Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar 2020 yılı içerisinde de kredi notu düşük olan kara listedeki kişilere finansal destek sunmaya devam ediyor. Kredi puanınız düşükse acil nakit ihtiyacınızda finansal destek alabileceğiniz bankaları yazımızdan indeleyebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Sicili bozuk olanlara kredi en çok aranan kelimeler arasında bu ara tüm dünyada etkisini gösteren 2020 yılını kabusa çeviren korona virüsü çalışanı emeklisi esnafı olmak üzeren bütün bireyleri maddi açıdan etkilemeye devam ediyor.Sicili bozuk olup gelir durumu iyi olmayan vatandaşlarımız için devletimiz devlet bankaları aracılığı ile 3 kamu bankasının ortak çalışmaları sonucunda Temel İhtiyaç Kredi Desteği paketi açıklandı. Bu kapsamda belirli gelir altında banka sicili gözetilmeksizin hane geliri düşük olan ailelere yönelik bu desteği Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kullandırmaktadır.

Devlet Destekli Sicili Bozuk Kişilere Temel ihtiyaç Kredisi

Açıklanan temel ihtiyaç destek paketi kapsamında hane geliri 5.000 bin TL altından olan vatandaşlarımız için Kamu bankaları aracılığı ile 3.000 bin TL ile 10.000 bin TL arası nakit ihtiyaç kredisi verilmeye başlanmıştır.Üç kamu bankası Ziraat,Vakıf ve Halk bankası ihtiyaç sahiplerinin başvurularını almaktadır.Kullanılacak temel destek kredisi  6 ay geri ödemesiz ve 36 ay taksitle kullandırılmaktadır.

Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi Şartları Nelerdir?

 • T.C Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşından Büyük Olmak
 • Hane gelirin 5.000 TL’nin altında olması

Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nerden Nasıl Yapılır?

Sicili bozuk olup hane geliri 5 bin tl’nin altında olan vatandaşlarımız için verilen ihtiyaç kredisi başvurusu kamu bankaları aracılığı ile bankanın mobil uygulaması veyahut resmi internet sitesi üzerinden alınmaktadır.

Temel ihtiyaç kredisi Sorgulama

Temel İhtiyaç Kredisi Olumsuz Sonuçlandı Alternatif Krediler Neler?

Koronavirüs öncesi kötü bir finansal geçmişe sahipseniz temel ihtiyaç kredisi’de olumsuz sonuçlanabiliyor.Sicili bozuk olanlar, kredi notu düşük olanlar ya da daha önce herhangi bir banka tarafından kara listeye alınan kullanıcılara yönelik kredi imkânı tanıyan bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar aracılığı ile birçok kişi rahatlıkla kredi alabilmektedir ancak verilen kredi miktarı düşük olup faiz oranları ise bir hayli yüksek olmaktadır. Bu neden ile kredi çekilecek olan banka ve diğer bankaların kredi miktarı ve faiz oranlarının kontrol edilmesi ve saha araştırmasının iyi yapılması gerekmektedir. Tüm bankalar olmasa da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet göstermekte olan çoğu banka tarafında sicili bozuk olanlara da kredi imkânı tanınmaktadır.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi veren birçok banka bulunmakta olup eğer bankalardan kredi alınamaz ise faktöring firmaları tercih edilebilmektedir. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar arasında birçok farklı banka adı yer almakta olup bu bankalar düşük miktarlarda kredi imkânı tanımaktadır. Ayrıca krediyi faktöring firmasının çektiği ancak taksitleri müşterinin ödediği yöntemler de bulunmaktadır. Bu yöntemler ile kişiler yasal yoldan ancak daha çok faiz ile kredi çekmeyi başarmaktadır.

Banka Sicilini Bozan Etkenler Nedir?

Banka müşteri sicilini bozan birçok farklı etken bulunmaktadır. Bu etkenler arasında ise banka müşterisinin bankacılık kullanımı ile ilgili nedenler yer almaktadır. Kişinin borçlarının ödememesi, borçlarını geç ödemesi, bankaya borçlanması ve bu borçlanma nedeni ile haciz gibi yasal yaptırımların uygulanması kişinin banka sicilini etkilemektedir. Ayrıca kredi notunun düşük olması ve T. C. Bankaları arasından herhangi biri tarafından kara listeye alınmış olmak da kredi alımını etkileyen önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

Kredi Notu Kredi Başvurusunu Etkiler Mi?

Kredi notu hemen hemen tüm bankalar tarafından önemsenmekte olup bankalar bu kredi notlarına göre müşterilerinin kredi başvurularını cevaplamaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar da bulunmaktadır ancak çoğu banka ortalama ve ortalama üstü kredi notuna sahip olan kişilere kredi vermeyi daha uygun bulmaktadır. Kredi notunu etkileyen birçok unsur bulunmakta olup bu unsurlar arasında bankacılık işlemleri yer almaktadır.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notunu yükseltmek için bankacılık işlemlerinin sorumluluk bilincinde yönetilmesi gerekmektedir. Kredi notun yükseltmek için faturaların ve bankaya ait ödemelerin zamanında yapılması ve mümkün ise ilk ödeme günü itibari ile erkenden ödemelerin gerçekleştirilmesi daha avantajlı olacaktır. Ayrıca kredi çekilecek bankanın müşterisi olmak ve bankada güvence hesabı ya da maaş hesabı açmak da kredi notunu yükselten etmenler arasında bulunmaktadır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notu ortalamanın altında olanlara kredi veren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar genellikle bazı şartların yerine getirilmesini istemekte olup bu şartlar ışığında kredi vermektedir. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar listesi şu şekildedir;

 • CEPTETEB – Türkiye Ekonomi Bankası
 • Nkolay
 • Albaraka Türk Bankası
 • Şekerbank
 • Odeabank
 • Denizbank

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankaların Şartları

Kredi notu düşüklere kredi verme şartları şu şekildedir;

 • Gelir belgesi beyan edebilme
 • Kefil gösterebilme
 • İpotek ve teminat verebilme
 • Gerekli durumda 2. Kefilin de gösterilmesi

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar tarafından istenen şartlar arasında yer almaktadır. Kredi notu düşük olsa dahi birçok müşteri bankalara kefil, ipotek ve teminat göstererek rahat bir şekilde kredi alabilmektedir.

