545. ismail dedi ki:

  merhaba acil 25000 tl lazim 36 ay vadeyle kredi verebilecek bankaya odemek uzere izmirden lutfen vevabinizi bekliyorum.

 546. mucahit dedi ki:

  senetle kredi veren yer bulamazsiniz.internette bir yer var faktoring sirketinde calisan biri sayesinde tanidim saglam komisyonla calisiyolar.100 bin tl ye kadar nakit veriyolar kefilsiz

  1. dilek dedi ki:

   Mucahit bey krediyi nerden kullandiniz bize de bilgi verirmisiniz

 547. Çiğdem dedi ki:

  10000 ihtihacım var

 548. Gözde dedi ki:

  Çok basvurum olduğu için kredi alamıyorum hiç bir bankaya borcum yok acil nakite ihtiyacım var 5 bin gibi

 549. Sabri dedi ki:

  Banada acil 20bintle lazim

 550. Emrah dedi ki:

  Ben izmirde memurum. 3 ay sonra tamamını ödemek üzere 20.000 tl lazım. Çok acil geri dönüş lütfen

 551. Ezgi dedi ki:

  Acil 5 bin tl ye ihtiyacım var 2 bin tl gelirim var 5 ayda geri ödicem yardım eder misiniz

 552. ahmet ates dedi ki:

  merhaba acıl olarak 25000 tl paraya ıhtıyacım var senet karsılıgı para veren varsa bana yardımcı olabılırmı acaba ? İSTANBULDAyasıyorum

 553. Gökhan dedi ki:

  Merhaba kendi arazime mantar çiftliği kuruyorum 50 bin liraya ihtiyacım var.Ödemem 100 gün sonra tek seferde olacaktır.Tarafıma dönüş yaparsanız sevinirim.Makul faiz uygularsanız düşünüyorum kredi kullanmayı afaki rakamlar uyguluyorsanız gerek yok.
  İyi çalışmalar.

 554. Okan dedi ki:

  Memurum 20000 bin tl kredi lazım dönüş yaparsanız sevinirim

 555. Kerem dedi ki:

  Acil 8000 TL’ye ihtiyacım var. Ayda 800 tl ödeyebilirim.

 556. Halil dedi ki:

  Merhaba benim ciddi bir rakama ihtiyacım var. Yıllardır özel sektörde sigortalı calisanim. 120.000tl ye ihtiyacım var aylık 2500 TL geri ödeme yapabilirim. Düşünürseniz numaram

 557. murat dedi ki:

  250.000 milyara ihtiyacım var acil

 558. Yusuf dedi ki:

  Benim 10 bin tl ihtiyacım var

 559. Kübra dedi ki:

  3000 bin tlye ihtiyacim var cok acil lutfen yardimci olun en gec 2 hafta icinde odeme yapicam

 560. Ramazan dedi ki:

  Hatayda özel hastanede doktorum. 2 aylığına 25-30 bin ihtiyacım var. 2 ay içinde komisyonu ile birlikte öderim.

 561. raci dedi ki:

  memur ve sıkıntısız arkadaşım var şartları konuşalım

 562. cuneyt dedi ki:

  tapum var para lazım

 563. MEMUR KEFİLE SENETLE KREDİ BORÇ PARA dedi ki:

  Memur kefil getirene senetle para veriyoruz.
  Paraya ihtiyacım var, acil para nasıl bulabilirim, bankalar vermiyor veya kredinizi biz çekelim siz ödeyin şeklinde para arayanlara müjde!

  Sicili temiz, kara listede olmayan bir memur getirin. (kadrolu) hemen 20 bin lira kredinizi verelim.

  1. şeref dedi ki:

   acil 10.000 kamu üst yönetici bankadan çekemiyorum

  2. Cemal dedi ki:

   80.000 lazım. Kefil yerine 100bin TL Barter Çeki ayarlarım.

 564. Mert dedi ki:

  cok acil 10 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.kamu personeliyim duzenli maasim var.

 565. alptug dedi ki:

  Merhaba İzmir merkezden 20 bin TL paraya ihtiyacım var,2 ay sonra geri ödemeli olarak,senet karsiliginda

 566. Murat dedi ki:

  Selam bana 26 bin lazım acil geri ödemesi ayda 350 TL ödeye bilirim üzerimde hiç bir gayri menkul yok 4 bankaya borcum var acil ödemem lazım ben samsunda yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 567. İbrahim kaya dedi ki:

  Acil 15000 liraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 568. Eren dedi ki:

  Acil 2500 liraya ihtiyacım var. Elazığ Merkez.

 569. Soner dedi ki:

  merhaba ipotek istemeyen noterli veya senetli kredi verebilecek faizde biraz makul 36 aydan az olmasa iyi olur 20 bin ila 40 bin arasi kredi vereck bi yer ariorum .ben ve bi bayan arkadas ..ilgilnen varsa cvp atabilirmi

 570. Buğra dedi ki:

  Acil 5000tl ye ihtiyacım var

 571. Nevin marhan dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacim var 25 Tl odemesini yuksek yaparim

 572. volkan dedi ki:

  merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var ..spor eğitmeniyim motosiklet kazası geçirdim üstüne bi de motora haciz geldi ..parayı verip hacizi kaldırıp motoru satıcam.bana çok acil dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar

 573. Erdem dedi ki:

  Acil 15.000 tl ye ihtiyacım var istanbulda yaşıyorum kamu kurumunda çalışıyorum.

 574. Uğur dedi ki:

  Bana Çok Acil Aylık 1000Tl Geri Ödemeli 20.000Tlye İhtiyacım Var Yardımını zırhlı Bekliyorum

 575. Alper dedi ki:

  10.000 TL’ye ihtiyacım var.Yardımcı olacaklara duyurulur.

 576. Hanife AKMAN dedi ki:

  Acil 10 bin ihtiyacım var, taksitlerini düzenli öderim..

 577. Nadir dedi ki:

  Acıl 15000 ihtiyacım var izmirde yasıyorum aylik olarak duzenli ödeme yaparim

 578. tugay dedi ki:

  bsana lazım dönüş yapılırsa

 579. Mustafa dedi ki:

  Acil 10 bin ihtiyacim var cok acik

 580. Tuncay dedi ki:

  3000 TL ihtiyacım var taksitle öderim

 581. Şevket dedi ki:

  Benimde herkesgibi acil paraya ihtiyacım var 30000 yardımcı olunursa sevinirim

 582. soner dedi ki:

  merhabalar,

  acil 8-10 BİN TL ye ihtiyacım var 10 yıldır özel bi firmada calısıyorum net 3000 bin tl maaşım var yardımcı olurmusunuz.acil durum

 583. Murat dedi ki:

  Selamlar senetle 10000 tl lazım istanbul şişli de çalışıyor um

 584. Ismail dedi ki:

  Çok acil beş bin lazım acil Acil donus yaparsanız sevinirim

 585. akın dedi ki:

  bana 10 bin tl lazım şartlarınız nedir ?

 586. Ahmet dedi ki:

  12000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilen varmı 700 tl taksitle oderim

 587. Aynur dedi ki:

  8000 liraya ihtiyacım var aylık ödeme yaparım ama 3 ayda bir olursa benim için daha iyi elden is yapıp satıyorum

 588. Mesut dedi ki:

  15 bin tl ihtiyacım var acil şartlar şimdiden kabulümdür

 589. Uğur dedi ki:

  İcralik oldm para cekemiyorm acil 10bine ihtiyacim var izmirde oturuyorm ozel bir firmaya ise baslicm kredi oder gibi oderim lutfen yardim.

 590. MURAT BAYRAKTAR dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var 5 ay geri ödemelı

 591. Merve dedi ki:

  Acil 20000e ihtiyacım var. Aylık 700 tl ödeme yapabilirim.

 592. Sedat dedi ki:

  Merhaba acil 15.000 tlye ihtiyacım var.. Çok acil yardımcı olursanız sevinirim.. Haber ve geri dönüş bekliyorum.. Saygılar..

 593. Engin dedi ki:

  10.000 tl ihtiyqcım var ayda 500 tl ödemek şartı ile

 594. emre dedi ki:

  acil 15 bin tl ye ihtiyacım her türlü şarta kabülüm

 595. sedat dedi ki:

  2000 tl ye ihtiyacım var acil bana ulaşın…

 596. Mücahit dedi ki:

  merhabalar çok acil 20.000 bin tl ihtiyacım var
  Bana nasıl yardımcı olursunuz

 597. isa dedi ki:

  Acil 15 milyara ihtiyacim var her ay duzelli oderim ankarada yasiyorum cok acil paraya ihtiyacim var zor durumdayim

 598. Ümmügülsüm dedi ki:

  Yurt parami odemem lazim 3 aydir birikti bu ayda odeyemezsem atilcam 2000 tl nakite ihtiyacim var bana 24 ay vadeyle para saglayabilecek biri varmi ??

 599. Hakan dedi ki:

  Eskişehirde 2 bin liraya kadar borç para imkanı sağlayabilirim.

 600. Gamze dedi ki:

  Merhaba. Bankalara olan borclarımı tek bi yerde toplamak istiyorum.25bine ihtiyacım var. Baska hiçbir carem yok komisyon ne olursa olsun kabulüm yeterki yardımcı olun lütfen senetle. Tekirdağ da yaşıyorum

 601. Bekir dedi ki:

  10 bin lira ihtiyaç var ben afyonda ikamet ediyorum bana dönerseniz

 602. Server dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin 10000 TL paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız görüşüp konuşuruz İstanbul’dan yazıyorum

 603. Cem dedi ki:

  Acil 10 bin liraya ihtiyacım var İzmir de ikamet ediyorum dönerseniz sevinirim.

