Temel ihtiyaç Destek Kredisi Başvuru Sorgulama

Temel ihtiyaç Destek Kredisi Başvuru Sorgulama

Pandemi ile mücadele kapsamında kamu bankaları tarafından verilen kredi desteği için temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama işlemlerinin en kolay yoldan nasıl yapılır? sorusu bugünlerde en çok aranan sorulardan biri oldu bizde detaylı bir rehber hazırlamak için kolları sıvadık.

“Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda 3 kamu bankası hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi paketi başlattı.10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.En erken 6 ay sonra geri ödemenizi başlatabilirsiniz.

Kamu Bankaları Temel ihtiyaç Kredisi Başvuru ve Sorgulama işlemleri

Ziraat Bankası,Vakıfbank ve Halkbankası covid-19 ile mücadele kapsamında hızlı bir şekilde kredi paketlerinin oluşturarak müşterilerine sunmaya başladı.Başvurular bankaların mobil uygulamaları ve resmi internet sitesi üzerinde birkaç adımda kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ziraat bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve sorgulama işlemi

Bankanın mobil uygulaması ziraat mobil yada resmi web sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilir başvuru takip ekranından da başvuru durumunuzu takip edebilirsiniz.

Ziraat Mobil uygulamanız ve şifreniz yok ise Ziraat İnternet Bankacılığı Online Başvuru yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adım adım ziraat bankası destek kredisi başvurusu

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVUR!

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuç ekranı takibi
Zirrat Bankası temel ihtiyaç kredisi Başvuru Sonuç Ekranı

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUÇ EKRANI!

Vakıf bank temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve sorgulama işlemi

Vakıfbank’ta diğer kamu bankaları gibi başvuruları mobil uygulama ve resmi websitesi üzerinden almaktadır.Salgından dolayı temel ihtiyaç kredisi başvuruları şubelerde yoğunluğa sebebiyet vermemek için online ortamda sunulmaktadır.

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru adımları

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVUR!

Temel İhtiyaç Destek Kredisi Başvuru Sorgulama sonucu için size en yakın vakıfbank şubesine bireysel olarak başvurmanız gerekmektedir.Bankanın şuan için bireysel destek kredisi için online sonuç ekranı bulunmamaktadır.

Halk Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu ve sorgulama işlemi

Ekonomik istikrar tedbirleri kapsamında halk bankası da bireysel destek paketi sunmaktadır.Gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri gibi temel ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL’ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete vermektedir.

Halk Bankası temel ihtiyaç kredisi internetten başvuru işlerimleri

HALK BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVUR!

Halk Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu kredi değerlendirme sonucunuz telefonunuza sms olarak bildirelecektir. Başvurunuz olumlu sonuçlanması durumundan kredinizi bankaya gitmeden halk bank atmlerinden direk nakit olarak çekebilirsiniz.

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Kredi TutarıToplam VadeÖdemesiz DönemFaiz OranıTaksit Tutarı
10.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49376 TL
7.500 TL36 Ay6 Ay% 0,49282 TL
5.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49188 TL
3.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49113 TL

Yukarıda görüldüğü üzere temel ihtiyaç kredisi sağlayan kamu bankalarının 10bin TL ile 3bin TL arasındaki 6 ay ödemeli kredinin çeşitli vade farkları ile aylık taksit tutarları belirtilmiştir.

Temel ihtiyaç kredisi başvurusu sonucu olumsuz sonuçlanırsa ?

Başvuru yapan herkese temel ihtiyaç kredisi çıkmayabilir.Kredi notunuzun düşük olması başlıca sebeplerden biridir.Bazı bankalar kredi notunu dikkate almadan daha yüksek faizle kredi vermektedir.Kredi Notu Düşük Olan Yada Kredi Notuna Bakmayan Bankalar yazımızdan bu bankalar kredi paketleri ve sundukları avantajlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.