Sicili bozuk olanlara kredi

Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bulunmakta olup bu bankalar şu şekildedir;

 • CEPTETEB – Türkiye Ekonomi Bankası
 • Aktif Bank
 • Burgan Bankası
 • ICBC Bank
 • HSBC
 • Banka Chinna
 • Türkiye Finans Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Vakıflar Bankası
 • Halk Bankası

Gibi bankalar tarafından birçok kişiye kredi verilmektedir.

Sicili Bozuk Olanlara Verilen Kredilerin Özellikleri

Düşük miktarlı krediler vermek en önemli özellikleri arasında bulunmakta olup sicili bozuk olan kişilere yüksek miktarda kredi veren banka bulunmamaktadır. Bu bankalar düşük miktarlarda ihtiyaç kredileri vermekte olup taşıt ve konut gibi kapsamlı sigortaları kesinlikle vermemektedir. Özellikle konut kredisi almak için başvuru yapıldığı zaman reddeden bankalar sadece düşük miktarlı ihtiyaç kredileri vermektedir. Bankalar tarafından verilen kredi miktarının alt ve üst limiti değişse de en fazla 50 bin Türk Lirasına kadar kredi alma imkânı tanınmaktadır. Ayrıca bu bankaların faiz oranları bir hayli yüksek olup vade süreleri de kısadır.

CEPTETEB Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından düzenlenen ve yönetilen CEPTETEB uygulaması aracılığı ile dileyen herkes kredi çekebilmektedir. Sicili bozuk olanlara kredi de hizmet veren CEPTETEB aracılığı ile düşük miktarlarda ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. 2 bin Türk Lirasına kadar kredi veren CEPTETEB uygulaması, kendi müşterilerine daha avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi: Ak Bankası

Akbank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Gelir belgesiz kredi imkanından yararlanmak için Akbank’ın kurumsal internet sitesinin kullanılması gerekmektedir. 30 bin Türk Lirasına kadar değişen faiz oranları ile kredi veren Akbank sıklıkla tercih edilmektedir.

NKolay Kredi

Nkolay kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Alt limit olarak 2 bin Türk Lirası ve üst limit olarak ise 10 bin Türk Lirasını belirleyen nkolay kredi, birçok kişiye kredi vermektedir. Evraksız ve kefilsiz olarak verdiği krediler de bulunmaktadır. Bu krediler için belirlenen vade ise 12 aydır.

Enpara.com Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı

Enpara.com maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasında hizmet vermektedir. QNB Finans Bankasına ait olan enpara.com aracılığı ile düşük miktarlarda kredi çekilmesi mümkündür. Kredi başvurusu enpara.com internet sitesi üzerinden yapılmakta olup farklı bir platform aracılığı ile kredi başvurusu yapılamamaktadır.

Ziraat Bankası Sicili Bozuklara Kredi

 1. TC. Ziraat Bankası tarafından hazırlanan dönemlik kampanyalar ışığında kişilere kredi imkânı tanınmaktadır. Kredi notu düşük olanlara yönelik hazırlanan bu krediler genellikle 5 bin Türk Lirası ile 10 bin Türk Lirası arasında belirlenmektedir. Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veren bir banka olup başvuruları internet sitesi ve şube üzerinden kabul etmektedir. Hali hazırda T. C. Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler ise;
 • İnternet bankacılığı
 • Mobil uygulama
 • Telefon bankacılığı
 • Müşteri hizmetleri
 • ATM

Üzerinden düşük miktarlarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir.

Vakıflar Bankası Düşük Miktarlı Kredi

Dezavantajlı gruplara yönelik kredi imkânı tanıyan Vakıflar Bankası düzenlediği kampanyalar ile de dikkat çekmektedir. 5 bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasında kredi imkânı tanıyan bankanın birçok farklı avantajlı kredisi bulunmaktadır. Vakıflar Bankası kredi sicili kötü olanlara kredi vermekte olup kefil ve ipotek istemektedir. Teminatsız kredi vermeyen Vakıfbank, başvuruları internet sitesi ve şube üzerinden almaktadır.

Halk Bankası

Halk Bankası kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi vermesi ile bilinen bir banka olup 20 bin Türk Lirasına kadar kredi imkânı tanımaktadır. Başvurular Halk Bankası şubelerine yapılmaktadır. Gelir belgesi, kefil ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü gibi belgeler banka tarafından talep edilebilmektedir.

Sicili bozuk olanlara kredi yukarıda sırası ile ele aldığımız bankalardan çıkmıyorsa Senetle para veren yerlerden şansınızı deneyebilirsiniz.