 604. Aydin dedi ki:

  20000 liraya ihtiyacım var 3 haftaligina

 605. Metehan dedi ki:

  Senetle altın yada nakit lazım yardımcı olabilirmisiniz

 606. Beytullah dedi ki:

  100 bin tl lazım acil eşim ile memuruz yardımcı olabilir misinix

 607. deniz dedi ki:

  cok acil lazım 40 bin tl

 608. Omer dedi ki:

  Çok acil 5000 TL ihtiyacim var acil

 609. fulya tascan dedi ki:

  iyi aksamlar bana 20milyar lazim senetle

 610. Zeki dedi ki:

  Düğün yapacağım için nakite sıkıştım düğünden sonra vermek şartıyla bana 20 bin tl verebilirseniz düğünden sonra hemen öderim geri dönüş yapın

 611. Hasan dedi ki:

  Acil 12000 tly ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çok onemli

 612. Hasan dedi ki:

  acil 12000 tly ihtiyacim var cok onemli donus yaparsaniz sevinirim

 613. Sema dedi ki:

  Slm acil 5 bine ihtiyacim var senetli

 614. Hasan dedi ki:

  Ankarada memurum acil 10 bin liraya ihtiyacim var. Donus yaparmisiniz

 615. Suat dedi ki:

  Acil10 binliraya ihtiyacim var bana donus yapabilirmisiniz

 616. Ece dedi ki:

  Acil 1.500 tl ye ihtiyacim var bugün hemen dönüş yapar mısınz

 617. Kasım dedi ki:

  Acil olarak 10.000tl ye ihtiyacım var yüksek faizle ödemeye hazırım dönüş yapılırsa sevinirim

 618. Yusuf kara dedi ki:

  Ne zaman donus yapasiniz acaba

 619. Mehmet dedi ki:

  10 bin tl ihitiyacim var senetle almak istyorum yardimci olurmusun

 620. Mehmet Aslan dedi ki:

  25 bin tl paraya ihtiyacım var ödemede sıkıntı yaşatmam geri dönüş yaparsanız1
  . iyi çalışmalar

 621. muhittin uysal dedi ki:

  selam karamanda cifcilik yapiyurum bankalardan kredi alamiyurum banka sahis borclarimi odemek istiyurum

 622. İSMAİL dedi ki:

  acil 25000 tl ihtiyacım var bugün 17:00 kadar senetle para alabilirmiyim yardım rica ediyorum aciiiillll

 623. Cemal dedi ki:

  Diyarbakirda devlet memuruyum. 15 bin tl ye ihtiyacim var 2 bucuk ay vadeli. Aylik gelirimde 5000 civarı. Yardimci olabilecek olanlar ulassin.

 624. Turgay dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacım var memurum istanbuldayım muhakkak 2 ayda öderim

 625. ali dedi ki:

  10000 tl lazim acil ayda 750 800 arasi odeme yapabilirim

 626. yunus dedi ki:

  20bin tl çok acil nakite ihtiyacım var 5 ay içinde 5 bin 5 bin 25 bin lira olarak geri ödiyebilirim. organizasyon işinde çalışıyorum sadece okul zamanlarında kazancım oluyo. geçen dönem patlayan bombalardan işler çok kötü gitti. o yüzden borçlarım var ama şu anda işler çok iyi. çok acil borçlarım olduğundan lazım…

 627. Adanaaaa dedi ki:

  Acil 10.000 TL nakit lazım nişan yapabilmemiz için lütfen yardımcı olun bi hafta için de mail adresine donus yaparsanız sevinirim

 628. ÖZLEM dedi ki:

  Merhabalar,

  Sizden rica ediyorum, bankalarla önceden sıkıntı yaşadım fakat tüm borçlarımı kapattım. Sistem nedeniyle kredi kullanamıyorum . Bankalardan borcu yoktur yazılarımı aldım. Çok acil olarak eğitim masrafı için 5.000 TL. ihtiyacım var. Özel bir okulda çalışıyorum, geri ödemede sıkıntı yaşamam. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Lütfen geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi çalışmalar.

 629. Adem dedi ki:

  9 bin tl.lazim.

 630. Kemal dedi ki:

  Merhaba benim acil 15000 tl lazım askeri personelim Ankara da yim 2 ay içerisinde geri odeye bilirim

 631. Kemal dedi ki:

  Merhaba benim acil 15000 tl lazım askeri personelim Ankara da yim

 632. mustafa dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım var 28 binlira dönüş yapabilirmisiniz

 633. Ozlem dedi ki:

  12 bin tl ye ihtiyacım var acil donus yaparsaniz sevinirim

 634. serkan dedi ki:

  memurum acil 10 bin tl’ye ihtiyacım var

 635. Murat dedi ki:

  15000 tl senetle krediye ihtiyacım var nerden nasıl alınır.Emekli yim ve çalışmaya devam ediyorum aylık 1000 tl taksit odeyebilirim. Kredi borcun olduğu için bankalardan cekemiyorum.

 636. Gözde dedi ki:

  Hiç bir bankaya borcum yok kredi notum düşük olduğu için kredi vermiyorlar acil 5.000 nakite ihtiyacım var

 637. Abdullah dedi ki:

  Acil paraya sıkıştm lütfen dönüş yapın

 638. tugce dedi ki:

  acil 20000 ihtiyac var lutfen donus yapar misiniz

 639. erkan dedi ki:

  6000 tl ye ihtiyacım var…12 veya 18 ay geri ödemeli olabilir…istanbul bahçelievler veya ikitelli organize deyim.ilgili arkadaşlar

 640. Rabia dedi ki:

  Cok acil paraya ihtiyacim var.Lutfen geri donun

 641. Fatih dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var borclarimi tek birde toplamak istiyorum 10,000 tl aylık gelirim 1900 tl

 642. İbrahim dedi ki:

  Acil 15000 ihtiyacım var memurum

 643. Ersin dedi ki:

  malatyadayim acil 20bin lazim askerim

 644. Samet dedi ki:

  Acil cevap bekliyorum

 645. Gözde dedi ki:

  Sigortalı çalışıyorum hiç bir bankaya borcum yok kredi çekmek istiyorum 5 bin

 646. Sedat dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var aylık 500 ile 750 arası ödeme yapabilirim istanbulda yaşıyorum kendi evim var yardım rica ediyorum

 647. Müslüm ün dedi ki:

  Acil 10.000 liraya ihtiyacım var memurum

 648. Ömer dedi ki:

  Acil 10 bin tl ye ihtiyacim var krdim düsük oldugu icin 4 ay sonra cekebiliyorum düğünüm var memurum aylik ödeyebilirim ulaşirsaniz sevinirim

 649. sercan dedi ki:

  mart 20 gerı ödemeli 10.000 tl ihtiyaç var

 650. Durmuş Abacı dedi ki:

  Benimde bankalarda kredim onaylanmıyor acil 20000 tlye ihtiyacım var bir kısmını ipotek verebilirim ve 7-8 ay içerisinde hepsinin ödemesini yapabilirim… İlgilenen kişiler mail atsın lütfen

 651. tayfun dedi ki:

  ıyı günler 10000 on bın tl nakıte ıhtıyacım var ıletısıme geçmek ıstıyorum sızlerle

 652. Ramazan AKBULUT dedi ki:

  1 ay sonrasına tamamını ödemek şartıyla 10 binliraya ihtiyacım var senetle esnafım kefilim hazır kredi kartım mevcut

 653. Erkan dedi ki:

  Ankara’da devlet memuruyum 10000 TL’ye ihtiyacım var senetle yardımcı olursanız çok sevinirim

 654. Deniz dedi ki:

  20bin ihtycm var neolur krdmi odycm

 655. emrecan dedi ki:

  4 bin tlye ihtiyacım var nişanım için eksik olan miktar yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler sımdıden..

 656. Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil 15000 e ihtiyacım var

 657. Ramazan dedi ki:

  Acil 12000 ihtiyacım var sütaş bayiliği var bende

 658. Rasim dedi ki:

  10 bin lira istiyorum acil lazım 3 4 lira faiz ödemeye hazırım senetle her ay düzenli olarak 500 lira odeyebilirim ankara

 659. Mehmet dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 660. murat dedi ki:

  Toptan gıda işiyle uğraşıyorum 2 aylığına 30 bin TL ihtiyacım işime ek yatırım için istiyorum Bursa’da ikametgah ediyorum umarım dönüş yaparsiniz

 661. Hamit dedi ki:

  Şartlar nedir?

 662. Eray dedi ki:

  Kamu calisaniyim.acil 15000 lazım.adana Osmaniye k.maras.yer farketmez.

 663. Murat tilkici dedi ki:

  Acil 15 vin lazim yardımcı olurmusunuz

 664. halime dedi ki:

  Merhaba acil 20.000tl ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

 665. Kaan dedi ki:

  Kurumsalda calisiyorum 50000 tl lazım 2 ay sonra geri odenecek

 666. Sedat dedi ki:

  merhaba ismin sedat kocaeli oturuyorum.bana 8000 tl acil olarak lazım.aylık ödemelerde sıkıntı olmaz.bana izmitte yardımcı olabilecek varsa sevınırım.

