Ziraat Bankası Emekli Kredisi (Maaş Müşterilerine)

Ziraat bankası emekli kredisi 2019 yılında Devlet Destekli olarak yine devlet bankaları tarafından verilecektir. Faizsiz ve sıfır faizli kredilerde veren Ziraat, Emeklimize promosyon ödemelerinde de en önde olacak bankalardan biridir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi (Maaş Müşterilerine)

Emeklilere özel kredi imkanları

Ziraat bankası uzun yıllardan beri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Ve bu bağlamda emeklilere de ayrıcalıklar tanımaktadır. Maaşlarını diğer bankalardan alan kişiler, emekli maaşlarını Ziraat bankasına taşıdıklarında bir çok avantajdan da faydalanabilirler. Mesela maaşınızı Ziraat’e taşıdığınızda  herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Emekli denilince akla düzenli maaş gelmektedir. Bankalar da bunun farkında olduğu için özellikle emekliler için kampanya düzenlemektedirler. Çünkü gerek bağ-kur, gerek emekli sandığı gerekse ssk emeklilerinin ömür boyu sabit bir gelirleri vardır, yani borçlarını ödeme ihtimalleri diğer müşterilere nazaran daha yüksektir.

Ziraat bankası Emeklilerin yanında

Ziraat bankası emekli kredisiyle ; Emekli maaşınızı buradan almaya başladığınızda bir çok kredi avantajından da yararlanabilirsiniz. Örneğin maaş müşterisi olduğunuz için başvurduğunuz krediye yönelik size sunacakları faiz oranları da düşük olacaktır. Yani sizlere özel kredi paketleri oluşturulacaktır. Bu krediyi kullanmak için nüfus cüzdanınız ile şubelere gidip başvurabilirsiniz. Ayrıca Ziraat bankası emekli kredisinin taksitlerini, maaş ödemenize göre ya da maaş gününe göre belirleyebilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat bankasından alıyorsanız maaşınızın tam 10 katı kadar kredi kullanma şansınız vardır. Örneğin; 1000 TL maaş alıyorsanız 10.000 TL’ye kadar kredinizi çekebilirsiniz. Bununla birlikte uygun faiz oranlarından yararlanmak için kredi notunuz da, her kredide olduğu gibi bu kredide de önem arz etmektedir.

Ziraat bankası dışında; Şekerbank, Denizbank, İş bankası, Ing bankası da emekliler için bir çok kampanya düzenlemektedirler.

 Ziraat  Bankası Emekli Kredisi

Ayrıca Ziraat bankası, emekli kredisi dışında, uygun faizle taşıt kredisi ve konut kredisi imkanı da tanımaktadır. Ve yine emeklilere 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri ile kredilerini ödeme imkanı sunmaktadır.

 • ATM’den maaş çekimi,
 • Eft, hava ücreti ödemezsiniz,
 • Ziraat Emekli Avantajlarından faydalanırsınız,
 • Kredi taksitleriniz maaşınızdan kesilebilir.

Emekli kredilerinde faiz oranları

Emekli maaşınızı Ziraat bankasına taşımak için şubelere başvurabilir ya da e-devlet üzerinden giriş yapıp maaşınız için talimat verebilirsiniz. Ziraat bankası emekli kredisinden 80 yaşına kadar faydalanabilirsiniz. Başvuru için Ziraat bankası şubeleri, 444 00 00 ve Ziraat İnternet bankacılığı kanallarını kullanabilirsiniz.

2019 yılında yürürlüğe giren emekliye promosyon ödemeleri içinde Ziraat Bankası en önde anlaşma yapan banka özelliğini taşımaktadır. Emekliye en uygun faiz oranı ile kredi imkanı sağlayan Ziraat, emekli maaşına oranla 3 yıllık sözleşme ile emekliye promosyon ödemesi de yapmaktadır.


YORUMLAR

 1. arif duman dedi ki:

  Memur emeklisiyim.maasimin on katina kadar faizsiz kredi alabilecegimizi duyduk.Bankaya sordugumuzda, oyle bir sey yok deyip gonderiyorlar.Emeklilere maasinin 10 kati faizsiz kredi verilecek mi,verilmeyecek mi.bizimle dalga gecmeyin lutfen

 2. Murat dedi ki:

  Babam 44lu kredi verilmedi yalab dolanla milleti avutmayin

 3. Eren dedi ki:

  Hayırlı akşamlar bende maasimi zirat bankasından alıyorum borc kapatmak kredisi alabilirmiyim kara lisdedeyim yardımcı olur musunuz saygılar oncu-eren-2600@hotmail.com emeil adresimi

 4. Ali yalçın dedi ki:

  Emekli maaşım ziraat bankasına yatıyor borcum var kapatmak istiyorum ama emekli maaşım az yatıyor yan gelirim de var işlerim yolunda gitmediği için borcumu borcumu öedemeyedim takibe girdi kredi çekip kapatmak istiyorum nasıl olacak yardımcı olur musunuz

 5. ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM dedi ki:

  İşletmenizi büyütmek için bir kredi mi arıyorsunuz? Borcunuzu ödemek ve yeni bir hayata başlamak için borca ​​ihtiyacınız var mı? Kredilere% 2 çok düşük bir faizle teklif verdiysek doğru yere geldiniz. İlginizi çeken insanlar / şirket lütfen daha fazla ayrıntı için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeli ve finanse edilmelidir: Şu an bize ulaşın:

 6. ahmet turan özgül dedi ki:

  lütfen iptal ediniz

 7. Leyla dedi ki:

  Ziraat bankası maaş alıyorum kredi ye ihtiyacım var takip ye kart borcum kapat Mak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. Leyla dedi ki:

  Ziraat bankasindan maaş alıyorum kredim var yapılandırma yaptım kartlara borcum var takipte olan borcumu kapatmak istiyorum onun için kredi istiyorum Leyla Baturay mersinde oturuyorum

 9. salih yazar dedi ki:

  saygılar… ılk olarak babam bagkur emeklısı 76 yasına gırdı 10 defadır zıırrat bankasına gıdıyorum 15 bın kredı alacaktım banka her defasınd ayas gectı dıye bızı gerı cevırdıı sızde burda 80 yas ustu kred verıyor dıye yazdınız..bu konuda bılgılendırednız cok makbul gecer saygılar..

  1. ahmet turan özgül dedi ki:

   5000 tl ihtiyaç alabilirmiyim

  2. ahmet turan özgül dedi ki:

   olmuyormu neden

 10. mehmet çakır dedi ki:

  reklamlarda herşey çok güzel çok basit hükümetin emekliler için verdiği maaşın 10 katı bir yıl ödemesiz kredi işi daha gerçekleşmedi promosyon işi uzadıkça uzadı bankaya gittiğinde emekli kesede keklik misali artık bıkmış vaziyetteyiz devlet bankalarından maaş alıyoruz ama destek göremiyoruz lütfen emeklinin hakkını söz verilen şekilde yerine getirin hadi bana ziraatten bir yıl ödemesiz maaşımın 10 katı kredi verin biraz rahat yaşayım bol keseden reklam yapmayın

 11. adnan baskurt dedi ki:

  emeklilik yasımı ve primi doldurdum velakin bagkura olan borcumdan dolayı gunlerım silindi geri almak için dilekce verdim 3 ay içerisinde ödemeyi yapmamı istiyorlar. 3 aydır gitmediğim banka kalmadı Ankara da bagkura kredi veren banka yok. verilen sure dolmak üzere ne yapabilirim. tesekkür ederim.