YORUMLAR

 1. blank Nihat dedi ki:

  Merhabalar size ulasabilecgmz bisey varmi tlfn gibi atarsanaz sevinirim cnku cok acil lazm

 2. blank Hakan dedi ki:

  Aykut bey iletişim numaranız varmı

  1. blank Defne dedi ki:

   Iletişim numarasını temim edebildiniz mi

 3. blank Emre dedi ki:

  Acil para lazım

 4. blank Hulya dedi ki:

  Merhaba bana 15000 tl lazim bana ulasabilrmisiniz komisyon yude kac aliyorsunuz

 5. blank Hulya dedi ki:

  Merhaba bana 15000 tl lazim bana ulasabilrmisiniz

  1. blank hakko dedi ki:

   ıletısım bılgısı yazın ıkamet sehrı neresı

 6. blank mehmet dedi ki:

  acil lazım bana

 7. blank Mustafa dedi ki:

  Aykut nasıl iletişime geçebiliriz ?

 8. blank Hakan dedi ki:

  Pardon numaram yanlış oldu
  5322900039

 9. blank Aykut dedi ki:

  Sicili bozuk olanlar bana e postadan ulaşsın arkadaşlar komisyon karşıliğında sicilinizi temizleyip kredinizi onaylatiyoruz yanlış duymadiniz..Saygılarimla

  1. blank Hakan dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim.

  2. blank Mustafa dedi ki:

   Aykut nasil iletisime gecebilirz?

  3. blank orhan dedi ki:

   Aykut kardes boyle bisey bana da lazim nasil yapariz

  4. blank ali dedi ki:

   nasıl oluyor bu iş?

  5. blank Ahmet Arslan dedi ki:

   Merhaba bana yardımcı olabilir misiniz acaba

  6. blank recep çelik dedi ki:

   emekliyim, iş bankasından maaşımı almaktayım. 4,000 tl kredim 4,600 tl k.kartı 520 tl kmh hesabım var kapatıp +12,000 tl nakit ihtiyacım için kredi lazım. yardımcı olabilirmisiniz.

  7. blank mine dedi ki:

   Aykut Bey e postanız nedir?

  8. blank osman dedi ki:

   nasıl oluyor yardımcı ola bilirmisiniz

  9. blank HASAN dedi ki:

   ÇOK ACİL !!!!
   ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR !

  10. blank AYTEN dedi ki:

   aykut bey dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. blank hakko dedi ki:

    ıkametgah sehrı ve ıletısım bılgınızı verın

  11. blank metin dedi ki:

   sicil bozuk .işyeri açmayı düşünüyorum ama kredi çekemiyorum. Acaba yüklü kredi çekebirmisiniz.

  12. blank Defne dedi ki:

   Size nasıl ulasabilirim

  13. blank Okan Atabek dedi ki:

   Kara listeyim açık dosyam var acil kredi çekmem lazım kredi çıkartma imkanın varmi

  14. blank Ozgur dedi ki:

   Merhaba aykut bey borc transfer kredisi kullanmak istiyorum donerseniz sevinirim

  15. blank Nihat dedi ki:

   Size ulasabilecgmz bi tlfn yada baska bir sey varsa verebilirmsnz gercktn cok acil

  16. blank Muhammed dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

 10. blank Ahmet Özbay dedi ki:

  Merhaba hacizlik oldum ama bütün borclarımı kapattım sicil affından faydalanabilirmiyim kredi çıkar mı yardımcı olursanız sevinirim..

  1. blank Serbay dedi ki:

   Merhabalar..

 11. blank Ugur dedi ki:

  Acil krediye ihitiyacim var ama puanim dusuk denedim hic olmadi bana lutfen yardimci olun

 12. blank Gökhan dedi ki:

  Merhabalar eşimin sağlık sorunları nedeniyle acil nakite ihtiyacım var.Çok zor durumdayım.Sicilim bozuk olduğundan kredi çekemiyorum Yardımcı olabilecekler [email protected] adresinden ulaşırlarsa çok sevinirim

 13. blank Orhan dedi ki:

  Slm Acil para ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 15milyar taksitnen ödeye bilirim brni bu derten kurtarırsanız sevinirim

 14. blank Ilhan dedi ki:

  20 bin tl ihtiyacim var acil!

 15. blank omer dedi ki:

  Ptt den kredi alma şansınız var.aktifbank genelde veriyor.şansınızı deneyebilirsiniz

  1. blank Hilal dedi ki:

   Siz pttden başvurup krediniz onaylandi mi

   1. blank Serbay dedi ki:

    Sskli mi , emeklimiydiniz

    1. blank Hilal dedi ki:

     Ssk li çalışıyorum

 16. blank rabia dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 17. blank serap dedi ki:

  faturalı hattıma kredi kullanabilirmiyim

 18. blank rabia dedi ki:

  Lütfen yardımcı olabilir misiniz 5000 tl ye ihtiyacım var çok acil

  1. blank Emrah dedi ki:

   Bu tur olaylara inanmayin bacim

  2. blank Serbay dedi ki:

   Maaş bodrolumusunuz?

 19. blank çağrı dedi ki:

  15 bin tl ye ihtiyacim var kredide yardimci olacak varmi komisyonlu da olur

 20. blank çağrı dedi ki:

  benimde 15 bin tl ye ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz komisyonlu olur

 21. blank rabia dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 22. blank remzi dedi ki:

  Sicilim bozuk ben kredi cekmek istiyirum akabilirmiyim yardimci olursaniz iyi olur

 23. blank burcu dedi ki:

  acil 20000 tl ye ihtiyacım var kamuda çalışıyorum düzenli olarak ödeme yaparım acil dönüş yapın lütfen

 24. blank Nilgün dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcıolursaniz sevinirim

 25. blank Nilgün dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim 5000 tl ihtiyacım var

  1. blank murat dedi ki:

   bana ulaşınız hanfendi

 26. blank selim dedi ki:

  Sizde.bir.ćevap.almadm

 27. blank selim dedi ki:

  Siclm.bozk.bak.krdi.vermyor.borcm.var.acile10000.ytl.lazm

  1. blank selim dedi ki:

   Ben.çalşyorm.ssklimu

 28. blank selim dedi ki:

  Bankad.krdi.almyorm..lötfen.bana.yardmci.olun10000ytl

  1. blank selim dedi ki:

   Boclarm.var

   1. blank selim dedi ki:

    Borcum.var.aci.lazm.10000ytl

  2. blank mehmet dedi ki:

   bana ulaş ama komisyonlu istersen yaparız

   1. blank salih dedi ki:

    mehmet bey merhaba komisyonlu olarak kredi kullanmak istiyoruz . size nasıl ulaşabilirim.