 667. Sinan dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 668. mert dedi ki:

  Cok acil 10 bin tl lazim yardimci olurmusunuz

 669. serhat dedi ki:

  Acil 40000 tl ihtiyacım var ist yaşıyorum aylık taksitlerle odiyebilirim

 670. Halime dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtiyacım var yardım edin lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim. 539 769 26 15

 671. Gokhan dedi ki:

  Hayirli gunler 2500 lira maasli iste calisiyorum.acil 2000 liraya ihtiyacim var.gebzeden yardimci olabilecek varsa ulasirsa seviniriml

 672. Erkan dedi ki:

  Ankara’da devlet memuruyum acil senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 673. SUKRU dedi ki:

  5.000 tl acil ihtiyacım var 6 aylık

 674. Serkan dedi ki:

  Çok acil 25 bin tl ye ihtiyacım var,

 675. Nukrettin dedi ki:

  25 bin lazım yardımcı olursanız memmun olurum trabzonda oturuyorum gelirimvar
  Lütfen döner misiniz

 676. Ozlem dedi ki:

  Bu adresleri nasıl bulacaz hiç bir yerde bulunamıyor sadece bilgiler var ama şirket isimleri veya verenlerin isimleri yok nasıl bir yol cizmeliyiz

 677. leyla dedi ki:

  senetle 15000 lzm burdan yazıyoruz ama dönüş yapmıyorsunuz ltf yazarsanız sevinirim

 678. Banu dedi ki:

  Acil 3000 tl nakte ihtiyacım var lütfen bana yardım edin çok zor durumdayım senetle kredi almak istiyorum geri ödicem lütfen yardım edin

 679. Haydar AYDIN dedi ki:

  Acil nakit paraya ihtiyacım var

 680. Serdar dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var 1 yada 2 aylık

 681. Tuncay dedi ki:

  Merhaba Hukuk Bürosunda Çalışmaktayım. Aylık Gelirim 2 Bin TL Ve ek gelirlerim mevcut. 1.000 Tl Geri Ödemelı Olmak Üzere 15 Bin TL ye ihtiyacım var. Suan Uzerımde 2 adet ıcra takıbı mevcut. Onları Kapatmak ve Elden Olan Borclarımı Kapatmak istiyorum. Dağınık Olan Borclarımı Tek Bır Yere Toplayıp Artık Hayatıma Cekı Duzen Vermek Istıyorum. Geri Dönüş Yaparsanız Sevınırım. Şimdiden Teşekkurler

 682. Suat dedi ki:

  Slm ziratt bankasindan 2100 tl mass almaktayim acil 10bin tlye ihtiyacim var

 683. Hasan dedi ki:

  Acilll donus yaparmisiniz senette veririm aylik 2500 odeme yapma gucum var

 684. Sait dedi ki:

  Nakte ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 685. İsa dedi ki:

  2000 liraya ihtiyacım var.

 686. GOKHAN dedi ki:

  ACİL 3000 TL İHTİYACIM VAR 6 AYDA ÖDEMELİ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

 687. UTKU dedi ki:

  çok acil 5000 tl krediye ihtiyacım var 3 yere borcum var ve hangisini ödeyeceğimi şaşırdım ve bıktım bu durumdan borçlarımı tek bir yerde toparlamak istiyorum. yarımcı olursanız sevinirim

 688. ali dedi ki:

  Slm adanada hikamet etmekteyim acil 5000 ihtiyacim var yarin odeme yapacam yardimci olursaniz sevinirim

 689. Yakup dedi ki:

  En acilinden 4 bin tl lazım aylık 800 lira ödeyebilirim. Acil ararsanız sevinirim.

 690. Zeynep dedi ki:

  Merhaba; Senetle kredi almak istiyorum acil yardımcı olabilirmisiniz

 691. gurhan dedi ki:

  yaş 34 emeklıyım 1850 maasım var kara lıstedeyım 50 bın tl ya ıhtıyacım var

 692. tolga dedi ki:

  gebze den yazıyorum 10000 tl ihtiyacım var acil yardımcı olabilirmisiniz

 693. Yasemin dedi ki:

  Acil 15000 TL ye ihtiyacım var senetle nasıl kullanabilirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 694. Göktuğ dedi ki:

  Esnafım acil 15000 tl ye 3 ay sonra ödemeli nakite ihtiyacım var. Acil dönüş bekliyorum acil acil acil

 695. Yasin dedi ki:

  20bine ihtiyacım var Izmirde yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz normal çalışanım Bankalarla avukatlık durumum olmadı lakin geçikmelerden dolayı kredinize ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 696. Eda dedi ki:

  Acil 50000 ne ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 697. Safa dedi ki:

  Acil 4 bin lira para ihtiyacım var aylık 1000-1200 lira arası ödeme yapabilirim.

 698. Yardım dedi ki:

  Ben, İstanbul’da özel ders vererek geçimini sağlamaya çalışan bir üniversite öğrencisiyim. Yarıyıl tatili sebebiyle öğrencilerin ders talep etmemesi ve ayrı kişisel şanssızlıklarım sebebiyle bu ay benim için ciddi olan bir nakit açığım var, en önemlisi; kiramı ödeyemedim. 2.500 lira acil nakite ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

 699. ugur dedi ki:

  acıl 5000 lıraya ıhtıyacım var hıc bır banka vermıyor ve cok zorda kaldım yardımcı olabılırmısnız

 700. Habip dedi ki:

  Seneetle nasıl kredi alabilirim? Devlet memuruyum. 20.000 tl

 701. Yasin dedi ki:

  Ayda bin bin geri ödemeli 20bine ihtiyacım var
  Izmirde yaşıyorum

 702. muhittinuysal dedi ki:

  selam karamanda yasiyurum cifciyim acil paraya ihtiyacim var bankalar kefilsiz para vermiyur borclarimi kapatmak istiyurum

 703. Halil dedi ki:

  Merhaba antalyada yasiyorum açık 20000 e ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 704. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankara da ikamet ediyorum, bir şirketin müdürlüğünü yapıyorum, acil 7500 tl ye ihtiyacım var, sizinle iletişime geçebileceğim bir iletişim adresi yada telefon numarası varmı.

 705. Doğan dedi ki:

  7000 tl ye ihtiyacım var 6 ay içinde geri odiyebikirim gerçekten bunalıma girdim borçlarim yüzünden yapın bi iyilik pişman olmazsınız

 706. Bayram dedi ki:

  Acill 2000ihtiyacim var bankalar kredi vermiyor yardimci olursaniz sevinirim duzenli calisiyorum

 707. Mustafamur dedi ki:

  Ya burada bukadarinsan talep etmiş olumlu yanıt alan var mi.benimde 20.000 tl yeihtiyaçvar

 708. Mert dedi ki:

  Acil 5-6bin liraya ihtiyacım var ödemede sıkıntı yaşatmam

 709. tuncay DİKİNEN dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacim var.aylık 1000 tl ödeyebilirim.yardımcı olabilirmisiniz

 710. Filiz dedi ki:

  Çok acil 15000 liraya ihtiyacım var ayin birinde ödemem var çok acil

 711. Mehmet dedi ki:

  Kredi kart borcum için 5000 TL ihtiyacım var Bilgi verirseniz sevinirim …
  Aylık gelirim:1700 TL
  Aylık ödeme limitim: 150- 500

 712. emre dedi ki:

  acil 5000 liraya ihtiyacım var her turlu ıstenildi gibi geri odeme yaparım acil lazşm

 713. Adem dedi ki:

  Bu hafta içi acil 15000 tl bulmam lazım. Ödeme konusunda sıkıntı olmaz. Lütfen dönüş yapın bugün

 714. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankarada ikamet ediyorum, bir şirketin müdürlüğünü yapıyorum, acil 7500 tl ye ihtiyacım var, geri ödemesini ve şartları görüşmek için benimle iletişime geçerseniz veya size ulaşabilecegim bir iletişim adresi yada telefon numarası verirseniz sevinirim.

 715. Zafer dedi ki:

  Samsun’da senetle borç verebilecek birini arıyorum 3000 TL 250 TL taksitle

 716. ferhat Abdurrahmanoglu dedi ki:

  Mrb 2.500 TL ihtiyacım var senetle ödeyebilir in.banka kredisi alamıyorum.tsk

 717. MELTEM dedi ki:

  ANTALYA ACİL 3000 TL YE İHTİYACIM VAR

 718. mehmet önal dedi ki:

  10000tl ihtiyacım var emekliyim taksitle odenir

 719. Şabeddin dedi ki:

  Acil 15.000 liraya ihtiyacım var.aylık gelirim3.000

 720. Osman dedi ki:

  ticari amaçlı 2.2 milyon değerli ipotekli iş yerim var, 900.bin kullandığım kredisi devam ediyor. 2.dereceden ipotek verip 300-350.bin TL ye ihtiyacım var.

 721. Duygu dedi ki:

  Acil 10000tl ye ihtiyacim var asigortali olarak calisiyorum aylik 2000 tl gelirim var lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 722. Mehmet dedi ki:

  15 TL ihtiyacım var ödemeler aylık ta olur 3 ay ertelemeyi hepsini de odeyebilrim

 723. mehmet dedi ki:

  Acil 60 000 lira lazım 2000 lira gelirim var bana acil dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul da ikamet ediyorum

 724. mehmet dedi ki:

  Bana acil 60 binlira lazım yardımcı olursanız sevinirim

 725. Hasan dedi ki:

  Avil 5000 tl ye ihtiyaç var ankarada memurum

 726. Tamer dedi ki:

  Ankaradayım acil dönüş yaparsanız sevinirim

 727. Sezer Aydın dedi ki:

  Acil 10 bin lira lazım her ay 500 tl geri verebilirim

 728. Ahmet dedi ki:

  20.000 tl lazım ödeme sıkıntısı yok yardımcı olun lütfen

 729. Emre dedi ki:

  20000 TL ihtiyacım var aylık 800 TL ödeme yapabilirim irtibata geçermisiniz

 730. Ümit dedi ki:

  Merhaba . 20.000tl ihtiyacm var ulaşabilir misiniz

 731. ahmt dedi ki:

  hala dönmedınız acıl cevap

 732. muharrem dedi ki:

  merhaba,
  çok acil 3000 tl ihtiyacım vardır.aylık gelirim 2000 tl olup aylık 300 tl gere ödeyebilirim.istanbulda ikamet ediyorum.aylık düzenli gelirim var.bugün için acil.

