Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar 2020 yılı içerisinde de kredi notu düşük olan kara listedeki kişilere finansal destek sunmaya devam ediyor. Kredi puanınız düşükse acil nakit ihtiyacınızda finansal destek alabileceğiniz bankaları yazımızdan indeleyebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Sicili bozuk olanlar, kredi notu düşük olanlar ya da daha önce herhangi bir banka tarafından kara listeye alınan kullanıcılara yönelik kredi imkânı tanıyan bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar aracılığı ile birçok kişi rahatlıkla kredi alabilmektedir ancak verilen kredi miktarı düşük olup faiz oranları ise bir hayli yüksek olmaktadır. Bu neden ile kredi çekilecek olan banka ve diğer bankaların kredi miktarı ve faiz oranlarının kontrol edilmesi ve saha araştırmasının iyi yapılması gerekmektedir. Tüm bankalar olmasa da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet göstermekte olan çoğu banka tarafında sicili bozuk olanlara da kredi imkânı tanınmaktadır.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi veren birçok banka bulunmakta olup eğer bankalardan kredi alınamaz ise faktöring firmaları tercih edilebilmektedir. Sicili bozuk olanlara özel kredi veren bankalar arasında birçok farklı banka adı yer almakta olup bu bankalar düşük miktarlarda kredi imkânı tanımaktadır. Ayrıca krediyi faktöring firmasının çektiği ancak taksitleri müşterinin ödediği yöntemler de bulunmaktadır. Bu yöntemler ile kişiler yasal yoldan ancak daha çok faiz ile kredi çekmeyi başarmaktadır.

Banka Sicilini Bozan Etkenler Nedir?

Banka müşteri sicilini bozan birçok farklı etken bulunmaktadır. Bu etkenler arasında ise banka müşterisinin bankacılık kullanımı ile ilgili nedenler yer almaktadır. Kişinin borçlarının ödememesi, borçlarını geç ödemesi, bankaya borçlanması ve bu borçlanma nedeni ile haciz gibi yasal yaptırımların uygulanması kişinin banka sicilini etkilemektedir. Ayrıca kredi notunun düşük olması ve T. C. Bankaları arasından herhangi biri tarafından kara listeye alınmış olmak da kredi alımını etkileyen önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

Kredi Notu Kredi Başvurusunu Etkiler Mi?

Kredi notu hemen hemen tüm bankalar tarafından önemsenmekte olup bankalar bu kredi notlarına göre müşterilerinin kredi başvurularını cevaplamaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar da bulunmaktadır ancak çoğu banka ortalama ve ortalama üstü kredi notuna sahip olan kişilere kredi vermeyi daha uygun bulmaktadır. Kredi notunu etkileyen birçok unsur bulunmakta olup bu unsurlar arasında bankacılık işlemleri yer almaktadır.

Kredi Notu Sorgulama
2020 Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme

Findeks kredi notu 2020 yılında tüm finansal işlemlerde kullanılır hale geldi. Artık bırakın bankalardan konut kredisi çekmeyi, beyaz eşya mağazalarından taksitle cep telefonu alırken bile…

İlgili İçerik

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notunu yükseltmek için bankacılık işlemlerinin sorumluluk bilincinde yönetilmesi gerekmektedir. Kredi notun yükseltmek için faturaların ve bankaya ait ödemelerin zamanında yapılması ve mümkün ise ilk ödeme günü itibari ile erkenden ödemelerin gerçekleştirilmesi daha avantajlı olacaktır. Ayrıca kredi çekilecek bankanın müşterisi olmak ve bankada güvence hesabı ya da maaş hesabı açmak da kredi notunu yükselten etmenler arasında bulunmaktadır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notu ortalamanın altında olanlara kredi veren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar genellikle bazı şartların yerine getirilmesini istemekte olup bu şartlar ışığında kredi vermektedir. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar listesi şu şekildedir;

 • CEPTETEB – Türkiye Ekonomi Bankası
 • Nkolay
 • Albaraka Türk Bankası
 • Şekerbank
 • Odeabank
 • Denizbank

2020 Yılı En Uygun İhtiyaç Kredisi

En düşük faizli İhtiyaç kredisi veren bankaların şartları ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankaların Şartları

Kredi notu düşüklere kredi verme şartları şu şekildedir;

 • Gelir belgesi beyan edebilme
 • Kefil gösterebilme
 • İpotek ve teminat verebilme
 • Gerekli durumda 2. Kefilin de gösterilmesi

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar tarafından istenen şartlar arasında yer almaktadır. Kredi notu düşük olsa dahi birçok müşteri bankalara kefil, ipotek ve teminat göstererek rahat bir şekilde kredi alabilmektedir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Sicili bozuklara kredi veren bankalar bulunmakta olup bu bankalar şu şekildedir;

 • CEPTETEB – Türkiye Ekonomi Bankası
 • Aktif Bank
 • Burgan Bankası
 • ICBC Bank
 • HSBC
 • Banka Chinna
 • Türkiye Finans Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Vakıflar Bankası
 • Halk Bankası

Gibi bankalar tarafından birçok kişiye kredi verilmektedir.