   2. blank hacı dedi ki:

    size nasıl ulaşacağım mail adresime ulaşım bilgilerinizi atarmısınız

   3. blank Ertan dedi ki:

    6 ay sonra kapatmak üzere 20.000 tl ye ihtiyacım var

 29. blank selim dedi ki:

  Brnde.ityacm.var.10000.ytl.acil.

 30. blank Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Esnafidim vergim kapandı bicimlendirdim oduyorum tekrar açılış yapmak istiyorum 10000 TL’ye ihtiyacım var

 31. blank bilal dedi ki:

  iş bankası tema karta başvurun çıkar

 32. blank Cemre dedi ki:

  Acil 1500 tl ye ihtiyacım var taksit ile ödeyebilirim yardımcı olur musunuz

 33. blank Sinem dedi ki:

  Senetle acil onbine ihtiyacim vardir.donus bekliyorum

 34. blank MUZAFFER dedi ki:

  KARA LİSTE DE DEĞİLİM SIRF KREDİ NOTUM DÜŞÜK DİYE KREDİ ÇEKEMİYORUM. ONUN İÇİN BEN KREDİ VERECEKLERİNE İNANMIYORUM.

 35. blank emrullah dedi ki:

  100 bin tl ihtiyacım var

 36. blank Deviş dedi ki:

  10.000 kiredi lazım ssk gelir belgesiz nasıl alırım

 37. blank çiğdem dedi ki:

  20000 tl krediye ihtiyacım var. yardımcı olabilir misiniz?

 38. blank Eren dedi ki:

  Meyil atabilirmisin [email protected] rica etsem

 39. blank Eren dedi ki:

  Bende kara lisdedeyim arkadaşım bu boya ulaşılamıyor sen nasıl ulastin

 40. blank remziye dedi ki:

  [email protected] mail atabilir misiniz rica etsem

 41. blank Erkan dedi ki:

  Bende kara listedeyim kredi merkezleri var orayi aradim 2 gunde 20bin lira kredi cikardilar siz de sansinizi deneyin 0023 78000 93 12 telefon numaralari

  1. blank remziye dedi ki:

   bu numara yurtdışı mı.nasıl kredi veriyorlar bilgi verir misiniz kara listedeyim acil paraya ihtiyacım var

  2. blank muammer dedi ki:

   merhaba banada çok acil 40,000 lazım varmı yardımcı olabilecek 3000 tl gelirim var

  3. blank FUNDA dedi ki:

   erkan bey in verdiği telefon numarasını google da sorguladığınızda cinsel içerikli ve aradığınızda telefon faturanızın canını çok fena yakan paralı bir hat.. bu kadar düşmeyin ..insanların ihtiyaçlarından bukadar da faydalanılmaz. admin silin bu yorumu.. insanları yanlış yönlendiriyor..

 42. blank turan diyarbakırlı dedi ki:

  emekliyim maaş aldığım banka sicilim bozuk diye kredi vermiyo kredi çekebilirmiyim yaş 61

 43. blank kurtulus dedi ki:

  Parasi olana kiredi var parasi olmayana yok ne alaka ya zaten parasi olanin kirediye ihtiyaci yok ki fakire yoksula ver ki hem geliselim hem. Sevaba girin kardesm

 44. blank kurtulus dedi ki:

  Hic biyere borcumuz ginede kiredi alamiyoruz ilgilenen kisilerden yardimci olmalarini istiyorum numarm bu 5445527030

 45. blank kurtulus dedi ki:

  Hic biyere borcumuz yok ginede kiredi alamiyoruz yardimci olursaniz sevinirim

 46. blank Esref Karabulut dedi ki:

  Cok acıl 10000 tl ye ıhtıyacım var zıraat bankasından emeklı maası alıyorum takıptekı dosyalar yuzunden kredı alamıyorum bu konuda yardıma ıhtıyacım var ızmır karsıyakada oturuyorum numaram 5382955897

 47. blank Gencay dedi ki:

  24 ay vadeyle 10.000 tl çok ciddi acil bir şekilde nakit ihtiyacım var numaram 5350812691 lütfen yardımcı olacak biri geri donus yapar mı

 48. blank Çetin dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var vardımcı olabilirmisiniz15bin lira ya ihtiyacım var beni ararsanız sevinirim5314975172

 49. blank İsmail dedi ki:

  Cok acil 15000 tlya ihtiyacim var bulamazsam cezaevine giricem allah askina bana yardimci olun

 50. blank Yaşar dedi ki:

  Çok acil 10 binliraya ihtiyacım var işsizim keredir borcum var yardımcı olursanız sevinirim yaşar o5369895253

 51. blank Ahmet dedi ki:

  Çok acil 10.000 TL ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Geri dönüş yaparsanız yada sıze ulasanılecegımız. Bı numara olursa daha iyi olrr

 52. blank Halil dedi ki:

  Bankalarla 2 kez sorun yaşadım 2 kez takibe düştüm icra lık oldum borcumu en son 2014 te kapattım tekrar ne kredi kartı ne kredi nede maaş hesabından kredi avans cekebiliyorum herhangi bir borç yada haciz yok üzerime bu durum 5 yıl sürecek fakat başka yolu yokmu??? ayrıca kredi puanımız 500 puan altında