 733. murat dedi ki:

  esnafım acilen 20000 tl nakit ihtiyacım var.yardımcı olabilir misiniz?

 734. Mehmet dedi ki:

  Acil 10 000 tl lazim ayda bin lira odeyebilirim

 735. Serhat dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacım var Antalya

 736. alper dedi ki:

  Benim 10000 ihtiyacim var bankalara borcum yok fakat para cekemiyorum ssk li calisiyorum yardimci olabilirmisiniz antalya

 737. Fatih dedi ki:

  Acil 15.000 tl ye ihtiyacım var yarına kadar faizi onemli degil dönermisiniz lütfen cok acilll

 738. Sahin dedi ki:

  Acil 11000 tl lazım aylık 1000 tl odiye bilirim kefil var özel sektörde çalışıyorum

 739. Ozgecan dedi ki:

  Benim acil 5 milyara ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 740. Omur dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacim var düzenli gelirim var çok acil lazım yardımcı olursanız sevinirim

 741. Harun dedi ki:

  Acil ,10bin ihtiyaç var haberlerinizi bekliyorum

 742. Hande dedi ki:

  Acil 5 bin liraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

 743. Hamıt dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacım var

 744. Tuncay yıldız dedi ki:

  Acil 15000 TL ye ihtiyacım var

 745. Murat dedi ki:

  Esnafim acilen 10000 nakit ihtiyacim var senetle borc verecek olan var mi? Dukkandaki esyalarimi ipotek gosteririm.aylik 1500-2000 arasi odeme yapabilirim

 746. Mehmet altuntaş dedi ki:

  Acil 10 bınlıraya ıgtiyacım var

 747. zeki dedi ki:

  merhaba acil 10.000 tl ye ıhtıyacım var.yardımcı olabılermısınız.

 748. Emre dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var lütfen dönermisiniz

 749. Erdogan dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var avukatlık oldum yardımcı olabilirmisiniz maaşım ikramiyelerim var lütfen yardım edin acil

 750. Aydın dedi ki:

  2000 tl ihtiyacım var

 751. Merve dedi ki:

  Yardımcı olan var mı arkadaşlar gerçekten

 752. Dogan dedi ki:

  Para lazım 5000 3 taksitle geri öderim . Memurum .

 753. Eyüp dedi ki:

  Bir miktar paraya ihtiyacım var şartlar hakkında bilgi almak istiyorum

 754. Bekir dedi ki:

  acil 6000 tl ihtiyacım var lütfen ulaşın

 755. Muhammet dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim… rabbim hepinizden razı olsun

 756. Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil 15000e ihtiyacım var nolursunuz cevap verin

 757. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankara da ikamet ediyorum acil 7500 tl ye ihtiyacım var, aylık 1000 tl olarak geri ödeme yapabilirim, benimle irtibata geçerseniz detayları görüşebiliriz.

 758. Pnr dedi ki:

  Devlette çalışan doktorum kredi karti ödemem geciktiği icin kredi notum düşük kredi çekemiyorum acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz ? Tesekkur ederim

 759. Muhammed dedi ki:

  15.000 tl ye ihtıyacım var lütfen yardımcı olun

 760. Ssfftt dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacım var aylik 750 lira olarak odeyebilirim üzerime tapulu arsa var

 761. Emrullah dedi ki:

  Acil 8.000 TL’ye ihtiyacim var cok acil uygun vadeli faiz’li bir sekilde oderim geri donus yaparsaniz sevinirim 553 821 24 81.

 762. GÜLŞAH dedi ki:

  Merhaba 3 gün içinde ödeme yapmazsam icraligim acil 20 bine ihiyacim var lütfen yardımcı olun

 763. Mevlan dedi ki:

  Merhaba iyi günler bana 6000 bin TL ye acil ihtiyacım var özel sektörde elektrik teknikeriyim dönüş yaparsanız sevinirim

 764. Sezai dedi ki:

  10.000tl ihtiyacim var

 765. Selçuk dedi ki:

  Avcılar/İST ikamet ediyorum 30 yıldır aynı semt’teyim acil 6000 TL’ye ihtiyacım var düzgün bir vade yapılırsa rahatlıkla ödeyebilirim ulaşırsanız sevinirim

 766. Aydın dedi ki:

  Merhaba Ankara da ikamet ediyorum acil 7500 tl ye ihtiyacım var bana ulaşabilirseniz sevinirim

 767. tolga zubeyir yilmaz dedi ki:

  Merhaba cok acil 25000 tl ye ihtiyacim var nasil yardimci olabilirsiniz cevabinizi bekliyorum

 768. oguzhan dedi ki:

  5000 TL lazim.dönüş bekliyorum

 769. akın kaçar dedi ki:

  acil para lazım 10000 tl memurum afyondayım

 770. Uğur Karataş dedi ki:

  10000 acil 1000 aylık oderim

 771. sercan dedi ki:

  Merhaba, acil 7500 TL’ye ihtiyacım var. Bana ulaşabilir misiniz.

 772. kenan dedi ki:

  acil 10.000 tl ihtiyaç var

 773. Fatih dedi ki:

  Acil 2000 tlye ihtiyacim var

 774. selcuk dedi ki:

  Acil 15000 liraya ihtiyacım var bankalardan cekemiyorum

 775. erhan dedi ki:

  merhaba. devlet memuruyum. acil 10.000 lazım. yardımcı olursanız memnun olurum

 776. ahmet dedi ki:

  acil 40.000 ihtiyacım var

 777. iskender dedi ki:

  Acil 15000tlye ihtiyacim var acil cevap bekliyorum

 778. Savaş dedi ki:

  Acil 1 aylık 3.000 tl.ye ihtiyacım var.

 779. Mehmet dedi ki:

  Elimde 31000 liralık senet var nereye kırdırabilirim

 780. Cem dedi ki:

  Acill 5000 tl ye ihtiyacim var 2 ay icinde odemesi yapilacaktir

 781. Emre dedi ki:

  Acil 5.000 TL’ye ihtiyacım var 2 ay içinde ödiycem dönüş yaparsanız sevinirim.

 782. necati dedi ki:

  Merhaba adanadsn yazıyorum nişan yapacağız 10.000 tlye uygun faizle almak istiyoruz nişanlım ve ben çalışıyoruz nişanlım 2100 tl maaş almakta sigortasıda bulunmaktadır bende 1404 tl maaş almaktayım ayda 1500 tl odeyebiliriz şimdiden ilginize teşekkür ederim

 783. Orhan dedi ki:

  Acil para ihtiyacım var yadımcı olursanız svinirim inşallah biri cıkarsa bni bu derten kurtarır ona duva ederim senetle taksitnen ödeye bilirim 10milyar ihtiyacım var kıradi kartım avukatlık oldum onu ödersem rahatlayacam beni bu derten kurtarır sanız svinirim

 784. Zeynep dedi ki:

  Acil taksitle paraya ihtiyacım var

 785. ali dedi ki:

  acil 30 bin paraya ihtiyacim war calisiyorum aylik 1500 odeyebilirim ulasirsaniz sevinirim

 786. Bunyamin dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacim var tum kosullar kabul acil donus yaparsaniz sevinirim

 787. Ahmet dedi ki:

  10.bin teleye ihtiyacmm var .. acill ilgili kisiler donebilrmi coookkk acill lutfennn .. cokk acill ihtiyacmm var kosullari ne okursa olsnn kabll edyrumm lutfen biri donsunn .. kayserideyimmm

 788. Mehmet dedi ki:

  Acil 10 bin lazim dönüş yaparsanız

 789. duygu dedi ki:

  Bes yildir kendime ait bir isletmem var otuzbin nakit ihtiyacim var sinzinle nasil iletisim kurabiliriz

 790. Barış dedi ki:

  Acil 60000tl ihtiyaç var senet ipotek yaparız aylık 2000 olarak öderim ilgilenen varsa acil ulaşırmısınız

 791. Yalçın dedi ki:

  merhaba çok acil olarak 7000 TLye ihtiyacım var Eskişehirde yaşıyorum. Kendi işimle meşgulüm. En kısa zamanda paranız geri ödenme koşulu ile yardımcı olabilme şansınız varmıdır

 792. oğuz dedi ki:

  devlet memuruyum krediye ihtiyacım var

 793. serhad dedi ki:

  Merhaba acil 38000 tlye ihtiyacim var bilgi ltf

 794. Gülay dedi ki:

  Acil olarak hemen bugün 17000tl ye ihtiyacım var. Ev hanımıyım ama aileme ait evden her ay aldığım kira gelirim var her ay 600-650tl ödeme yapabilirim. Allah rızası için biri sesimi duysun. Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın inşallah

 795. Ramazan dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var koşulları kabulumdur lütfen geri dönüş bekliyorum

 796. Vahdi dedi ki:

  Acil 3000 TL paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 797. Mehmet orhan dedi ki:

  10000 tl ye ihtiyacım var teminat verebilirim ne olur yardımcı olun

 798. Orçun dedi ki:

  MerhaBa acil 13.000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz…

 799. Gökhan dedi ki:

  Merhaba tekrar ben bilmiyorum iletişime gecer misiniz ama gercekten bu paraya ihtiyacım var dönüş yapıyor musunuz gercekten cok acil bu paraya ihtiyacım var zamanın da dönecekseniz olur yoksa bizi oyalamsyın lütfen cevabınızı çok acil bekliyorum

 800. Vedat dedi ki:

  5 bin lira para lazım bana ulasirmisiniz

 801. Ercan dedi ki:

  15.000 tl nakite ihtiyacim var. Bilgi almak istiyorum.

