SMS ile Kredi Başvurusu Yapılabilen Bankalar

SMS ile Kredi Başvurusu Yapılabilen Bankalar

Bankalara Mesajla kredi başvurusu nasıl yapılır? Sms ile kredi başvurusu yapmak artık çok kolay. Bankaların teknolojik alt yapılarını geliştirerek farklı uygulamaları hizmete sunması ile mesajla kredi başvurusunu gündeme getirmiştir. Belgesiz, masrafsız, kredi başvurusu için şubeye gitmeden zaman kaybı yaşamadan  5 dakikada tüketici kredisi başvurusu yapma kolaylığından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Sms ile başvuru yapılan bankalar

Bankaların tümü kısa mesaj ve  sms yoluyla sadece TC kimlik numarası ve aylık net gelirin ne kadar olduğunu yazan tüketicilerin kredi başvurularını almaktadır. Kredi başvurusu yapacak olanlar mesaj ile bankalara başvuru yaptıklarında  tek tek bütün sorgulama işlemlerini yapmak zorunda kalmadan, zahmetsiz, gelir belgesiz, şubede sıra beklemeden, zaman kaybetmeden kısa mesaj ile yaptıkları ön başvuruları onaylandığı takdirde bankalara nüfus cüzdanları ile başvurarak kredi alabilir. İsterseniz tek tek bankaların mesajla kredi başvurularının  nasıl yapıldığı hakkında bilgilere geçelim.

Sms ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Banka AdıBaşvuru BilgileriSms Numarası
Ziraat bankasıKREDI yazıp TC Kimlik No, Kredi Tutarı, Vade ve Aylık Net Maaşınız4747
Yapı kredi bankasıKredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Geliriniz4411
Akbank Kredi yazarak boşluk bırakmalı, TC kimlik numarası4425
DenizbankKredim yazıp TC kimlik numarası3280
ŞekerbankKredi türünü yazarak(KREDİ, KONUT, TAŞIT) Tc kimlik numarası ve aylık geliri yazarak 1953
Garanti bankasıT.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginiz3390
QNB FinansbankT.C. kimlik numaranızı yazmanız yeterli5030
VakıfbankTC KİMLİK NUMARAsı boşluk AYLIK GELİRİ yazarak5724
İş BankasıNAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR4402

Ziraat bankası

Ziraat bankasından kısa mesajla zaman kaybetmeden ve sorgulama işlemlerine maruz kalmadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Bunun için telefon üzerinden KREDI yazıp TC Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net maaşınızı yazarak 4747’ye SMS göndererek vakit harcamandan sıra beklemeden ön başvuru yapılabilir. Örnek: KREDI 11111111111 10000 12 3000

Bankanın yapacağı değerlendirme sonucunda ön başvurulara en kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilmektedir.

Yapı kredi bankası

Yapı kredi bankasından sadece bireysel ihtiyaç kredisi yapılmıyor bunun yanında müşterilerine konut kredisi başvurusunu da kısa mesaj ile alan Yapı kredi bankasından mesaj yoluyla kredi başvuru yapmak için Kredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi”* yazıp 4411’e göndermek yeterli.  Kredi notunu öğenmek için “Ref (boşluk) TCKN” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Akbank mesajla kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbanka kısa mesaj ile başvuru yapmak isteyenler nn fazla 20 bin Türk Lirasına kadar 48 ay vadeli  ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Kredi yazarak boşluk bırakmalı, TC kimlik numarasını yazarak 4425’e göndermeleri yeterli. Vodafone veya Avea ise, kredi başvuru SMS’ini 0532 750 25 25’e göndermeniz gerekmektedir.

Mesaj ile yapılacak kredi başvuruları taşıt ve konut kredilerinde geçerli değildir. Sadece 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurularını kısa mesaj ile yapabileceğiniz gibi akıllı cep telefonunuza yükleyeceğiniz Akbank Direk uygulamasından da yattığın yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz.  20.000 liranın üzerindeki ihtiyaç kredisi başvurularınız için Akbank Şubeleri’ne bizzat giderek yapabilirsiniz.

Denizbank

Cep telefonundan kısa mesaj ile yapacağınız kredi başvurularına 5 dakika içinde cevap verilmesini isteyen müşterilerine kısa mesaj ile ihtiyaç kredisi başvurusuna imkan tanıyan Denizbank kredi başvuruları şu şekilde yapılır. Kredim yazıp TC kimlik numarası nı 3280′ e kısa mesaj yollarak kredi başvurusunda bulunanlar ön başvurusu onaylandığında kredi kullanmak çin Denizbank şubelerine kimlik kartı ile giderek kredilerini vakit kaybetmeden alabilirler.

Şekerbank

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi başvurularını kısa mesaj ile Şekerbank’ ta yapmak isteyenler kredi türünü yazarak(KREDİ, KONUT, TAŞIT) Tc kimlik numarası ve aylık geliri yazarak 1953′ e kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirler. Tüm operatörlerden sms ile kredi başvuru yapanların kredileri onaylandığına dair en kısa süre içinde cep telefonlarında gelen mesaj ile banka şubelerine Nüfus cüzdanı ile başvurarak çıkan krediyi almak için müracaat edebilirler.

Garanti bankası

Garanti bankasından Bireysel Destek Kredisi’ne mesaj ile başvuruda bulunmak isteyen herkes T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390’a kısa mesaj göndermeleri yeterli. Örnek : 13788481318 20000 12 2500

QNB Finansbank

Finans bankasından ihtiyaç kredisi başvuru yapmak için T.C. kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli. Mesaj ile kredi başvuru yapanların tüm operatörlerden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Vakıfbank mesaj ile kredi başvurusu yapma

Vakıfbankasıından bireysel ihtyaç kredisine mesaj ile sms yoluyla başvuru yapmak isteyenler kullandıkları tüm operatör numaralarının üzerinde cep telefonu üzerinden mesaj bölümünde TIK boşluk TC KİMLİK NUMARAsı boşluk AYLIK GELİRİ yazarak , 5724 ‘ e kısa mesaj yollayarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Örnek SMS: TIK 11111111111 1000 Kısa mesajlardan 1 sms ücreti alınmaktadır.

Bankalara mesajla kredi başvurusu nasıl yapılır? Tüm bankaların kısa mesaj hatları ve yazılması gereken bilgilere yer verdik. Sizde tercih ettiğiniz bankanın faiz oranlarını ve dosya masraflarını öğrendikten sonra 1 kısa mesaj ile kredi başvurusu yaparak hiç vakit kaybetmeden, şubede sıra beklemeden kolayca ve anında bankalardan kredilerini alabilirler.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.