 53. blank Zeynep dedi ki:

  Acil 8000 tl ihtiyacim var kamudayim.yardimci

 54. blank Arif Tunç dedi ki:

  Kıredi notum duşuk bana kıredi çıkarmı

 55. blank Elif dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var bilgi almam mumkunmu

 56. blank Fedai dedi ki:

  Banada 4000 acil lazim sigortali çalişanim geri yardimci olurmusunuz

 57. blank cemil özel dedi ki:

  acil 10 000 lazım kara listedeyim

 58. blank Meryem dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 59. blank huseyin dedi ki:

  Banada lazim kefilim de hipotek de ne gerekirse var ama kredi veren banka varmi kara listede olana bilmiyorum var mi sizce veya bu sekilde alabilirmiyim

 60. blank Ozan sarıtaş dedi ki:

  Merhaba kredi karı borcum ve bu sepeple bankalardan kredi alamıyorum. Maaşlı çalışıyorum ama yinede vermiyorlar. 3000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. blank devrim dedi ki:

   karıyamı borcun var maaşını karıya kıza yatırırsan burda para ararsın her kes ev alır araba alır borc yer ödemiz borca batar bu beyefendide karı borcum var diyor

   1. blank yunus dedi ki:

    devrim sen ne gerizekalı bir insansın adam diyor kredi kartı borcum var. içiniz pis.

   2. blank kurtulus dedi ki:

    Adam kariya demiyor kiredi karti diyor anlamadan dinlemeden insanlara burda laf edemessin sen sana biri bole derse hosuna gidermi

 61. blank huseyin dedi ki:

  Sicil affi imis kefilmis hic biri yok

 62. blank Hasan dedi ki:

  Kredi notum düşük kredi cekemiyorum bankalardan esnafim esnaf kefelete uyeyim 10000 liraya ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim [email protected]

 63. blank Ahmet dedi ki:

  Arazi satın alip stacam 55.000.00 tlye ihtiyacım var. 15 günlük 25.000.00 TL fark vereceğim ilgilenen varsa iletişime geçsin.

 64. blank Gökhan dedi ki:

  Merhaba 30 BİN TL ye ihtiyacım var 2 BİN TL verebilirim yardımcı olacak arkadaşlar iletişime geçsin lütfen [email protected] Memurum mail adresimi facebook dan da aratırsanız çıkarım teşekkürler

 65. blank Hüseyin dedi ki:

  Acil 5 bin tl ihtiyacim var bankalar vermiyor acil bi sekilde yardimci olurmusunu mail adresim… [email protected]

 66. blank halil dedi ki:

  mrb.avukatlık oldum acil nakite ihitiyacım var.20000-30000 tl kadar ilgilenenlerden acil dönüş bekliyorum

 67. blank Fuat Yılmaz dedi ki:

  Merhaba
  Bir bankaya kredi borcumu be iki kredi kartımın borçları var. Ödememe gibi bir durum yok ama kartlarımın bir ay birini bir ay diğerini yatırıyorum bu nedenle gecikmeden dolayı notum düşük ve kredi çekemiyorum. Bu borçları kapatmak için 30.000 tl krediye ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Mail adresim [email protected]

 68. blank Abdullah YÜRÜK dedi ki:

  10 bin TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 69. blank Mahmut nesli AKSOY dedi ki:

  Merhaba kamudayim 20000 tl kredi çekmek istiyorum kara listedeyim

 70. blank cemil dedi ki:

  merhaba dılek hanım nasıl yardımcı olabılırım maıl adresım [email protected] detaylı anlatırsanız yardımcı olabılırım tabıkıde

 71. blank dilek dedi ki:

  Acil 30 bin tl krediye ihtiyacim var aylik 1000 tl odeme yapabilirim yardimci olurmusunuz

 72. blank yılmaz dedi ki:

  kredi sicili bozuk alanlara kredi veren bankalar diye yayınlıyorsunuz bankaya gittiğimiz zaman kovmadan beter ediyorlar size bir örnek oğlum mustafa işbankasınadan maaş aldığı halde iki sene önce kredi kartını taksitlendirmiş ödemiş hale sicilin bozuk depip geri çeviriyorlar bu milletin guiruruyla oynamayın af filan olsada bankalar uygulamıyor yetkililerden bir an önce çözüm bulunmasını istiyorum

 73. blank MEHMET dedi ki:

  merhaba herkese allah yardımcınız olsun ınsallah daha once kredı cekemeyenlerbu adresten detaylı konusabılır [email protected] Mehmet bey ısmı bılgınıze

 74. blank erkan dedi ki:

  Üstüme ev var karalistedeyim ipotek gösterip kredi cekebilirmiyim

  1. blank MEHMET dedi ki:

   merhaba erkan bey evet ıpotek gosterıp kredı cekebılırsınız tasınmaz olması sart ama bu durumda bılgınıze maıl adresım [email protected]

 75. blank Ismail dedi ki:

  10000 lazım

 76. blank Halis dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar kredi puanım 600 yapıkredıden 1 yıl önce kredi çektim 5 ay odeyemedim sonra icralık oldum sonra hepsini kapatım 2 ay içinde şimdi kredi çekmem lazım puanım 600 nasıl ve nerden kredi cekebılırım ???? Yardımcı olun lütfen

 77. blank eylul dedi ki:

  Acil 3 bin liraya ihtiyacim var.yardim lutfen

 78. blank Pınar dedi ki:

  Merhaba
  Yaza düğünüm var kredi çekmem gerekiyor ama puanım düşük. Kefilli veriyolar krediyi. Kefil bulamadım. Nasıl kredi çekebilirim?