 802. Elif dedi ki:

  Acilen 7000 tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 803. erdal dedi ki:

  Acil altin veya nakite ihtyacm var. Donus yaparsaniz sevinirm

 804. abdullah dedi ki:

  10000 tly ihtitacim var yardımcı olurmusunuz

 805. emrecan dedi ki:

  3 ay ıcınde kapatıcam komısyon neyse kabulumdur yeterkı yardımcı olun

 806. emrecan dedi ki:

  5 bin tlye ihtiyacım var olumlu olumsuz donus yapın lutfen

 807. Celil dedi ki:

  Slm bana 20000tl para razim yardimci olurmusunuz

 808. Ersin dedi ki:

  Çok acil 50 bin Tl ye ihtiyacım var dükkan açaçağım ne olur yardımcı olun

 809. VOLKAN dedi ki:

  300bin tl odeyerek devir alip gecen yaz islettigim.restaurantin resmen devrini tamamlayabilmek icin kendi islettigim.doneme ait vergi borçlarını kapatmak için son günüm. Acil 35bin tl.ihtiyacim var. Bana yardimci olabilir misiniz?

 810. Enver dedi ki:

  Banada acil 10000 tl lazım yardımcı olabilir misiniz ?

 811. muammer dedi ki:

  20000 tl ye acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinecegiz

 812. Önder dedi ki:

  50000tl lazim borc kapama aylik 1000 tl öderim.

 813. Mustafa dedi ki:

  Acil 10000 TL’ye ihtiyaç var

 814. Emel dedi ki:

  Acil 20000e ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 815. EVREN dedi ki:

  bana nakıt ıhtıyacımı çözümlemek adına nasıl ulasabılırsınız

 816. EVREN dedi ki:

  sıze nasıl ulasabılırım.acıl nakıt ıhtıyacım var

 817. Ersin dedi ki:

  Acilen 10000 tl ihtiyacım var marmaris

 818. Bekir dedi ki:

  12 bin tl ye ihtiyacım var icralık borcumu kapatmam lazım 2550 tl belgelenebilir maaşım var 600 750 tl arası odeme ile geri ödeyeceğim yardımcı olursanız sevinirim cevap beklemekteyim .

 819. ercan dedi ki:

  acil 7 bin lazim yardimci olurmusunuz geri odeme sartlari fark etmez 5 ay icinde geri oderim

 820. ali dedi ki:

  Acil 30 bin TL lazim kızım ameliyat yapcam

 821. 15000 tl ye acil ihtiyacım var senetle vern varsa acill hemde çok

 822. Süleyman dedi ki:

  Teminatlı olarak 50 bin tl ihtiyacım var ilgilenen bu adresten ulaşabilir.

 823. özgür dedi ki:

  acil 3500 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 824. Serkan dedi ki:

  4000tl ihtiyac var. Ayda 500 tl ile öderim.

 825. Sinan dedi ki:

  Selamlar bana acil 10000 lazim 5 taksitle oderim aydinliyim aydinda yasiyirum

 826. snmzr dedi ki:

  acil olarak 18 bine ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 827. Hakan dedi ki:

  5000 TL. Izmir’de acil ihtiyacım var.

 828. ihsan dedi ki:

  Acil 5000 tl lzm yardimci olurmusunuz

 829. Kemal dedi ki:

  Banada yardımcı olun kanser hastam var

 830. Okan dedi ki:

  10000 TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 831. Murat dedi ki:

  Slm ben adanadayim emekli ve bodrolu calisanim birikmiş borçlarımı var nasıl yardımcı olabilirsiniz senetle 50bin 48ay vadeli lazim

 832. ünal ünal dedi ki:

  acilll 200 bin tl ye ihtiyacım var

 833. İpek bursa dedi ki:

  iki günlüğüne 3 bin tl ye ihtiyacım var geri dönüş yapmanız mümkün müdür?

 834. mustafa dedi ki:

  Acil bilgi verirmisiz

 835. mustafa dedi ki:

  ACİL İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 836. Tecer dedi ki:

  Merhaba acil 8000 tlye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 837. zehra dedi ki:

  30 bine ihtiyacım var nasıl görüşebiliriz

 838. Seyhun dedi ki:

  Yarın acil 10000 tlye ihtyacm var senetle para verick olan varsa bana ulaşabilir

 839. Mustafa mutlu dedi ki:

  22000 tl ihtiyaç var
  Konuyla alakalı dönüş yaparsanız mail adresimden

 840. Mustafa mutlu dedi ki:

  22000 tl ihtiyacım var

 841. Emrah dedi ki:

  Acil 1oooo TL ye ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 842. Hasan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var yardımcı olun 15.000 lira lazım lütfen dönüş yapin

 843. Hasan dedi ki:

  Benimde acil 15 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olun

 844. Nurullah dedi ki:

  Acil 3 bin tl ihtiyacm var bir ay sonra geri odemeli

 845. zafer dedi ki:

  Tüm ödemelerimi yapıp tek bir yere borçlanmak istiyorum. Kısa vadede 50.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz ?

 846. Artun dedi ki:

  Çok acil olarak 5.000 tlye ihtiyacım var on gün içerisinde öderim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 847. Efendi dedi ki:

  Bugün veya en geç yarın için 5 bin TLye ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim

 848. Kemal dedi ki:

  30000 bin ihtiyacim var acıl bi sekilde yardimci olursanız cok sevinirim

 849. gencer aybi dedi ki:

  3 tl ihtiyacim var geridinerseniz sevinirim

 850. Ahmet Kormaz dedi ki:

  Benimde yarın acil 5 bin TL ye ihtiyacım var , dönüş yapabilirmisiniz?

 851. Erkan dedi ki:

  Acil 5000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim memurum

 852. ayşe dedi ki:

  Cok acil nakite ihtiyacim var devlet memuruyum lutfen dönüş yapar miisniz

 853. Hamit Öztaş dedi ki:

  merhaba benim 50000 TL ihtiyacım var borçlarimı bir araya toplayıp bir yere olsun istiyorum aylık 2000 TL ile 2500 TL arasında ödeme yapabilirim aylık gelirim 4500 tl

 854. SEFER AYAN dedi ki:

  Cok acil 5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 855. Ada dedi ki:

  Kımın yokkı ihtıyacı bence dahada bataga gırmektır

 856. ayhan dedi ki:

  7bin tl ihtiyaçım var yardımcı olcak varsa ulassın

 857. Ebru dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var 1 aylığına

 858. Hasan dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum duzenli ödemeli senet karşılığı kredi için yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 859. Şevket gokçay dedi ki:

  Acil 15000 tleye ihtiyacim var çok acil yardimede bilecek biri varmi?

 860. savas dedi ki:

  acil 15000 ye ihtiyacım var Lütfen yardım edin. İstanbul da ikametgah etmekteyim

 861. TURAN dedi ki:

  Dükkan devralmak için acil 3000- 4000 TL İHTİYAÇIM VAR

 862. yahya dedi ki:

  acil 10.000 tl ya ihtiyacım var memurum.

 863. Nuri ESER dedi ki:

  Denizlide öğretmenim çok acil 15.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 864. Seyfullah dedi ki:

  Acil 15000tl ihtiyaç var dönüş yapın konuşalım

 865. Murat dedi ki:

  Acil 15 bin tl lazim ulasabilirmisinz

 866. Serkan dedi ki:

  Cok acil 30 bin tlyee ihtiyacim senetleri her ay 1500 olarak geri odeye bilirimm yardımları nizi bekliyorum

 867. Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil 15000e ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 868. Ömer dedi ki:

  Acil 5 bin tl lazım

 869. vasfi uysal dedi ki:

  10,000 tl acıl ihtiyac sgk çalışanıyım

 870. mürsel dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım vardı 5 aylık dönuş yaparsanız sevinirim

 871. MUSA dedi ki:

  EMEKLİYİM ÇALIŞIYORUM 30.000 İHTİYACIM VAR

 872. Murat dedi ki:

  Toptan gida işi yapıyorum acil 10 bin tl ihtiyaçim var 60 günluk tek senetle geri odenecektir

 873. Abdulkerim dedi ki:

  Selamun aleykum bana 16 bin tl para lazım (acil)
  Ödeme günüm geldi yarın son gün acil dönüş yaparsanız yeni yılda bari yüzümüz gülsün

 874. mert dedi ki:

  Cokkkkk acillll 5.000 tl paraya ihtiyacim varr yardimci olun lutfen

 875. selçuk dedi ki:

  merhaba acil 4000 tl ye ihtiyacım var 4 aylıgına yardımcı olurmusunuz

 876. Aygen dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var 5.000 yada 10.000 geri donus yaparsaniz sevinirim odemelerde hicbir problem cikmaz gunu gununde oderim mail adresinden ulaşabilirsiniz

 877. FECRİ dedi ki:

  ACİL 20000 TL İHTİYACIM VAR

 878. Kadir dedi ki:

  Bugun 6 bin lira lazım senet vadesı nasıl

 879. selcuk alagoz dedi ki:

  Acil 10 bin lira ihtiyacim var ulasin lutfen

 880. Ahmet dedi ki:

  Cok.acil 5.000 teleyenihtiyacimm varr bu isle ilgilenn varsaa allahnrizasinicin ulassnn lutfennn … 2 ayligina odemelii… ….

