Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2020

Senetle para acil paraya ihtiyacı olanlara bankalardan kredi çekemeyen için senetle para veren yerler ile senetle kredi veren kuyumcular haberimizde.

Senetle Para Veren Yerler Düşük Sicile Kredi 2020

Ankara,İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Adana, Konya, Samsun,Antalya ve İzmir’de senetle para veren birçok firma mevcuttur. Acil paraya ihtiyacım var dediğimizde ilk durağımız banka şubeleridir. Ancak bazen kredi notumuzun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi çekemeyiz. Kredi kartları ve eksi hesaplarda düşük seviyelerde ise senetle para veren yerleri aramaya başlarız. Bu yazıda acil paraya ihtiyacı olan, banka kredisi kullanamayan, kredi kartı olmayan veya kullanamayan kişiler için senetle para veren yerleri araştırdık. Ülkemizde senet karşılığında para veren yerler genelde tefeciler diye adlandırılır. Çünkü kimse kimseye karşılıksız Bir şey vermeyeceği gibi, banka kredisi kullanamayan zor durumda olan insanların bu durumlarından yararlanarak para kazanmayı hedefleyen birçok kişi bulunmaktadır.

senetle kredi ve borç para veren yerler
senetle kredi ve borç para veren yerler

Senetle Borç Para Bulma Yöntemleri

 • Firmaların verdiği krediler,
 • Senedi olanların faktöring şirketlerine başvurarak senet kırdırma,
 • Kuyumcular ve döviz bürolarının imza karşılığı satışları,
 • Cep telefonu satın alma ve bozdurma yöntemi,
 • Elektronik eşya satın alma ve paraya çevirme,
 • Sanal tefeciler ve fırsatları..

Senetle para kazanmaya çalışan kişiler, zor durumda olan kişileri bulduklarında, kendilerine verecekleri parayı çok yüksek faiz oranları ve kısa vadelerde verirler. Bu kişiler genelde, zor durumda olan kişilerden para kazandıkları için, hali hazırda, avukatları ve icra safhasını takip edebilecek personelleri mevcuttur.  Genelde bu tür yerler 10 bin liraya kadar kredi verirler. Zor durumda olmayan hiç kimse senet karşılığında para veren yerleri araştırmak istemez. Herkes bu tür şeylerin uygun olmadığını, zarar edeceğini bilmektedir. Ancak hayat şartları, başa gelen olumsuzluklar nedeniyle Maalesef senetle para veren firma, şirket ve iş yerlerini araştıran birçok kişi bulunmaktadır.

Borç Para Verenler Yeni Nesil Tefeciler 2019
Borç Para Verenler Yeni Nesil Tefeciler

Borç para veren birçok farklı oluşum, platform ve kurum bulunmaktadır. Bu kurumlar arasında yasal olanları olduğu gibi yasa dışı bir şekilde çalışanlar da yer almaktadır.…

İlgili İçerik

Sicili Bozuk Olanlara Aylık %1,99 Faizli Kredi

Aktifbank kara listede olan sicilim bozuk kişilerin kredi notuna bakmadan 20 bin liraya kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu ise Nkolay isimli internet sitesinden veya mobil uygulamadan yapılabilmektedir. Senetle para veren tefeciler, ikrazatçılar yerine resmi olarak kayıtlı olan bankadan aylık %1,99 oranında faizle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bu yüzden Nkolay senetle para veren yerler arasında en iyi tercihlerden biridir.

 • Çekilen Kredi Miktarı; 20.000 TL.
 • Vade Taksit Sayısı; 4 Sene 48 Ay (uzun vade)
 • Aylık Ödenecek Para Miktarı: 789.80TL,
 • Kredi Tahsis Ücreti ve Dosya Masrafı toplamı: 125 lira

Kredi Tutarına Göre Esnaf Kredisi Hesaplama;

KREDİ MİKTARIAYLIK TAKSİT
2.000 TL.78.98TL
3.000 TL.118.47T
5.000 TL.197.45TL
7.000 TL.276.43TL
10.000 TL.394.90TL
15.000 TL.592.35TL
20.000 TL.789.80TL
25.000 TL.987.25TL
Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Sicili bozuk olanlar, kredi notu düşük olanlar ya da daha önce herhangi bir banka tarafından kara listeye alınan kullanıcılara yönelik kredi imkânı tanıyan bankalar bulunmaktadır.…