  1. blank mehmet dedi ki:

   pınar hanım puanınız dusuk bıle olsa cekebılırsınız ben boyle 40000 tl para cektım bır banka aracılıgıyla %1.12 den hemde ıstersenız sızde cekebılırsınız ayrıntılar maıl adresınde konusursunuz [email protected]

   1. blank emin dedi ki:

    7 ay işsiz kaldım. kart ödemelerim birikti ve nerdeyse avukata düştü. kredi alamıyorum. bana yardımcı olur musunuz.

 79. blank hakan dedi ki:

  merhaba acil 6000 tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olsbilecek varmı acaba tşk

 80. blank Saim dedi ki:

  15,000 ₺ ihtiyacım var kredi norum -0- karalistedeyim ama düzenlü ödeme yapıcak durumdayım. İşlem nasıl işliyor bilgilendirirmisiniz. Tesekkürler

 81. blank ismail dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 82. blank kazim atceken dedi ki:

  5.000 tl ye ihdiyacim var bankalar bana kredi vermiyorlar bana yardimci olurmusunuz

 83. blank İsmail cankılıç dedi ki:

  30000 tl borc kapatma kredisine ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 84. blank nuray mus dedi ki:

  kredi çekmek istiyorum çok acil 30000 bankalar vermiyor memurum yrd cı olursanız sev,nirin

 85. blank hakan dedi ki:

  kredi kartlarına borcum var kredi almak istiyorum bana yardımcı olabilcekler bana ulaşabilirmi

 86. blank Bulut dedi ki:

  Acil 6 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanAniz çok sevinirim odemelerimi düzenli bir şekilde yapabilirim saygilarimla

 87. blank Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi çekemiyorum acil 15000e ihtiyacım var

 88. blank Ercan oral dedi ki:

  Emekliyim krediye ihtiyaç var 50,000tl

 89. blank Gökay dedi ki:

  30000 kredi ihtiyacım var 2500 tl aylık gelirim var

 90. blank hacer koç dedi ki:

  acil 6000 liraya ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim saglik harcamasona kullanilacak

 91. blank Yucel gun dedi ki:

  Sicilim bozuk hiçbir bankaya borcum yok kredi çekmek istiyorum

 92. blank Ahmet dedi ki:

  10.000 ihtiyacimvar istanbulda yaşıyorum belediyede çalışıyorum

 93. blank barış dedi ki:

  arkadaşlar bu sayfadan sadece siciki bozuk olan kişilerle ilgili bankalar arasında yaşadığı problem ve çözümü anlatılmıştır.yorumlarda sicil puanım şu şu kadar kredi lazım gibi yorumlar yapmayın.Başvurular sadece Bankalardan yapılabilmektedir!SİTE TAMAMEN BİLGİ AMAÇLIDIR!

 94. blank Mustafa dedi ki:

  Senetle kredi 2017 kredi icin sartlariniz nedir mail yoluyla iletisim kurarsaniz sevinirim

 95. blank Enver dedi ki:

  Merhaba bankadan Kredi puanım düşük çok acil kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim 10000 YTL e lazım SSK liyim çalışıyorum

 96. blank sinan dedi ki:

  İyi çalışmalar 10.000 ihtiyacım var taksitle ödemek istiyorum maaşım 1750,ayriyetten ek gelir vergi levham var dönüş yapar mısınız

 97. blank Erol dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacim var taksitle ödeme yapılacak yardımcı olun lütfen

 98. blank Aytaç dedi ki:

  10.000 tl kadar krediye ihtiyacım vardönüş yaparsanız sevinirim

 99. blank Recep dedi ki:

  Acil 6000.- tl.ye ihtiyacım var..
  Olabilir mi ? Yalnız ca kredi notum düşük. Emekli Memurum. Borcumu ödeyecek başka bir bankaya da geçebilirim. Kefillerim mevcut..

 100. blank Hakan dedi ki:

  5000 tl kredi ihtiyacim var.Geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 101. blank Bahar dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 102. blank Muzaffer DÜZYOL dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacim var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 103. blank alper dedi ki:

  Bir kamu kurulusunda calisiyorum birtek borcum var oda banka kredisi bu neden ile maas icraligi oldum onu odeyim kapamak icin 15.000 tlye acil ihtiyacim var yardimci olur donerseniz sevinirim

  1. blank müfit A. Erok dedi ki:

   Sayın Yetkili, Ziraat bankasından 5 ay önce 10.000 TL 24 ay vadeli tüketici kredisi kullandım. Ayını banka 2.000 TL limitli kredi kartı verdi. son 3 ay acil sağlık giderleri yüzünden kredi taksitimi ve kredi kart borcumu ödeyemedim. aylık gelirim 3.100 TL. Şimdi tüm borçlarımı kapatabileceğim 18.000 – 20 .000 TL ye ihtiyacım var. Bankalara başvurduğumda ret geliyor. Senetle alma ihtimalim var mı? Yardımınıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 104. blank Senetle Kredi 2017 dedi ki:

  Senet Karşılığında Türkiye’nin Tüm illerine kredi verilir. İlk ödeme 3 ay sonra, ikinci ödeme ise 6 ayda yapılır. Yani özellikle çiftçi ve esnafa 3 ayda bir ödeme şartı vardır.

  -Kefil gösterilmesi (esnaf veya memur)
  -İpotek gösterilmesi (ev-araba)
  -Noterden tasdik edilmesi

  şarttır. bu şartlar dahilinde Senetle 50 bin lira para verilir.