 881. Niyazi dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var 25000tl acil donus yaparsanız sevinirim

 882. Songül dedi ki:

  Merhaba 25 bin nakit ihtiyacı için dönüş yaparsanız sevinirim

 883. Songül dedi ki:

  25 bin lira ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

 884. Murat dedi ki:

  Devlet memuruyum 15000 ihtiyacım var

 885. Ayşe dedi ki:

  100 000 tl ye ihtiyacım var

 886. Erkan dedi ki:

  Devlet memuruyum 5000 TL’ye ihtiyacım var acil yardımcı olursaniz

 887. Ahmet dedi ki:

  Nakite ihtiyacim var isletmeciyim.acil donus

 888. Mücahit Ayaz dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyaç var

 889. suphi dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var dünüş yaparsanız sevinirim

 890. Taylan dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacim var 2 ay icinde geriye odeyecegim.

 891. Burak dedi ki:

  Acil 5 bin ihtiyacım var çok acil devlet memuruyum faiziyle geri oderim..

 892. Nesli dedi ki:

  15 bin gerekli kefil vs hazir donus yaparsaniz sevinirim

 893. NURETTİN dedi ki:

  ACİL OLARAK 25.000 TL YE İHTİYACIM VAR,

 894. saim tekin dedi ki:

  Nakte ihtiyacım var
  Gayrimenkul işi yapıyorum
  Bilgi alabilirsem sevinirim

 895. Ümit dedi ki:

  Bugün icin acil 10 bin ihtiyacım var. Gelecek ay faiziyle tamamı ödenecek.Bursada Devlet memuruyum.

 896. ümmiye elif dedi ki:

  10000tl ye ihtiyacim var. devrlt memuruyum

 897. Ahmet dedi ki:

  Acele 15 bin lazim

 898. ÖZLEM KUMUZ dedi ki:

  slm acil 15000 tl

 899. Bunyamin dedi ki:

  Acil olarak 50 000 ihtyacim var kredi ve krtlarimi tek yerde toplayacam odememde sikinti olmaz

 900. Tamer dedi ki:

  10000 tlye ihtiyacvar

 901. Musa dedi ki:

  6 bin tl ye ihtiyacım var antalyada yardımcı olabilecekler ulaşsın lütfen

 902. ismail dedi ki:

  Herkes yazıyor birde ben yazayım 27.12.2016.
  25000 tl ihtiyaç var aylık 2 bin.tl ödemeli

 903. feryadi arslan dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var 7 ayda geri ODERIM

 904. esra dedi ki:

  35.000tl borcum var.kredi kartım kırmızıda.avukatlık oldum.çalışmıyorum .tek yere borçlanmak istiyorum

 905. didem dedi ki:

  Istanbul ici senette imzalarim acil 2 bne ihtiyacm vr faiziyle oderm cok acillll

 906. suat dedi ki:

  acil 15000 tl ye ihtiyacım var acil dönerseniz sevinirim

 907. Engin dedi ki:

  Acil 30000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 TL Veya 1500 TL olarak ödeye bilirim borclarimi tek bir yerde toplamak istiyorum

 908. Mehmet dedi ki:

  Çok acil 3 bin TL ihtiyacim var . . Detaylica görüşelim

 909. Mehmet dedi ki:

  Çok acil 3.000 TL ihtiyacim var 6 ayda geri öderim. Geri dönüş bekliyorum

 910. didem dedi ki:

  Yarin icn acil 2 bine ihtyacum var odeyemzsemiki gune icra glcek 3 ay vadeyle oderm senette imzalarm 5312795066

 911. sezai dedi ki:

  Askeri personelim acil 10000tlye ihtiyacım var.4000 tl maaasim var ödemede hiç bir problem yaşanmaz

 912. caner dedi ki:

  Acil 2000 tl’ye ihtiyacım var. senetle düzenli ödeme yapabilirim.

 913. HÜSEYİN dedi ki:

  acil 5000 tl ihtiyacım var aylık 2000 tl alıyorum düenli öderim.

 914. onur dedi ki:

  1500 gelirim var 7000.8000 civari para lazim diz ustu pc ile telefon alicam taksitle alamiyorum izmit.. 14 15 taksitle sorun yasamayiz.

 915. Dilara erdoğan dedi ki:

  Çok acil 5000₺ye ihtiyacım var faiz önemli değil aylık düzenli ödeme yapabilirim şuan borcumu ödeyemezsem yılbaşından önce icra gelecek hiç bir yerden para bulamadım yardımcı olabilecek var mı çok çok çok çok çok aciil !!!!!!!!!!!!!

 916. ahmet dedi ki:

  Cok acil 15000tl lazim 24 ayda oderim acil yonde geri donus yaparsaniz sevinirim

 917. saım dedi ki:

  slm bana acil 15000 bn tlya ihtiyacim var ama banklardan alamıyorum

 918. Kemal dedi ki:

  Acillll 5 bin TL lazım yardımcı olacak varmı

 919. Aysun dedi ki:

  Memurum acilen 20.000 tl lqzim cok acil donun bana lutfen odemekt3 simintim yok

 920. şehriban dedi ki:

  13000 tl ye acil ihtiyacım vardır. net gelirim 3750 TL dir. Senetle düzenli ödeme yapabilirim.

 921. Baris dedi ki:

  Merhaba acil 30.000 nakite ihtiyacim car esimveben sigortali calisiyoruz ortalana aylik gelirimiz 5000tl kredi skorumuz suan skntida oldugu icon kredi cekemiyoruz yardim rica ediyorum acil…

 922. Onur dedi ki:

  Slm bende bornova belediyesinde çalısıyorum banada 5000 lazım msj atarmısınız

 923. suphi dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilrmisiniz

 924. Ilyas dedi ki:

  Merhaba acil 10000tlye ihtiyacim var insaat sektorunde calisiyorum yardiminizi bekliyorum

 925. Müge dedi ki:

  Annemin hastalıgı icin acil 10.000 tl ihtiyacım var lütfen ulaşın.

 926. Şahin dedi ki:

  merhabalar, kendime ait işyerim var. 10 000 civarında acil ihtiyacım var. dönüş yaparsanız sevinirim

 927. mustafa ışık dedi ki:

  10 000 TL ihtiyacım var

 928. Busra dedi ki:

  Acil 3000 e ihtiyacım var lütfen yardımcı olun tek çare buralar kaldı hiçbir yerden nakit alamıyorum

 929. müslim dedi ki:

  para gerekiyor,yardımcı olur musunuz?

 930. Mustafa dedi ki:

  Acil 20000 kredi ihtiyacim var

 931. Ümit dedi ki:

  Acil 20 bin tl lazım dönüş yaparsanız sevinirim

 932. Mustafa dedi ki:

  Alanyadayim acil 5000tl lazim lutfen yardimci olun

 933. ahmet dedi ki:

  Acil 10 bin lazım kamu calisaniyim

 934. Sefa dedi ki:

  Acil 3000 tle ihtiyacım var

 935. savas tezcan dedi ki:

  5 000 tele borcum var yardımcı olursanız sevinirin

 936. ali dedi ki:

  acil 7 bin tl lazm malatya çok acil

 937. şahin kurt dedi ki:

  10 yada 20 bin tl lazım nasıl yardımcı olursunuz

 938. bahdir dedi ki:

  acil 10000 TL ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirm

 939. Sercan dedi ki:

  Acil 15000 lazım

 940. Volkan dedi ki:

  Para lazım 15.000 acil bursadayi

 941. Mustafa dedi ki:

  Ben istanbul da. İkamet etmekteyim. Benim. Çok. Acil. Olarak. 5000. Tl ye. İhtiyacım var. İki. Maaş. Almaktayım. Emekli ve. Çalışıyorum. 2,5 aylığına. Lazım. Bu. Para bana. Acil. Olarak

 942. Öztan yılmaz dedi ki:

  Merhaba acil 4000 tl ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 943. Leylos dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacim var

 944. Leyla dedi ki:

  5000’e ihtiyacim var lutfen dönüş yaparmisiniz

 945. Erdogan dedi ki:

  Çok acil 15000 tl lazım vade farkı neyse vermeye hazırım izmit te oturuyorum bugün ödeme yapmam gerekiyor yardım edin lütfen maaşım sosyal haklarım ikramiyelerim var yardımcı olursanız sevinirim

 946. isim özel dedi ki:

  İşyeri açmak için 40 bin tlye ihtiyacım var aylık 2 bin tl olarak geri öderim senette imzalarım

 947. oktay dedi ki:

  chffnryogzik

 948. Ugur dedi ki:

  Çok acil 15000 tl ye ihtiyacım var

 949. ayşe dedi ki:

  çok acil 20000tl ye ihtiyacım var 3 ay içerisinde öderim devlet memuruyum

 950. İlknur dedi ki:

  5000 tl acil ihtiyaç söz konusu..12 ayda geri odeme bitirebilirim … konuyla alakalı yardımcı olabilecek var mı

 951. umit dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var 10 bin bir ay sonra faiziyle odeyebilirim

 952. erhan kılıç dedi ki:

  17,000 tl ihtiyacım var 12 ayda geri odeme garantisi ile

 953. özgür öztürk dedi ki:

  iş kurmak için 15000 liraya ihtiyacım var

 954. kemal dedi ki:

  10.000 TL İHTİYACIM VAR KAMU PERSONELİYİM 30/04/2017 VADE TARİHLİ SENET TEMİNATLI DEFATEN ÖDEYECEĞİM. MALİYET HESABI YAPARAK DÖNÜŞ SAĞLARMISINIZ.