İlgili İçerik

Senetle Kredi Ziraat

Ziraat Bankası Senetle Kredi

Ziraat Bankası ilk olarak senetle avans kredisi vazifesini alıcılarına takdim etmektedir. Bu krediler sebebiyle bütün meslek ekibinden olan şahıslar para ihtiyaçlarını basit ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilirler. İşletme ve kuruluşlarınızın para gereksinimi basitçe karşılayabilmesi için hazırlanan senet karşılığı avans kredisi, senet portföyü karşılığında müsait getiri miktarları ile geri ödemede büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu kredi ile birlikte daha ödeme süresi gelmemiş ve gerçek ticari prosedürlerinden doğan kambiyo senetlerinin Ziraat Bankası’na bildirisi karşılığında sadece nema tahakkuk metodu bakımından borçlu cari hesap kredisi biçiminde kullanım payına sahip olabilirsiniz. Başkaca bu kredi, belgit karşılığı spot kredi kullandırılması olanağını da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu krediye müracaatta bulunmak için ilk olarak bir iş yeri sahibi olmak gereklidir. Daha sonraki kademede kredi puanınızın uygunluğuna da dikkat edilir. Ekseriyetle küçük ve orta ölçekli işletme ya da mali kuruluşlar bu krediye müracaat da bulunmaktadır. Daha içerikli bilgi için Ziraat Bankası birimlerine gelebilir ya da internet şubesi üzerinden Ziraat Bankası avans kredisi üzerine bilgi alabilirsiniz.

Bu kredi ile para meselelerinden kurtularak kolay bir soluk alabilirsiniz. Tüketici kredilerine birimlerden müracaat için olması gereken evraklar şunlardır; kimlik cüzdanı, ehliyet belgesi veya pasaport kopyası, bireyin iş halini gösteren gelir belgesi, kişisel maddi güvence istenmektedir, kredi süresi boyunca yaşam sigortası gerçekleştirilmektedir. Müracaatlar; atm ve internet ortamından, 444 00 00 numaralı telefon bankacılığından, 4747‘e mesaj ile yapılabilmektedir. Ziraat Bankası, emekli olan kişilere, emekli aylıklarının on katı civarında kredi sunmaktadır.

Senetle para veren yerlerin adreslerini aramak yerine ile 2020 yılında İkrazatçı, Faktöring firmaları, Kuyumcular ve iş adamı olan zenginler yerine bu banka şubesini tercih edebilirsiniz.

Senetle Araba Sahibi Olmak İstermisiniz?

Senetle araba satışı yapan güvenilir firmaları incelediğimiz yazımıza göz atabilrsiniz.
Senetle para nasıl alınır ?
Senetle para ülkemizde çeşitli faktoring şirketler, kuyumcular ve bazı devlet destekli bankalar araçılığı ile belirli vade süreleri ile sağlanmaktadır.
Senetle para almak yasal mı ?
Senetle para almak yasal olmayan fiziksel ve sanal tefeciler araçılığı ile almak yasaklamıştır. Fakat yasaya uygun senetle kredi alınabilir yerler vardır.
Senetle para nereden bulurum?
İnternet üzerinde size en yakın çeşitli faktoring şirketlerinden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz yada en yakın ziraat bankasından da bilgi sahibi olabilirsiniz.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. Mehmet dedi ki:

  Cok acil 10biliraya ihtiyacim var cok acil

 2. tayfun dedi ki:

  cook acil 20000 ihtiyacim var

 3. Buesra dedi ki:

  30 bin TL ye kadar kredi verebilirim önden peşinat 500 TL ile acil lazım olanlar yazsın

 4. Enes erkan dedi ki:

  5 yada8 bin tl aylik900 1000 oderim sadece senet imzalayabilirim

 5. İsmail kahraman dedi ki:

  Acil 15 bine ihtiyacım var bir aile yıkılacak

 6. Ali dedi ki:

  8000 TL ihtiyacım var

 7. Engin dedi ki:

  Nakit ihtiyacım var

 8. ömer dedi ki:

  kocaelinde bilen var mı böyle bı yer

 9. fırat dedi ki:

  acil 10.000 ihtiyacım var

1 254 255 256