  1. blank erhan dedi ki:

   merhaba ben devlet memuruyum. icraya düşmüştüm 4-5 sene önce. borçlarımın bir kısmı maaşımdan kesilerek ödendi, geri kalanı ise avukata peşin vererek kapattım. kara listedeyim. üzerime kayıtlı bir ev tapusu var. yaklaşık 20 000 tl’ye ihtiyacım var. yardımcı olabilecek misiniz?

 105. blank Sümeyye dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var dönüş yaprsanız sevinirim

 106. blank seval dedi ki:

  İyi akşamlar eşim 5 sene önce kredi borcu yüzünden kara listedeymis fakat o para o 5 sene içinde tamamen ödenmiş şimdi hiç borç gözükmüyor fakat ozamanlar kırmızı kalem yediği için kredi ve kredi kartı kullanmadım için notu çok düşük kredi alabilirmiyiz bu sicil affiyla biz 10 bin tl kadar

 107. blank Ali dedi ki:

  Kredi ve kredi kartı borcum var icralık oldum hepsini toplamam için 60 000 tl ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 108. blank Ali akkaya dedi ki:

  15 bin kadar kırediye istiyorum

 109. blank Ali akkaya dedi ki:

  15 bin kadar kıredi kullanmak istiyorum

 110. blank yakamoz dedi ki:

  merhaba 30 bın lıraya ıhtıyacım var. bankadan sıcıl bozuk oldugundan alamıyorum.yardımcı olurmusunuz

 111. blank Erdem dedi ki:

  Maaş+ek gelırım var 15.000 tl ye ihtiyacım var istanbulda yaşıyorum.yardımcı olabilirmisiniz.

 112. blank Havva Çalık dedi ki:

  6000 tlye ihtiyacim var bankalar vermiyo sicilim bozuk lütfen dönüş yapin

 113. blank Sabri dedi ki:

  Rusya ile Turkiye arasindaki Ucak Dusurmeden dolayi islerim ters gitti.
  Butun banka ve telefon idareleri ile icralik oldum.
  Sigorta ve gelir belgem yok. Mal varligimi kaybettim.
  Serbest calisanim. Musteri ve is cevrem hazir.
  Doner sermaye icin acil buyuk miktarda kredi nasil bulabilirim ?
  Saygilar

 114. blank Emel dedi ki:

  Acil 5 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 115. blank muhittin uysal dedi ki:

  selam butun bankalardan kredi alamiyurum acil bana para lazim nedeni kara cizgi yedik 2O BINLIRA lazim acil

 116. blank rmzn dedi ki:

  sicil affı dıye birsey cıktı ama sanki bu kredi borcu olanlara deyılde farklı kişilere cıkmış gibi kara listedeyım 4 senedir hiçbir bankaya karta krediye borcum yok ama mesela bana ne kart nede kredi cıkıyor nerde kaldı bize cıkan af

 117. blank Mehmet dedi ki:

  Umutla geri dönüşünüzü bekliyoruz…

 118. blank Ergul dedi ki:

  İyeri sahibiyim bna 15.000 tl ihtiyacim yardimci olurmusunuz

 119. blank Ebru dedi ki:

  Merhabalar Ebru ben avukatlık olan kredi borcumu yeni kapattım şuan kredi ve kredi kartı borcum yok kredi kartı kullanmıyorumda işyeri sahibiyim belgenebilir aylık net gelirim 5 bin TL 50 bin TL ihtiyacım var Ankaradayım ama Çok Acilllllllllllll Cevap Verirseniz Memnun Olurum

 120. blank kghtn dedi ki:

  ek gelirim var 10.000 tl nakit ihtiyacım hiç bir banka kredi vermiyor yardımcı olabilirmisiniz

 121. blank mustafa dedi ki:

  maaş+ ek gelirim var 10.000 tl nakit ihtiyacım hiç bir banka kredi vermiyor yardımcı olabilirmisiniz

 122. blank Mustafa dedi ki:

  merhaba yurtdisindan bir kaynak ariyorum 27000.000 tl ihticacim var otel almak istiyorum. alacagim oteli teminat gosterebilirim. bu konuda yardimci olabilirmisiniz.

 123. blank İlhan dedi ki:

  Acil 30 binliraya ihtiyacim var aylik 1400 1400 ödeme yapabilirim

 124. blank Kredi dedi ki:

  Aktifbank çıkarıyo kredi

 125. blank fahrettin dedi ki:

  aylık gelirim 8000 tl bankayla avukatlıgım hem çalışan hem emekliyyim 20000 ihtiyacım var

 126. blank Uğur dedi ki:

  25 bin ihtiyacım var nasıl çekebilirim komisyonla veren yer war mi

 127. blank Ceren dedi ki:

  Acil 5000 tl ile 7000 tl arası nakite ihtiyacım var kredi notum orta riskli cekemiyorum yardımcı olurmusunuz

 128. blank oktay dedi ki:

  Kredi notum dusuk duzenli yatan maasim var kredi cekemiorum acil 3000 tlye ihtiyacim var donus yaparmisiniz

 129. blank ismet dedi ki:

  Benimde acil 5000 lira ihtiyacım var kara listedeyim hic birbanka kiredi vermiyor zaten verselerde mucize olur

 130. blank Nuray dedi ki:

  Kredi notun düşükmüş.kredi çekemiyorum.5 bin tl ye ihtiyacım var.yardimci olursanız sevinirim.