 955. şerafettin dursun dedi ki:

  Emekliyim 5.000 tl ye ihtiyacim var senet karşiligi temin etmem mumkun mu

 956. Fatih dedi ki:

  Codk acil 30000 tlye ihtiyacım var lutfen geri donus yapın

 957. Zeynep dedi ki:

  Acil 10.tlye ihtiyacm var 500 aylk ödeyebilirim düzenli

 958. Adem dedi ki:

  İyi günler 15000 ihtyacm var arabam var evim var taksit veye 4 5 aylgina siz nasıl ödeme uygun görürseniz yardimci olurmusunuz lütfen

 959. Vedat Bozkurt dedi ki:

  6000 TL ye ihtiyacım var.Şubat mart nisan 3 taksitte ödeyebilirim.Ankaradayım işyerim var.

 960. Engin leylak dedi ki:

  Cok acil 10000tl gerekli 45 gun icerisinde geri oderim

 961. Engin leylak dedi ki:

  Cok acil 10000tl gerekli 45 gun icinde geri oderim

 962. Kenan dedi ki:

  Çok açil 20 tl lazım uygun faiz oranıyla

 963. hidayet dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var 10.000 ayda 2000 ödemeli lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 964. Hüseyin dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacın var 2500 tl gelir belgemvar

 965. fevzi dedi ki:

  cok acıl 15bıntl lazım bugun odemem var aylık 3000tl gelırım var somadan slmlar

 966. Saim dedi ki:

  Acil 15 bin tl ihtiyacim var

 967. Kamil kalaycı dedi ki:

  Acil para lazım 5000tl

 968. Gökhan dedi ki:

  Merhaba benim acil olarak 45000 liraya ihtiyacım var bankalara olan icra takibinden dolayı bankalarla çalışamıyorum aylık 1000 lira 1200 lira şeklinde geri ödeme yapabilirim elektrik teknikeriyim sigortalı çalışanım yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim

 969. Ceylan dedi ki:

  Cok acil 4.000 tl ihtiyacim var

 970. onat dedi ki:

  çok acil 10bin liraya ihtiyacım var uygun faizle 6 ayda geri ödeyebilirim

 971. omer dedi ki:

  Acil 10 bin lazım memurum

 972. hasan yıldız dedi ki:

  acil 500 tl ihtiyacım var

 973. İsmail Yılmaz dedi ki:

  20000 ila 30000 lira arası nakite ihtiyacım var

 974. Ceyda dedi ki:

  Acil 7000 tl ye ihtiyacım var

 975. Celil dedi ki:

  Slm bana 20000tl para razim yardimci olurmusunuz saygılar

 976. Habip dedi ki:

  Bende borç arıyorum ama kimselere ulaşamadım. Ulaştıklarımda hep sahtekar çıktı…

 977. gurbuz dedi ki:

  Acil 20000 bin tl ihtiyacım var 1000 tl taksitle geri odeyebilirim

 978. Murat dedi ki:

  7000 tl ye ihtiyacım vr

 979. Uygun dedi ki:

  Çok acil 5000 tl ihtiyacım var yardım edebilir misiniz.

 980. Fatih dedi ki:

  Acil 10.000 tl İstiyorum lütfen yardımcı olun

 981. Teoman dedi ki:

  Slm acil 10000tl paraya ihtiyacim var..

 982. Mustafa dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyacım var

 983. ayse dedi ki:

  Isitme engelli kizimaIsitme cihazi alabilmek icin 10000 tl ihtiyacim var sgk olmafigi icinde kredi cekemiyorum lutfen cevap verirmisiniz

  1. cemil dedi ki:

   ayse hanım istanbulda oturuyorsanız senetle elden teslim kredi verebiliriz.İlk ödeme 2 ay sonra baslar.İlk görüşme olumlu olursa ilk görüşmede paranızı peşin elden alırsınız.
   Sadece işlem masrafı alıyoruz,istediğiniz paranın %20 si olarak belirlenir ve peşin ödeme yapıp aynı anda paranızı nakit alırsınız.

 984. Leyla Baturay dedi ki:

  Ben kamu emeklisiyim bankadan kredim var maaş tan kesiliyor kartlara borcum var odeme sorunu yaşıyorum senet kredi verirseniz 3aydabir maaş alıyorum borcum u 3 ayda bir 3 milyar ödeme yaparım çok acil 55 ooo.tl ihtiyaç ım var mersinde oturuyorum önden para vermem
  Merhaba

 985. Mehmet dedi ki:

  Esnaf kefil olduğum için kredi cekemiyorum 50000₺ kredi lazım kaç aylık eşit taksitler halinde verilecek

 986. nedim dedi ki:

  Cok acil 10 bin tl ihtiyacim var banka sadece 2 bin lira veriyor buda ihtiyacimi gidermiyor lutfen bu parayi verebilecek varsa senetle olur geri donuş bekliyorum.

 987. muhammed dedi ki:

  23 yasindayim öğrenciyim iki bin tlye ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 988. Serkan dedi ki:

  Kolay gelsin. Acil 25000 liraya ihtiyacım var. Mevcut borçları kapatıp kredi çekmem için. Memurum ve mevcut borçları kapatırsam kredi sıkıntım yok. 2 ay sonda çok rahat ödeyebilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Acilll

 989. Cilem dedi ki:

  Acil 100 milyarauhtiyacim var

 990. Emine dedi ki:

  Acil 4000 tl ihtiyacim var, odeme planini siz yapabilirsinuz.

  1. zafer dedi ki:

   emine hanım siz ulaşabildinizmi bu borç para verenlere ben hiç bir ileşim alamadım da

 991. Ecem dedi ki:

  21 yaşındayım , öğrenciyim ve 3000 ihtiyacım var.

 992. Yüksel dedi ki:

  25 yaşındayım ve 12 bin TL kredi borcum var .ödeyemedim. 1 Hafta süre verdiler. Ödemezsem 3 ay hapis kararı çıkacakmış. Karakolda bizzat söylediler. Hiçbir şekilde para bulamadım. Eğer senetle borç verebilecek varsa faiziyle geri ödemeye razıyım. İçinden çıkamayacağım yollara başvurmak istemiyorum.
  Yardım edebilecek varsa lütfen cevaplasın bunu

 993. Murat dedi ki:

  Esnafım 65000tl ye ihtiyacım var ilgilenirmisiniz

 994. Naim dedi ki:

  Can bey bana ulaşabilir misiniz

 995. Gokhan dedi ki:

  Merhabalar kredim var yuksek odemekte zorluk cekiyorum kapatip 1yere odemek istiyorum 20bin tl yardimci olursaniz sevinirim

 996. mustafa dedi ki:

  25000 tl ihtiyacım var aylık 1000 tl öderim

 997. Kerem41 dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacım var 1950 tl gelirim var odeme planını siz yapabilirsiniz . Geri dönüş olmasa bile teşekkür ederim

 998. Harun dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var

 999. beril dedi ki:

  Buraya yazıyoruz fakat geri dönüş yapılmıyor. Durumum acil. Nasl ulaşma saglayabiliriz

 1000. Serkan dedi ki:

  Acil 35000 Tl ye İhtiyacım Var Aylık 1000 tl Ödeme Yaparım

 1001. Mahir dedi ki:

  Acil 10.000 lazım cok acil

 1002. ali dedi ki:

  merhaba ben devlet memuruyum acil 15 000 e ihtiyacım var. 2 ay içinde geri ödeme yabarım yardımcı olur musunuz

 1003. mehmet dedi ki:

  Merhaba konyada yaşıyorum 7000tl ihtiyacım var aylık500 tl oderim yardım ederseniz irtibata gece bilirrsiniz

 1004. kerem dedi ki:

  Acil onbinlira lazim ayda 750 lira onikin ci
  Ayda 10.750 oderim

 1005. Gokhan dedi ki:

  26 yasinda 1500 liraya calisiyorum acil 10000 tlye ihtiyacim var yer istanbul…

 1006. inşaat mühendisi dedi ki:

  yaşım 23 şubatta üniversitemden mezun oluyorum acil 10.000 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız

 1007. Sibel dedi ki:

  Merhaba ankara da ikamet ediyorum çık acil 10000 nakde ihtiyacım var yardım edermisiniz

 1008. Aydın dedi ki:

  Antalya 9.000 TL. krediye ihtiyacım var

 1009. Özgür açık dedi ki:

  20.000 ytl. gerekli 3 ay vadeli ilgilenirseniz sevinirim

 1010. hasan dedi ki:

  Dönüş yapınız.işyeri açmak için nakit ihtiyacim var

 1011. Senol dedi ki:

  Acil 15000 bin lazmm yardımcı olurmusnz

 1012. hasan dedi ki:

  Ankarara da görevli kamuda çalışıyorum 5100 TL maaşım var 30000 TL ihtiyacım var ödemeler sorun olmaz ..