Sicili Bozuk Olanlara Verilen Kredilerin Özellikleri

Düşük miktarlı krediler vermek en önemli özellikleri arasında bulunmakta olup sicili bozuk olan kişilere yüksek miktarda kredi veren banka bulunmamaktadır. Bu bankalar düşük miktarlarda ihtiyaç kredileri vermekte olup taşıt ve konut gibi kapsamlı sigortaları kesinlikle vermemektedir. Özellikle konut kredisi almak için başvuru yapıldığı zaman reddeden bankalar sadece düşük miktarlı ihtiyaç kredileri vermektedir. Bankalar tarafından verilen kredi miktarının alt ve üst limiti değişse de en fazla 50 bin Türk Lirasına kadar kredi alma imkânı tanınmaktadır. Ayrıca bu bankaların faiz oranları bir hayli yüksek olup vade süreleri de kısadır.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar
Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi notu düşük olan ya da kredi notuna bakmayan bazı bankalar şunlardır: FibabankaAktifbankZiraat BankasıBurgan BankYapı Kredi BankasıTürkiye Ekonomi BankasıTürkiye İş BankasıEnparaING BankOdeabankAkbankGaranti Bankası Kredi notu…

İlgili İçerik

CEPTETEB Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından düzenlenen ve yönetilen CEPTETEB uygulaması aracılığı ile dileyen herkes kredi çekebilmektedir. Sicili bozuk olanlar veya kredi notu düşük olanlara yönelik de hizmet veren CEPTETEB aracılığı ile düşük miktarlarda ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. 2 bin Türk Lirasına kadar kredi veren CEPTETEB uygulaması, kendi müşterilerine daha avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi: Ak Bankası

Akbank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Gelir belgesiz kredi imkanından yararlanmak için Akbank’ın kurumsal internet sitesinin kullanılması gerekmektedir. 30 bin Türk Lirasına kadar değişen faiz oranları ile kredi veren Akbank sıklıkla tercih edilmektedir.

NKolay Kredi

Nkolay kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Alt limit olarak 2 bin Türk Lirası ve üst limit olarak ise 10 bin Türk Lirasını belirleyen nkolay kredi, birçok kişiye kredi vermektedir. Evraksız ve kefilsiz olarak verdiği krediler de bulunmaktadır. Bu krediler için belirlenen vade ise 12 aydır.

Enpara.com Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı

Enpara.com maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasında hizmet vermektedir. QNB Finans Bankasına ait olan enpara.com aracılığı ile düşük miktarlarda kredi çekilmesi mümkündür. Kredi başvurusu enpara.com internet sitesi üzerinden yapılmakta olup farklı bir platform aracılığı ile kredi başvurusu yapılamamaktadır.

Ziraat Bankası Sicili Bozuklara Kredi

 1. TC. Ziraat Bankası tarafından hazırlanan dönemlik kampanyalar ışığında kişilere kredi imkânı tanınmaktadır. Kredi notu düşük olanlara yönelik hazırlanan bu krediler genellikle 5 bin Türk Lirası ile 10 bin Türk Lirası arasında belirlenmektedir. Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veren bir banka olup başvuruları internet sitesi ve şube üzerinden kabul etmektedir. Hali hazırda T. C. Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler ise;
 • İnternet bankacılığı
 • Mobil uygulama
 • Telefon bankacılığı
 • Müşteri hizmetleri
 • ATM

Üzerinden düşük miktarlarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir.

Ziraat Masrafsız Kredi
Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Tüm ihtiyaçlarınızda kolay bir şekilde kullanabilmeniz üzere tasarlanan Ziraat Bankası tüketici kredilerinde, gerekli belgeleri tamamlayan ve şartları da karşılayan kişilere, çok kısa bir sürede kredi…

İlgili İçerik

Vakıflar Bankası Düşük Miktarlı Kredi

Dezavantajlı gruplara yönelik kredi imkânı tanıyan Vakıflar Bankası düzenlediği kampanyalar ile de dikkat çekmektedir. 5 bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasında kredi imkânı tanıyan bankanın birçok farklı avantajlı kredisi bulunmaktadır. Vakıflar Bankası kredi sicili kötü olanlara kredi vermekte olup kefil ve ipotek istemektedir. Teminatsız kredi vermeyen Vakıfbank, başvuruları internet sitesi ve şube üzerinden almaktadır.

Halk Bankası

Halk Bankası kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi vermesi ile bilinen bir banka olup 20 bin Türk Lirasına kadar kredi imkânı tanımaktadır. Başvurular Halk Bankası şubelerine yapılmaktadır. Gelir belgesi, kefil ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü gibi belgeler banka tarafından talep edilebilmektedir.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

 1. çağrı dedi ki:

  benimde 15 bin tl ye ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz komisyonlu olur

 2. rabia dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 3. remzi dedi ki:

  Sicilim bozuk ben kredi cekmek istiyirum akabilirmiyim yardimci olursaniz iyi olur

 4. burcu dedi ki:

  acil 20000 tl ye ihtiyacım var kamuda çalışıyorum düzenli olarak ödeme yaparım acil dönüş yapın lütfen

 5. Nilgün dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcıolursaniz sevinirim

 6. Nilgün dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim 5000 tl ihtiyacım var

  1. murat dedi ki:

   bana ulaşınız hanfendi

 7. selim dedi ki:

  Sizde.bir.ćevap.almadm

 8. selim dedi ki:

  Siclm.bozk.bak.krdi.vermyor.borcm.var.acile10000.ytl.lazm

  1. selim dedi ki:

   Ben.çalşyorm.ssklimu

 9. selim dedi ki:

  Bankad.krdi.almyorm..lötfen.bana.yardmci.olun10000ytl

  1. selim dedi ki:

   Boclarm.var

   1. selim dedi ki:

    Borcum.var.aci.lazm.10000ytl

  2. mehmet dedi ki:

   bana ulaş ama komisyonlu istersen yaparız

   1. salih dedi ki:

    mehmet bey merhaba komisyonlu olarak kredi kullanmak istiyoruz . size nasıl ulaşabilirim.

   2. hacı dedi ki:

    size nasıl ulaşacağım mail adresime ulaşım bilgilerinizi atarmısınız

   3. Ertan dedi ki:

    6 ay sonra kapatmak üzere 20.000 tl ye ihtiyacım var

 10. selim dedi ki:

  Brnde.ityacm.var.10000.ytl.acil.