 131. blank Şahin dedi ki:

  Kredi kartmdan dolay nakit kredi alamiyom acilen on bine ihtiyacim var lutfen yardimci ol

 132. blank Alper dedi ki:

  calistigim bankadan 10 kredi cekip 3 ayda odedim sonra 25 bin kredi cektim 1 aydir oduuorum kredi karti kullaniyorum hic bir gecikmem yok veya riskim kredi notum dusukmus suan 3 bin kredi ihtiyacim var ama cekemiyorum kredi notum dusukmus dier krediler babamin hayrinami verildi nasil oluyo 22 binlik aracim var rehinli nasil kredi cekerim suan acil 3 bin tl sadece yardimci olup bilgi verirmisiniz

 133. blank Gamze dedi ki:

  Acil paraya ihtiycm var kredi alamiorm lutfen yardim edinn

 134. blank Erdem dedi ki:

  Garantiye 200 tl borcum kalms varlik a devrolmus.borc.400.tl bu nedenle.kredi kullanamiyorum odemeyi yapsam hemen kredi alabilir miyim

 135. blank canan dedi ki:

  Ev Kredisi tüketici kredi el borçları var bunların hepsini kapatıp tek çatı altında toplamak için 100000 ihtiyacım var ev kredisini kapatıp evi ipotek göstererek ayda 1500 tl ile bu krediyi kullanabilirmiyim

 136. blank Gül dedi ki:

  Benim daha önce kredi kartında dolayı sorun yaşadım şimdi nasıl kredi alaçam taşınmaz var uzerimde bunu göstererek alabilir miyim

 137. blank Kutup dedi ki:

  Bankalara toplam 25 bin borcim var tek cati altina nasil alabilirim bunlari kredi cikmiyo hangi bankaya gittimse yardimci olabilecek varmi ?

 138. blank Kemal dedi ki:

  Merve hanım isterseniz size yardımcı olabilirim.

 139. blank Anlı dedi ki:

  Acil 40000 tl ihtiyacım var aylık 1000 tl ödemeli

  1. blank ahmet yazıcı dedi ki:

   benmde 40000 ev kredisi kullanmk istiyorum

 140. blank okan dedi ki:

  10 lira ihtycm var

 141. blank Esra dedi ki:

  Bütün kredilerimi tek çatıda toplamak istiyorum 20000tl hiç bir bankadan kredi çıkmıyor yardımcı olurmusunuz

 142. blank Seyhan dedi ki:

  Acil kredi lazım

 143. blank Merve dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var ayda 1000 lira şeklinde ödeme yapabilirim. Yardımcı olur musunuz?

 144. blank Fatih dedi ki:

  Acil 10.000tl ihtiyacim var.

 145. blank Özden dedi ki:

  Cok acil 30bin tl lazim devlet hastanesinde calisiyorum kredi notum dusuk yardimci olabilirmisiniz cok acil

 146. blank Kamile baysal dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacımvar nasıl alırım sağlıkcıyım 50 000

 147. blank Fahri dedi ki:

  Düzenli maaş gelirim var bankalara 40 bin TL borcum var hepsini bir borç altında toplamak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

 148. blank Abdullah dedi ki:

  Bana yardimci olurmusunuz ihtiyacim var paraya

 149. blank Gamze dedi ki:

  Acil olarak 20000 lira lazım ve hemen gerekli ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil

 150. blank Safiye dedi ki:

  Berat bey nasıl yardımcı oluyorsunuz kredi borcum var ama şuan çekemiyorum…

 151. blank Hasan dedi ki:

  Acil 55.000 tl ihtiyacım var

 152. blank Mehmet dedi ki:

  Ne olursunuz allahın bir kulu yardımcı olsun kardeşime 7000 TL borcum var 1 allahın kulu be olursunuz bana yardımcı olsun her ay düzenli öderim 1550 aylık gelirim var yatar kalkar o kişiye dua ederim ailem parçalanmak üzere ne olursunuz allahın rızası için bir hayır sever abim ablam yok mu …inanın ailem parçalanacak yaşım 25 sicil im allaha şükür tertemiz araştırıp sorgulayabilir siniz allah rızası için ne olur bankalar notum düşük diye vermiyor .elim kolum bağlı detaylı anlatırım sıkıntımı ne olursunuz abilerim ablalaRum allah rızası için istiyorum yardımcı olun

 153. blank Mehmet ali pelit dedi ki:

  Benim acil 15.000 ihtiyacim var acil dönerseniz sevinirim

 154. blank şenol dedi ki:

  minimum 40.000 tl ye ihtiyacım var.
  banka sicilim kötü ancak son dönemde ödemelerim düzenli
  banka puanım 982.
  Bana puan verebilecek bir banka var mıdır.

 155. blank Emin dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var bana yardımcı olun lütfen

 156. blank Varol dedi ki:

  Benim çok acil 20 bin tl ye ihtiyacacım var bana yardımcı olurmusumuz

 157. blank Yakup dedi ki:

  Arkadaşlar banka sicilini bozmuşsanız yada skorunuz düşük ise hiç bir banka kredi vermez başvuru yaparak daha da düzelmez bir hale geliyor siciliniz bence zamanını bekleyin elinizde kredi kartlarınız var ise düzgün kullanmaya özen gösterin emin olun ki 3 ve beş ayda her şey düzelecektir.başka kişilere inanmayın kredi veriyoruz vaatlerini.

 158. blank fatih dedi ki:

  Cok acil 25.000 liraya ihtiyacim var.48 ayda öderim. Dönüş yapılırsa sevinirim.

 159. blank Ahmet dedi ki:

  Merhaba bircok kredi ve kredi kartim vardi cogunu odeyemedim icralik oldum ama hepsini temizledim simdi KKB de uzerime kanun takibi yok puanim da 1000 e yakin ama hic bi banka bana kredi karti ve kredi vermiyor nasil kredi karti yada kredi kullanabilirim saygilar