 1013. alp dedi ki:

  6000 tl ihtiyacım var çok kısa vadede geri ödeyebilirim…kamuda memurum maaşımda haciz vb. bişi yok ..bankadan kredi kullanamıyorum….yardım için tel 0

 1014. sadık dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum. 5 ay vade ile , 10.000.-tl ye ihtiyacım var. Memurum. Yardımcı olur musunuz ?

 1015. Adem dedi ki:

  Merhabalar 15000 ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

 1016. Erkan dedi ki:

  10 bin Nakiye ihtiyacım var olumlu veya olumsuz donus yaparsanız sevinirim kolay gelsin

 1017. Ufuk dedi ki:

  Acil 6000tl ye ihtiyacım var çalışıyorum taksitli odeyebilirim

 1018. muammer dedi ki:

  marketim var açil 30bin tl ihtiyacım var

 1019. murat dedi ki:

  acil 20000 Tl ye ihtiyacim var en kisa zamanda geri oderim.

 1020. nezaket dedi ki:

  Acil 10 bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 1021. hayri dedi ki:

  senetle borç lazım 3 bin liraya kadar

 1022. Gokhan dedi ki:

  Cok acil 8000 bin liraya ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 1023. Bahar dedi ki:

  Merhaba cok acil ameliyat icin senetle 10000 tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz lutfen. Cok acil

 1024. gokhan dedi ki:

  Acil senet karsiligi 5000 liraya ihtiyacim var yardimci olabilecekler iletisime gecsin
  Istanbul.

 1025. umut dedi ki:

  cok acil 15.000 lira verecek tefeci lazim ister 3 ay sonra ister aylık nasıl olursa oderim.
  ankara sincanda ikamet ediyorum..

 1026. Coşkun dedi ki:

  Acil 15.000 TL ye ihtiyacım var.senetle para verecekler ulaşırsa sevinirim.

 1027. Tamer dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım bar yardımcı olurmusunuz

 1028. Emrah dedi ki:

  Merhaba konyadanyaziyorum benim cok acil15000tl lezım bana yardimci olurmusunuz aysonunakadar cok ihtiyacım var lütfen enkısa zamanda irtibata geçerseniz sevinirim

 1029. huseyin dedi ki:

  Cok Acil tefeci lazim 4000 kullanicam geri odeme garantili

 1030. Yusuf dedi ki:

  Acil 10000 tl lazim Çorum’da yardimci olabilecekler var ise iiletisim kuralim 1 ay sonra geri ödenecektir

 1031. Hasan yilmaz dedi ki:

  Acil 5000 tk ihtiyacim var aylik 1000 tl ödemeli

 1032. Emrah dedi ki:

  Merhaba izmirden emrah kamuda görevliyim. Acil 10 20.000 arası para lazm.

 1033. Coşkun dedi ki:

  Gökhan bey size nasıl ulaşabilirim?

 1034. Barış dedi ki:

  10000 lira ihtiyacım var. Ticaretle uğraşıyorum. Aylık 1000 TL ödeyebilirim. Bugün bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 1035. Selim dedi ki:

  Acil 10.000 tl lazim ayda 750 tl odeyebilirim ulasabilirmisiniz bana

 1036. tuncay dedi ki:

  acil 30000 lazım

 1037. Umit dedi ki:

  Merhaba ben ümit izmirden 5000 liraya ihtiyacım var yardımcı olabılirseniz arayın lütfen

 1038. Ruhi Canpolat dedi ki:

  ticari potansiyel artırımı için 20 bin tl e ye ihtiyaç var ilgilenen arkadaşlara

 1039. Gokhan dedi ki:

  Emekli olan arkadaşlar elinize 5000 ile 10000 tl nakit geçecek şekilde telefon satisi mız vardır eline hiç para geçmeyen maasini alamayan bütün emekliler için geçerlidir

  1. mehmet dedi ki:

   Nasıl yardımcı olabilirsiniz

 1040. ferhat dedi ki:

  Ben pide keban salonu isletiyorum kira için acil 14 bin lazım yardımcı okursanız sevinirim

 1041. mehmet dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var lütfen irtibat kurun

 1042. Emin altinel dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var. Hemen olursa iyi olur

 1043. Shahab dedi ki:

  15000.00 tl ihtiyaç, taksit ödeme.

 1044. Muhammet dedi ki:

  Merhabalar 5000 tl ıhtıyacım var her ay 1000 tl odemek sartıyla

 1045. efe dedi ki:

  20,000 tl ihtiyacım var 750 tl ödeme şartı ile kredi alabilirim

 1046. murat dedi ki:

  20 bin tl ye ihtiyacìm var ayda 1000 tl òdeme yapabilirim

 1047. Zekeriya celik dedi ki:

  Bana açım yirmibin ihtiyacım ver nasıl yardımcı olurmusunuz

 1048. Cuneyt dedi ki:

  10 bin TL ihtiyacım var ne şartlarla veriyorsunuz

 1049. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba acil 20000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 1050. Feridun dedi ki:

  19000 tl ihtiyacım var
  aylık 1750 tl ödeyebilecek gelirim vardır,ciddi olarak ilgileniyorum,en kısa zamanda cevap bekliyorum

 1051. Veli kurhan dedi ki:

  Çok acil olarak 35.000 tl ye ihtiyacım var hemde çok acil hayat meselesi aylık 500 700 arası ödeme yapabilirim lütfen yardım edin

 1052. Saliha dedi ki:

  Benim acil 5000 TL ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz taksitle her ay düzenli öderim

 1053. Tamer dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmuunuz

 1054. Hasan dedi ki:

  Acil 40.000 TL ye ihtiyacım var 1500 TL öderim memurum.yardımcı olursanız sevinirim

 1055. Mehmet dedi ki:

  Gul hanim bana yardimci olurmusunuz komisyon veririm size

 1056. Gül dedi ki:

  İyi günler hakan bey teminat olrak arabamı verebilirim demişsiniz benim tanıdıgım bir tefeci var ama teminat istiyor bende olmadıgı için alamıyorum size yardımcı olabilirim ama benim için komisyon düşürseniz yani benimde ihtiyacım var o nedenle açık konuşmak en iyisi diye düşünüyorum iyi günler

 1057. Ahmet dedi ki:

  Slm bnm acil 25bine ihdiyacım var aylı 500tl ödemek şartı ile

 1058. ALi dedi ki:

  15.000 TL kredi arıyorum.Acil

 1059. ozkan dedi ki:

  Acil 25000 tl ihtiyaç var.ailevi durumdan dolayı.ulasabilirmisiniz.BURSA

 1060. metin dedi ki:

  Merhaba acil 30.000 krediye ihtiyacım var. aylık 1500-2000 arası ödeme yapabilirim. Maliyetini önemseyecek durumda değilim. Acil yardımcı olabilir misiniz.

 1061. kamil kaba dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var yardimci olun

 1062. Fatma dedi ki:

  Acil 20 bin e ihtiyac var, senetli- komisyonlu olabilir. Benimle irtibata geçmeniz dileğiyle/ istanbul . Kolay gelsin.

 1063. Mehmet dedi ki:

  5bin lazım 1000 lira geri ödemeyle

 1064. Kazım dedi ki:

  10000 tlye ihtiyacım var

 1065. Fikret dedi ki:

  Konyadan yazıyorum.acil nakite ihtiyacım var senet karşılığı olabilir. Dönüş yaparsanız sevinirim

 1066. Erkan dedi ki:

  Nakite ihtiyacım var olumlu veya olumsuz donus yaparsanız sevinirim kolay gelsin

 1067. Seda dedi ki:

  10 bin tl ye ihtiyacim var

 1068. Musa dedi ki:

  Ben trabzondan arıyorum emekliyim çalışıyorum ziraat bankası ndan maaş alıyorum bir yıl önce Kredi çektim araba aldim düzenli olarak odeniyor busene çocuğa düğün yaptım kartlarımi kullandım ama bu sene fındık olmadı sıkıntıya düştüm takibe dustum puanlarim dustu onları toparlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim arabami ipotek verebilirim lütfen ilgilenip yardımcı olursanız sevinirim goruselim

 1069. mehmet dedi ki:

  acil 6000 tl ihtiyacım var. günlerdir kimseye ulaşamıyorum. yardımcı olabilecek kimse yok mu?

 1070. Elif dedi ki:

  Merhaba çok acil nakte ihtiyaç var 2.000tl te lütfe

 1071. Ercan dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var. Aylık bin liralık taksitlerle geri ödeyebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.

 1072. harun dedi ki:

  acil taksitli senetle paraya ihtiyacım vardır yardımcı olun.burdur-bucak 15.000 -20000 tl kadar

 1073. özgür dedi ki:

  merhaba
  özel sektörde çalışıyorum 1500 tl maaşım var acil 4000 tlye ihtiyacım var acil dönebilir misiniz ?

 1074. Levent dedi ki:

  Merhaba. Benim bankalarda sıkıntım var. BUNA rağmen “ÖNDEN 1 TL BİLE TALEP ETMEDEN ” SENETLE PARA VEREBİLECEK KURUM VE KİŞİLER VAR MI?

 1075. Serdar dedi ki:

  Merhaba ihtiyaci olanlar mail atsin

  1. Mehmet Ali Günaydın dedi ki:

   Bir miktar paraya ihtiyacım var 6500 TL ödemeyi de taksitle değil defaten yapacağım. Boluda ikamet ediyorum.

  2. özgür dedi ki:

   mail adresi varmı ?

  3. Yusuf dedi ki:

   Serdar acil 5 bin ihtiyacim var

  4. orkun dedi ki:

   merhabalar acilen 20000 tl senetle krediye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim