Kredi Notu Nasıl Artar?

Merhaba kredi notum çok düşük bankalar ne kredi kartı veriyor nede kredi veriyor kredi notumu nasıl hızlı bir şekilde yükseltebilirim.Cevap bekliyorum….

BU SORUYA VERİLEN CEVAPLAR
Toplam 4 cevap
 1. dedi ki:

  Ben kredi notumu artırmak için 1 sene uğraştım biraz akılı davranmak gerekiyor kredi notu artırmak için çok büyük ödemeler yapmaya gerek yok bankalara düzenli ödeme yapmanızı tavsiye ederim.

 2. dedi ki:

  Mehmet Bey;

  Siz ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmaya devam ediniz sanırım bankalarla önceden büyük sıkıntılar yaşadınız, birkaç ay içinde net dönüşler alacaksanız.

  Sevgilerimle…

 3. dedi ki:

  Ben bir kaç aydır ödemelere çok dikkat ediyorum ama bir gözle görülür artış yok ne yapmam lazım?

 4. SEÇİLEN CEVAP
 5. dedi ki:

  Merhaba Fadime Hanım;

  Bankalarda daha önce finansal durumunuz iyi olmamasından dolayı sabıkalı gözüküyorsunuz yani bir nevi kara listeye alınmış gözüküyorsunuz.Bu durumu hızlı bir şekilde yükseltip bankalar nezdinde tekrardan güven kazanmanız için biraz vakit alacaktır fakat tavsiyelerimizi uyarsanız bu süreçi kısa sürede atlatabilirsiniz.

  1.Kredi notunuz düşük olduğu için normal şekilde kredi kartı alamazsınız fakat türkiyede bazı bankalar ön ödemeli kredi kartı müşterilerine vermekte örneğin siz bankadaki hesabınıza 1000 TL yatırıyorsunuz karşılığında size 1000 TL limitli kredi kartı veriliyor.
  Bu kart ile harcamalarınızı yaparsınız ve vaktinde öderseniz kredi notunuz hızlı bir şekilde yükselecektir.

  2.Herhangi bir bankada bir hesap açıp para yatırıp bankamatik kartı ile alışveriş ödemelerinizi yaparsanız buda sizin kredi notunuzu hızlı bir şekilde yükseltecektir.

  Ayrıca: Kredi Notu Hakkında Merak Edilen Sorular daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Sevgilerimle…

BİR CEVAP VER