Yeni Yıl Kredisi 2019 Cazip Faiz Oranları

Yeni Yıl Kredisi 2019 Cazip Faiz Oranları
A+
A-

2019 yılı yılbaşı kredi kampanyası

2019 yılına az bir süre kala birçok banka tarafından yılbaşı kredileri verilmektedir. Yeni yıl kredisi 2017 yılında faizlerin yüksek olması ve tüm ihtiyaç sahiplerin düşük faiz oranları bulunan ihtiyaç kredilerini tercih etmeleri nedeniyle bankalar tarafından birçok kampanya düzenlenmektedir. Şimdi sizler için 2019 yılbaşında verilecek olan yeni yıl kredilerini inceleyeceğiz.

Birçok banka tarafından 2016 yılbaşı nedeniyle ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyalar dahilinde en düşük faizli en uygun yeni yıl kredisi 2019 veren bankalar şunlardır;

Garanti yeni yıl kredisi 2019

Garanti bankası Yeni yıl öncesinde tüm ihtiyaçlarını giderebilmeniz için Yeni yıl kredisi 2019 sizlerle. Garanti bankasının vermekte olduğu 100 bin lira ve 36 ay vadeye kadar tüm kredi seçeneklerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredileri

Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, uygun geri ödeme koşullarıyla kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için VakıfBank Yeni Yıl Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde. İsterseniz kredi taksitlerinizi aylık eşit taksitli veya artan taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da VakıfBank Yeni Yıl Kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz.

 

İNG Bank ihtiyaç kredileri(İNG’DE KREDİM SONSUZ KAMPANYASI)

İng Bank, tüm ihtiyaçlarınız için en uygun vade ve faiz seçenekleri ile ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Sizde İNG Bank şubelerini ziyaret ederek, size en uygun vadeli ihtiyaç kredileri kampanyalarından birini tercih edebilir, ister şubeden, ister internet kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

İş Bankası Yeni yıl kredisi 2019

İş bankası 5 Ocak 2016’ ya kadar devam edecek Yeni yıl kredisi 2019 kapsamında, serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, her türlü ihtiyaçları için 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Kampanyamız kapsamında 50.000 TL ve 36 aya kadar kredi kullanma imkânı da sunuluyor.

 

TEB İhtiyaç Kredisi yeni yılda tüm ihtiyaçlarınız için!

Türkiye Ekonomi Bankası her zaman olduğu gibi müşterilerine en uygun ihtiyaç kredilerini sunmaya devam ediyor. 2016 yeni yıl kredileri kapsamında da, CEPTETEB ihtiyaç kredisi, TEB Pratik ihtiyaç kredisi ve Biriktiren kredi paketleri ile sizlerle.. Üstelik TEB ihtiyaç kredilerine internet üzerinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

SORU VE CEVAP

Finans editörümüz bilgileri sürekli güncel tutmaktadır. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını için soru sorabilirsiniz.

Tıkla Sorunu Sor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.